• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 taky jsme se tehdy snažili malého vyhnat ven...14 dní a pořád nic...až pak jeden den jsem na manžela vlítla třikrát :sweat_smile: a v noci mi praskla voda :slight_smile:

a sex teď u nás taky nehrozí...vždycky když volám k dr, že zase špiním, tak se mě ptá, zda jsme neměli pohlavní styk...a manžel se jen směje, že už ani neví co to je :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janulev my ho tehdy nevyhnali stejně, zkoušela jsem vše co jsme našla na netu a stejně jsem přenášela a malého nakonec vyvolávali........macek jeden, asi se tam chtěl ubytovat na neurčito... jinak stejná hláška sem tam zazní od mojeho taky :grinning:
7. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že mi facebook už naskočil.. :slight_smile:
7. bře 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petule22 jj mi tehdy řekli, když jsem odcházela podruhé z nemocnice, že po vánocích jsem tam rodit a prd...malýmu se tam zalíbilo...narodil se 2 dny před 2.termínem

@vormoni mi teď taky naskočil
7. bře 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to jsou teda vyhlídky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jeslti dáme sex jednou týdně, tak je to hodně :confounded:

jinak máš teda dobrý sny......mě se taky dost často zdají hovadiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jednou týdně by bylo pro mojeho luxus :grinning: i jednou měsíčně :grinning:
7. bře 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev to je naprd, jak kvůli tobě, tak kvůli manželovi!!! hlavně, aby jsi malého donosila v pořádku až dokonce.... :wink:
7. bře 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 tak já se snažím teďka i kvůli němu.......nemůže za to, že jsem momentálně frigida!!! :dizzy_face:
7. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janulev ale my jsme s tatínkem večer tak utahaní jak malej chodí spát až před desátou že nějak ani chut nemáme...navíc malej má stále šílené noce, x-krát vzhůru takže my dáváme fakt přednost spánku před sexem :slight_smile:
7. bře 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 taky jsme říkali, hlavně, abychom byli s malým v pořádku a donosila jsem jej co nejdýl :slight_smile:

@petule22 no náš malej sice chodí spát kolem 7, ale většinou padnu únavou kolem 9 nekdy i dřív...manžel dost často bývá celé dny v práci a já jsem z toho naprosto ko...
7. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 chápu :sunglasses:
holky už aby bylo před jednou, dnes jdu dřív z práce kvůli tomu UTZ :slight_smile: ale nějak to neutíká :(
7. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 ty se máš :slight_smile: já už bych taky šla...mě tento týden vůbec neutíká
7. bře 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 a kdy ti malej pak ráno vstává? a budí se ještě v noci na pití...nebo se spíš hrozně mele? malej měl dneska šílenou noc, pořád se točil, kopal apod
7. bře 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev vstává jak kdy, mezi 6:30-7:30....on se budí i hladem, dávám mu ještě jednou za noc mlíko, snažím se ho nejdřív uplatit vodou ale jak začně ječet tak jdu dělat mlíko...on sebou i děsně mele, cestuje z postýlky za mnou do postele a pak přes mě za tatínkem-no hrůza!!!
7. bře 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev fakt má horší noce jak mimino..
7. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 chudák malej, tak to máte hodně krušnou noc...filip v noci už nepije vůbec, asi 2 měsíce už nechce ani mlíko...občas se povede že spí celou noc u sebe v posteli v pokojíčku, ale většinou jej mezi 2 a 4 bereme k nám do postele, protože se vzbudí a mi se nechce sedět u jeho postele a čekat až usne
7. bře 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev Aha,tak to to je hrozný,že s tím máš problémy..já je měla taky,ale jen v lednu,asi 4x celkem ,jak píšeš : ráno to ze mě vyhrklo-stará krev a pak jen špinění do večera,pak třeba 1-2klid a zase..nikdy po sexu..byla jsem z toho psycho..ale každá kontrola poté mi řekli, že mimčo je ok,a musela jsem ležet a sex nebyl žádný..Pak jsem začla brát ascorutin,asi 2dny 3 dennně,pak jsem to snížila jen 1x na noc..asi 14dní a vysadila jsem je,když byl klid a od té doby naštěstí pohoda.. :slight_smile: Proto tě chápu,člověk má furt strach, co z toho bude,ještě ted chodím s obavami na wc,páč mám furt výtok a nikdy nevím jestli to není opět krev..psycho.. :frowning2:
7. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týká sexu,tak u mě je to zcela bez chuti,tatínek mě musí většinou přemlouvat..a tak 1x za týden se přemůžu..Když jsme nemohli tak jen orál..a pomalu začíná převládat,jak budu kulatější,tak si připadám plná i bez tatínka.. :astonished: Pardon za tu otevřenost,pokud vás to nějak pohoršuje.. :confused:
7. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si spíš myslím, že to mám spojené s tím, když musím na velkou a musím zatlačit...že mi psíš praskne nějaká žilka...je to totiž je hlen a sem tam trochu prokrvavělý...krev to přímo není a během půl hodiny je to pryč...a pak zase až ráno když musím na velkou...už beru i něco na zácpu, tak je to lepší, ale stjeně tento týden se to zase objevilo

a co se týče té otevřenosti, mi to nevadí :slight_smile: u nás se teď nic jiného než oral ani neprovozu, aby si manžel nemyslel, že na něj zapomínám úplně... :sweat_smile:
7. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě to taky nevadí..........sex přeci není žádné tabu :slight_smile:

já se teďka fakt nechám ukecat jednou týdně............nejhorší je (teda alespoň pro mě), že na to dostanu chuť, začneme a mě to během chvilky přejde.....což mi nepřijde normální.....navíc manžel má teda teď trošku i starosti v práci, tak i pro máme méně sexu.....takže nemám takové výčitky, že ho zanedbávám :grinning:
7. bře 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 u nás doma občas tabu už je :grinning:
7. bře 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taťkovi stále říkám, že ať si pořád nestěžuje...když jsme prcka "dělaliů tak si stěžoval že mu nedám pokoj a teď když nemůžu, tak si zase stěžuje, že by to mohlo bývat častěji, že s rukama a pusou přece nic nemám :grinning: a pak si vyberte
7. bře 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev chlapi no :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
7. bře 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělala jsem si kuřecí kousky dušené s porkem a rýží a malej mi to tu všechno snědl :grinning:
7. bře 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jsem ráda, že náš taťka není jedinej :slight_smile: :sunglasses: jen mu to nesmím říct...ten je vždycky z toho celej nesvůj, když někomu vykládám o našem intimním vztahu

holky co dneska budete vařit, na dnešek plán mám, ale tento týden mi to nějak nemyslí a nevím vůbec co vařit :cry:
7. bře 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev zítra kuřecí řízek s kaší a dnes jsem dělala to dušené maso s porkem a rýží...
7. bře 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 už se ti to krátí :wink:
7. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 byla jsi holt pomalá, mámo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulev tak tak.......taky mu to nesmím říkat, by se zvencnul, kdyby věděl s kým to pak probírám...... :grinning:
7. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek