• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@endie část asi bude voda, nemyslím si, že je fyzicky možné za 3 měsíce přibrat 7kg sádla... je fakt, že lemtám jak velbloud a na záchod jdu 2x za den... večer mi už kalhoty dusí lýtka... doktorovi o otocích říkám, ale prý je to normální, tak nevím...
uvidíme, třeba se to fakt v určitém momentu zastaví :slight_smile: Rozhodně se nebudu mučit přísnou dietou, nechci porodit nějaké nedochůdče :slight_smile:
13. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie Kočárek jsem byla objednat teď v sobotu - Hartan Racer GT 2014, des. 403. A jména? My to máme naopak, pro holku bychom měli asi tisíc a pro kluka žádný nápad :slight_smile: Tak pište, ať máme inspiraci, protože já si myslím, že to bude kluk :grinning: A pak se doma zabijeme :slight_smile:
13. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no tak to bude ta voda, já třeba se do pití musím nutit a na wc lítám furt ted už i v noci :confounded: mě třeba nepříjde normální mít otoky v 16 tt tak ale doktor ví co a jak, jasně žádné diety, raději přibrata a mít krásné zdravé miminko :slight_smile: dietu tež neřeším akorát mě chlap štve, vezmu si oríšky,to už bys neměla je pozdě a bylo 19 hodin, vezmu si čokoládu sním jednu řadu a už mi to bere a stačí stačí :angry: :angry: :angry: :angry: a už mi vybirá těhu cvičení abych se hybala,moje nervy sním fakt :angry:
13. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Mě taky začínají natejkat nohy, snažím se hodně hýbat, protože celý den sedím v kanclu a odpoledne je to většinou už na prd. Ale o víkendu jsem ušla jeden den asi 8 km a druhý 12km a i tak mě nohy večer dávaly zabrat :frowning2:
13. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie to ten můj váhu naštěstí neřeší... když jsme se poznali, vážila jsem 80kg, pak jsem se projedla až do 96kg, nakonec jsem zhubla na 59 a docela dlouho si to držela... že přiberu mu nevadí, kvůli jídlu neprudí, ale samozřejmě taky vítá mou "štíhlejší variantu"... chlap by měl být taky jednou za život těhotnej, aby věděl, co jsou neovladatelný chutě... každej je akorát chytrej "hubou" :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Jsem nadšená - viděla jsem miminko :slight_smile: Bylo to úžasné. Naposledy jsem ho viděla v 7 týdnu, kdy to byla ještě fazolečka a teď je to mimčo se vším všudy. Krásně se tam mrskalo a převalovalo, pokaždé když doktor do nej strčil :slight_smile: Měřil hlavičku a kosti atd. Veliké je asi 13 cm. Jo platila jsem 450,- Kč. Vím, že ste to chtěly vědět. A na výsledky krve genetiky si mám zavolat v pondělí.
Jedině mě trošku postrašil, že mám placentu přímo těsně na čípku. A že mám být max. opatrná při zvedání věcí, při sexu i na velké na záchodě. Prý radši čípek než moc tlačit. Jinak přímo nic nezakázal, tak doufám, že procházky atd. normálně můžu.
13. led 2014 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@klariss01 pro kluka máme Matyáška, chlap chce strašně kluka no já si myslím že to bude další holka :grinning: ale nechávám ho přitom, u nás se kluci totiž nerodí :grinning: a o to víc mě štve že nemám to jméno,moc se mi líbí Barborka ale to nejde k příjmeni taky začíná na Btakžefakt nevím. A kočárek krásný a kde ho budete mít až příjde? u rodičů nebo doma?
13. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Tak to je super :slight_smile: :slight_smile: Hlavně, že je malé v pořádku :slight_smile:
Na tom screeningu je to zážitek, všechno krásně vidět :slight_smile: Já byla už před 14ti dny a na další kontrolu jdu až za 10 dní... a už se nemůžu dočkat :slight_smile:
Naštěstí mi koukají na prcka při každé kontrole, tak se těším na další kontroličku :slight_smile:
13. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 tak bomba že je všechno v pořádku :dizzy_face: je to krásný zažitek už to jsou malinké miminka :slight_smile: a s tou placentou ti neřekl jestli ti může ještě poojít výš? tak hlavně opatrně

já byla 2.1 na screeningu a platila sem 600 pojištovna mi to celé proplatila ale obraz nic moc u nás
13. led 2014 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie Bude za 3 měsíce, takže na začátku 7... nechám ho u našich, bydlí taky v Praze, tak kdyby cokoli, třeba předčasný porod, tak ať je alespoň ve městě poblíž... původní varianta byla u tchyně, protože ta má velký dům, takže by nepřekážel, ale je to 150km od Prahy... nejsem pověrčivá, ale doma ho mít nechci, toto dodržím :slight_smile: jsem ráda, že ho budu mít, to rozhodování bylo strašné :slight_smile:
Mně pro chlapečka nic nenapadá... Jedině Štěpán, nebo Ondřej... Přítel ale Štěpána odmítá a Ondřej je jeho brácha a to se zase nelíbí mě (jméno jo, ale to "opakování" ne :slight_smile:)
A Barborka je pro holčičku hezké, taky je to jedna z našich alternativ, ale asi budeme mít Leu (nebo Leonu, na tvaru jména se zatím dohadujeme). Přítel by taky rád Karolínu, Emu nebo Vandu :slight_smile: Tak babo raď :slight_smile:
13. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ne to mi neřekl. Ale věřím, že to bude v pořádku. Nic nezakázal, tak je to dobrý a opatrná jsem tak i tak. Asi bych nechtěla abych měla třeba rizikový a musela zůstat doma. Chodím ráda vem na procházky
13. led 2014 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik pro mě je taky největší horor práce... také sedím celý den na zadku a to je pro nohy něco... určitě to bude zadržováním vody, v sedu to nemá šanci tak dobře cirkulovat... když odjedeme na víkend, tak jsem schopná za víkend kilo "zhubnout", i když jím... jen tím, jak se ta voda v těle líp využije :slight_smile:
Doktor mi na otoky nic nedal, prý je to v těhotenství normální - že by to bylo horší v případě, že bych nebyla schopná se vyčůrat... to by pak byl problém ledvin...
13. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dnešní kontrola OK, dostala jsme konečně Candibene na mykozu jinak vše dobré, magnesium na tvrdnutí břicha 3x1.
Na strie používám ElastiQ nebo Bioderma Mama, (s dcerou jsme neměla ani jednu, tak doufám, že to bude stejné). Jinak jsem přibrala 1,5kg, ale na začátku jsem je hned v nějakék 6tt měla taky navrh a pak zase zhubla, takže v průkazce jsme na stejné váze:slight_smile:.
13. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Holky mě už se zdá , že taky začínat trochu napuchat, v prvním těhu jsem tak od 20 tt už v kanceláři měla nohy oteklé...ale teď tady víc chodím, protože víc tisknu , skenuju...a tiskárnu máme dál:slight_smile:
13. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, plánujete si nechat říct pohlaví ?? Jsem na vážkách...chtěla bych to vědět, ale raději se pokusím nechat překvapit :D
13. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Do dneška jsem si také říkala že ne, ale když mi doktor řekl, že už by možná šlo vidět pohlaví, tak jsem to strašně chtěla vědět :slight_smile: Nakonec to ale neviděl, mimčo se schovalo. Jsem začátek 15 tt.
13. led 2014 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já chci vědět :grinning: nevydržela bych to v pátek jdu na kontrolu tak snad se ukáže :grinning: pipinka :grinning:
13. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo a co 3D půjdete? já jdu akortá nevím jestli ted někdy kolem 20 tt a nebo později u malé sem byla ve 27 tt a už byla hooodně velká na ten 3D ale zase šla krásně vidět detailně hlavička
13. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Já rozhodně chci vědět :slight_smile: Nevydržela bych to čekání :slight_smile: I když 100% je to stejně až po porodu :slight_smile: Jako moje kamarádka - od první do poslední chvíle jí tvrdili, že bude mít holčičku a teď má krásného ročního kluka :grinning: takže si to nechám říct, ale pořád to budu brát s rezervou :slight_smile:
13. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie na 3D se hrozně těším :slight_smile: mám ho v ceně nadstandardu, tak čekám, že už by mi doktor mohl dát na příští kontrole termín :slight_smile:
13. led 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak to máš super, moje dr 3D nemá,taký že se musím objednat někam do nemocnice
13. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie taky pojedu mimo ordinaci, můj doktor je z Příbramské nemocnice, v Praze má ambulanci na 1 den v týdnu... ale tak proč si nezajet - je to hezká památka :slight_smile:
13. led 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 No, asi začnu chodit na pochůzky kolem budovy, za ten den v práci ujdu tak 500m a už mi pomalu přijde, že jsou mi úzký kozačky :frowning2:
13. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aya3009 tak to je fajn, nakonec si najdu kamarádky v porodnici snad :slight_smile:, stěhuju se měsíc dva před porodem, tak tam nikoho znát nebudu :slight_smile:
13. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 no konečně jsi miminečko viděla viď :slight_smile:, mně se až plakat chtělo jak jsem ho viděla jak tam řádí :slight_smile:
@verumik mně zatím nohy neotékají a to taky celý den sedím v kanceláři a doufám teda, že ani nezačnou
@pavlamar pohlaví chci vědět určitě, já bych to nevydržela i když překvapení by to bylo hezké :slight_smile:

Jinak já chtěla pro holčičku jméno Ella, Elen nebo Nela, teda Ella jednoznačně vedla, ale manželovi se nelíbí ani jedno, jediné jméno na kterém jsme se shodli je Karolína. Pro kluka bych chtěla Patrika, ale kdo ví, nakonec se možná bude jmenovat po taťkovi.
13. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset je to opravdu zázrak. Taky jsem měla na krajíčku, mohla bych ho takhle pozorovat hodiny. Mít doma utz, tak mu nedám pokoj :grinning:
13. led 2014 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole a viděla jsem mimco, prej dívejte jak je tam rozplacle:grinning: akorát me překvapil, když sem rekla, ze sem objednána na screening pristityden, ze jsou to zbytecne vyhozene peníze,ze on to nedoporučuje,ale já sem stejné rada ze tam jdu. Stoji mi ti za ty prachy.
13. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo jinak po dnešní KO mám váhu stejnou. Ale u nás v práci asi těžko přiberu, vaří tu samé blafy, tak sním vždycky jen trochu, abych zahnala hlad. A vařím si doma večer, abych jedla zdravá a pořádná jídla ale to se pak už zase na večer nechci moc nacpat. Kvůli skolioze páteře bych se chtěla udržet na + 10 kg. I doktoři to většinou podporují. Ale někdy si to tělo stejnak udělá co chce i bez nás :grinning:
13. led 2014 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar ahojky, my čekáme Asi kluka... :wink: Tak jistý to být nemusí,takže věci zatím budu kupovat stejně neutrál...
13. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamca80 Můj doktor říkal to samé, ale jsem ráda, že jsem šla, hodně mě to uklidnilo a byl to fakt zážitek.
13. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek