• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
no fuj, co jsem to napsala?? Černobílí??? Samozřejmě to mělo být s Ý :slight_smile:
10. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Starší kolekce jsou stále k mání, teď tu mám jen ten TOPLINE S tady je ten z KIKA - 2013
- http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/s-miminkem-na-cestach/jine/19142520/kocarek-set-topline/

a tdy i s brzdou ale s pevnou korbou
- http://www.detskyraj.cz/kocarky-a-doplnky/hartan-2013-set-topline-s-s-rucni-brzdou-korba-falttasche-nanoznik-4

určitě něco ještě najdeš na netu :slight_smile: držím palce!

Ale jelikož máš ráda modernější podvozek, tak vydrž, mají nový model XPERIA, má podvozek takový jako RACER ale má přehazovací rukojeť, ještě ale není v ČR :frowning2: v katalogu Hartan 2014 už ale je !
10. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho ano, řekli mi holčičku :slight_smile: Ale moc tomu nevěřím, doktor to na mě vybalil, že vůbec nevím, podle čeho to poznal :grinning: Raději si ještě počkám na další ultrazvuk, jestli to bude vidět :slight_smile:
10. led 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
já jsme holky chtěla Gesslein F4, na kterou se dá dát jak hluboká korba, tak přenosná taška, sportovní sedačka a taky sedačka jako golfky. Měli jsme na dceru F6 a byla jsem spokojená jen byl moc těžký ( a prodala jsme ho), což ta F4 není a začali mezitím dělat nafukovací kolečka. Jenže sestra mi nabízí její Mutsy urban co měla na syna...tak nevím, jestli ušetřit těch 25tis za Gesllein anechat si tenhle, protože mi proti tomu Gessleinu přišel malý jak korba tak ta sportovní sedačka atěžký je taky dost. No někdy v únoru ho prohlédneme a uvidím.
10. led 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho
@elisset

já se taky zamilovala s mužem hned :D hned zkoumal brzdy a porovnával s jinými kočárky :slight_smile: takže super a v březnu budou i nové barvičky tak se těším mě by se líbila kombinace hnědá bílá nebo šedá bílá :slight_smile:
recenze jsem našla ale teď už si napamatuju kde
10. led 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova fakt,vidíš,to jsem ani nevěděla,mě se líbí šedý a není z klasické lesklé látky....ale lněný...jen nevím, jak s údržbou
http://www.slune-cz.cz/kocarek-camarelo-malaga/variant_value_id=30552/
je to ten LN104
10. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset promin,asi jsem se prehmatla.jinak vim o tom..ze jsi psala..ze jsi to bohuzel prosvihla.
10. led 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitryludvikova hlavně jak jsi psala je vysoký a na to musím taky koukat,muž má 2m
10. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho jj na ultrazvuku bylo právě vše v pohodě, tak snad to bude ok...
10. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset No já jsem si právě nic nepřipouštěla a koukej, snažím se celou dobu myslet pozitivně a teď tohle...jo a ještě se mi nezdá stejně to, že teď jsem chodila na kontroly pomalu po měsící a víc a teď mi dneska brala znova tu krev ale málo, takže příští týden zas odběry a pak na kontrolu znova 31.1. :unamused: řeknu vám byla bych teď radši za ty delší odstupy, to jsem aspoň věděla že je vše ok...
10. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena držím palce,at to má malá co nejdříve za sebou,jste brzy doma a hlavně zdravý...budu moc myslet...
@oggynka to se prý často v těhotenství stává,neboj nasadí léky a bude dobře...
10. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs určitě bude,ale chápu tvé obavy i vzhledem k předchozímu těhotenství
10. led 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho No právě, vždycky to jde krásně do toho 4.-5. měsíce a pak se to začne srát :unamused: to bylo právě první co mě napadlo, no budeme s manželem dooufat že to bude ok :wink:
10. led 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs věřím v dobré výsledky a že bude lépe...drž se..
10. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele
@engele
holky, díky... všechny tyhle stránky už mám prolezlé... už to nebudu hrotit, prostě koupím ten z kolekce 2014, cenový rozdíl oproti 2013 je 1500 a jak tu někdo psal, kolekce 2014 má bezpečnější uchycení sedačky, tak holt těch 1500 obětuju... budu na něj 3 měsíce čekat, tak do tý doby mi příbuzní určitě na kočárek přidají a hlavně by mohly být v práci odměny za daně :slight_smile:
Když to vezmu sakum-prásk, tak mě to vyjde
kočák - 15.890
soft taška - 3.690
quad system - 2.590
prodloužení lůžka pro větší dítě - 999
a nánožník (ten možná i vynechám, stačí deka - 880

24.000 a nějaké drobné... no, mazec... ale co už, je to jednou za život a upřímně? Už jsem v životě přišla o víc :slight_smile:

Koupím ho na prodejně v Pardubicích, protože tam mi v případě "poruchy" kočárku dají po dobu opravy jiný... tak aspoň nějaká jistotka :slight_smile:
10. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tenhle, jen jsem nikde nenašla obrázek na podvozku Racer GT - tak si u toho domyslete trošku jinou rukojeť... a už na to kašlu :slight_smile:
10. led 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Já už právě na UTZ byla toho 19.12., přitom mi odebrali i krev. Na tu krev právě ještě čekám. Hlavně mi to dělal muj gynekolog všechno, tak tam asi v pondělí skočim a zeptam se, jestli už to nemají.
10. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak - pokud by tu byl někdo, komu by se líbil bílý Hartan, tak mají na té prodejně ještě jeden vystavovaný kus, obrázek přidávám... jen je na bílém podvozku Topline S - můžu vám kdyžtak zjistit cenu, až tam zítra pojedu :slight_smile:
10. led 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs to se nedivím, že jsi z toho rozhozená, ale neboj. Nic to neznamená. Moje sestra také měla špatné výsledky a pak vše úplně v pořádku. Drž se.
10. led 2014 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já mám starší typ Dorjanu Danny Sport, předchozí majitelka ho použila jen dvakrát, tak je jako nový. A za hezkou cenu.
10. led 2014 v 18:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs podobne jsem to mela se synem, utz vporadku,ale krev uplne mimo a celkovy vysledek 1:290 na Down. Hned na me nabehli,ze doporucuji odber choriovych klku a ze mi ho muzou udelat hned, tak jsem ani nemela cas to poradne promyslet. Nastesti vse ok a malej ted o Vanocich oslavil 4 roky a je to pekny divoch. Ted jsem mela krev taky ne uplne dobrou, ale jen jednu hladinu hormonu a jen hranicni nebo lehce za hranici, presne nevim. Takze to asi bude zase kluk, kluci holt delaji potize hned od zacatku.
Takze bud, co mozna nejvic v klidu, nemusi to nic znamenat. I kdyz vim,ze je to tezke, skoro neproveditelne. A kdyby navrhovali jit na odber choriovych klku nebo plodove vody ( zalezi na tt) tak ja bych nejdriv zkusila ten prenascan.
10. led 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aya3009 ahoj vítám ČB :slight_smile: Já jsem kousek od ČB - Kaplice, taky první mimčo. Tak mi pak budeš radit kam v Čb na nákupy pro mimčo, vůbec netuším. Ale na to je zatim dost času.
10. led 2014 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 ahojky tak tady koupíš vše v Bejby centru nic moc jinyho tu neni :D
10. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho no tak my máme oba 180 cm ale stejně nám většina korbiček začínala u kolen :D a nebudu se furt ohybat :D
10. led 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho a ten v odkazu mam vybrany taky :D mají ho i na krámě a údržba asi ale nic moc no :D ale jde to vše vyprat
10. led 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Zrovna jsem dnes na tebe myslela, utz mi taky neudělala, i když já bych ho asi dneska ani nevnímala :unamused: ale snažím se myslet dobře a říkám si že to byla nějáká blbá chyba nebo náhoda....
10. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Děkuju za radu a pozitivní zprávy, snad to u nás taky dopadne dobře
10. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs no já už se dočkám v pondělí mimčo uvidím. Snad i výslekdy budou ok. Musíme věřit. Tak at se to dozvíš co nejdříve a nejsi dlouho vystresovaná.
10. led 2014 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs je je mi líto, ale neboj odběry příští týden budou v pořádku, držím palečky!!! a posílám :hearts:
10. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek