• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Letś dance 2 prima love
:wink:
17. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj taky se mi to neukazuje .. no víš nám se hrozně zkomplikovalo stěhování .. měli jsem se stěhovat v lednu oba 400 km daleko, manžel tam přestoupil do Temelína, dělal hasiče u nás na elektrárně, ale chtěl do Temelína. No a měli jsme domluvený podnájem v Písku a potom jsme se měli do dubna/května stěhovat do Týnu do většího bytu, bude volný až od toho dubna nebo května, protože paní se staví nový byt .. no a 2 dny před stěhováním nám volala paní z Písku, že byt potřebuje .. manžel prostě musel 2.1. nastoupit a neměli jsme šanci něco rychle sehnat ..dávat provizi realitce když tam budem 3 měsíce se nám také nechtělo, tak jsme to vyřešili tak, že tam jel sám, žije na hotelu a já šla k našim. Jelikož náš byt jsem pronajali. A pojedu tam za ním až od toho května .. je to lepší, protože tady stále můžu pracovat, něco našetřím a užijou si mě ještě naši než se jim odstěhuju. Není to jednoduché, ale řešení nejlepší .. než tam sedět sama v jednom pokoji, navíc stěhovat se na 3x to se nám také nechtělo.
17. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Myslím na vás, abyste to s Verunkou zvládly. Brzy bude líp! :slight_smile: Držte se a pak nám dej vědět!
17. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset no,tak to máš taky zajímavý....to byla smůla viď?Ale tak máš dobrý,že máš společnost... :wink: Uteče to a budete spolu...neboj... :wink:
17. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ani nemluv, seděli jsme to ráno na posteli a říkali si, co budeme dělat. Manžel měl za tři dny nastoupit do práce a v našem bytě domluvení taky nájemníci .. k našim se mi nechtělo, člověk je zvyklý na to svoje, ale co už no .. Taky čekáme první mimčo a manžel to hrozně prožívá a byl semnou u všeho a najednou je pryč no :unamused:. Snad to uteče, zatím se mi to celkem táhne musím přiznat.
17. led 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset krutý...ale hlavně,že nejsi sama...mně je někdy docela smutno...i když přítel dělá jen 8....trochu času prospí a teď je poprvé na pivu s klukama z práce....přítel to asi prožívá...ale on je takovej,že navenek ty jeho emoce až zas tak vidět nejsou...já jsem pravý opak,já brečím,směju se,vztekám...hned,když to tak cítím... :grinning: :grinning: :grinning: Myslíš,že mě udělají v Sanusu i ultrazvuk /dělají mi ho tedy pokaždé/,když mám jít na tripple tessty....přítel vyjímečně pojede se mnou,tak bych chtěla,aby se na mímo už mrknul...
17. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já tu mám všechny, takže se to dá .. navíc jsem celé dny v práci, domů dojedu večer a padnu za vlast .. víkendy jsou horší :slight_smile:. Manželovi už se stýská, ačkoliv je hodně společenský typ a už tam má spoustu kamarádů, tak přeci všechny ty blízké má tady, to jsou ještě pořád, dá se říct cizí lidi co je tam poznal .. Ale jsem opravdu ráda, že je takový jaký je, protože na sebe rychle váže přátele a má hned kolem sebe spoustu lidí, je s ním velká legrace, tak ho má hned každý rád :slight_smile:. Je to skvělý člověk a semnou je snad taky občas prča :grinning:, takže máme kolem sebe opravdu spoustu přátel, tak se nebojím, že se tam brzy neseznámíme a navíc kamarádi odsud za námi budou také jezdit, oni by to bez nás dlouho nevydrželi :grinning:.

Víš, kdybych nebyla těhotná, asi nad tím mávnu rukou, že to v pohodě zvládnem .. to se člověk může jít i pobavit, ale takhle přeci jen prožívám všechno víc a bavit se jít taky nemůžu a vysedávat pořád někde v zakouřeném baru se mi také nechce. Už jsem i bez sebe byli měsíc, ale teď je to jiné kvůli tomu těhotenství, protože je to pro nás nové a chtěli jsme to prožívat spolu.

Utz ti asi dělat bude, já čekala, že mi dneska jen vezme krev, ale dělal mi i utz, měřil prckovi hlavičku .. a poprvé mi ho dělal přes bříško, ale tak hlavně, že jsem tam ležela rozcapená bez kalhotek :grinning:. Jsem netušila, že bude najednou dělat přes bříško no :sweat_smile:.
17. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak já jsem na nemocenské už od transferu....a jsem dost společenský typ a byla jsem zvyklá s přítelem a našima kámošema chodit na pivko aspoň jednou za týden...občas zajdu za nějakou kámoškou....Tatínek zemřel před rokem...a všechny ostatní příbuzný mám v HK...já bych se klidně někam přestěhovala...jsme dost adaptabilní...ale přítel ten néé....má tu garážovou skupinu a je tu spokojenej....Já hrozně ráda poznávám nový lidi...a tady na tom malým městě...to moc nejde /mám asi 37 000 obyvatel s vesničkama okolo/

Oni ti prvotrimestriální screening nedělali přes bříško? :astonished: Tak,já si taky doufám,že ho udělaj...
17. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já ten screening prošvihla víš, nebyla jsem na něm. No my teď bydlíme ve velkoměstě a stěhujeme se taky do maloměsta, ale já se těším .. myslím, že pro dítě lepší než tady :slight_smile:.
17. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jinak já taky byla hodně zvyklá chodit se bavit, chodila jsem s holkama hodně no a přiznám se, že mi to celkem chybí a už se těším až budu moct zase někam vyrazit :slight_smile:
17. led 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak 37 000 není takový maloměsto...ale Londýn to není...no...no, mně docela taky....ale pívo a cigarety kupodivu vůbec...smrdí mi to.....
17. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Jo to jsem chtěla ještě dospsat, že si dáváme pusu "jen" když odjíždí třeba do práce nebo někam někdo jdeme, a objímáme se při usínání, ale když chci něco "navíc" :grinning: zvlášť teď, tak si taky musím říct, nebo ani ne říct, ale spíš se sama přitulit a dát mu pusu :grinning: to jim asi taky nedochází :slight_smile: ale dneska byl chlap na jedničku, nevím jestli to bylo toou kontrolou ale o všechno se postaral, vytřel, uvařil si sám, pak jsme si šli společně lehnout, prostě pohodička den :slight_smile:
17. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ahoj, rozdíl mezi screnningen a tripl testem je v procentech, na kolik odhalí všechny vady a neplechy a v přesnosti. Můj gynekolog mi říkal, že screnning až na 80% a tripl s přesností tak na 50 - 60%. A pokaždý se strašně rozčiluje (první i druhý těhotenství), že pojišťovny ho nechtějí proplatit. Tak nevím, ale on je fakt velmi dobrej a vyhlášenej odborník, tak mu věřím vše, co řekne ...
17. led 2014 ve 21:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a to já bych si dala moje oblíbené vínko a cigaretu v našem oblíbeném baru hned :slight_smile:, ale přestala jsem kouřit okamžitě a nedala bych si ani práska .. ani alkohol nepiju, ačkoliv vím, že jedno malé pivko nebo deci vína neublíží .. ale nějak na to bez té cigarety stejně nemám chuť. No sama se divím, že jsem až tak pečlivá, vždycky jsem tvrdila, že kouřit asi budu, sice málo, ale budu a teď mám hrůzu už když jsem někde kde se kouří :grinning:. Dokonce se mi nedávno zdálo, že jsem si dala jednu cigaretu a pak jsem měla v tom snu hrozné výčitky a nadávala si, já se vzbudila, uvědomila si, že se mi to jen zdálo a tak se mi ulevilo :grinning:. Já budu strašně úzkostlivá matka, už to vidím :unamused:. I teď každý kouká jak řeším každou blbost, já která nechtěla o dětech dlouho ani slyšet a neměla k nim vůbec žádný vztah.
17. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset já jsem měla zezačátku jednu decku...to jsem byla opravdu hrozně malinko...a od tý doby tak max....nealko bohemku a ta je pěkně hnusná... a na birell už taky nemám chuť ...ze začátku jsem ho docela pila...jo..po kafi s mlíkem je mi zle...a kafe bez cigárka stejně není ono....tak já chtěla mimi už ve 20-i,ale přítel tenkrát ani náhodou...já už jako malá holka hlídala ty menší třeba,když jsme jezdili na dovču a pak od 15-i jsem hlídala děti...n o někdy to byl horor....úzkostlivý jsou všechny matky skoro,který maj první...jen si to nemyslej a pak machrujou ,když maj druhý nebo když někdo čeká první...to znám až moc dobře... :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Tak to sem za tebe ráda že se s přítelem brzo uvidíte a absolvujete spolu utz, já si to vůbec neumím představit, za celou dobu co jsme spolu jsme byli bez sebe maximálně tři dny, a to už jsme to nemohli vydržet, jsme takoví závisláčci, ale už teď mám docela nahnáno co budu dělat v porodnici, protože je jasný že tam semnou nebude moct bejt 24 hodin denně, i když to už snad budu mít jiný starosti :slight_smile: a jinak třeba můj chlap je tu semnou ale chodí každej den na noční včetně víkendů, přes den pak spí někdy i půl dne a ještě má druhou práci, takže jsou taky dny, kdy se fakt nevidíme skoro vůbec :( seš statečná že to takhle zvládáš, já se teď bojím třeba řídit, a v autobusech je to pro mě utrpení, takže jsem ráda že jezdí semnou i když pak třeba čeká v autě... doufám, že po porodu už to bude s řízením v poho :slight_smile:
17. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs děkuji, my právě s manželem nejsme takoví závisláčci :slight_smile:, právě naopak. Jsem hodně samostatná, když máš manžela hasiče, který dělá na směny a do toho hraje poloprofi fotbal, tak to jinak ani nejde :slight_smile:. Viděli jsme se fakt strašně málo, pár hodin týdně .. takže jak já budu doma na rodičáku, bude to pro nás nezvyk, být tak často spolu :slight_smile:. Ale to jsem ráda, protože už budeme rodina a to je něco jiného, než když jsme byli sami dva ..
@muddledgirl tak kafe si nedokážu odpustit, piju ho tedy jenom v práci, protože tam máme luxusní kafíčko a moc mi chutná
17. led 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Jsem napsala přítele, promiň :slight_smile: tak to je fakt rozdíl když jste zvyklí, je fakt že když jsem ještě byla já v práci tak jsme se kolikrát míjeli ale teď se mi asi zbláznili hormony a chtěla bych ho pořád doma, ale zase jsem ráda, že spolu nejsme pořád, to by jsme se pak asi lezli pěkně na nervy, být spolu pořád :slight_smile: Já si dávám kafe jen ráno a to ho většinou ani nedopiju, a to jsem dřív kafíčkovala taky pořád :slight_smile: za to teď ujíždím na džusech a různých šťávách :slight_smile:
17. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak já už rok piju jen rozpustný s mlíkem a po mlíku a mléčnejch věcech zvracim...takže asi tak.... :unamused:
17. led 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jé to nevadí, já jsem zvyklá, zase každého přítele nazývat manželem :slight_smile:. Jo na džusech taky hodně ujíždím, zrovna včera jsem prckovi dopřála fresh džus z melounu a ananasu, mňam :slight_smile:.
17. led 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl koukala jsem na ten seznam pro mimco a cca to asi odpovida,ale kazde miminko je jine. Prvni se mi porad poblinkaval a docela dost a ja porad prevlikala, no a dcerka naprosty opak, klidne cely den vydrzela v jednom bodicku. Takze bych koupila nejake rozumne mnozstvi plus vedet, kam zajet, kde se da koupit dalsi obleceni. Mne treba vsichni tvrdili,ze vel. 50 nema cenu kupovat a syn byl maly ( 3 kila a 47 cm) a v 56 se mi ztracel. Tak jsem vyslala manzela a ten proste rychle dokoupil. Zato dcerka se do 50 ani nevesla.
Urcite doporucuji koupit tak do te vel. 62 radeji zavinovaci bodicka nebo overalky ( se zapinanim ne u jedne nozicky, ale u obouch), proste, co se nemusi davat pres hlavu. Mnohem pohodlneji se to obleka na to krehke miminko.
Do postylky mam navic jeste polohovaci klinek, mely ho obe deti. Je hlavne dobry, kdyz dite ublinkava a i pri ryme je lepsi, kdyz je hlavicka vys.
Osobne jsou podle mne 2 kojici podprsenky minimum, ktere by treba mne nestacilo. Nocni kosile pro kojici zeny je zase zbytecna. Ja treba nosila vzdy tilko.
V lekarnicce jsme meli navic gencianovou violet, kvuli moucnivce, ale to asi nemusi trapit kazde miminko a hlavne v pohode se dokoupi.
18. led 2014 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeste jsem zapomnela, ze jsem pouzivala kojeneckou vahu, protoze syn mel z kraje problemy s pitim, furt mi u toho usinal. Tak jsem chtela mit jistotu,ze ma dost. Neni to nutna polozka, ale spis doporucuji si dopredu tyhle veci vyhlednout, bud kde koupit a nebo, jestli nejaka kamaradka nepujci. My nasi vahu pujcovali na dalsi tri miminka :slight_smile:
18. led 2014 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ ahojky,děkuju za rady...no, vidíš to a mně každý říká,že 56 nemusím moc kupovat a 3 kila není tak málo...tak to je masakr....takže nakoupím 56 i 62....no já budu mít pak hadry od kolegyně...koupím...ale něco do začátku chci koupit,protože ona mi to dá až po porodu... :wink:
18. led 2014 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ jsi hodná kočko,ale váhu nikdo tedy nemá.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak malej pak zhubnul na 2,8 kg a byl teda droboucky. Zadne faldiky. Tu 56 nosi mimca tak mesic a pul. 62 tak do tech trech mesicu, takze take tak mesic a pul. Nerikam,ze nejde zacit nosit 62, kdyz je mimco velke, ale tak nejak v tom plave a me se to treba nelibi. Jinak mam kamaradku, jejiz mala mela v roce 68 cm a ta teda nosila kazdou velikost mnohem dele.
18. led 2014 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danirei díky za info... myslela jsem si to tak nějak podobně :slight_smile: S proplácením pojišťovnami souhlasím, je to sviňárna... i když já osobně jsem u Apolináře neplatila. Ale co tu holky psaly, tak některé pojišťovny to proplatí na základě dokladu o zaplacení, když si dojdeš na pobočku. Ale tohle by snad mělo být automatické... už několikrát jsem se tu rozčilovala, jak kdejakou smažku, ožralé bezdomovce, cizince a naše milé spoluobčany (kteří zajisté přispívají do fondu veřejného zdravotnictví) tady ošetřujeme přímo královsky a zadarmo a když se dneska lidi rozhodnou (většinou po zralých úvahách, zda do toho jít, nebo nejít) mít dítě - to znamená budoucího poplatníka - tak aby od samého začátku cálovali a cálovali a to za všechno...
18. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vám holky přeji pěkný den :slight_smile:
dneska mám od rána trochu křeče do břicha, ale nedokážu identifikovat, jestli to jde od střev (od začátku mám šílené zácpy) nebo od prcka... a ještě ke všemu celý víkend v práci a další účetnictví mě čeká doma... jak já ten leden miluju :slight_smile:
No, jdu pracovat, ať můžu jít aspoň ve 4 domů - musím si obarvit vlááásky a trochu se zcivilizovat :slight_smile:
18. led 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl děkuji za podporu :slight_smile: No ano už 3kg, hrozně se toho děsím... abych pak na konci neměla metrák. Začali mi otékat nohy a hrozně mi lítá tlak. Tak snad mě v pondělí nevyhoděj, když půjdu na blint, ale říkám si, že sestra i doktor jsou celkem v pohodě, takže by mohli mít pochopení a když ne, zajdu tady i kdybych měla platit nějaký poplatek. Mám hrozné svědomí, že nosím Verunku a kočička už má skoro 12kg, ale bez nošení to nejde...
18. led 2014 v 10:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Ahoj, děkuji za podporu!! :slight_smile: A určitě dám vědět, potřebuji "ventilovat" dál... S manželem o ničem nemluvíme. Ten stres každý prožíváme jinak a tak mám mnohdy pocit, že v něm nemám oporu, i když je to jinak. Každý se s tím pereme po svém... Takže ještě jednou moc všem děkuji!!!
18. led 2014 v 10:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 mě se to občas stane večer, když se přavuluji. Mám taky křeč v břiše nebo když sedím v autě a rychlejí vstanu. To pak musím chvilku zůstat v předklonu a pak se pomalu narovat. Já zácpy nemám, tak si myslím že jsou to spíš vazy a svaly, které se rozpínají. Ale není to nic hrozného a většinou to za chvilku přejde.
18. led 2014 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek