• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@elisset No neměla by se... proto jsem čekala do druhého trimestu radši a vodu jsem si dala takovou vlažnou. Ale měla jsem na ní hroznou chuť :confounded:
13. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 já bych si taky dala, horkou s plnou pěny :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie ahoj, tak já jsem taky 15 tt, a mám stejně 2 kilča nahoře přesně a jsem teda spokojená :sunglasses: myslím, že akorát.. Já teda nevím, jak jsi to měla před tím Ty.. hodně holek teď ještě nepřibírá vůbec, bříško žádné a pak najednou šup a nemůžou to zastavit,hlavně na koci - 7, 8, 9 měsíc.. Ale já jsem minule přibírala furt stejně, pomalu ale jistě, 1 kilčo za měsíc.. takže celkem 10 kilo, 4 jsem nechala v porodnici, takže jsem pak hubla jen 6kg - což si myslím, že je super. Takže teď už jsem měla minule 3,5 nahoře, takže 2 jsou perfektní :grinning: jestli to tak půjde pomalinku dál, a nějak se to nerozjede.. :grinning:
A s těma striema, bobku, to je mi líto, je to asi hodně o genech - ale mazala bych se určo. Myslíš modrý Aviril? Ten je skvělý, na všechno, používáme já i malá, jen na strie bych ho nedávala. Já používala oranžový z Hippu - mamma sanft a byl super - doporučily mi kámošky, že neměly žádné strie a já teda taky ne. Jsem šťastná. Tak můžeš zkusit :wink: Ale když budeme mít, tak hlavně, ať jsou mimi zdravé co :slight_smile: papa
13. led 2014 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ten teď taky používám, střídám ten hipp olej s Elasti-Q krémem teda - a jsem spokojená, alespoň minule to fungovalo :slight_smile:
13. led 2014 ve 21:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset jee ja davam vanu každý den...miluju ten relax..ale horkou jsem vypustila... teplou jen dokud je mi to příjemný:slight_smile:)
13. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já si teda už taky vanu dopřeju :slight_smile: na začátku jsem se toho bála, to by se asi nemělo, nevím, jestli to nejsou jen pověry, ale pro jistotu.. ale teď už v 2. trimestru teda jo, ne horkou ale teploučkou jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teda uvažovala i o sauně nebo páře, strašně bych potřebovala relax, ale bojím se zeptat gynďáka, ať si neřekne, že jsem střelená :grinning: Ptala jsem se kámoše lékaře, ale oni doktoři též mají každý jiný názor - on že v poho je to na začátku, ale pak už ne, a pak jsem to zase slyšela naopak - tak zatím jen sním no.
13. led 2014 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska nevím, jestli jsem to dobře napsala. Myslela jsem jen ten UZ gel, kterého mám teď zbytečně moc:slight_smile:, takže myslím, že ho nespotřebuju, že bych mohla odlít do něčeho jiného a darovat :slight_smile:. Je nový. A taky jsem chtěla upozornit, že mě to bez něj prostě nešlo (jenom s jakýmkoli krémem....) ale není to dráhé, těch 520ml stálo asi 75Kč. Tak doufám, že už jste taky srdíčko našli:slight_smile: a slyšeli.
14. led 2014 v 05:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adik2 mě se taky zdálo, že už jsem ho někdy minulý týden cítila, ale říkala jsem si, že je o asi brzo. Mě totiž přijde , že to tvrdnutí mám právě , když se tam mele. Ale když čekáme druhé třeba je to možné:slight_smile:. S dcerou jsme teda pohyby cítila až asi tak v 21-22tt.
14. led 2014 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elisset
@adik2 já se koupu celé těhu i v prvním jsem se koupala. Vodu mám méně teplou než dřív, ale to jsem měla tak 45-50 stupňů tak na někoho i teď je teplá. Koupat se ve vlažný to by bylo stejné jako nekoupat se vůbec:slight_smile:. Hodně horká asi může na začátku způsobit potrat, pak jsme četla, že to zvyšuje riziko rozštěpů. Ale jak říkal jeden doktor po mém druhém potratu..."prosperujícího těhotenství se jen tak nezbavíte" a já sice mám teplejší vodu , ale jsem ve vaně tak maximálně 5 minut spíš bych řekla 2-3. Ležet dobu mě tam nebaví.
14. led 2014 v 05:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurett já jsem přibrala minule tak první kg až 14-15tt, pak 15-31tt každý měsíc 2kg takže 8kg. Takjsem byla spokojená,že už jen 4, že to bude dobré no od 32tt do 40tt jsme přibrala 9kg. Dohromady 18:frowning2: (a to jsme fakt jedla málo). V porodnici zůstalo jen 6 (z toho dcera měla 4kg), ale pak to šlo samo dolů za 3 měsíce.

Teď je to podobné 15tt nahoře 1-1,5. Tak uvidíme. Doufala jsem, že teď jsme před těhu jedla mnohem víc, necvičila (před prvním jsem 3x tádně chodila na spinning apak přestala), začínala jsme na vyšší váze tak trochu doufám, že si tělo nebude potřebovat dělat takovou zásobu:slight_smile:. ale myslím si, že to stejně neovlivním a někdy mám holky fakt žravou, že bych snědla co vidím:slight_smile:.
14. led 2014 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurett já bych saunu ani páru moc neriskovalo. V té vaně se nestačí to tělo nijak "přehřát" , ale té sauně je větší vedro a jsi tam dlouho a je to právě o tom, že se potíš a "přehříváš"
14. led 2014 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ojéjej, mé oblíbené téma přibírání :grinning: dneska ráno zase šok... váha 70,7kg, což je zase o 1,2kg víc, než včera :angry: fakt už tomu nerozumím... 8kg za 3,5 měsíce, to je fakt rychta... takže dneska salátový den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2014 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 neboj třeba pak nepřibereš poslední měsíce a ono se to vyrovná ankonec přibereš míň třeba než já:slight_smile:. Ale jak píšu, jsem přesvědčená, že tělo si udělá co chce a tu svojí váhu si prostě najde:slight_smile: ať to řešíme nebo ne.-). Ale moc dobře chápu tvé pocity..
14. led 2014 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori no, uvidíme... jako upřímně doufám, že to nebude nakonec fakt těch 40kg, ale je mi jasný, že to moc neovlivním... nepřežírám se, jím celkem i zdravě, ze sladkého si dám tak 1 koláček za týden nebo řádek čokolády za týden a i tak to leze nenápadně nahoru :slight_smile: Horší je, že už jsem se dávno zbavila svých starých "tlustých" věcí, takže budu muset řešit "tlusté" oblečení :slight_smile: Naivně jsem doufala, že zimu odchodím ještě ve svém kabátku vel. 36 :slight_smile: Ani prd :slight_smile:
14. led 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@klariss01 jé velikost 36 jsme měla tak někdy v 6 třídě naposled:slight_smile::slight_smile:. Ne okolo 25 jsem měla asi určitou dobu 38, ale to jsem nejedla:frowning2:. Teď mám 42 (někdy 40, jindy 44 - mám 181 cm a 76kg ), tak buď v klidu....až já přiberu svých 18 kg tak na mě už žádná velikost není a ty budeš mít tu mojí 42:slight_smile::slight_smile::slight_smile:.
14. led 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Však já jsem 36tku neviděla asi taky od páté třídy :D od té doby jsem byla ukázkový metráček :slight_smile: Ale co, tak se to pak zase shodí, no :slight_smile: Zařadíme 15km denní procházky a bude to :slight_smile: Když už pro ty mrňata pořizujeme takový kááry :slight_smile:
14. led 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori no já bych si právě tak poležela s knížkou :slight_smile: a já ráda úplně horkou, což se bojím .. já jsem teď právě u našich na 2 měsíce a my s manželem doma vanu neměli, takže jsem se jen spchovala a teď jak je u našich ta vana, tak mě to tak láká :slight_smile:
14. led 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já teda nejsem tlustá, ale bříško jsem měla i před těhotenstvím a mám taky dost kulatý obličej .. mně jde všechno od pasu nahoru .. nohy a zadek pořád dobrý na to jsem si nestěžovala nikdy :slight_smile:, ale pořád tak tajně doufám, že po těhotenství zhubnu o trochu víc než jak jsem byla před těhotenstvím :slight_smile:. Spolužačka z vysoké byla před těhotenstvím celkem při těle a po těhotenství krásně zhubla ani nevěděla jak a vypadá lépe než kdy dřív.
14. led 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě byla tlustá vždycky... a když už jsem zhubla, tak jsem si tak nějak myslela, že se ta váha stabilizuje a když budu zdravě jíst a přiměřeně se hýbat, tak nepřiberu... v těhotenství ale dietu držet nemíním, ale zase nechci skončit na 96kg jako dřív :confused:
Po porodu to budu mít hektické, doma budu prakticky jen v šestinedělí a pak zase do práce, tak snad běhání kolem prcka, přítele a práce trochu pomůže dostat se zase do formy... a když ne, tak po ukončení kojení zase vlítnu na proteiny :slight_smile:
14. led 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já se koupu taky skoro od začátku, sice to není ta vařící voda, do které nikdo jinej nevleze, a jsem tam max. 10 minut, ale dám si jí.
Jinak s přibíráním, já mám nahoře +- 4kg, nevím přesně, na kolika jsem začínala před těhu. Ale já holky nevím, kde jsem to nabrala. Jako trochu na prdeli, protože kalhoty zapnu stěží, ale přes nohy je mi všechno v pohodě. Něco budou vážit i prsa určitě :grinning: :grinning:, tam jsem fakt zvědavá, kde se zaseknou. Jinak měřím jen 164cm a teď vážím skoro 72..nikdy sem tolik neměla, ale kupodivu to nevypadá nijak strašně, mám pocit, že když jsem měla těch 68 netěhu, že to vypadalo vzhledově hůř...tak nevím :sweat_smile:
Přeji vám hezký den, v půl 2 jdu do poradny, jestli uvidím mrně nevím, na dr. mám milion otázek, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
14. led 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 když už jsi jednou zvládla tak krásně zhubnout, zvládneš to zase :slight_smile: a co víš, třeba to fakt půjde potom samo ..
14. led 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 já taky přibrala na zadku trochu, ale jinak si myslím, že to je v břišku a prsou
14. led 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je záhadou, kde jsem přibrala... rozhodně přes prsa a bříško už mám taky pěkné... pak přes zadek taky trochu, už mi šponují kraťásky od pyžama, které byly už předtím jen tak tak :slight_smile:
Ale jinak vesměs nosím pořád svoje oblečení... bundu pořád zapnu, sice už pod ní nedám svetr, ale zapnu :grinning: a kalhoty už jsem neměla asi týden, hodně nosím sukně, protože jsou mi pohodlnější, neškrtí mě. Hlavně ty bokové, co můžu mít pod pupkem :slight_smile:
Podle screeningu mám placentu na přední straně břicha, tak to nechci nějak "utlačovat" - i když to prej není nic vážného :slight_smile:
14. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak tu placentu máme stejně :slight_smile: já teda nosím kalhoty, ale nezapínám knoflík, to už bych nedala, a chystám se pro nějaké těhu kalhoty. Sukně nosit neumím ani v létě, natož v zimě. Sice se mi to hrozně líbí, ale já si připadám jak almara :grinning: jinak vršky nosím pořád v pohodě, akorát košile už přes prsa dávno nezapnu :(
14. led 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 jediná moje výhoda je to, že jsem vždycky měla celkem pěkné nohy - aspoň něco na tom neforemném "obalu" :slight_smile:
sukně mám hrozně ráda, šaty už méně... mám dost široký hrudník a ramena - takže postava po tátovi :grinning: nebýt těhotná, tak nemám ani ty prsa :grinning:
Každopádně se taky chystám na nějaké těhotenské oblečení, celý dny sedím, 10 - 13 hodin denně, takže na pupek nic moc :slight_smile: chce to něco pohodlnějšího :slight_smile:
14. led 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324
@klariss01 já jsme při prvním měla placentu taky na přední straně. Problém to byl jen pro 3D UTZ, protože malá v ní byla zabořená a moc toho vidět nebylo. Jinak mi všichni říkali, že je to jedno. Možná jen třeba při nějakém větším úrazu (autonehoda...) to mlže být náchylnější, ale to už pak záleží na jiných věcech:slight_smile:.

Teď mi na to screeningu říkala, že je tak nějak ještě všude, tak doufám, že ne moc nízko...že to by mi snad už řekli.

Mě rostou dost prsa a břichouž teď taky, ale vidím hlavně ten špíček okolo pupíku a nadbřišku co mi zůstal po prvním těhu než bříško dole.

Jinak teda nevím, jestli od páteře nebo od nízkého tlaku( ale ten mám 105/67, v prvním jsme mívala i 90/58...), ale od včera večer je mi zase nějak špatně, tak slabo, motá se mi hlava , na zvracení....Ale od včer apracuji jen na poloviční úvazek místo na 6 hodin, tak si snad trochu odpočinu. I když mě překvapilo o kolik při mém platu přijdu peněz při tom 1/4 úvazku míň a ještě o asi 2000 měsíčně na mateřské. Ale řekla jsme si, že jsou to jen peníze, že jsme unavená a zdraví je v mém věku:slight_smile: přednější...než se stresovat s novýma projektama, které bych dostala, kdybych to nesnížila....
14. led 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori taky budu řešit pomalu práci, jak v noci nespím, tak už přes den začínám být unavená a odpadávám. Tak jsem zvědavá, jak se se šefem domluvíme.

Jinak jak píšeš, že malá byla zabořená, to jsem já měla teď na tom screeningu, dr. nedokázal pořádně vidět tu nosní kůstku, protože prtě mělo obličej zabořenej v placentě a snad 30 minut ho šťouchal, aby se mu trošku natočilo.
14. led 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori no vidíš, to mě vůbec nenapadlo, že asi na 3D UTZ bude prd vidět :( No, uvidíme :slight_smile: Třeba překvapí :slight_smile:
Já toho mám upřímně taky dost, ale pokud nechceme pojít hlady, budu muset pracovat... nájmy v Praze nic moc a tam u nás zase není práce... na druhou stranu, aspoň mi doma nehrábne :slight_smile: A bába si užije hlídání :slight_smile:

Koukám, taky slušný tlak :slight_smile: :slight_smile: Já měla na posledním měření 100/60 :slight_smile: Hlavně se prudce nezvedat :slight_smile:
14. led 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 @klariss01 no já mám z 3D jenom dvě takové ne moc povedené fotky (spíš jen půlku obličeje), video mi ani tenkrát nenatáčela, protože toho moc vidět nebylo. Ale zato malá vždycky krásně ukazovala, že je holčička:slight_smile:...
14. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak já džíny a kalhoty na knoflík nenosím snad víc než měsíc. Mě to hodně tlačilo, já si to sice v práci rozepnula, ale jezdím hodinu v autobuseta a tam jsem si ty kalhoty rozepnout nemohla :sweat_smile:. Byla jsem se koukat na těhotenské džíny a stojí 1.500,- Kč a navíc se mi žádné nelíbí, takže to prdím a koupila jsem si jedny legíny a takové černé kalhoty, taky jakoby legíny ale silnější látka .. a jsou na gumu, takže jsou pohodlné. Ještě štěstí, že teď je tohle v módě :slight_smile:. A pak nosím sukně a šaty, konečně jsem si koupila upnuté šaty, protože předtím jsem je nosit nechtěla kvůli špeku :slight_smile:. Tak jsem ráda a odchodím to v tomhle, džíny kašlu. Sukně i šaty nosím ráda.
14. led 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek