• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@winterska
@ally8 Děkuju holky :slight_smile:
10. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Jo asi záleží na doktorovi :slight_smile: Jinak já jdu na screening 14.1.
10. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky nezoufejte..jedna moje známa měla výsledky na dauna 1:20 a má syna a je naprosto zdravej....:slight_smile:)
@petulaho jee 16.1 jdu taky na screaning a modlim se at je vše ok..jinou možnost si ani nepřipouštim...
kočárky máte vybrané krásné něco takového si taky představuju..žádné hnusné otočné židle jak už tu padlo :grinning: ale pěkně pohodlíčko:slight_smile:) pro rodiče i mimčo..
10. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman tak budu moc drzet palce.
10. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ppapajade tak to jd nahoda..tak budu taky moc drzet palce.dobre nam to dopadne.opatruj se
10. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se navečer stavila v Dětském ráji ve Vysočanech a osobně viděla mého oblíbence - miláček :slight_smile:
akorát netuším jak ten obrázek tady otočit... :-/
10. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ted mě ještě napadlo na co se vás ptali na genetice?? Páč já vim tak ještě na co přibližně žemřeli prarodiče a dal nic.. :frowning2: myslim jako prababičky atd..
10. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho do genetuu do prahy nahodou nejdeš? ja jdu na 11 na genetiku a pak na 12 na utz :slight_smile:
taky ti přeju jen ty nejkrásnější zprávy :slight_smile: a at jsi v klidu do čtvrtka:slight_smile:) ja teda moc nejsem.. ještě nemam ani fotku z utz..
10. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ppapajade ty prababičky stačí. Hlavně se ptají na dědičné nemoci, postižené děti někdy v rodině...
10. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala a občas pokecala s maminkama, co mají stejný termín porodu jako já :slight_smile: tak snad můžu :slight_smile: všechny zdravím
10. led 2014 ve 23:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@simculajs Držím ti palce! Uvidíš, že se to vysvětlí. Doktoři to sledují, bude to dobré :slight_smile:
11. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Děkuji. Ty už jsi byla na screeningu? V tabulce vidím zapsaný jen UZ, takže už asi jo, že :slight_smile: Teď mi nějak unikají události z téhle skupiny, měla jsem toho teď hodně ve škole, tak jsem trochu mimo a musím to ještě dočíst :slight_smile:
11. led 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade ne ne ja jedu do nem.do Slaneho.:wink:neboj dobre to dopadne.drz se.
@liss_durman ja byla na odberu min.tyden a 16.1.jdu na UZ screening:wink:ty studujes VS?
11. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, tak pádím na objížďku :slight_smile: Překecala jsem přítele, aby se mnou vyskočil z auta v tom Kolíně, mají tam teď až 20 barev Hartanů k prohlédnutí... tak kdoví, třeba rovnou něco koupíme :slight_smile:
A když ne, tak objednám v těch Pardubkách :slight_smile:
11. led 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho Bezva, tak taky držím palce :slight_smile: Nestuduji VŠ, studuji konzervatoř a zrovna jsou zkoušky z hlavních oborů, takže je to docela stresující. Ve čtvrtek jsem toho stresu měla až až, doufám, že bude vše OK.
11. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs mně je tě líto, kvůli tomu strachu co prožíváš, ale vím, že všechno dobře dopadne!
11. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho
@pitryludvikova já mám 160 cm tak doufám, že nebude pro mě velký, určitě ho omrknu, zatím každopádně favorit kvůli korby i kvůli ceny :slight_smile:
11. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terikus Aha, tak to asi bude jen nějaká administrativní blbinka...neboj..pokud byl UTZ v pohodě..
11. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman miminko to určitě zvládne,ale chápu tvoje obavy...a kolik ti ještě zbývá let studia?
11. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tady na bazárku teď má paní RACER kupovaný v 2013, vypadá pěkně, hele:
http://www.modrykonik.cz/market/kocarky/0dwz/hartan-racer-gt-2013/
11. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Snad. Ale jsem nazlobená i sama na sebe, že mě víc "berou" pitomý zkoušky, než zdraví miminka. Myslela jsem, že se nebudu stresovat, když vím, že nemůžu. Ale přemohlo mě to. No právěže to mám ještě na dlouho, dělám totiž 2 obory (je to trochu složitý). S jedním končím tento rok a druhý bych měla končit za 2 roky, jenže to asi budu muset přerušit, takže se to zase protáhne. Už mě to věčný studium nebaví :grinning:
11. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele tenhle inzerát tu ještě včera nebyl... ale stejně - nelíbí se mi ta barva a hlavně materiál, ze kterého je ušitý... trvala jsem na té kožence...
dnes jsem si kočár objednala a složila zálohu... no, asi bude doma tichá domácnost, protože jsem tam "pustila" 22.000, ale už se o to nebudu starat :slight_smile:
nakonec je to ten černobílý (i když je z koženky jen ta bílá část, jako u všech letošních Hartanů - z koženky je jen to bílé a pak jeden je celý koženkový, ale barva mi přišla jak, s prominutím, špatný průjem).
Navíc jsem koupila přebalovací komodu, podložku, nějaké hadrové pleny, dudlíky, hračku a teď budu honit v práci přesčasy :grinning:
Jo, a jeden super zebrovaný obleček v H&M :slight_smile:
11. led 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klariss01 no vidíš, tak to nakonec klaplo :slight_smile:)
11. led 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@engele ale jo... měla jsem výčitky svědomí, že jsem si vybrala tak drahý kočárek... ale ty mě přešly hned, co jsme přijeli domů a kamarádka přijela s nějakým Firkonem, nebo Takem... na pohled není tragický, ale co jsem otěžkala jen ten podvozek, vyzkoušela skládání, nasazení hluboké korby, autosedačky... no, co vám budu povídat... v celku ten kočár je snad těžší než já... a jen ohnout madlo na autosedačce je heroický výkon... chápu, že hodně lidí má dneska hluboko do kapsy, taky nejsem žádný Kellner, ale to si radši utrhnu u huby jinde :slight_smile:
11. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho
děkuji :slight_smile:
11. led 2014 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman
neboj, to vše zvládneš. Možná trochu pomaleji než jsi byla zvyklá před mimi, ale zvládneš. A po porodu školu budeš prvaděpodobně brát už jinak, víc v pohodě, protože budeš mít velký nadhled, že prostě mimi je mimi a škola je důležitá, ale počká :sunglasses:
Já jsem u prvního taky studovala, vždycky jsem vše prožívala a šprtala se.. a pak jsem se to konečně začala brát víc v klidu. A prodloužila si o rok a dá se to :slight_smile: Hlavně, že budete zdraví :slight_smile:
11. led 2014 ve 22:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman jsem koukala, ze mas 22 let. Ja jsem o deset let starsi a porad si rikam,ze jsem mela s detma zacit driv. :wink: kdyz mi bylo 22, spala jsem denne 4-5 hodin, chodila do skoly, sporotovala a chodila spat nejdriv ve dve a byla jsem plna energie. Ted mi je osm hodin spanku malo a deti obcas vycerpaji az moc. Takze verim, ze vse zmaknes v pohode. Dulezita je tedy i pomoc rodiny, ale jestli si to dobre pamatuji,tak jsi psala,ze trosku pomahaji. Jo a ja s druhym ditetem ziskala uzasny nadhled, ne nad praci ci studiem, ale nad peci o miminko/batole. Uz nejsem uzkostliva matka, proste pri dvou detech to nejde, clovek by se zblaznil :slight_smile:.
11. led 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky registrace u Apolináře provedena, ještě teď tam zbývá na 13.7. 7 míst a jsou tam i dvě místa na 12. a 11., takže v červenci nás nerodí asi tolik:slight_smile:.
Tak mám radost, jedna věc odbytá.
Hezkou neděli
12. led 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori Ty jo, to jsi měla docela štěstí :slight_smile: Alespoň na tenhle termín... já mám 7.7., termín otevřeli v 8:00 ráno a v 8:05, když jsem se tam registrovala, byla už jen dvě volná místa :slight_smile: Teď už je tam na 7.7. prázdno :slight_smile:
12. led 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek