• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@oggynka Tak to je dobrý :slight_smile: Na balkon si taky jeden pořídím, ale to může být fakt jen nějaká šunka :slight_smile:
A ten zbytek mi snad obstará ten Hartan :slight_smile: Rozmýšlím ho už dlouho, je to skoro 20 tisíc, takže zvažování je veliké :slight_smile: Jen mě mrzí, že ho přítel nechce v té bílé... ten by byl parádnější :slight_smile:
9. led 2014 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele hezká holčina :slight_smile: jen jsi ji asi fakt nakrkla :grinning:
Ta přehazovací rukojeť se mi taky líbí, ale Racer GT má ten podvozek takový hezčí :slight_smile: Takové "čistší linie" :slight_smile: Do Hartana jdu každopádně... tahle barva na obrázku nebyla úplně můj favorit... chtěla jsem ten bílý... nebo ten černobílý, ale předběhla mě s ním kámoška (pěkně mě naštvala) a nechci se už opičit... on tenhle nevypadá tak zle, naživo :slight_smile:

Ještě jsem mrkla na ten Peg Perego... ten by mě nenadchl vůbec a tříkolka by pro mě vůbec nepadala v úvahu :slight_smile:

Ale samozřejmě je to věc vkusu a osobního názoru, určitě vybereš ten "pravý" :slight_smile:
9. led 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele
@oggynka
holky, teď jsem vás popletla dohromady v jednom příspěvku :slight_smile:
tak si z toho vezměte každá to svoje :slight_smile:

Omlouvám se .)
9. led 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 tak s tou růžovou jsem na tom byla stejně. Na mimča se ještě dá nakoupit neutrálně, ale na větší už je to čím dál těžší, když tím člověk nechce trávit hodiny a hodiny času a dát za to 10 x víc peněz...(modrého je dost, ale je to kombinované s tmavě zelenou, hnědou a většinou na tom je ještě tank, bagr....)takže jsem nakonec rezignovala a dcera má hodně vínové, tmavo růžové...a od sestry jsem dlouho poslouchala "teto neříkalas, že nebude holčička chodit v růžové?":slight_smile::slight_smile:. Navíc miluju modrou, takže pokud něco najdu a není to na kilometr klučičí tak to beru:slight_smile:.
9. led 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori máš pravdu... naštěstí poslední dobou potkávám i krásné oblečky i v černobílé, třeba s nějakým zvířátkem... ty jsou super, hezké, vkusné a neutrální :slight_smile:
jestli to bude holka, bude pro mě pak peklo, až bude mít svůj názor a bude trvat na infantilních stupiditách typu růžová Hello Kitty a tak :grinning: to by bylo něco na mě :grinning:
9. led 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 my zatim malou ucime ma klasiku..miluje Ju a Hele a jeji nejvetsi laskou je krtecek..:slight_smile:))
9. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 taky myslim, ze dneska je ten vyber obleceni fakt velkej.. Ale moje holka mela i triko s napisem Cool boy a dzinovou bundu s napisem Little cowboy.. Me to nijak nevadi...
9. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 přesně tak, je to i o zkušenostech, Peg je zase jediná tříkolka, která je stabilnější než ledasjaké 4-kolky..

Ale na výběr je toho tolik, že už se mi o tom i zdá... jen je problém zajít někam, kde ty kočáry vůbec mají, všude je plno polských dreků do 8.000,- ale ty dobré kočáry mají hrozně málo.. bída bída
9. led 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele Přesně tak... neumím si představit koupit nějaké Tako nebo Firkona... chápu, že je to všechno o vkusu, potřebách a v dnešní době především o penězích... ale kočárek je pro mě tak zásadní věc pro dítě, že požaduju prostor, bezpečnost, kvalitu a za tohle jsem ochotná utratit peníze... je hrozně hezký koupit set korby, sporťáku, autosedačky, tašky a fusaku za 6.500, ale pak si v tom děti skřípou prsty, nebo se udusí kouskem opěrky, která je úplně bez problému ukousnout...
Vím, že ten Hartan se každému nemusí líbit, ale je to prostě značka kvality... jasně, v testech jsou i lepší kočárky, ale zase by se mi musely aspoň trochu líbit, což se bohužel nestalo, žádný mě nenadchnul :slight_smile:
To říkám, já jsem prostě hrozná :slight_smile:
9. led 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ winterska můj manžel, taky celou dobu koukal a ani nedutal :slight_smile: ale tohle bylo úplně ke konci a navíc on si to pohlaví moc přeje vědět. Tak strašně touží po holčičce... takže až nám řeknou, že je to kluk, asi se s tím bude dlouho smiřovat. Ale věřím, že až bude prcek venku, že mu bude pohlaví úplně jedno :slight_smile:
9. led 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak můj největší favorit byl tenhle :slight_smile:
9. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petulane to jsme na tom stejně... můj přítel vůbec nebere v potaz, že by to mohl být kluk a pokud bude, myslím, že ho to bude mrzet... doufám, že ne dlouho :slight_smile:
já mu vždycky říkám, že ať to bude, co to bude - je to jeho "chyba" - to chlap určuje pohlaví :grinning: :grinning:
ale až se narodí, bude to jedno, je to jen taková ta jejich představa :slight_smile:
9. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 taky doufám, že to vstřebá rychle :slight_smile: I když víc doufám, že se poštěstí a bude to opravdu holčička :slight_smile: On totiž o miminku pořád mluví jako o ní a říká už jí dokonce jménem :slight_smile: Taky si myslím, že až se narodí a poprvé ho budou mít v náručí, bude úplně jedno zda je to kluk nebo holka :slight_smile:
9. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulane přesně :slight_smile: přítel taky pořád vymýšlí jména pro holku a je vůbec přesvědčen, že to holka bude... on sám je ze 3 kluků, tak asi proto si holčičku přeje :slight_smile: Já bych taky ráda, ale je mi to jedno - pro mě to bude dítě ať už holka, nebo kluk :slight_smile:
ono ho to přejde... toho bych se nebála :slight_smile: ty chlapi se nezdají, ale prožívají to snad víc, než my :slight_smile:
9. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky.. je vy tu probirate kocarky a me se dneska zdal sen jak jsme koupili prvni co jsme videli.. :grinning: byl oranzovej a pekne tezkej a nevesel se do auta...no ja nadavala :grinning: ... fuj jeste ze jen sen...ale vyber bude taky zajimavej...u nas ve meste jsou vsude kostky takze bude rozhodne nejvic terenni :slight_smile:
9. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já bych taky raději holčičku, ale už mi je to nějak jedno, hlavně aby bylo vše v pořádku :slight_smile: I když je fakt, že se nám zatím nepodařilo na klučičím jméně shodnout, kdežto holčičí bylo vyřešené hned. Tak už jen z tohoto důvodu bych raději uvítala holku, abych předešla těm nekonečným dohadům :slight_smile: To je pravda, musím říct, že manžel to prožívá hodně, až mě to překvapilo a po včerejším screeningu snad ještě víc :slight_smile:
9. led 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pani, taky bych rada vybirala kocarek. Ja mam inglesinu s hlubokou a se sportovni korbou a pak dvoje golfky. Jedny kvalitni a jedny do auta na popojizdeni, ale s golfkama jsem vzdy jezdila az od roku. Jo a kocarek na lodzii jsem nekupovala. Koupila jsem si v bazaru starsi podvozek od inglesiny a pak jen precvakla korbu. Vyhoda v tom je, ze kdyz vam treba mimco venku usne a musite treba domu varit obed ci neco jineho, proste mimco prenesete v korbicce na balkon lodzii a muze v klidu spinkat dal. Je to lepsi, nez prenaset cely kocar, protoze hlavne v zime je podvozek docela spinavy.
9. led 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 no přesně toho se taky bojím. Dcera vypadá, že k tomu bude mít sklon i když k tomu naštěestí zatím nedošlo:slight_smile:
9. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wendy_ já jsme koupila návleky na kolečka a normálně s kočárkem jezdila na balkon přes koberec:slight_smile:
9. led 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ na toho Hartana se strašně těším :slight_smile:
ale chápu, že když už kočárek máš, že je zbytečné kupovat nový - pokud posloužil ten původní, poslouží i dál :slight_smile:
U prvního prcka jsme asi vybíravější :slight_smile:

@ppapajade o kočárkách se mi zdálo taky několikrát :slight_smile: A taky samý noční můry :slight_smile: Zdálo se mi, že jsem od našich dostala nějakou takovou tu hrůzu, co vypadá fakt jak otočná židle - sice to stojí 30 papírů, ale hnusný je to jako noc :slight_smile:
Hartan volím proto, že se k němu dá dokoupit pevná osa s terénními koly, takže do města budu mít ta menší, otočná kolečka a jelikož máme rádi hory, lesy a chůzi obecně, budu k tomu mít ta velká kola, abych měla 4 kolečka v řadě...
Je lehký, složím ho sama a vím jistě, že i půlroční ditě tam ve fusaku nacpu :slight_smile: Do auta se vejde v pohodě (i když do toho našeho by se vešel snad i kočár pro čtyřčata :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Tak jo, jsem rozhodlá!! :slight_smile:
9. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 co je to za značku a typ? Já když koukám na net, tak nemůžu žádné pořádné najít.
9. led 2014 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Jen pozor na ten bílý kočík, tak kůže, nebo koženka co tam je vypadá časem hrozně, teď jsem jeden viděla, a je to popraskané a nažloutlé..
Přemýšlíte o té korbičce, nebo o měkké vložné tašce?
Jinak u té přehazovací rukojeti, právě v terénu přehodíš, tak aby velká kola byla v předu a nemusí se dokupovat kolečka do jedné osy.
Však ještě mrknu na ty jejich podvozky, přehazovací rukojeť jich má víc druhů, nejen ten Topline S co se ti nelíbí konstrukčně :slight_smile:
9. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera jsme se s manželem schodli asi na jménech. Pro kluka Honzík ( po tátovi :slight_smile: ) a pro holku asi Anežka. Pořád více přemýšlím, že si necháme překvápko až do porodu, ale nevím jestli to vydržím.
9. led 2014 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 My budeme taky dávat po tátovi, Lukáše, jestli to teda bude kluk :slight_smile:
9. led 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 co je to za kočárek ten černý kožený? taky chci černý a s kočárkama bojuju, potřebuji velkou korbu když bude mít v zimě mimčo už půl roku .. jak má velkou korbu?

a jak to je u těch černých kočárků nevíte? není jim v tom teplo v létě?
9. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elisset holky já jsme taky řešila na dceru, aby to hlavně mělo velkou korbu '(že bude velká a bude v jí 6m v lednu....) a ona pak v hlubokém (koupila jsme Roan MAritu) skoro nebyla, protože v něm pořád jen řvala:slight_smile: a možná proto, že to nebylo tak útelné, když kolem sebe měla tolik místa.
9. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem asi rozhodnuta pro Stokke xplory.... ale jeste uvidime... :slight_smile:
9. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Hartan Racer GT
9. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@engele Nakonec beru ten černý... s tou bílou bych z praktického hlediska asi fakt přestřelila...
9. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koukám na kočárky a vůbec nevím. Budu se musest na ně jet podívat do obchodu a trochu si je ošahat. chtěla jsem nějaký i s autosedačkou (trojkombinaci) do 15 tis. Ne že by člověk neměl ušetřeno na mimčo, ale více mi přijde fakt hodně a nevim, jestli je tam opravdu ta kvalita za ty prachy. A 20-25 tis za kočár? Fakt nevím co by mě muselo přesvědčit. Máte zkušenosti s těma dražšíma, že je to fakt pecka? Já čekám první a nevyznám se v tom. Už mě napadlo i koupit ten drahý, ale třeba z druhý ruky.
9. led 2014 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek