• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@pisisvori já sladká jídla nejím vůbec... ta představa dát si třeba žemlovku... už teď se mi tlačí žaludek do krku :slight_smile: Jsem masová, miluju ryby, kuře... občas vepřové - to vařím kvůli tomu pánovi, co se mnou bydlí :grinning: , a rýže... to je můj mor :slight_smile: a zeleninový saláty jsou taky moje... mňáám, takový caesar (nebo jak se to píše), to bych mohla furt :slight_smile:
13. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já taky miluju ryby kuře..ale dělat to nemůžu....když jsem těhotná...
13. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tu na mě vyskočilo album nějaké maminky a malej se jmenuje Fabián... taky zvláštní... ale proti gustu :slight_smile:
13. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pročpak nemůžeš?
13. led 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie pokud bych sehnala kvalitní a ve výborné stavu, nemám problém koupit starší. Ale plánujeme i další mimčo, tak možná aby vydrželo koupíme nakonec nový. Ale to budeme řešit až někdy v březnu, dubnu. Zatim času dost.
13. led 2014 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 protože bych blinkala.... :wink:
13. led 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo tááák, já se lekla, jestli mi neuniklo něco ze zakázaných potravin :slight_smile: u mě už dobrý, nevolnosti přešly :slight_smile: jen po Mamavitu se mi zvedá kýbl :slight_smile: Ale už se na něj asi vyprdnu a doktor mi předepíše železo...
13. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já brala doteď jen listovku a léky na štítnou...zítra jdu pro femibion 400/nemůžu jod/..ale doktor mi teda říkal,že jestli vitamíny,tak jeden až dva týdně....
13. led 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl už to chci taky omezovat... ten hlavní vývin má dítě za sebou a z vitamínů se pak rodí ty obrovské děti... nechci tlačit něco pětikilovýho :slight_smile:
13. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no asi jo,když mi to v CARU řekli,že max. 2 tablety za týden....a zatím se vyvíjí jak má jen s listovkou....i když jod je důležitý a já ho mám v jodidu....
13. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky se vrátím k listovce... po tom mamavitu je mi od začátku špatně... a pak už jen vyvážená strava a myslím, že to bude ok :slight_smile: i když těžko říct, jestli se ještě dají sehnat nějaké "neupravené" potraviny, ať už geneticky, nebo hormonálně :/
13. led 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no to je pravda...mě je zle po mléčných výrobcích....taky nevím...jestli ten femibionu dám....ale 1-2 x týdně snad jo....No,na biopotraviny já osobně nevěřím... :unamused:
13. led 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nápodobně... nic není bio... i to, co pěstujeme na vlastních zahrádkách musíme uměle hnojit, jinak to nemá šanci vzejít... femibion jsem snášela výborně, brala jsem ho před otěhotněním a byl v pohodě... zato ten Mamavit... kdybych za něj nedala skoro 600kč, tak ho prohodím oknem :slight_smile:
13. led 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe hele já bych taky ráda nadstandard, pokud bude možnost a finance, byla bych ráda, ocením svůj klid. Na druhou stranu zase kolikrát v porodnicích vzniknou následná přátelství právě díky sdíleným pokojům, tak nevím :grinning:
13. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky, já jsem až do těhu prakticky nejedla zeleninu (mám spoustu alergií a čerstvou víceméně nemůžu). Co jsem těhu, tak denně aspoň 2-3 rajčata, okurku, hlávkový salát, po tom se můžu utlouct, dělám si brokolici, květák. Nemůžu mrkev, papriku, apod., ale mohli byste doporučit nějaký dobrý salát, i třeba s masem nebo tak, osvědčené? Jak jsem to nejedla, tak ani nepřipravovala.
Jinak mě je špatně po sladkém jídle, ale zjistila jsem, že jen dopoledne. Když si dám takhle k večeru, tak už to snesu.
13. led 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak to je dobře,tak ho snad taky budu snášet.... :wink:
13. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak tak kámoška našla v nemocnici 2 dobrá přátelství.....já byla teda v nemocnici dva týdny s někým a dva týdny sama a to už bylo fakt hodně dlouho...
13. led 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 jo,to zas já sladký můžu horem dolem...je to skoro jediný s ovocem a zeleninou..taky proto mám 7 kg nahoře...
13. led 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 há třeba miluju tortilu...ohřeješ ji v mikrovlnce...osmažíš kuřecí prsíčka na kousky, dáš na torillu+ přidáš nakrájený salátek ledový a rajčátka....přidáš trošku tatarky a je to luxusní oběd a zdravý... :wink: Já mám ráda ledový salát s rajčaty a acidem...a přidám si do toho kapku olivového oleje a bazalky...můžu pořád.... :wink:
13. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nadstandard v porodnici je v Motole tak trochu utopie, pokud to nezmenili, tak maji jen jeden pokoj, takze sance miziva, ale rada bych ho mela.

Pohyby uz taky citim, tak dva tydny. Zpocatku jsem si nebyla jista,jestli se mi to jen nezda, ale ted snad se uz nepletu. Ale nemam cas to sledovat. Uz se tesim na ty poradne kopance, ktere se nedaji prehlednout.

A co se tyce jmen, tak cekame na to, co to bude. Kluk totiz bude Tomas,ale v holcicim jmene se absolutne neshodneme. A nez se dva mesice hadat, tak si radeji pockam,jestli to nebude kluk. A kdyz to bude holka,tak holt bude doma boj o jmeno. Ale zastavam nazor, ze kdyz si mimco porodim, tak mam pravo na volbu jmena ja a manzel muze jen navrhovat a presvedcovat.
13. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori ahojky, jsi moc hodná, já bych se ráda s tebou podělila, ale manžel řekl ne, kup nový! Takže bohužel :frowning2:
13. led 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky každý den řešíme jména, a nějak se nemůžeme shodnout, pokud to bude holčička tak to problém nebude, ale jestli kluk, tak nevím jak se dohodneme. Mě se líbí Tobiášci, Tadeášci a tak a manžel má na tyto jména alergii. Tak budeme asi losovat. :slight_smile: Řekla jsem mu, že pokud se nedohodneme, tak se bude chlapeček jmenovat po něm, jenže manžel už má dceru z prvního vztahu a ta se jmenuje po něm (jako v ženském tvaru), tak by jsme vypadali asi jako blázni. Tak jsem na něj byla i dost protivná, že mě to nezajímá a tak,.. Jsem nějaká nervózní a strašně citlivá.
Jinak myslím, že skoro všechna jména jsou hezká, ale musí se to hezky říct, když se někomu jméno nelíbí tak ho komolí a udělá si srandu z jakéhokoliv a vždy najde tisíc důvodů proč takové jméno ne (to byl můj spolužák a byl strašný, tak se jmenuje sousedův pes, a pak takové ty trapné rýmovačky a tak). Takže bych se okolí ani neptala, prostě vymyslet jméno s manželem a pokud se bude líbit nám, tak ostatní mě nezajimají.
13. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulane mám stejný problém, chlapi v obou našich rodinách mají jména po otci a manžel ho taky vyžaduje i když už je naťuklý, že já to nejsem ochotná tolerovat :slight_smile: Mi to přijde, jako když ti lidé nemají fantazii vymyslet pro své dítě originální jméno..
ale sama osobně absolutně netuším, jaké jméno vybereme.
13. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nejsem si úplně jistá, ale asi jsem už ucítila první pohyb miminka :sweat_smile: Dala jsem si totiž poprvé vanu, co jsem těhotná, tak na to prcek asi reagoval :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já bych si dala místo nákypu sladkou rýži s kakaem - něco jako krupicová kaše.. mňam :slight_smile: no musím říci, že v poslední době ani maso zrovna nemusím (asi nechuť ještě z vánoc, kdy bylo maso u tchyňky snad i v cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
13. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky nemohu kvůli štítce těhu vitamíny s jodem - tak jsem si koupila Elasti-Q poro mimi DHA - jsou levnější a udělají stejnou službu jako Femibion
13. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik tak Dexter, to už je fakt šílenost :grinning:. Mně se čím dál víc líbí ten Mateo, ale bude se tak jmenovat bratranec který se brzy narodí a navíc se tak jmenuje malý od kamaráda .. chjo, ale znělo by to tak hezky k našemu příjmení :grinning:.

Jinak dneska jsem se bavila s mamkou a tetou co má každou chvíli rodit, že cítím to divné šimrání nebo škrabkání v břiše, tak hned obě řekly, že to jsou pohyby, tak asi fakt :slight_smile:.
13. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ jojo, to my jsme ještě ani kočárek neschovali :grinning: malá má 2 a je to vozilka.. Takové to normální nošení na přitulení, toho se malá musela vzdát teď bobka, tak aspoň taťka ji nosí.. ale do vany, z vany, do židličky, z židličky, do postýlky, do vozíku atd. nebo kočárek do schodů je největší lahůtka.. to už pak cítím bříško, že mi to nedělá dobře.. tak se to snažím omezit na minimum, ale mamina se tomu stejně nevyhne, co.. a tak si říkám, zvládli to ostatní, tak to bude v poho :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 já myslela, že vana se v těhotenství nemůže, nevím proč ......
13. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no,já už to objednala... :unamused: ale dám na doktora z CARU,který mi řekl,že mám jíst jen 1-2x za týden...asi ví proč to říká....rosteme jak máme doteď jen s listovkou a lékama :wink: :wink: :wink:
13. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek