• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 Já mám taky 7 kg nahoře...hodně jsem se cpala sladkým..bylo mi hodně špatně ještě nedávno celý dny...ale teď se jím nějak necpu,jím zdravě...a stejně to jde pomalu nahoru....s tím asi nic neuděláme...maximálně se můžem snažit jíst zdravě a chodit na procházky :wink:
13. led 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie ježiš...tak to koukám jaký mám doma zlato....v těhu tolik ženských přibere tolik kg...je to taková doba,kdy si to sladký teda dopřeju,když se normálně snažím omezovat.... :wink:
13. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Mě ten první screening udělal můj doktor dnes. Jestli to teda chápu dobře, že je to to měření kostí, hlavičky a další věci. To je ten screening? Kdyby to nedělal on, taky bych šla k jinému. Ale i tak jsem platila 450,-
13. led 2014 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 ahoj, vím, že kamarádka měla s placentou stejnou situaci a dr. nedoporučil dlouhé procházky + ta další opatrnostní opatření, jako ti řekl. Ale víc nevím.
Já jí mám naopak na břišní stěně vevnitř, takže až vy budete cejtit kopanečky, tak já to budu mít možná dost tlumený :frowning2:
Jinak jména pro kluka, tam to mám jednoduchý, líbí se mi asi jen 5 - Michal, Lukáš, Kamil, Radek, Petr..asi bych i na něco ještě přišla. Ale u holky...tam se mi jich líbí asi 20 :D
13. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla z ultrazvuku dojatá, jak tam bylo už všechno krásně vidět. Od té doby se s manželem těšíme snad ještě víc :slight_smile:
A co se jmen týče, tak u nás je to docela boj, co se klučičího jména týká, tak se nemůžeme v žádném případě shodnout, kdežto holka je jasná Ema :slight_smile: Tak doufám že to bude holka, jinak to nedopadne u nás dobře :D
13. led 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 Kolikátý jsi týden kolem 13tt?Jestli ano,tak to jsi byla na prvotrimestriálním screeningu...Já platila 1400,-
13. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80
@verumik

a vás teda doktor posílal i na triple testy, když to jsou podle něj vyhozené peníze?
13. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už začínám mít problémy s čůráním :grinning:. Chodím co chvíli a v noci se vzbudím tak 4x na záchod, opruz fakt :confounded:.

A od včerejška mám takové divné pocity v podbřišku, tak divně mě tam sem tam zalechtá a není to teda vůbec příjemné, tak nevím co to zase je ..
13. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset No, mě doktor tripply dělat chce, já si je u něj dělat nechci, chci si to nechat udělat v Gennetu. Ale hádat se s ním nebudu, jen nevím, jak by to řešila pojišťovna, když by se mi dělaly tripply dvakrát.
13. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset děloha roste :slight_smile: nebo že by už malé pohyby? :slight_smile:
13. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no píšou často, že tak začínají pochyby, ale nikdo se nezmiňoval, že by to bylo nepříjemné a mně to fakt je celkem dost nepříjemné, vždycky jak to začne, tak si říkám ať už to skončí, ale trvá to jen pár vteřin .. nicméně na pohyby mi to přijde moc brzy, to se mi nechce věřit, že by to bylo ono
13. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem byla na screeningu ve 12tt ve zlíně v oskaru.tak do půl 4 mám čekat na výsledky,pokud nezavolají tak je vše ok.teď mě ale děsně píchá břicho,jak mi do něho bouchala aby se mimčo otočilo :/ jinak je vše ok podle měření a tak,jen ta krev ještě nebyla.a jsme prý trošku větší :slight_smile:
13. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rerycha to Ti dělali docela brzo screening...to asi větší jste... :wink:
13. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset o tom čůrání mi povídej, chodím tak 3x za noc a je to fakt opruz :-/ A to "šimrání" mám taky, zaregistrovala jsem to poprvé teď v sobotu. Ale nepříjemný mi to není.
13. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset myslím, že na pohyby je opravdu trošku brzo :slight_smile: v 16tt je můžou začít cítit vícerodičky, prvodoričky prý až tak kolem 20tt, tak nevím... asi to bude růst dělohy... já mám vždycky pár dní klid a pak pár dní roste jak divá - ale není to jako šimrání, spíš pocit permanentního tupého tlaku (nebo jak to popsat). Hrozný hlavně v noci :/
13. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl screening se dělá mezi 11. a 13. týdnem, takže asi akorát :slight_smile: Já byla ve 12+6 :slight_smile: A upravili mi TP o jeden den, takže jsem vlastně byla na screeningu ve 13+0 :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset to jsou pohyby já už je cítím týden,takové jako by ti někdo rstem přejel po břišku :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já vím,kdy se dělá...jen,že často se screening dělá ve 13tt...v 11tt se bere krev...mně upravili TP o dva dny.....
13. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane myslím, že jsme dospaly holka, teď se nevyspíme bůh ví jak dlouho :grinning:
@klariss01

Jako četla jsem i příběhy, kdy to holky cítily už při prvním těhotenství opravdu brzy, ale žádná z nich nepsala, že by to bylo nepříjemné .. navíc to lechtání jim třeba trvalo několik týdnů než ucítily kopanečky :slight_smile:, takže třeba @petulane možná cítí to co psaly ty holky, ale mě to fakt vyloženě vadí .. Jinak děloha mě taky různě bolí, píchá, tupý tlak apod. Hlavně to roztahování té pánve, to je žůžo, to už si užívám od začátku, mně už snad bude stačit jak si stoupnu a mimčo ze mě vypadne :grinning: jak budu roztáhnutá :grinning:.
13. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hlavně, že je vše OK, pak už je asi jedno, jestli jdeš na screening v 11. nebo 14. týdnu :slight_smile: A třeba zrovna mně brali krev už v 9+2, takže je to asi hodně i o pracovišti... ale jak říkám, hlavně že je vše, jak má být :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie to ale právě není takový pocit, je to jakoby mě někdo zevnitř něčím škrabkal nebo jak to popsat :sweat_smile:, nebo lechtal prstíkem na kterém je nehet .. já nevím jak to popsat no :grinning:
13. led 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset mi povídej :D hlavně se prý můžou zvětšit chodidla až o 1,5 velikosti :D jak povolují svaly + váha :slight_smile: ježiši, už takhle mám 41, to si pak rovnou koupím potapěčské ploutve :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 to já zatím nevím,jak to bude.... :unamused: krev jsem měla hodně špatnou /down 1:55/ celkem 1:704 a ženou mě na krev zase.... :unamused:
13. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 hihi,já mám taky 41 :wink:
13. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :( hlavně se nestresovat, určitě to bude v pořádku napodruhé... prý to občas bývá falešně pozitivní, nebo naopak... bude to dobré :wink:
13. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset no to teda, už teď mám v práci problém abych si nerozbila čelo o klávesnici jak jsem unavená :D No já mám pocit jak píše endie, jako by mě zevnitř někdo přejel lehce prstem po bříšku.
13. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ježiš tak to snad ne :D Já mám 42 a sehnat normální hezký boty je fakt horor :D natož aby se mi ještě o číslo a půl zvětšily :astonished:
13. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak člověk se snaží....ale to čekání nikomu nepřeju....17 dní na krev,pak další týden minimálně.... :unamused:
13. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak páteř už trochu povoluje, takže jsem šťastná a děkuju všem za podporu. Jinak já přibrala před minulou kontrolou zatím 3,5 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a teď nevím, stoupám na váhu vždycky s hrůzou jen před kontrolou. S Daníkem jsem přibrala 13 kg a to jsem byla docela spokojená, ale teď se obávám, že to bude víc :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jména to je boj, nemám žádný vysněný. Pro holčičku se s manželem shodnem na Simoně, pak Anna a Bára a kluci to je docela boj. Mně se líbí Šimon, o tom manžel nechce ani slyšet :angry: , pak se mi líbí Kryštof, ale to zase nemá moc variant, jak mu říkat, takže na čem se shodnem u kluka je Ondra. Ale je fakt, že jsem ještě ke kalendáři nesedla, tak třeba mně ještě něco zaujme...
13. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda s tou nohou no .. já mám naštěstí 37 :slight_smile:
@petulane
@klariss01
@muddledgirl jinak se vážně neboj, to fakt bývá často falešně pozitivní prej .. bude to dobrý, mě to čeká v pátek a už teď jsem na nervy z toho jak budu čekat ... takže chápu, ale ve většině případů to dopadá dobře, přeci jen je víc zdravých dětí :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek