• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
autor
@muddledgirl no mě se tomu nechce moc věřit, ale mám takový pocit, že bohužel poslední dobou honí doktoři hodně peníze a že bohužel i využívají toho strachu a tak maminy jdou na Prenascen. Moje dr. co teď skončila (byla jsem u ní 20 let a byla jsem s ní vžy mooc spokojená), ale na rozdíl od minule mě teď hnala do Gennetu místo k Apolináři .... a hned vykládala o Prenascenu jak je to úžasné a bohužel si myslím, že důvod je jen nějaký bonus s Gennetu za poslané pacientky....
17. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori no jo,je mi to jasný...no...no,uvidíme,.....já se modlim,ať tripple atd.vyjde o.k....a už nebudu muset nic řešit....ale trošku pochybuju....já už chci klid....zatím jsem si to těhu moc neužívala..........už chci být ta klidnější mamina a nemyslet na to co bude....jen nakupovat pro prcka...
17. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori jsem si naivně myslela,že když už jsme otěhu po IVF ,tak že už bude totál klid...do porodu a ono prd....ale tak ještě není nic ztraceno... :grinning: kámoška mi říkala,že to mám ještě krásný rizko...že taky šla na plodovku a že dobrý... :wink:
17. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky si myslím, že to riziko není nijak velký. Jojo, já vím, je to takhle ještě horší, když vám mimi hodně dlouho trvá než se zadaří a stojí to hodně sil (i peněz). Sestřenka taky byla naumělém zadařilo se hned první, al epak špinila, pak měla hodně velké riziko na T18 (asi 1:30) ... ale nakonec mají zdravého kluka. Hele a neměla jsi zavedené 2 embrya, sestřence právě řekli že někdy jak se obě uchytí , ale druhé pak zanikne, že to dělá právě v těch testech bordel.
17. led 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori nene pouze jedno...dnes si říkám,že jsem měla dát dvě.....Protože když dáš 2x pouze při ET,tak pak TI pojišťovna přispívá na 4 IVF....no,mohla jsem dát dvě....ale ještě jsem nevěděla kolik bude mražáčků....i když bylo jasné,že hodně...mám jich 22 zamražených..... :grinning:
17. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori co říkáš tomuto seznámku,přeci jenom už máš dítě.... :wink: ¨

http://www.promrnousky.cz/clanky/vybavicka-pro-miminko
17. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@endie jo tohle jsou nejhorší stavy zůstat sama, ale zase asi jak píšeš lepší takhle ne kdyby se chvílema snažil a pak zase špatně a pořád vám "otravoval " život. Sestra s prvním synem taky zůstala sama a taky v těhu přibrala 40kg (musela dlouho ležet, protože s eotvírala...) a prostě tělo si ty nervy nějak obalit musí:slight_smile:.Někdy je s těma chlapa kříž. Moc přeju ať je přítel ten pravý a skvělý táta oběma:slight_smile:
17. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl už teď musím jít jedem na víkend k našim, ale tu výbavu projdu a napíšu:slight_smile:.
17. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori měj se moc hezky a užij si to,pa pa :grinning:
17. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie máš můj obdiv, když si to zvládla vše sama a vidíš to ještě pozitivně. Někdy se holky trápí s neschopnýma chlapama a navíc krom dětí se starají ještě o ně, ikdyž chodí chlastat, nepřispívají na domácnost. Co s takovýma? Moje mamka také před lety udělala nejlepší rozhodnutí v životě, protože kdyby zůstala s mým alkoholickým otcem, tak nevim jak bysme dnes dopadli. Našla si perfektního chlapa a super tátu pro nás.
Určitě někde čeká fajn chlap i pro tebe, tak at ho brzo najdeš :wink:
17. led 2014 v 15:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, chtěla jsem se zeptat na údaje v těhotenské průkazce.
Jak je úplně na konci tabulka ultrazvukové vyšetření, tak mi tak Dr. napsal: 1 živý plod, NB+, NT 1,1 Nevíte některá co ty dvě zkratky znamenají?
17. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie tak já byla včera na kontrole a za těch 5 týdnů od minile jsem nepřibrala ani kilo a sestřička říkala, že to nevadí, že je ještě brzy, že to určitě doženu. Docela jsem se divila, protože se do spousty věcí už nevejdu :astonished:
17. led 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka já to po tý mý ani nepřečtu..NT šíjové projasnění...to máš o.k. NB+ znamená,že byla nalezena nosní kůstka...takže perfektní
17. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane závidím... :grinning:
17. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl moc díky, já ty zkratky nemohla na netu nikde najít, Dr. sice říkal, že je vše v pořádku, ale chtěla jsem vědět co to znamená :slight_smile:
17. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka není zač.... :wink: :wink: :wink:
17. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulane to jsme na tom stejně. Zatim ani kg nahoře. Ale je fakt, že já nemám vůbec žádné chutě nebo tak něco. Jím pořád jako vždy a to je většinou 6 porcí denně a dost ovoce a zeleniny. A sladké jsem nemusela ani před těhu ani teď. Naštěstí :slight_smile: Když mám chuť mlsat, tak pošlu mimču horké maliny s lipánkem, mňam. A bříško už mám pěkně vidět, když mám uplé věci, je to krásné. Kalhoty už ohrnuju pod břicho nebo nezapínám vůbec.
17. led 2014 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 já bych řekla, že jím o trošku víc, mám častěji hlad :slight_smile: a právě kalhoty jsem si musela koupit větší, protože už jsem se do nich přes boky a břicho nenasoukala, proto mě překvapilo, že nemám nahoře ani kilo. Na sladký taky moc nejsem, i když občas si kousek čokolády zobnu :slight_smile: Já když mám uplé věci tak bříško vypadá minimálně na 5.měs. :grinning: :grinning:
17. led 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl taky jsem aupaierovala v Anglii a je pravda, že jsem si říkala, že takhle málo času s dětma bych trávit nechtěla. Hlídala jsem 5 letou holčičku a její matka jí viděla až večer u koupání nebo v posteli. Pak se nemůžou divit, že z dětí vyrostli nehorázní spratci. Každý půl rok nová aupair ze které si dělali akorád prču. Já jsme moc ráda, že se nám podařilo s manželem jakž takž zaopatřit, abych mohla být doma, ikdyž si taky nemůžeme vyskakovat. Radši se uskromním, nepojedu na dovču atd. ale chci být s dětma.
17. led 2014 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 koukám holky, jak nepřibíráte..no asi bych taky nepřibírala tolik,kdybych nejedla to sladký :grinning: Jo,taky bych to tak nechtěla....jak jsou zvyklí v GB...v první rodině měla 2,5 Anabela totální záchvaty zuřivosti,že je máma pryč...bylo to strašný....a prču si děti teda dělali ze všech,to je pravda... :wink:
17. led 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já přibrala zhruba kilo, ale zakulatily se mi boky a břicho, takže chodím teď v sukních a doma v legínách, džíny a kalhoty mě vyloženě nervují :slight_smile: čekala jsem, že pupek naroste mnohem později, ale za dva týdny to tak nějak vyletělo, až jsem koukala... včera mi dal přítel dlaň na břicho a cítil pohyb miminka. Říkal, že je to takové ťukání :slight_smile: a pak jí tam dal znova a když jsem se soustředila, tak jsme najednou oba cítili, jak se miminko hýbe - on zvenku a já zevnitř. Od té doby tak nějak poznáme, když se na to soustředíme, jestli mimin spí nebo sportuje :grinning:
17. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@little_frog ahojky..ty cítíš tak brzno miminko...?No,dneska jsem měla taky takový pocit...ale to je strašně brzo....Ty už máš děcko?
17. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho necítila, ale přítel jen tak zlehka položil prsty na místo, kde mi dr. jezdila ultrazvukem a cítil ťukání, jak miminko kope. A potom jsem to začala cítit i já. Jinak samozřejmě necítím, když se v bříšku hýbe, ale když na něm mám ruku, tak ano. Byla to legrace :slight_smile: Děti nemám, ale pracuji v jeslích s batolaty a dříve i se staršími dětmi ve škole.
17. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, teda já nestíhám dočítat :slight_smile:. Jak jste se bavily o svých polovičkách, tak musím říct, že manžel je zlatíčko, je pozorný, stará se o mě jak o princeznu, ale to on se staral vždycky :slight_smile:. Teď mě rozmazluje ještě víc, tedy rozmazloval než mi odjel :frowning2:. Jinak jsem byla dneska na těch triplech, tak pokud se mi do týdne nikdo neozve, je to dobrý :slight_smile:. Objednala jsem se na 3D ultrazvuk, chtějí za to skoro 800,- Kč, celkem drahé, když kamarádka platila jen 400,- Kč, ale tak co mě nemá :grinning:. Jsem hrozně šťastná, protože mi manžel přijede na konci ledna a zdrží se pár dní a na to 3D jdu zrovna jak tu bude, tak půjdeme spolu, což jsem moc ráda a manžel je taky nadšený, když teď nemůže semnou k doktorovi :slight_smile:, Už jsem i objednaná na druhotrimestrální screening a nějaké speciální vyšetření srdíčka.
17. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@little_frog No,vidíš to...tak brzo...to je super....tak to máš dobrou praxi s dětma...já zas od 15-i hlídla děti......ale stačilo.... :wink:
17. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@little_frog tak to máš štěstí, že cítíš mimi tak brzy :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak budu na Tebe myslet,ať jsou tripply o.k....já jdu za týden....No,přítel taky ještě prcka neviděl......taky pokaždé se mnou nemůže....má třísměnný provoz...to je super,že ho uvidí......a kde pracuje,že přijede až na konci ledna....Holčiny...taky se Vám v upozorněních neukazují všechny zprávy,když vám někdo píše? :wink:
17. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no nebýt muže, tak ani nevím, že to jde. Po třech měsících se ukáže a hned se mu to takhle povedlo :wink:
17. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem děkuji za podporu. A teď ty zprávičky :slight_smile: Verunka katetrizaci zvládla, jen potom byla dosti vzteklá, ale není se čemu divit.. Zítra jdeme na propustku domů na víkend (nemusíme, ale můžeme) a v pondělí opět nastupujeme. V úterý v 8 ráno jde opět na sál, konečně na zákrok, který jí pomůže a máme šanci, že už i poslední.. Takže náš malej mrnousek jde trochu stranou. Moc mě to mrzí :frowning2: Poradnu mi přesunuli právě na to úterý, můj dr.nebude ve středu a čtvrtek a v pátek už budu zase u Verunky v Motole. Takže zkusím v pondělí hned ráno, jestli mě vezmou, ale pochopit by to mohli, nebo půjdu až za ty dva týdny až půjdeme domů.. Samozřejmě bych mohla na ten jeden den odjet, ale busem nemohu, kvuli bakteriím a autem se na tu dálku necítím.....
Mj, už se mi pěkně vyloupl pupík :grinning: Ty 3 kilíčka se někde projevit musí :slight_smile:
Mějte se moc krásně a ještě jednou děkuji za podporu :slight_smile: <3
17. led 2014 ve 20:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zenablazena Tak to je super....věřím,že vše dobře dopadne a vše i dál zvládnete....Určitě to pochopí kočko...s tou poradnou....Jenom 3? Mějte se taky conejlíp a myslíme na vás.. :wink: :wink:
17. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek