• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl neboj to bude dobré, ty krevní testy jsou občas špatné a podruhé vyjdou dobře :wink: je plno takových mamin co to tak měli

@petulane no a jak se otočí dolu a bombarduje mě do močaku to je pak super :grinning: bolí to jak čert

jinak já každé ráno mám na leve straně bouli ,i chlap ráno čučel a hladil :grinning: břicho ploché a najednou hora říp jak je v rohu nasačkovanej :grinning:
13. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie Mně leze doprava :slight_smile: akorát já už mám do plochého břicha daleko :slight_smile: to už je pořádnej lavor :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se dnes poprvé vzbudila na tvrdnoucí břicho,... normálně v leže jsem malé vždycky cítila vlevo, vpravo bylo břicho měkké a prázdné a dnes v noci, mě to tak pnulo a celé se to navalilo doprava... bylo to nepříjemné, ale byla jsem ráda, že ho cítím :slight_smile:
13. led 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ty jo u holek asi 20 jmen? Já nemohla vybrat žádné a pořád mám dilema :grinning: Aby nebylo moc časté a pěkné české. Poořád váhám nad Anežkou. Je to takové milé jako třeba Eliška, ale není tak časté. Jinak Ella nebo Ela se mi také líbí, ale já jsem spíš na ty klasické české. Honzík, Lukášek, Kubík, atd.
13. led 2014 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie fakt jo? tak to já ještě nemám. Večer si lehnu k tv a číhám :grinning: Ale zatim nic. Možná to hned nepoznám, když jsem prvně těhotná, prý to někdy připomíná kručení v břiše nebo tak. Moc se na to těším.
13. led 2014 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl už jsem začátek 15 týdne
13. led 2014 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Ondra je krásné :wink:
13. led 2014 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ho taky nemám zatím na žádné straně víc a stejně jako @ally8 číhám a koukám a nic :slight_smile:. Jenom to nepříjemné škrabkání zevnitř.

Jinak Ella se teď hrozně rozmohlo, dává se fakt hodně ..
13. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 mě se právě líbí taky taková česká a Anežka je mezi nimi. Ale pak třeba Aneta, Michaela, Jana, Hanka, Zdeňka, Zuzana...no dobře, 20 jich asi nebude, ale 10 určitě jo. Nemám žádné vysněné, teď docela vede ta Aneta a líbí se i příteli.
Jé, já chci taky bouličku už :slight_smile: já ráno jsem plochá, jak kdyby žádný těhu. Přes den pupek vyleze, večer jsem jak v 5.měsíci, ať jím nebo nejím...zítra jdu do poradny, jsem zvědavá,kolik jsem za ten měsíc nabrala, doufám, že max 1kg.
13. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 jo kručení v břichu to je taky ono,je to jako když máš prujem a pracujou ti střeva to sem měla hodně a ted to kručení ustává a citím ty pohyby,není to teda každý den dva dny třeba nic podle toho jak je otočeny/á, neboj všechno bude já tady toto měla u prvního až kolem 18 tt :slight_smile:

Ondra semi tež hodně líbí a nebo Jakub,Matěj, ale ta holka ta mě fakt trápí Anna to je taky pěkné
13. led 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Klasická česká jména jsou pěkná... ale můj přítel má typicky německé příjmení, tak chceme něco originálního, aby se to vyloženě netlouklo, ale zase ne tak, aby to žralo uši :slight_smile: Rozhodně nebude žádná Esmeralda nebo Onur :grinning: :grinning: Původně jsem zvažovala i možnost Klárku - po mně, ale zatím je favoritkou Leonka :slight_smile: A kluk fakt asi ten Ondra, Štěpán mi neprojde :slight_smile:
13. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no jasně, záleží také na tom, aby spolu s příjmením to jméno celé hezky vyznělo :slight_smile: Nad tím na druhou stranu spousta lidí nepřemýšlí, když někdy člověk ta jména vidí :unamused: Leonka je krásné, připomene mi vždycky mojí strašně hodnou kolegyni. A není moc obvyklé :wink:
13. led 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 tak tak, pravidlo č. 1 - aby to šlo k příjmení a pravidlo č. 2 - aby člověk nezlomil jazyk :slight_smile: Jeden můj spolužák kdysi ze základky se jmenoval Leoš Šlange... to by se člověk ušišlal :slight_smile: Nebo třeba Klára Králová - to je taky něco na zkoušku výslovnosti :slight_smile: S tím jménem jsem si užila jako dítě až až :slight_smile:
13. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak se jmenuješ? No mazec, to se ti nedivím, já bych si vylámala zuby :slight_smile: ale jinak Klára se mi taky líbí, jen k nám nejde. Ale švagrová třeba pojmenovala dceru taky podobně lámavě, jako Klára Králová, holčičky je mi líto...Já u nás navíc to mám ztížené tím, že chci prtě pojmenovat po sobě (nejsme svoji a nejspíš ani nebudem), ale kdyby přítel náhodou někdy změnil názor a podruhé do řeky manželství vstoupil, tak aby i k němu to ladilo...pokud by tedy svatba přišla dřív, než si dítě na příjmení zvykne, pak bych to už neměnila
13. led 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Nene, naštěstí mí rodiče byli soudní, mám přívětivější příjmení :slight_smile: To bylo jen pro "inspiraci" nehodících se jmen :slight_smile: Ale jméno Klára je hlavně pro ostatní děti celkem náročné na výslovnost :slight_smile: Takže jsem byla ještě tak do druhé třídy Králou :slight_smile: Ale jinak se mi jako jméno líbí... jen nechci mít dítka pojmenovaná po rodičích :slight_smile: Já dám příjmení po přítelovi, i když pro nás svatba nic neznamená, chceme ctít tu tradici, že dítě nese jméno po otci... a pokud se jednou rozhodneme, že svatba má pro náš život nějaký pozitivní přínos, nebude se muset příjmení dítěte měnit :slight_smile:
13. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset jsi moc hodná,trochu bojim... :wink: a držím pěstičky,ať Ti to dobře dopadne.... :wink:
13. led 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 můj přítel má polské,ale české jméno se mi taky k tomu nehodí...jestli se potvrdí,že to je kluk,tak asi Samuel..
13. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie :wink: děkuju..... :wink: já když slyšela tu krev,tak jsem myslela,že omdlim...no,brečela jsem...ale teď už je to lepší a lepší... :wink:
13. led 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 to máš pravdu, my taky hlavně přemýšlíme aby se nám to hodilo k příjmení :slight_smile: a Karolína se hodí daleko víc než Ella nebo Elen, takže volba jasná. A klučičí se hodí jak manželovo jméno, tak jméno Patrik. Takže uvidíme .. Sice se mi víc líbí jméno Patrik, ale kdyby to manželovi udělalo radost, tak dám ráda jméno po něm :slight_smile:.
@endie takže to škrabkání asi nebudou pohyby že :grinning:
@muddledgirl děkuji moc a neboj oběma nám to dobře dopadne :dizzy_face:
13. led 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset :wink: :wink: :wink: jo,přesně jak píšeš,.... :grinning:
13. led 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky když tu tak probíráte ty jména, máte třeba nějaké jméno, které se vám fakt hodně líbí, ale už se tak někdo ve vašem okolí jmenuje, nějaké dítě a to jméno se vám kvůli tomu až "hnusí"? Já sem třeba vždy chtěla Samuela, pak se ale narodil známé Samuel, což mi ani tak nevadilo, ale holky, z něj se vyklubal takovej hajzlík nesympatickej, že sem to jméno musela zavrhnout úplně, a pak teda sem chtěla Matyáše, no a to se mi zprotivilo tím, že kamoška mu říká Máťa, Máťa...to je taky něco pro mě, takže na kluka prostě nic nemáme, nic se mi asi nelíbí nebo co :slight_smile:
13. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 ne já si jména zásadně s osobama nespojuju, to je pak na prd, to bych nedala nic :grinning:
13. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 Přesně tohle dilema mám s Leonou... hrozně bych to jméno chtěla, ale jmenuje se tak dcera jednoho takovýho, s prominutím, sráče, kterého znám... nechci se "opičit", ale to jméno se mi strašně líbí :slight_smile: Pro kluka máme úplné drama, protože každé jméno v okolí nám něco negativně připomíná :slight_smile:
Ale asi se nad tímhle musíme povznést... stejné jsem to měla s kočárkem :grinning: chtěla jsem jeden typ, ale ne barevně stejný, jako má kamarádka... no, nakonec mám lautr stejný (krom vnitřku kočárku) a je mi to úplně jedno - říkám si, že u věci za 21.000 to není o opičení, že bych to asi nedělala z rozmaru :grinning:
13. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset já se snažím to nepřirovnávat, ale když ono to prostě nejde :grinning:
13. led 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 ještě Ti dám tip Tobiáš,Tadeáš, nelíbí?
13. led 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 při první sem neměla problém se jménama, líbilo se mi jich tolik, že jsme to občas pozměnily, ale na konec sem doteď ráda, že jsme daly co jsme daly. No ale teď, normálně já fakt vůbec nevím :unamused: Chtěla jsem na holku Ella a když sem to řekla bráchovi a rodině, tak mi řekli, jestli si jako dělám prdel !! to byl důvod, proč u prvního jsem nic nikomu neříkala a pak měli překvápko po porodu :slight_smile: ale já prostě vůbec nevím jméno na kluka :rolling_eyes:
Teda a co se týče kočárku, tak u malé jsem chtěla barevně takový, kdo tu nikdo nemá :slight_smile: pak si vyjedu ven a potkám holku, se kterou se od základy nesnášíme se stejným :grinning: sem myslela, že mě trefí, ale odjezdila sem v něm malou, ale teď o víkendu sem ho prodala a druhé chci druhý kočárek :grinning: Už mám zatím i vybraný od jedné paní, která bude prodávat až duben - květen, tak uvidím jestli ještě nezměním názor, ale zatím ho miluju :grinning:
13. led 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl můj osobní názor je, že s kor u klučičích jmen je poslední dobou všude až pře-ášováno... to je samý Matyáš, Tadeáš, Tobiáš... Stejně, jak je ty maminy pak oslovují? Matýýý, Táďo, Tobíku... já jsem hrozná :grinning: kluka asi nepojmenuju :grinning:
13. led 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl no vidíš, na Tobiáše jsem zapomněla úplně, toho vlastně máme zatím jako nej koně :grinning: ještě se mi celkem líbí Šimon, ale nehodí se to k příjmení...Šimon Bariš...aby chudák nešišlal z toho, proto i zatím není úplně jistý ten Tobiáš, zase š
13. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 to budeme dvě :grinning:
13. led 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je teď dost z těch klučičích populární Mateo a mně se i líbí :slight_smile:.
13. led 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek