• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 řízek s kaší jsem měli v neděli.......dneska budu dělat asi čínu s rýži :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no což o to on snědl porci tatínka co měl mít na véču :grinning: ted tam má tak max na chut :grinning:
7. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 taky už se těším.......ještě hodinku a pomalu se budu chystat........doma rychle poberu pár věcí a hurá do poradny :slight_smile: a pak mám teda ještě menší lítání a jedu pak za kamarádkou :grinning:
7. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 je vidět, že mu chutná :grinning: jediné co z toho vyplývá je - že vaříš dobře, ale smrdí to málem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@klaire22 já to mám příští středu taky na jednu :slight_smile: snad ten týden už uteče :slight_smile: ale mám tucha že to bude zas ogara...
@petule22 já si jdu ohřát bramboračku, už mi kručí v žaludku :dizzy_face:
7. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no spíš mu chutná vše co by neměl :grinning: jídlo pro batolata moc nemusí ale po dospěláckém se může utlouct :grinning: ještě že jsem to skoro nekořenila...
7. bře 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 podle mě, když tam nedáváš bujony a moc to nekořeníš, tak to může i malý......mamka říkala, že když nám byl rok pryč, že nám dávala už normální jídlo - jen ho vždy odebrala před tím než ho víc dochutila - a jsem tady :slight_smile: je jasný, že jim to víc chutná -je to taky lepší :sunglasses:
7. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no v tomhle teda bylo trochu sojové omáčky :grinning: to taky není zrovna zdravé ale fakt minimum, jinak já v podtsatě od roka taky dávám víkendy to co nám jen oddělávám bez koření......
7. bře 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 :grinning: tak hlavně že mu chutnalo :sunglasses:
7. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ale do toho roku jsem byla jak magor a fakt jsem řešila vše co malej jedl......naši na mě čuměli jak na blázna :grinning: a dávali mu vše potaji
7. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 to je asi každá mamka takhle starostlivá.......jsem zvědavá na sebe :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 tak jsem se napucla polívkou :slight_smile: teď bych se šla natáhnout :slight_smile:
7. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 too mám taky v plánu jestli to dítě někdy usne :grinning:
7. bře 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petule22 mě to bohužel nehrozí :(
7. bře 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkuji za rady...my budeme mít kuřecí dneska, zapečené s broskví a se sýrem a k tomu brambory :slight_smile:

taky bych si šla lehnout...my byli si přečíst pohádku a po 20 minutách bylo po odpočinku...nespáváme už asi od listopadu, takže mám smůlu
7. bře 2012 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev malej přes den nespává?:astonished:
7. bře 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 nn nespává, už se mu nechce a když jej dám do kočáru, tak řve jak tur :slight_smile: tak jej nenutím, chodí aspoň dřív spát večer
7. bře 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janulev tak to je drsné to já se vždy na tu jeho hodku dvě šíleně těším :grinning: ikdyž je pravda že bych to taky raděj vyměnila, obětovala odpolední a šup spát v sedm...
7. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
já už sem si zvykla, že nespí...už je to fakt dlouho co nespává...sem tam usne, když jedeme někde autem ale jinak ne...stačí mu, když si jdeme na 20 minut lehnout, odpočne si a frčí dál
7. bře 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: můžu se k vám přidat?Termín porodu mám 22.července.Zatím to tak vychází podle PM a i podle ultrazvuku taky :wink:
7. bře 2012 ve 13:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@losinda ahojky vítám tě tady :slight_smile: koukala jsem, že čekáte chlapečka a už budš mít 3 děti...moc gratuluji
7. bře 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás dnes byla dušená játra s rýží a večer udělám jen obložený talíř..Byli jsme dnes dopol ve městě tak jsem se prošla a ted nakoupit,to už autem..
@losinda Ahoj,vítej!Tak budeš mít doma prima hlídání ve starších dětech,co? :wink:
7. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni játra závidím ale vzhledem k tomu že je ted nemůžu a malej taky ještě ne tak si je může dát tak max tatínek :angry:
7. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky tak vcera jsme byly na vysetreni v Praze a je vse ok.. a pry na 99,99% budeme mit holcicku a uz mame 360gramu... :slight_smile:
7. bře 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petule22 Já jsem něco četla o játrech,ale už nevím co..dělám je tak 1x za 2měsíce..manžel je nemusí,malej je rád nemá..tak jen pro sebe..To snad neublíží :wink:
7. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janicka88 Ahoj,tak to gratuluji,také bych ráda holčičku.. :slight_smile: Kam jezdíš na vyšetření?Já byla v 2x v gennnetu,ještě tam pojedu 1x na velký UZ.. :slight_smile:
7. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni mě řekl přímo gynekolog že jítra a celkově vnitřnosti v žádném případě :wink: stejně jako plísňové sýry a pomazánky s majonézou tak se to snažím dodržovat.....v prvním těhu mě málem seřval za smažené žampiony :grinning:
7. bře 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni v te Praze v Gennetu jsme byly jelikoz se me dr trochu nelibily vysledky
7. bře 2012 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek