• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
autor
@winterska mě měří jak roste děloha, normálně cm od sytdké kosti a na nabřichu nahmatá konec dělohy. V průkazce to je jako výška fundu myslím....
16. led 2014 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane samozřejmě, to souhlasím, vadilo by mi i kdyby mi doktor neukazoval utz, já jsem hrozná pruda, takže bych od tady toho odešla
16. led 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane No ale tak když se jim to v práci nebude líbit, tak jim řekni ten předpokládaný termín odchodu na MD (tj 6-8 týdnů před termínem) a vymluv se na doktora, že to takhle brzy ještě nedává - třeba... A zkus to příště. A za to měření se platí tolik??? Nebo máš soukromého doktora??
16. led 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska Mně teda mimčo zatím nekontroloval dr. hmatem.
@muddledgirl
@ally8
@verumik
@pisisvori
Díky :slight_smile: Tak asi mi ten UTZ udělá, volat tam asi nebudu, neboť se dovolám sestře a ta bude asi vědět kulový a musela by se zvednout a jít se zeptat do ordinace doktora a nevím, jestli z toho bude nadšená :grinning: Tak nevím, jestli mám malou brát s sebou... Ještě uvidím. Zase ale ona se tak těší na miminko, nechci to její nadšení odbývat.
16. led 2014 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisisvori to mi doktorka tež dělá,nejdřiv mě prohmatá a pak udělá utrazvuk,

moje dr má taky dvě obrazovka na jednu hledí ona a na druhou já, ultrazvuk dělá každé vyšetření,tak samo mi dá každé vyšetření fotku, zapaltila sem za to 500,- je ot prý nadstandrtní služba ,že v tom je spoplatněný ten ultrazvuk a ty fotečky
16. led 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@laurett já jsem rodila císařem kvůli ploze malé, takže mě ty 4kg tak nevadily:slight_smile:, ale pak třeba říkali, že s epomaleji zavinuje děloha, že dcera byla veliká:slight_smile:.
16. led 2014 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane No doktor by Ti to měl dát, ale jinak moc nechápu, proč to na HR chtějí. Spousta holek stejně neporodí v termínu, někdo má komplikace o odchází tak jako tak dřív, sama si můžeš rozhodnout, jestli budeš ocházet 6 nebo 8 týdnů předem, což se asi rozhodneš podle zdravotního stavu...Tak je ten předpokládanej termín odchodu takový datum pro datum, mi přijde...Ale když to chtěj, tak se nedá svítit no :slight_smile:
16. led 2014 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@liss_durman Mě právě když jsem jí řekla že jsem byla na tom screeningu ho nedělala, asi jí to přišlo zbytečně když to byl jen týden takže já mimčo viděla jen 29.11 a pak 3.1 na tom screeningu, a to ona tu obrazovku ještě nemá, takže jen jak jsem nakukovala jinak ne...ráda bych si připlatila tu pětistovku za ten nadstandart, to by se mi líbilo mít utz a fotku z každé kontroly :slight_smile:
16. led 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisset no přemýšlím nad tím, že bych šla jinam, ale na druhou stranu, stejně ho budu muset změnit, ale myslela jsem, že až po porodu, protože doktora mám v Praze a bydlím 50km za Prahou, takže s malým se mi pak nebude chtít dojíždět, teď když jsem tu pracovala, tak mi to vyhovovalo, ale potom by to dojíždění bylo obtížný. Taky mě to štvalo, že si to syslí pro sebe ale neměla jsem náladu se s ním už dohadovat.
16. led 2014 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@liss_durman jo budu to muset nějak okecat :slight_smile: Nemám soukromého. Taky mi to právě přijde hodně a ani jsem nevěděla že se to dělá. Ale když už jsem za to zaplatila, tak bych to aspon chtěla mít v pořádku.
16. led 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verumik jo přesně to říkal doktor, že stejně to bude všechno jinak, že dostanou papír až dva měsíce před porodem dřív ne. Že si teď může vymyslet cokoliv a že to teda dělat nebude. Já to na jednu stranu chápu, ale na druhou kvůli tomu nemusel dělat takovej tiátr :slight_smile:
16. led 2014 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
...jako holky dočítat to dá zabrat :D
Můj doktor mi taky každou kontrolu dělá utz. Má jednu obrazovku u sebe a jednu naproti lehátka a všechno krásně popisuje. Akorát fotečky se platí :slight_smile:

Všem gratuluji k uspěšným screeningům a koho to ještě čeká tak tfuj, tfuj ;)
16. led 2014 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak mě dneska napadlo .. Myslíte, že mimču vadí hlasitá hudba ve sluchátkách? Já totiž poslouchám hudbu skoro pořád, dá se říct, že většinu dne a hlasitost na max :slight_smile:, nedokážu si to bez hudby představit, tak jsem tak přemýšlela, jeslti mu to třeba nevadí?
16. led 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak screening negativni :slight_smile:))
16. led 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@winterska mně z ní bylo víceméně špatně...měla jsem jen trošičku...na mně hrozně kyselý :unamused:
16. led 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 no,tak mně asi víc hlídaj teda...já ho mám zatím furt... :wink:
16. led 2014 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisset Já myslím, že ne, maximálně se vám narodí muzikant :slight_smile: Mám doma knížku, v který se píše, že snad od 16tt se už může mimčo leknout, tak mu tu hlasitost přidávej postupně :slight_smile:
Holky, včera jsem doma objevila úžasnou chladící mast, na ty moje nateklý nohy úplný blaho. Je to nějaká bylinná směs s kaštanem, konopím, mátou apod. Je na ní napsáno, že nevhodné pro děti do tří let - myslíte, že to tím pádem není vhodné ani v těhotenství?
16. led 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulane ne ne...nebudete mít třeba obříka..miminko může být starší.....nebo Ty víš,kdy jsi měla ovu?
16. led 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska souhlasím,na e-bay člověk občas na něco natrefí a kolikrát lěvněji o dost.. :wink:
16. led 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisset myslím, že nevadí, a ze sluchátek bych řekla, že vůbec. Až ho ucítíš, tak pak uvidíš, ono se případně ozve. Ale musím říct, že v úterý jsem byla na koncertu kapely kamarádů, sedla jsem si dopředu a musela se normálně posunout dál...bylo mi to nepříjemný. Což mi netěší, za měsíc a kousek hrajeme my (žádnou divočinu), tak snad mi pak to mrně neukope, to už bych ho měla cítit.
16. led 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@liss_durman já myslím,že když řekneš,že se jde malá podívat...s radostí Ti ho udělaj,fakt... :wink:
16. led 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulane ten doktor je jinak teda příjemnej jak osina v prdeli.... :wink: V práci jim to zkus vysvětlit... :wink:
16. led 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane Já platila 1400,- za screening v 1.trimestru.. :wink:
16. led 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčinky,byly jste některá na tripple a tak v 16tt?Nevíte,jak dlouho se čeká na výsledky,děkuji.. :wink:
16. led 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@elisset Podle mě ve sluchátkách nevadí. Jako hlasitá hudba třeba na koncertě vadí, ale s malou jsem v těhu byla na jednom rockovém koncertě a přežily jsme to :grinning: Jinak s tím, že to bude muzikant... Myslím, že to asi vliv nemá :grinning: Já dělám konzervatoř, dělám zpěv a kytaru. No a moje dcera je vyloženě nadaná na zpěv i jí hrozně to zpívání baví. V těhu s ní se mi zpívalo naprosto božsky. Naopak když jsem si sedla ke kytaře, tak se mi začal vždycky zvedat žaludek a když byla větší, tak se u toho mlela jak ďábel. A po narození ji vždycky ta kytara vzbudila :grinning: Přitom je to takový tichý uklidňující zvuk, nechápu to :grinning: No a teď při druhém se mi zpívá děsně špatně už od začátku. Což mi trochu udělalo čáru přes rozpočet, neboť mě za 2 měsíce čeká absolventský koncert a to jsem teda opravdu zvědavá, jak to zvládnu. Mám takové tušení, že tohle dítě bude naprosto nemuzikální :grinning: Přitom v těhu mu jí budu dopřávat stejně jako první cácoře :grinning: Nu uvidíme, ale myslím, že instinkty mě nezklamou :slight_smile:
16. led 2014 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl to přesně nevím, ale tím že se mi to posunulo skoro o 2 týdny, tak by to pak vycházelo na období menstruace což je asi blbost :slight_smile:
16. led 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky by mě zajímalo jak moc už mimčo slyší můj hlas a zvuky. Písničky taky ráda poslouchám i si doma zatančím a mimčo pohoupu :slight_smile: Jinak si teď začím číst knížky nahlas, aby mě mimčo mohlo večer poslouchat a třeba už jsem mu včera zpívala i mravenčí ukolébavku od Svěráka. Doufám, že si jí zapamatuje a pak každý večer usne hned jak jí dozpívám :slight_smile: No jo, naivka prvorodička :grinning:
16. led 2014 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@muddledgirl těch 400,- ale nebylo za screening ale za měření kostí. Za screening jsem platila 1000,- s tím jsem problém neměla :slight_smile: No uvidíme příště, do teď mi přišel v pohodě, tak třeba jen dneska neměl svůj den :slight_smile:
16. led 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane aha....to slyším poprvé...že se měří pak ještě kosti... :wink:
16. led 2014 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane hele není blbost.....můžeš otěhu kolem menstruace úplně v poho...potom by jsi fakt neměla obra....ale prostě starší dítě...však to se časem ukáže... :wink: Tak snad se příště už bude chovat normálně
16. led 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek