• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@kamca80 to chápu :slight_smile: taky jsem měla lásku na první pohled :grinning: bohužel jsem nikde neobjevila bazarový, jen z Německa a do toho se mi nechtělo - už kvůli záruce nebo domluvě :slight_smile: Tak jsem si řekla, že je to jednou za život a že obětuju jak ty peníze, tak i tu "potupu", že mám stejný, jako někdo jiný :slight_smile:
Ale je fakt, že bydlíme každá v jiném městě a i když je to zvláštní, nikoho v Praze jsem ještě nepotkala s takovým, co budu mít :grinning: a jak naschvál - při první projížďce potkám dalších 15 matek :grinning:
13. led 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamca80 nechám zapsat do rodného listu XY a bude to :slight_smile:
13. led 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamca80 Marco je taky krásný jméno... :wink:
13. led 2014 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná si dnes večer dám v posteli lehárko s kalendářem :slight_smile: Takhle by to dál nešlo :grinning: Už vidím, jak mi příští týden "přiklepnou" chlapečka já mu, chudákovi, nebudu mít jak říkat :slight_smile:
13. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jé no to by asi nešlo, mám chlapa Mariána a jeho rodina mu říká Majko, nesnáším to, blééé :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tady jezdí jedná holčina s právě tím mojím zatím vysněným a je fakt nádherný, ona má teda růžovo-červný a já chci stříbrno - černý, sem ráda, bude prodávat i za celkem dobrou cenu, protože na nový nemáme, mám peníze jen ty, za co jsem prodala ten první. Ale těším se na něj, dokonce nebydlí ani tak daleko, takže si ho pak pojedu okuknout
13. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80
@klariss01 Závidím,že máte vybrané kočárky,já nemám šajnu...mně se líbil černobílý a tříkolák...a holčiny mě ho rozmluvily,což chápu,že bude děcku vedro,kočár bude vyšisovaný a mně se s ním bude blbě jezdit...
13. led 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 majko? No,tak to je hodně hustý....to mu rovnou můžou říkat paštiko... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamca80 tak aspoň budeš mít jinou barevnou kombinaci, když už nic jiného :slight_smile: Já ho mám z fleku stejný - jen vnitřek vložné tašky a takový ten "podprdelník" je jiný :slight_smile:
Jaký jsi vybrala kočárek, jestli se můžu zeptat? Aspoň kouknu na netu, kočárky mě začaly bavit :slight_smile:
13. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já už to zkoušela s tím kalendářem a zatím bezúspěšně :sunglasses:
13. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vy teda zase jedete v té diskuzi:slight_smile:...už se ztrácím:slight_smile:.

U nás jména klasická Marie / Antonín. Nelíbí se mi ty jména , které jsou teď moderní a i tady zaznívají (Tadeáš, Patrik, Laura, Sofie...přijdou mi všechna taková tvrdá....) k našemu příjmení by ani moc nešla. Taky slyším spoustu komentářů z rodiny (babička a mamka jsou MArušky a i sestra je proti.....ale vybrala jsme je já a myslím, že už si do toho moc mluvit nenechám. Líbí se mi ještě Josefa/ Josefína, ale manžel už byl zásadně proti při prvním těhu a pak další varianta Eva, ale má zase svátek na Štědrý den. Marušku už jsme chtěla jako první, ale manžel trochu ráčkuje, tak jsem mu to nechtěla udělat, tedˇuž si říkám, že se to aspoň bude mít důvod naučit říkat líp:slight_smile: (bude chodit s dcerou a patří to k dobrému vzdělání dnes už mluvit dobře:slight_smile:).
13. led 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda těhulky, berete něco na tvrdnutí břciha? Dnes mě to vzbudilo a provází i celý den. Nemůžu stát, mám pocit, jako by mělo vypadnout :confounded:
13. led 2014 v 16:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tež to vidím dneska na lehárko s kalendářem v ruce a nenímožné aby se nějaké nenašlo :grinning:
13. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset klidně to pohyby mužou být každý to máme jinak :slight_smile:
13. led 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena neberu....magnézko se bere...ale mělo by to být potvrzené z krve....že ho potřebuješ.. :wink:
13. led 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori no,mě se zas česká Máňa nelíbí.A Josefa s Josefínou...to mě přijdou jména,která se používala před sto lety...ale jako Ty máš na to názor,tak já také...záleží hodně taky na tom příjmení....A Antonín to samé.... :unamused: :wink: Tak to už se asi nenaučí,když se to nenaučil doteď...
13. led 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím jste některá z HK?Nevítě v centru někde o nějakých kočárcích?Děkuji :wink:
13. led 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena kočíí...ale když Ti tak tvrde,tak zajdi do lékárny,oni Ti přesněji poradí... :wink:
13. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zenablazena já už jsme to tady psala, že mi tvrdne už asi od 10tt, od 13 tt je to častěji, někdy celý den. Beru magnezium 3x1, ale nevím teda jestli to pomáhá. 3 dny dobrý a pak dva dny zase často. Ani to moc nesouvisí s námahou bych řekla. Žádné odběry mi nedělali.
13. led 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori kam jsi to napsala kočko?Mám to v upozornění,ale nelze mi to rozkliknout... :unamused:
13. led 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasně každý má nějaký názor a když řekneš Máňa hezky to nezní, ale Marie je krásné vznešené české a použitelné ve všech jazycích. Můžu jí říkat Maru, Mařeknko Maruško, Máří, Majko. Kdežto třeba Laura, Nikola je jak nadávka už ve své základní podobě a zdrobněliny hrůza:slight_smile::slight_smile:, ale každý to cítí jinak a to je dobře jinak bychom se všichni jmenovali stejně:slight_smile:
13. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori Kam jsi to poslala,ten poslední příspěvek...mám to v upozorněních,ale nejde mi to rozkliknout... :wink:
13. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nějak to blblo, mě se to taky neukazovalo, ale už to vypadá, že to funguje:slight_smile:
13. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori aha,už dobrý... :wink: však jo...no vidíš,líbí se nám přesný opak...ale úplně,,, :grinning:
13. led 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori :wink: Ale mám to taky spojené s lidmi... :unamused: :wink: :wink:
13. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska ahoj, dneska jsem si teprve v lékárně pořídila UZ gel a konečně slyšela srdíčko, zkoušela jsem i jen s krémem na strie a to jsme neslyšela vůbec nic. Ono teda je to fakt potichoučku (i u dr, to bylo slaboučké dnes) a musí se hledat opravdu hodně, ale slyšela. Kdybys chtěla gelu mám 520ml, menší balení neměli:slight_smile:, tak se můžeme domluvit a část daruju:slight_smile:.
13. led 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamca80 nám teď taky naši zdrbli jméno co jsme vybrali, to byly furt hlášky typu Emička trubička, atd. Ale my jsme rozhodnutý a odradit se nenecháme. Naopak mám chuť vymyslet ještě něco šílenějšího :D Dát třeba Samuela tak to s nima klepne i když s manželem taky :D
13. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já sice nejsem z HK, ale byla jsem v Pardubicích - jestli si chceš udělat výlet :slight_smile: Tak na Bratranců Veverkových je Baby-centrum - mají i webovky a e-shop, ale na krámě mají všechno za internetové ceny... neříkám, že mají nějaký echt velký výběr, ale pár značek kočárků, postýlky, přebalováky a jiné menší věci si tam prohlédneš :slight_smile:
V HK je údajně taky nějaký velkoobchod s kočárky, chtěla jsem tam jet, ale měli otevřeno jen v sobotu a už jsem to nestihla :slight_smile:
13. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame vybrane Veronika a Martin... Prvni dcera je Zuzana...
13. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no,to nevím,jestli bych stíhala právě...vycházky mám do sedmi...a jsem z Trutnova...vlak mi trvá hodinu a čtvrt z HK....Já slyšela o obchodě v Opatovicích....ale tam se mi právě nechce až....protože ještě chci navštívit příbuzné až pojedu k doktorovi...musím se podívat pořádně na net...ale děkuju za tip...
13. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane My chceme taky Emu, sice je to teď taky docela častý, ale mě už se to líbí už asi 8 let, manželovi se to taky líbí a k našemu blbýmu příjmení je to hezky jednoduchý. Akorát teď mimčovi říkáme pracovně Emane, tak snad jí to případně nezůstane :slight_smile: U nás teda Ema a Lukáš
13. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane Mě Samuel nepřijde šílený a je to můj favorit....pravděpodobně ho čekáme... :grinning: Emička trubička,tak to je hustý...Ema je hezká, zvlášť s dvěma M :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chceme Emu s jedním "m". Jo a holky, my máme v rodině miminko Dextra, to je teprve terno :slight_smile:
13. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verumik bratranec má Artura, není to asi tak hrozný jako Dextr, ale taky mi to přijde divný. Alfred nebo Albert (což měli ve výběru) už se mi líbí k přijmení které k tomu jde ...ale Artur teda taky ne.
13. led 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: no jo každý má jiný vkus... pro mě je to už moc přehnaný jméno a taky dlouhý jako třeba Sebastián. No já si toho nevšímala, ale manžela to hodně naštvalo. My chceme Emu s jedním M.
13. led 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane ježis vidíš Sebastián,jéééé...něco pro mě....no....dlouhý teda je no....že bych přehodnotila situaci??? :grinning: :grinning: :grinning: Díky za tip...
13. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik nám se to právě taky líbí už hrozně dlouho. Je to hezký jednoduchý jméno. Lukáše chce manžel, protože se tak jmenuje, tak aby byl po něm. Mě se to jméno moc líbí, od mala jsem chtěla Lukáška, ale chci aby naše dítě mělo vlastní jméno. Nesnáším když se pak říká velkej, malej nebo starej, mladej... S klučíčím jménem teda válčíme. Mě by se líbil Adam, manžel by chtěl Ondru, Šimona nebo Matěje.
13. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori No ono u toho Dextra je obzvlášť blbý spojení s tím seriálem. A bohužel se opravdu jmenuje po něm.
13. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulane jojo to mám stejný názor, že nechci jména po nás:slight_smile:.
13. led 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nemáš zač :grinning: :grinning: teď se zrovna v prosinci známý narodil Sebastián a musím říct, že mi to přijde o něco lepší než ten Samuel :slight_smile:
13. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane Mě se líbí, když člověk může nechat jméno v základním tvaru. Třeba Anně říká většina lidí Aničko, Veronice Verčo. Ta Ema je krátká a přijde mi hezká pro malou holčičku i pro dospělou ženskou. A k našemu příjmení potřebuju něco krátkýho a jednoduchýho, takže už si jí asi rozmluvit nenechám :slight_smile: . Z kluků se mi krom Lukáška líbí ten Matěj.
A Emička trubička, to bych neřešila, něco podobnýho se dá vymyslet skoro na každý jméno :slight_smile:
13. led 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori u manžela v rodině je právě zvykem dávat jména po rodičích a mě strašně točí, když se říká malej Tomáš a velkej Tomáš a malá Ála a velká Ála, člověk v tom má pak bordel :grinning:
13. led 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek