• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs a to ti vysly spatne vysledky z krve u toho nt screeningu? Tajemni doktori jsou na ranu, se pak clovek jeste akorat vic stresuje a mnohdy zbytecne :angry: . Budu drzet palce, at to ted vyjde lip.
@petulaho no a mne prave Febibion nedelal minule tehotenstvi dobre. Ono obecne tehu vitaminy mi dobre nedelaji. Vzdy mi to uplne rozhodi traveni. Asi tim zelezem to bude. Takze ja beru obycejnou listovku a snazim se jist dostatek zeleniny :slight_smile:
10. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori mě teda doktor ve středu v poradně řekl, že čím nižší NT tím hůř, ne obráceně....nebo jsem to blbě pochopila?a kolik by tak to NT mělo být?
10. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 mě pomáhalo renniie,tohle těhu jsem vzhledem k lékům, které jsem brala začala užívat helicid a ani stopa po pálení,ale ten je na předpis...
@klariss01 super,že screening dopadl dobře,gratuluju...
10. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori děkuji,věřím, že screening dopadne dobře,nic jiného nepřipouštím....
@cairin gratulace k screeningu a řekli ti i pohlaví?
@ally8 držím palce na screening
10. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho on asi myslel celý ten screening. To výsledné číslo 1:XXX. Když je 1:100 a méně :80:50:30....je to velké riziko. Ta vlastní hodnota NT = šíjové projasněmí má být co nejmenší. Nejlépe podle mě okolo 1cm. Od 2,5 cm už to bývá hraniční hodnota, ale asi záleží i na velikosti plodu (CRL) jak jsem koukala na výsledky od Apolináře z minula (mají tam takový graf a je to vztažené právě na CRL). Ale u někoho je přes 3cm a ještě celkové výsledky vyjdou dobře. Jak všichni říkají nemá se to brát jednotlivě, ale celkově všechno dohromady. Už to neřeším, výsledek je dost vysoké číslo tak snad je to u nás dobré(právě jsme na tom grafu koukala, že stejné jako u dcery). Ve středu jdu na tripple testy a podle výsledku uvidím, když tak se objednám ještě k té genetičce na poradu, jestli jít na plodovku nebo ne, kdyby byly nějaké hraniční nebo se domluvím na dalším podrobné UTZ. Nemocné mimi opravdu nechci a prostě se kvůli tomu věku pořád trochu bojím.

Teď se chystám na nedělní elektronickou registraci u Apolináře:slight_smile:, jsem zvědavá, jestli zbyde místo:slight_smile:
10. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@oggynka krásná holčička....
10. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, jak dlouho trvají výsledky z krve ze screeningu? Byla jsem na něm 19.12. a 2.1. ještě výsledky z krve nebyly...už jsem z toho nervózní...
10. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori díky za vysvětlení,věřím, že vám to vyjde dobře,držím palce. a at se povede registrace...
10. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Děkuji za gratulaci, taky ti přeji at ti všechno dobře dopadne. Je to neuvěřitelný, že tak brzo už doktor (odborník) ví pohlaví.
10. led 2014 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terikus ahoj to je divné. To už by měly mít . Většinou si na to nechávájí 14 dnů. Já jsem byla 17.12 a 3.1 na UTZ je měli. Myslím, ale že to nemá nic společného s tím , jestli jsou dobré nebo špatné, spíš zádrhel laborky:slight_smile:
10. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 hezký výběr jmen:slight_smile:
10. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe gratulace ke kontrole a budu držte palce na screening,já jdu den po tobě 16.1.
10. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz,na gyndě mi do průkazky za datum jak se píšou týdny vždy napíšou o týden mín než jsem....tam se jako píše ukončený týden?ted konkrétně tam napsala sestra 12,ale já už byla 12+2...možná čekají na přesné stáží dle screeningu nebo nevím
10. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho asi berou ten ukončený týden bych řekla, moje dr to taky takhle dělala a prvně mě to mátlo než jsem si zvykla.
10. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho já na sreeningu nebyla a ani nejdu, už jsem tu psala, že jsem to bohužel prošvihla, to si mě asi s někým pleteš :slight_smile:
10. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs ahojky...já jsem taky na nerv...výsledky krve down 1:55...děs,běs...šíjové projasnění o.k. a nosní kůstka taky...utz prý vypadá v pohodě...asi kluk :grinning: ...no celkově se screeningem vychází 1:704 na down....až 24.1. na tripple testy, celkové hcg,integrovaný test, AFP...doktor mi přímo zakázal amnio,kdyby byla znovu špatná krev,takže já bych šla do prenascanu, i když stojí 5000...není to velikánké riziko...ale je tam...srdíčko nešlo vyšetřit, protože prcek pořád poskakoval....
10. led 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aya3009 vítej :slight_smile:, máme stejný termín
10. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena budu na vás myslet a držet vám palce, určitě to zvládnete
10. led 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena držím pěstičky... :wink:
10. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky vy se máte že už máte screening za sebou , mě čeká za týden , doufám že bude vše ok :slight_smile: a jinak kočárek máme vybranej už od začátku a to Camarelo Malaga 2013 :slight_smile: má velikou korbu 85 cm polohovaci a je lehoučkej má s korbou 9 kg :slight_smile: a jelikož jsem vyšší tak je pro mě akorát :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho mně píše do průkazky tak jak jsem na den přesně

@simculajs ani nevíš jak ti rozumím, já mám jít příští pátek na triple testy a už teď jsem z toho na nervy, moc totiž nevěřím tomu, že by mi to vyšlo dobře .. jo jsem koza, že takhle přemýšlím, ale nemůžu jinak, takže už se připravuju psychicky na to, že půjdu na odběr plodovky a už od minulé kontroly žiju ve strachu, kdybych ten blbý screening neprošvihla, mohla jsem být ušetřena těch nervů :frowning2:, takže ti moc moc držím palce, ať to dobře dopadne a určitě dopadne :wink:
10. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova ta korba je fajně velká, je to kombinace ten kočárek? nebo jen hluboký?
10. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset je to trojkombinace normal :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs já taky brečim každej den,i když nechci....člověk děkoval něčemu nahoře,že se zadařilo, po té,že jsme zvládli měsíc v nemocnici s hematomem...tak asi 4 týdny celkem jsem byla zatím v klidu...musíme ale věřit,že to dobře dopadne... :wink:
10. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho promin,asi jsem se prehmatla.jinak vim o tom..ze jsi psala..ze jsi to bohuzel prosvihla.
10. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova mam vybranej stejnej kocarek..jeste uvidim co na nej muz.jinak laska na prvni pohled.
10. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova tak zrovna na něj koukám, cena je taky dobrá a nevypadá špatně .. jen jsem nikde nenašla pořádnou recenzi .. to je škoda
10. led 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terikus výsledky z krve ti řeknou až v souvislosti s UTZ, do té doby ne...
10. led 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terikus Ahojky,
s výsledky je to asi jak kde... já byla v Praze na Karláku a druhý den jsem si tam šla pro výsledky glukózy... zbytek poslali mému gynekologovi a ten mi hned na další kontrole dal kopii, kterou zároveň poslali i k Apolináři na UTZ screening.
Ale zkus si tam třeba zavolat, za to nic nedáš... třeba už se dávno někde válí :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Děkuji za podporu :slight_smile: Pořád jdu do Hartana, o tom žádná... jen budu muset zase pracně vybírat barvu - což je pro mě peklo a hlavně šetřit a čekat :slight_smile:
No nevadí - alespoň bude fungl nový, možná zase s trochu lepšími vlastnostmi, než měl ten z r. 2012 :slight_smile:
Zítra si ho tam zajedu osobně objednat... a bude to na 99% ten černobílí se "zebrou" uvnitř :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek