• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Holky, máte některá už vnitřní tušení ohledně pohlaví miminka. Já tuším kluka... Ikdyž bych si moooc přála další princeznu. Nu uvidíme :slight_smile:
15. lis 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Já bych to asi taky řešila buď střikem nebo sklenkou červeného, kterou bych si zuby nehty držela a malinko ucucávala. Když jí vypiješ půlku nebo třeba i celou, tak se nemůže nic stát :slight_smile:
15. lis 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman jo to bych mohla, to je ptavda :wink:
15. lis 2013 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 já jsem si dávala Birell a nikdo nic nepoznal :grinning: :grinning:
15. lis 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Já tušim holčičku, ale asi jen proto, že bych si jí přála :slight_smile: . Prý podle čínského kalendáře by nám měla vyjít holčička :grinning:
15. lis 2013 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman @ally8 tak já naštěstí normálně nepiju ani to víno skoro, takže lidi jsou zvyklí :slight_smile: a tatarák nejím, ale zase jezdím na koni a dělám Pole Dance...no hodiny tance jsem odpískala rovnou, tam je to na břicho dost mazec - výmluva na změnu pracovní doby :slight_smile: koně se zatím vyhýbám, že záda a blbý počasí, ale s mudr.chci pak zkonzultovat, jestli aspoň krokové pojíždky kratounké bych mohla. a před přáteli chci tajit určitě do 12tt.
15. lis 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Ahoj, před přáteli se mi to utajit moc nedaří, nejen že neumím lhát, páč to na mě každý pozná, ale ani kacet nechci. Nikomu to neříkám, ale když už se někdo zeptá... Horší je to u rodičů, maminka hned poznala že se něco dějě a zeptala se mě narovinu, sice jsem to zakecala, ale podle mě to tuší .-)
15. lis 2013 v 17:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman já ten vnitřní pocit mám a cítím se na druhou princezničku :slight_smile: a jsem ráda, že nejsem sama :slight_smile:
15. lis 2013 v 17:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena To máš mámu s radarem jako já :grinning: S tou jsem mluvila zatím jen po telefonu, ale od úterka, kdy jsem // zjistila, máma volá každý den, někdy i 2x :grinning: Pořád něco potřebuje vědět... Je to hrozný, myslím, že to tuší. Přitom jsme se o tom ani nebavily...
15. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu se k Vám maminkám přidat ? :grinning: Já jsem v 8. týdnu, termín porodu 3.7.2014. Příští týden jdu na kontrolu, kde bych měla dostat těhotenský průkaz. Čekáme první miminko, tak je pro mě vše nové. Z mimča máme samozřejmě velikou radost. Kromě bolavých prsou a občasného motání hlavy, žádné další příznaky nemám. Jen se mi zdá, že už se mi zvětšuje bříško. Je to možné, máte některá také takový pocit? :slight_smile:
15. lis 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
já bohužel mám pocit, že to bude kluk, přestože bych hrozně moc chtěla druhou holku.
15. lis 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori to jsme na tom stejně, taky bych raději další holku. Aspoň nejsem jediná "divná", co není nadšená z vidiny pårečku...
15. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky pocit,že to bude chlapeček. Holčičku bych taky brala víc, ale no co. Hlavně aby bylo mimčo zdravé :slight_smile:
15. lis 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 ahoj, já mám taky větší bříško, prej se někdy stává, že se už brzy nafoukne a pak dlouho nic a zase začne růst až před koncem :slight_smile:.

a já mám zase pocit, že to bude holčička a raději bych chlapečka :grinning: i když ono je to jedno, hlavně ať je miminko zdravé a stejně chci dvě děti a to páreček, takže je to fuk :slight_smile:
15. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ten pole dance, to jsi dobrá fakt .. já si vždycky říkala, že co je na tom těžkého a pak jsem teda koukala :sweat_smile:. Vůbec mi to nešlo, holt mám slabé ruce, takže jsem se vůbec neudržela .. teď říkám, klobouk dolů před těma holkama co to umí, protože mě jak všechno vždycky šlo, kam jsem přišla, tam jsem byla za hvězdu, tak z hodiny pole dance jsem šla jak spráskaný pes :grinning:
15. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 tak řekni, že bereš antibiotika a nemusíš tam cucat žádné víno :slight_smile:
15. lis 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset hele, z první hodiny jsem odcházela celá modrá a v depresi - chodíme lézt na stěnu, tak jsem si říkala, jakou mám v rukách sílu :grinning: noo, ani omylem. ale z každou hodinou ti ty ruce sílí a na každé hodině je hrozně vidět pokrok.
15. lis 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak modrá jsem byla na druhý den taky :grinning:, ale po té první hodině jsem se zařekla, že už mě tam nikdo nedostane :sweat_smile:, ty jsi se s tím porvala narozdíl ode mě, šikulka :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem,
vy už tu máte takovou pěknou diskuzi! :slight_smile: Už mám taky konečně z UTZ potvrzené jedno miminko, huráááá!! TP 18.7. a čekáme třetí přírůstek. :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 Taky to tak mám, žádné zvracení, jen se mi hlava motá, prsa občas pěkně bolí. No snad mi hůř už nezačne být. Předešlá dvě těhotenství byla taky takhle v pohodě ( a taky jsou z toho 2 kluci), tak jsem zvědavá, jak to bude teď. :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
heleďte, jak to máte se spaním? Já už dobrý týden dva se v noci vzbudím a nemůžu zabrat. Večer usnu v pohodě, ale kolem 3 hodiny čumim :confounded:, usnu třeba v 5 a v 7 musím vstávat kvůli psům. přes den sice nijak výrazně unavená nejsem, ale nevim, co s tim dělat, máte tip?
16. lis 2013 ve 03:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 ahoj, to je normální a časem to přejde..dělat s tím nejde nic..já si chodím lehnout po obědě, jsem doma na PN, tak to mám dobrý...ale co tady koukám, tak to je prostě příznak těhu...lepší. než zvracet..já mám taky dva pejsky, tak s nima vyběhnu a pak si lehnu a v těch 6-7 hodin znovu usnu..v noci si prostě ty dvě tři hodiny čtu...
16. lis 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro klid v nasi rodine by bylo nejlepsi, kdyby byl kluk. Male je to totiz putna,ale syn chce jenom kluka. Uz ted mu obcas vadi, ze ma segru a ma takove napady, ze bychom ji mohli strcit zpatky do bricha :wink:. Jeste nevi, ze bude mit sourosence, ale kdyz se ho jen tak zeptam, jestli by chtel jeste miminko, tak rezolutne odmita holku a chce jen Tomaska. Odmita i diskuze na jina jmena. Bude doma veselo, az budeme vedet,co to bude a zacneme vybirat jmeno.
16. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veru324 já to mám taky , ještě než jsme věděla, že jsem těhotná jsem se vzbudila ve 3-4 a nemohla usnout. Někdy mě vpůl 4 zavolá dcera a už pak nespím. Bohužel odpoledne si lhnout nemůžu, z práce jdu rovnou pro dceru do školky...ale myslím, že už se to zlepšilo a sama od sebe se budím až tak mmezi 5-6 ne ve 3:slight_smile:
16. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmonika87 Ahoj, vítej a gratuluji :slight_smile: Určitě je možné že se ti zvětšuje bříško :slight_smile: Jako když se trochu víc najíš, že?
@veru324 také věčně ponocuji, hlavně kolem 3h, když už tedy náhodou nepotřebuji na wc, nebo Verče nedošlo mlíčko, které musím jít hned udělat. Jsem vzhůru snad každé 2hodiny. Ale u nás je to také tím, že spim s Verčou 1,5-2h odpoledne..

Jinak holky, dnes jsem si stoupla na váhu a mám o 2,5kg mín :frowning2: Včera jsem objímala mísu tak dlouho, že mě dnes z toho bolí hlava. Jinak cestu do města jsme zvládli celkem dobře, Verča už o mi smrdíu a nechtěla ani nosit, nenabírala jsem ani z těch různých pachů, až na kaufland.. tam to bylo peklo. Rozdejchávala jsem to tam jak při kontrakcích, opřená o košík, až mě jeden důchodce oslovil, zda mi je dobře... Včera manžel říkal babičce, zda by nám nevařila, že jí budeme dávat peníze.. Takže asi budeme muset s pravdou ven, pač babička chce nějakou placenou brigádu, ale víte jak je to s prací... a nám by byla moc užitečná, jen neví proč by nám měla vařit :unamused: No co nám, spíš jen manželovi, pač já jsem na starém pečivu.. nak to nedávám, nic mi nevoní, sebemnší pohyb mě nutí jít zvracet..
16. lis 2013 v 09:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak se omlouvám za ty překlepy, Verča pomáhá psát a občas zkopíruje slovo i tam kam nepatří, tak snad chápete, co mám na mysli, když se sem tam objeví nesmysl :slight_smile:
16. lis 2013 v 09:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Ajéje :frowning2: Tohle jsem měla přesně při prvním těhu... Začalo to tak v tom 8tt a pokračovalo až do porodu :frowning2: Doufám, že u tebe to bude rychlejší. No a babi by s tím souhlasila? My teda máme luxus, že nám tchýně prakticky vaří pořád a zadarmo. Ikdyž je to jak kdy, někdy se taky vůbec neozve a to pak musím vařit já :grinning: Ale dneska jsem zrovna dostala chuť na koprovku, jenže ji neumím :frowning2: Tak doufám, že se tchýňka vzpamatuje :grinning: Sranda... Jinak u mě vedla při nevolnostech cola a nebo zmrzliny, měla jsem to přikázané od doktora, protože jsem vůbec nepřibírala a furt jenom zvracela...
16. lis 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 já to mám tak, že pres den je to ok, kolem 8 večer jsem už tak unavená, že bych nejradši šla spát, usnu v pohodě, ale budím se brzy ráno sama od sebe ..
16. lis 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zenablazena
@liss_durman teda holky na jednu starnu závidím. Mě v životě nikdo nevařil (teda když nejsme u tchánovců na návštěvě), nikdo nehlídal....když si manžel odjel domů na sraz kamarádů a mě tady nechal s horečkou s nemocnou ani ne dvouletou dcerou ani mu doma nevynadali, jak to, že si odjede 200km místo, aby se staral:frowning2:(tchýně ho šíleně rozmazluje)......ale na druhou stranu mít doma nasáčkovanou pořád tchýni a ještě muset být vděčná...to bych se radši ztrhla :slight_smile: než to.
16. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Ahojky, my naštěstí bydlíme přes týden daleko od kamarádů a vídáme je jen o víkendech :slight_smile: já to zatím "uhrávám" na to, že jsem přes týden měla angínu a dobírám antibiotika, tak nepiju :slight_smile: nebo že jsem na řadě s řízením auta, když jedeme na nějakou akcičku :slight_smile: zatím se to dá, ale dlouho už mi to asi baštit nebudou :slight_smile: snad to ten měsíc a kousek do vánoc ještě vydrží... byla by škoda propásnout takovou pěknou příležitost jakou jsou vánoce :slight_smile:
16. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek