• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@elisset A s tím kouřením mi povídej :slight_smile: Teď jedeme na víkend ke tchyni... nevím, jak se budu maskovat, asi celý víkend nevylezu z postele jako že je mi blbě :slight_smile: nebo budu furt někde venku se psem... nekouřím, ale občas bohužel neodolám (2x - 3x do týdne 1 až dva kousky) :unamused: nějak to pro mě není úplně lehký :astonished:
15. lis 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera proběhla první návštěva u pana doktora a bylo nám potvrzeno naše miminko - 6+0 :slight_smile:. Byl to nepopsatelný pocit vidět tu malou rozinku!!!
Hezký den všem :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@pisisvori no vidíš a o to větší výčitky mám, že jsme to hned vykecali :frowning2: , co když se něco stane, ach jo ....
@klariss01 to bude taky hezký :slight_smile: u nás na to rodiče od manžela čekali jak na smilování :slight_smile:, věděli i že se snažíme, ale i tak byli překvapení, protože se nám to povedlo hned druhý cyklus po vysazení :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
oo bože, jak jsem si libovala asi před dvěmi dny, že mi vůbec nic není, tak dneska od rána mám pocit, že pracovat budu u záchodové mísy :frowning2: kruciii, snad to aspoň je dobrý znamení. Ještě že pracuju z domova :grinning:, ležim v posteli a bojim se i pohnout...
15. lis 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já u manželových rodičů nekouřila, jenom venku, u nich nikdo nekouří, takže myslím, že by jim to ani nedošlo, že nechodím kouřit, ale když ani nepiješ, tak to už je podezřelé :slight_smile:. A u našich, tam vyhulujou všichni, tam by to bylo jasné hned. A sama jsem překvapená, jak jsem v pohodě dokázala přestat a vůbec mi to nechybí.
15. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elisset no právě proto jsme ti to psala, že my jsme to taky vykecali hned. Na Vánoce to už věděla i většina kamarádů i v práci (termín jsme měla stejně jako teď) a těhotenství bylo úplně bez problému, takže se neboj.
15. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori aha, ježiš mě hned napadlo, že to nedopadlo dobře, tak to jsi mě uklidnila :slight_smile:
15. lis 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no manžel to ví,mamce to řeknu až budu na PN a o vánocích řekneme babi a dědovi a tetě s rodinou:wink:
@klariss01 jj přesně, i já se na to moc těším, jen doufám, že bude vše v pořádku....o vánocích bych měla být 11tt
15. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leze super, moc gratuluju:slight_smile:
15. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset tak to vážně obdivuju to pevnou vůli!!! hodně, hodně jsem se omezila (hodně silný kuřák, cca 25/den), záleží mi na tom malém, ale že by mi to nechybělo, to se vážně říct nedá :unamused: a čím víc nervů v práci, tím jsem slabší a slabší... zkusím se zeptat doktora, co by mi pomohlo to utnout úplně a doufám, že už pak nikdy nezačnu znova... chci dítě kojit a hlavně být zdravá a vědět, že tu pro něj budu fááákt dlouho :slight_smile:
V práci je maras nekouřit, doma už pak v pohodě... tam mi ale zase vadí přítel, ten to taky jen tak nedokáže přestat... tak aspoň budeme hledat nový byt, kde bude balkon a bude si chodit na mráz, ať mi s tím nesmrdí pod nos!!
15. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leze skvělé:slight_smile:
15. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 jéje:frowning2: tak snad to brzy přejde a najezení nepomáhá?
15. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak manžel nekouří, ten kouří jen když pije .. takže to je super. Jinak řeknu ti, že první tři testy jsem si dělala s cigaretou v ruce, pořád jsem tomu nevěřila .. takže první dva dny, než byla čárka opravdu silná jsem kouřila, pořád jsem nemohla uvěřit. Jakmile byla silná přestala jsem a ten den jsem si i přečetla jednu knížku, která mi taky hodně pomohla si myslím. http://www.ulozto.cz/xipjMLE/jak-prestat-kourit-allen-carr-pdf tady máš odkaz na uloz to, já ji taky stáhla odtamtud .. zkus přečíst, má dobré recenze a hodně lidem pomohla. Každopádně moje teta kouřila celé těhotenství, sice malinko, ale kouřila a chlapečka má zdravého jak rybičku, ono se prej i říká, že by se nemělo přestávat najednou, ale já přestala fakt už někdy ve 3 týdnu, takže si myslím, že jsem to utla včas, kdybych takhkle přestávala někdy v 5 měsíci, tak už by to asi miminku chybělo. Manžel ten se mi vůbec nediví, on říkal, že ví, že jak já se do něčeho zakousnu, tak se jen tak nepustím :slight_smile:. A fakt jsem už tři týdny neměla ani šluka a nechybí mi to vůbec a normálně i chodím s holkama ven v práci občas a ony kouří a já ne a vůbec mi to nevadí. A to jsem taky kouřila krabičku denně a někde na akci jsem byla schopná vykouřit i dvě za jeden večer.
15. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leze super, gratuluju :wink:
@petulaho zkusím, jsem po snídani, akorát tu nemám nic lehkého a ven se moc neodvážím :grinning: zatím nezvracím, ale nemám k tomu daleko...no musí to přestat,zítra jdu na kolaudačku kamarádky bytu a tam to ještě nikdo nesmí odhalit :grinning:
jinak já bych taky chtěla vydržet do Vánoc, u našich to půjde, bydlí ode mě 200 km a dřív tam nepojedu, no u tchýně uvidíme...
15. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset bledá závist :slight_smile: Taky znám holky, co kouřily celé těhotenství a děti mají zdravé a řípy :slight_smile: I moje matka kouřila v obou těhotenstvích a jsem zdravá, bez jediné alergie, oslabené imunity a kdoví čeho všeho, jak se říká :slight_smile: Nechci kouření v těhotenství obhajovat, to v žádném případě, ale svět kolem nás je takový, že dítě stejně před chemií a splodinami neuchráníme ani tak... nehledě na to, že tělu kuřáka trvá minimálně 5 let, než se od všeho toho sajrajtu očistí... takže stejně to máš v sobě i ty :slight_smile:
Ale nemíním tomu pomáhat, dát si 4 cigarety týdně je pro mě velký úspěch a sám doktor říkal "hodně omezte", ne že mám přestat rovnou... v litrech stresového hormonu by se to malé taky necítilo moc dobře :slight_smile: A v Praze se stačí projí po ulici a hned je člověk zhulenej vším možným :grinning: :grinning:
zkusím to knížku, už se ke kouření nechci vracet, to radši budu házet do prasátka prckovi na školy :grinning:
15. lis 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jj taky jsem četla, že přestat kouřit okamžitě je v těhu horší, než velké omezení. A jak píšeš, ono dneska si člověk těžko může zvolit, že nebude aspoň pasivním kuřákem...já tedy nekouřím a nikdy jsem nekouřila, ale když si půjdu sednout na hodinu do oblíbené hospody, prostě se tomu nevyhnu. Bydlím ve městě, pracuju v centru...to bych nesměla vylézt pomalu z bytu.
15. lis 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jj to je další věc co mě těší, ušetříme 2 tis měsíčně :slight_smile:, zkus přečíct, za to nic nedáš fakt :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 To mi povídej :slight_smile: Já pracuju v jedné z nejrušnějších ulic v Praze... smog se do kanclu valí i přes zavřená okna... o chemii v jídle, hormonech v mase a vodě... lepší nemyslet :slight_smile: musíme doufat, že se lidstvo stává odolnějším :slight_smile: ale s tím kouřením to myslím vážně... už si tisknu tu knížku a ušetřené peníze opravdu budu radši spořit...
jen doufám, že nepřiberu 50kg v těhotenství :slight_smile:
15. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 mě pomáhá pořád něco jíst,jakmile přešvihnu hlad,taky je mi všelijak....
15. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 děkuji :slight_smile:
15. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho vypadá to, že kuřecí vývar mi zachránil :slight_smile:
15. lis 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda tady se to rozepsalo :slight_smile:. Do tabulky se radsi nepridam. U holky jsem 12 dni prenasela a litovala jsem, ze kazdy vi presny termin, protoze kdykoli jsem nekoho potkala nebo nekomu volala, tak prvni dotaz byl, jestli uz se neco deje, nic jineho je nezajimalo. Tak jsem se zarekla, ze presny den nebudu rikat. Proste prvni polovina cervence :slight_smile:.
15. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ tady se to tak nebere - jsme čistě anonymní, nevyzvídavé zvědavky :grinning: :grinning:
15. lis 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 úplně mi dojetím padla slza, když jsem si představila, jak o vánocích budete doma oznamovat mimíska :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena :grinning: já to spíš chtěla pojmout jako legraci :slight_smile: Hodně moc krabic v hodně moc krabicích, ať se s tím potrápí :slight_smile: ještě je pořádně oblepíme kobercovkou, ať to otvírání není taková brnkačka a na botkách napíšeme "čau v červenci :grinning:"... asi se zasmějeme, až se s tím budou hlavně tchánovci mordovat :slight_smile: A oni pak zamáčknou slzu :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 ale možná by stálo za zvážení udělat uzavřenou skupinku, aby si nas necetl uplně každý :slight_smile:
15. lis 2013 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Ale jo, tak proč ne :slight_smile:
15. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to chtěla oznámit na Vánoce podobně jako @klariss01 , ale nevím, jestli to vydržím. :slight_smile:
15. lis 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám těhotenství daří neprozradit před přáteli? Včera jsme měli posezení a byla to speciální akce na tatarák :grinning: Takže já se musela vymlouvat, že ho nejím a doufala jsem, že si nikdo nevzpomene, jak jsem se jím ládovala na svatbě :grinning: V sobotu jdeme na ples a přemýšlím, co si vymyslet, že nepiju. Do vánoc bych to chtěla před přáteli utajit.
15. lis 2013 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ally8 no to pití bych vyřešila hodně slabým vinný střikem, který bych si hezky držela cel večer jednu skleničku:slight_smile:
15. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek