• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@wendy_ no viš,co...já jsem se ségrou byla předčasně narozená...mamka kouřila,tak to mohlo být tím,no nevím...každopádně teď už mám jasno v těch velikostech kolik čeho mít, moc děkuju :wink:
18. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena to není už,já mám sedm....a teď už na váhu raděj nelezu...a dneska a zítra musím na nějakou procházku... :grinning: No,kočí to je docela těžká....ale když to jinak nejde... :wink:
18. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 kočí..to by jsi měla říct..doktorovi....nebo jíst to magenézko raděj.. :wink:
18. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena no,ono hodně chlapů málo rozebírá takovéhle věci..musí to být hodně těžký pro Tebe prožívat to sama...tak se nám hezky vžycky vypiš,ať se Ti uleví...Vždyť od toho si tady vlastně všechny píšeme.. :wink:
18. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se přidávám do skupinky čekajících na mimčo v červenci :slight_smile:
18. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elisset hahá, tak tady mám spřízněnou duši :slight_smile: Můj přítel je od začátku mého těhotenství mimo republiku, byl tady jen na Vánoce a bydlím sama v našem bytě, daleko od všech. Protože je také fotbalista a dojíždí za fotbalem přes půl republiky, tak jsme taky nebyli nějak v těsném kontaktu a už vůbec ne třeba dva týdny v kuse. Dá se to vydržet a já si na to příjemně zvykla. Navíc druhý trimestr se cítíš už v pohodě, takže ani nervy nejsou takový. Byly ale chvíle kdy jsem ho postrádala, třeba když jsem byla nemocná nebo jsem jen měla blbou náladu. Zas si ale říkám, že to aspoň neschytal.
18. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se koukala na net na dřevěná písmenka, které bych chtěla do pokojíčku na zeď a říkala jsem si, že bych je mohla rovnou objednat. Říkám si, že budu potřebovat 6 písmenek - ANEŽKA.....ale, pak si uvědomím, že vlastně ještě nevím co budu mít :slight_smile:
18. led 2014 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 To mám taky takiový stavy, už mám třeba vybranej tyrkysovej kočárek a nebo něco modrýho a pak mě napadne no jo, a co když to bude holka :grinning: je to hrozný tady ta doba než budem vědět pořádně co a jak :grinning: já už bych měla plno věcí koupených vědět co to bude :slight_smile:
18. led 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs já stejně beru všechno vesměs neutrál :slight_smile: když jednou máte v okolí někoho, komu celé těhotenství tvrdí, že to bude holka a při porodu "vyprdne" kluka, tak už nevěříte ničemu :grinning: :grinning:
Člověk musí být připraven na všechno :grinning:
18. led 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 To věřím :slight_smile: Mě přijde že toho neutrálního v obchodech moc není právě :( ale příští týden je v lidlu super akcička, tak se tam na to vrhnu pohlaví nepohlaví :slight_smile:
18. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs projdi pár bazárků, nebo obyč Tesco, C&A, HM... pecka věcičky - žluté, zelené, bílé... já minulý týden neodolala v HM zebrovanému oblečku v bílo-béžovo-černé kombinaci :slight_smile: Oblečků už máme mraky, snad už nic kupovat nebudu :slight_smile: Jen mi chybí nějaké dupačky a fusekle :slight_smile: A věci na koupání... pak čekat až ušijou kočárek a můžu jít rodit :grinning:
18. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs a na ten Lidl jdu mrknout :slight_smile:
18. led 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs tak to vypadá moooc dobře :slight_smile: asi jsem se zamilovala do těch béžových bodýček :grinning:
18. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Já to mám naopak mám vybranou postýlku a kočárek, říkám si že tyrkysová je neutrální a čekám s oblečením :grinning: ale zkusím kouknout, díky za tip :slight_smile:
18. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ty soupravičky a to všechno v hnědé je boží a hlavně za pár kaček :slight_smile:
18. led 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs já už jsem tu párkrát psala, že jsem proti té kategorizaci "modrá vs. růžová", ale vždycky bude vypadat líp holčička v tyrkysovém kočárku, než chlapeček v růžovém :slight_smile:
Takže pokud jsi si oblíbila modrý kočárek, tak proč ne - já bych řekla, že je klidně pro obě pohlaví :slight_smile:
18. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to je ten zebra :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Já už jsem taky pár oblečků koupila, vždycky jsem si říkala, že kupuju neutrální, ale když se na to podívám, jsou to možná spíš trochu "klučičí" věci, ale proč by nemohla mít holčička modro-bílý pruhatý dupajdy, nebo mám černo-bílo-červený :slight_smile: Taky mám dvě béžovo méďový mikinky a jsou boží. A hlavně, ty nejmenší velikosti budou mít stejně jen chvilku. A krom toho nějaký růžový/modrý kousky budou určitě nosit i návštěvy, až se budou chodit dívat na miminko.
18. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 Tak to je boží :slight_smile:
18. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dokáže těhotnou ženu opravdu potěšit?? Když vám partner hned po příchodu z práce řekne: "ty už máš z profilu pěknou bělici"... :grinning: no, co víc si přát :grinning:
18. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verumik já to prostě musela koupit :slight_smile: normálně bych 300 za obleček nedala, ale tohle se mi tak zapíchlo do oka, že jsem to tam nemohla nechat :grinning:
18. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik jo, a ještě tam k tomu mají ponožky a botky :slight_smile: pro ty se musím vrátit :slight_smile:
18. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 To je jasný, já v jednom bazárku nakoupila kousky za 700Kč jen proto, že se mi strašně líbily jedny dupajdy, který jsem tam nemohla nechat :slight_smile:
18. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik přesně, když se ti to prostě zalíbí, tak přes to vlak nejede :grinning:
18. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny:slight_smile: vidím, že už se tu nakupuje "ve velkém", taky už jsem si konečně pořídíla nějaké první věcičky, dřív jsem si na to ještě netroufla. Máte už někdo pocity "mravenčení" v lýtkách? Jak příjdu každý den z práce domů, tak si musím na chvilku hodit nohy nahoru a mravenčení přechází, asi mi začínají lehce otěkat lýtka:( Je to tím, že většinu dne v práci sedím se svěšenýma nohama a hold voda jde dolů do noh:( Byla jsem teď na masáži a i masérce se trošku zdálo, že mi začínají otěkat lýtka, takže musím masírovat a sem tam ulevit nožkám:slight_smile:
18. led 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Co mají v lidlu za akci příští týden? Jinak si taky myslím, že v tyrkysovém kočárku může být i kluk i holka. Ale připrav se, že lidi se budou ptát pořád na kluka (i když to bude holka). Prostě uvidí modrý kočárek (o odstín už se nebudou zajímat :grinning: ) a budou mít jasno :grinning: Nic nenaděláš... Ale mně by se tyrkysový pro holku líbil.
18. led 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulajda já trpěla otoky i před těhotenstvím - holt, moje ledviny nejsou zrovna ve formě - půl dětství jsem s nima byla ve špitále... ale teď? Teď je to echt :slight_smile: Normálně, rovně střižené džíny už mám odpoledne přes lýtka obepnutý jak legíny :unamused: celkem nepříjemné, ale doktor říká, že je to normální a že mám hodně pít...
18. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Jééé díky!!! To se zase manža prohne :grinning: Potřebuju nakoupit i pro dceru a určitě neodolám i prvnímu neutrál oblečku :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman ty hnědý bodýčka jsou úžasný :slight_smile: a za necelou stovku dva kousky :slight_smile: :slight_smile: taky asi neodolám :slight_smile: akorát je blbý, že v těch obchodech mají vždycky tak 2 - 3 kousky od každého a většinou je to hned pryč... musím být rychlá, i když příští týden budu ráda, když půjdu z práce ještě před zavíračkou v Lidlu :slight_smile:
18. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek