• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 jak se ti to povedlo vyplnit?mě to nejde....
15. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho vítej:slight_smile:
15. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho já ti ani nevím :slight_smile: otevřela jsem tabulku z mailu a šlo tam psát :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zenablazena prodávají zázvorový lízatka, zrovna jedno lížu:slight_smile:. Jsou moc dobrý sladoučký. Myslím, že to trochu pomáhá. Kolegyně v práci říkala, že jí to pomohlo, tak jsem je hend koupila. Já jsem u prvního těhu s dcerou žádné nevolnosti neměla adruhého (potra v 9tt) taky ne až teď a hned , ještě před MS. Jeden den je líp a další zase to je horší.
15. lis 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho určitě můžeš dopisovat :slight_smile: Také mě napadla tabulka na foru, ale tahle je takové přehlednější... tedy aspoň mě to tak příjde :slight_smile: Ale jak chcete vy ostatní, mě je to celkem jedno :slight_smile:
@elisset no ano, teda... už ne, myslím že už tam nejsem sama, že už se někdo dopsal. Je to vytvořené jen chvilinku. Jde ti tam něco dopsat? Jinak u mě tu demenci pociťuje jen manžel, jsem ještě na rodičáku...
15. lis 2013 v 08:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhotenská demence :slight_smile: no to je výraz :grinning: :grinning:
Pro mě je to spíš období naprosté nekontrolovanosti :slight_smile: Nad spánkem, nad probouzením a především nad schopností mého oblečení být den ode dne menší a menší :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori o lízátkách vím, ale dělá se mi zle ze sladkého a navíc je to pomoc tak na 20 minut :-/
15. lis 2013 v 08:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena takže lízátka nepřipadají v úvahu co?
15. lis 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho jj, mám za sebou jeden potrat, loni v říjnu, někdy 5-6tt. Tak snad to teď bude dobrý.
Kdo tady má taky kontrolu 20.11.? Já jdu na úplně první návštěvu :slight_smile: , budu v 6+4, snad bude vše tak, jak má být a bude i to srdíčko.
15. lis 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Taky 20.11.2013, podle PM bych měla být 9+0, ale mám delší cyklus, než 28 dnů, takže oficiálně bude těhotenství tak o 7-10 dnů mladší podle doktora... nicméně už mi chce vystavovat průkazku, což jsem v 9tt moc nepochopila, ale nevadí mi to :slight_smile: Jako ofic matka-čekatelka se budu cítit ještě líp :slight_smile: A budu to moct říct v práci a těšit se, jak odsud co nejdřív vypadnu :grinning:
15. lis 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ano jsi tam :slight_smile:
@petulaho bohužel ani čaj, tedy z toho čerstvého zázvoru :frowning2:
No nic děvčata, jdu po dvou týdnech do víru velkoměsta. Mám z toho obavy, snad to přežiju a neudělá se mi zle v obchodě (jako když jsem čekala Verču). Přeji vám všem moc hezký den a příjemné těhulkování.
15. lis 2013 v 08:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zenablazena hm:frowning2: tak to mě mrzí. Mě takhle moc blbě naštěstí zatím není. Dr. mi říkala, že je dobré studené ...zmrzlina(to asi u tebe taky) nebo hoodně studený čaj
15. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena mně to nejde dopsat se tam :unamused:
15. lis 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 mě je většinou taky hůř odpoledne a večer než ráno.
15. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já dostala včera průkazku a to jsem teprve v 6+1 tt dnes tedy 6+2 tt a fazolek je krásnej :slight_smile:
15. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zenablazena mě do tabulky taky nejde psát:frowning2:. Nějaký účet někde na googlu mám, ale už asi nenajdu jaký a heslo:fearful:(
15. lis 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset No tak pecka :slight_smile: Holky tu většinou píšou, že průkazku dostávají v cca 12tt, tak mi to bylo divný :slight_smile: Ale jsem těhotná prvně, nemám přehled :slight_smile: Ani nevím, na co bych se měla u doktora vždycky zeptat, když se mě ptá, co bych chtěla vědět :grinning: vždycky ze sebe vyklopím jen to, jestli je čočka v pořádku :grinning: tak to se těším na středu ještě víc :D
A pak na vánoce, až to řekneme doma :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena mě to tam taky nejde dopsat....můžeš mi to tam dopsat?PM 15.10., // 7.11., TP dle MS 22.7., KO 20.11.
15. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena tak to ve městě přežij,snad ti bude dobře....
@klariss01 taky se těším, jak to o Vánocích řekneme, ale na to je ještě dlouhých 6tt
@elisset super,že už máš průkazku,tu já nikdy nedostala, tak doufám, že tentokrát taky budu mít tu čest....
@veru324 určitě to bude dobrý, já budu ve středu 5+1, tak doufám že už taky bude něco vidět:wink:
15. lis 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho tak jsem ti to tam dobouchla :slight_smile: zenablazena ti pak asi musí přidat práva na upravování, pokud jsem to správně pochopila, ten princip :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 aha,tak děkuji moc:slight_smile:
15. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no já jsem taky poprvé a skoro nikdy se na nic neptám, mě vlastně ani doktor nic neřekne, já ho měla strašně ráda, nemůžu si stěžovat, ale tento přístup mě trochu mrzí, včera mi ani fazolku na monitoru neukázal, neřekl mi kolik měří, jen, že je všechno v pořádku a kontrola za měsíc, kdyby se mi něco nezdálo, tak mám přijít. Jako vím, že kdybych se ho ptala, tak mi ochotně odpoví, ale tak čekala jsem sama, že mi něco řekne. No možná jsem náročná no :grinning:.
15. lis 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Tak to máme stejné... jak se na něco nezeptám, tak se to nedovím :slight_smile: byla jsem už na dvou UZ, na prvním ještě nebylo nic - to jsem se vlastně dověděla o zpožděné ovulaci a o tom, že je teda těhotenství mladší (že vývoj neodpovídá stáří oficiálně), na druhém už byla dutinka s embryem, ale nevím, kolik měřilo... příště se na to zeptám, budu neodbytná!! a vezmu si fotku :slight_smile:
Nejsi náročná, ber to z pohledu toho doktora, kdyby měl myslet na všechno a všem říkat všechny informace, tak máš objednací dobu tak půl roku :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01
@petulaho

Holky to jste dobré, že to vydržíte do Vánoc my chtěli taky, ale nějak se nepovedlo a už to skoro všichni ví. Prostě jsme si nemohli tu radost nechat pro sebe, to se nedá :slight_smile:. Navíc já kouřila a na mě by to každý hned poznal proč nekouřím, mě by nic jiného než mimčo nedonutilo :sweat_smile:.

Jinak manželovi jsem to oznámila tak, že dostal dopis jako od miminka kde mu píše, že se na něho těší, že mu maminka o něm vyprávěla a že ví kdy se do toho bříška dostal (vím přesně den kdy se to stalo :slight_smile:) a dole pod textem byl přilepený test, přinesla jsem mu to s razítkem i známkou, že mu něco přišlo, tak na to koukal :grinning: a rodiče dostali poukaz na odběr jednoho ks vnoučete :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě prosím taky do tabulky přidat PM 06.10, // 29.10. TP dle MS 13.7.14, KO 22.11.. Děkuji
15. lis 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Ahoj, taky prosím dopsat do tabulky :grinning:
poslední M - 4.10., pozitivní test - 4.11., termín porodu 11.7.,
15. lis 2013 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elisset u nás to taky při prvním těhu věděli všichni hned:slight_smile:. Teď to ví sestra, našim to řeknu příští týden a tchánovcům až na Vánoce, to už určitě budu mít bříško (při druhém leze rychleji:slight_smile:). První to věděla dcera a pak manžel:slight_smile:.
15. lis 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset To je hezký :slight_smile: my právě chceme obojím rodičům dát pod stromek dětský botičky v malé krabičce a tu malou krabičku dát do větší a tu větší ještě do větší :slight_smile: a k tomu napsat právě taky nějaký dopis v tom smyslu, že uvidíme se v červenci :grinning: vím, jak to vezmou, po 11ti letech na mrně už každý čeká... tohle bude příjemná tečka vánoc, kdy se po dlouhé době všichni scházíme :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8
@pisisvori jste tam, holky :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek