• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl to jsem se právě taky divila, prý se měří na začátku a pak v šestinedělí aby se vidělo kolik ti miminko ubralo. (předpokládám, že vápníku) :slight_smile:
16. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 náhodou je to hezký...říká se,že když miminko v bříšku slyší píšničky...tak když se mu to opakuje do 1 roku,,,tak u toho vydrží dýl než u ostatních... :wink:
16. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane no,tak o tom mi nikdo nic neřekl...tak teda nevim... :unamused:
16. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to právě nemůžu protože v tom období mívám jaksi půst :grinning:
@petulane úplně koukám :astonished:
@verumik
@veru324
@liss_durman

Holky díky, já vím, že se namají sluchátka apod. přikládat na bříško, tak snad opravdu nebude vadit, když mám sluchátka já :slight_smile:. Až prcka ucitím tak to poznám, jen nebudu vědět jestli tancuje nebo mu to vadí :grinning:. My s manželem oba moc rádi a často tancujem, tak jak bude po nás :grinning:. Dneska jsem právě cítila zase šimrání jak jsem měla sluchátka, ale třeba to byla jen náhoda.

@ally8 já četla, že miminko rozezná už maminčin hlas i tatínkův ve 20 tt, to už pěkně všechno krásně vnímá :slight_smile:
16. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset jo jo, ve 20tt cca....v telce měli normálně sluchátka ty velký na bříškách...tak ne asi drasticky nahlas.... :wink:
16. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs No to já si právě myslím, že budou taky šetřit. Ale vůbec nevím, kolik mi pojišťovna proplácí utz a tak... Vůbec tady v té ordinaci to všechno asi berou trochu volněji, třeba jsem od nich dostala 2 fotky zdarma. První mi dala doktorka s tím, že asi načínala nový papír, tak jí brala jako zkušební či co. No a o druhou jsem si řekla pak zpětně sestře a ta mi jí dala z doktorovy dokumentace, že jí on asi už nebude potřebovat :grinning:
16. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl mě ty kosti taky překvapily a slyšela jsem o tom prvně, tak nevím jestli ze mně nechtěl vytáhnout jen nějaký kačky navíc :slight_smile: kdyby to aspoň udělal pořádně tak ani neceknu, ale takhle...
16. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane tak asi zas to maminku uklidní,že miminko správně roste,fakt nevím.... :unamused:
16. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman taky jsem si řekla sestře v nemocnici o fotku a normálně mi jí dala..první...to jsem byla šťastná jak blecha...a furt jsem na ni koukala a vysvětlovala mimču,že to zvládnem... :grinning:
16. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl to právě asi ne, podle mě o miminko ani nejde, spíš je to aby se vědělo kolik mi těhotenství ubralo vápníku a v případě, že by to bylo moc se tělo doplnilo nějakýma vitamínama abych neměla osteoporózu, si teda myslím. Moc informací jsem z něj totiž dneska nevydolovala :slight_smile:
16. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane a to nevědí,když naberou krev??? :wink:
16. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to fakt nevím, já se v tom výsledným grafu nevyznám, tak netuším co všechno se tím změří. Ale koukám, že jsem asi jediná komu to doktor dělal :slight_smile:
16. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane :wink: no to asi seš.... :wink: asi novinka... :wink:
16. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem byla na odběrech na triple testy dneska v Gennetu, říkali, že je to do týdne vždy, ale můžu zavolat už v úterý odpoledne nebo středu (záleží kolik čeho mají, někdy je to dřív někdy o den později...). Budu napnutá, protože vzhledem k věku pořád přemýšlím o Prenascenu nebo plodovce a nevím co:frowning2:.

Koukala jsme na ten tvůj dodaz, myslím, že ten Prenascan jsem někde četla do 17tt, ale teď to nemůž u najít , všude je jen od 10tt, tak třeba se může dělat kdykoli.
16. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte někdo kdy by bylo dobré jít na 4D ultrazvuk? Myslím si, že tak kolem 20 týdne, ale nejsem si jistá :slight_smile:
16. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Ty jsi 15tt...já jdu 24.1. na tripple,tak spočítám kolik budu...Plodovku mě zakázali...kvůli IVF a raném krvácení.... :wink:
16. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane jejda,to vůbec nevím... :unamused:
16. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo podle MS jsme dnes 14+4, ale podle UTZ ve 13tt jsem 15+3tt:slight_smile:. To rozpětí na odběry je asi 2týdny , já jsem šla hned první možný den co mi řekli (mohla jsem 16.1-30.1), abych měla výsledky co nejdřív. Já vím, že na plodovku nemůžeš
16. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulane podívej se na stránky kam bys chtěla jít , myslím, že píšou 24-28tt. že je nejlepší
16. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori dnes jsem 14+0,podle utz 14+2 ...ch jo..jdu za osm dní...takže to budu...15+1 podle ms,podle utz 15+3
16. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori ty joo....koukám,že mě doktorka napsala o den méně,že jsem na poslední prohlídce...a to si ani nepřečetla papíry,že podle utz jsem o dva dny déle...
16. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori to jsem právě koukala, šla bych zase na Bulovku, mám to kousek od práce, ale žádný údaj o doporučovaném období jsem tam nenašla, jen ceník, tak právě nevím. Zase jsem slyšela, že když už je mimčo větší, že je to hůř vidět, že se tam pak těžko vejde, chtěli by jsme totiž z toho 4D video
16. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl když je to jen o dva dny tak to nijak neposunují a vše nechávájí podle MS. Až když je to o víc jak 5 dnů rozdíl tak posunou termín porodu...
16. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori aha,no že jí to doktor ze Sanusu napsal do papírů... :grinning: výsledky za týden,tak to jde..a prenascan pak trvá dva,tři týdny,že.? :unamused: :unamused: :unamused:
16. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulane v Gennetu mají napsáno 24-28tt, ještě jsem našla 20 -26tt...a pročetla nějakkou diskuzi tak asi okolo toho 24 -25tt. Moje nová dr. (stará šla k 31.12 do důchodu) by měla mít tenhle utrazvuk v ordinaci tak jsme zvědavá.
16. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ten Prenascan říkali 2-3tt, ale snad nějaké rychlé jsou taky dřív jako u plodovky(ale to si nejsem jistá)
16. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori ježíš,kéžby..mně už z toho čekání hrabe... :grinning:
16. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek