• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 Bereš to zodpovědně :grinning: Já mám ráda tyhle dva, i když na zebráka to nemá :slight_smile:
18. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman To je on mého srdce šampion :grinning: jo to s tím počítám že se budou ptát tak jako tak, když já se do něj zamilovala a oni ho dělají v typické růžové a nebo tahle, tak tahle mi přijde i pro holku i pro kluka :grinning: koukám že v lidlu bude masakr zase :grinning: no ještě že už tam nejsem :grinning:
18. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik ty jsou božíííí :slight_smile: :slight_smile: nemám skoro žádný dupny :slight_smile: musím něco v podobném duchu sehnat :slight_smile:
18. led 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Já to taky nemám ráda, teda růžovou barvu miluju, ale chudák dítě, tady ty béžové mi přijdou mnohem hezčí :slight_smile: ale připadá mi, že v některých obchodech mají "jen" tenhle omezenej výběr :grinning:
18. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs dobrá barvička - bych neviděla problém v tom, vozit v něm i holčičku :slight_smile:
18. led 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 já už jsem rozhodnutá, at´si omezení lidi políbí :grinning: :angry:
18. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman No, ono pak stačí, když člověk nenechá holčičce píchnout naušničky a má jasnýho kluka. Kamarádka mi vyprávěla, že byla v knihkupectví se svojí Aničkou (nemá naušničky) a říka "Aničko, pojď, jdeme." A prodavačka "Cože, ten chlapeček se jmenuje Anička?!" :slight_smile: Takže tyrkysovej kočárek je fakt v pohodě, některejm lidem to holt nedojde no :grinning:
18. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 No u nás to obvykle naštěstí docela jde - nechci to zakřiknout. Jak bylo před Vánoci Hello Kitty, tak jsem se bála, že to nestihnem, ale měli to tam ještě dlouho. Jednu deku tam dokonce mají pořád :grinning: Ale jako dalo se to v pohodě koupit. Tak snad to bude OK i teď :slight_smile: Ty bodýčka s emi hodně zalíbily taky :slight_smile: S dcerou jsme věděli na 100%, že to bude holka a všem jsme to roztroubili, takže máme neutrál asi 1 komplet vel. 56 a jinak všechno růžové... A teď se "obávám" kluka, takže budeme muset shánět nové :grinning:
@simculajs To jo, to buď ráda, že už tam nejsi :grinning: Jinak ten kočárek je pěknej :slight_smile: Akorát se mi to nezdá jako tyrkysová, ale jako modrá... Ale asi jsem trochu barvoslepá :grinning:
18. led 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik
@simculajs Jinak taky nemám ráda to vymezování na růžovou a modrou, ale nic nenaděláš. Jak jsem psala, dostali jsme růžových věcí mraky, až mi to pak lezlo krkem a na doma jsem malý dávala i modrý dupačky (co jsme měli už po někom) a i kočárek jsme měli zelený, protože růžový by se mi ani nelíbil... Jinak naušničky skoro ve 4 letech nemá :slight_smile: Na dlouhé vlasy to s ní vůbec není, takže si ji často s klukem pletou :grinning: Proto teď kupujeme "parádu" většinou růžovou a s její oblíbenou Hello Kitty, aby to bylo jasné :slight_smile:
18. led 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs kašlat na lidi... tupci zůstanou tupci a normálně uvažující člověk, vědom si toho, že nežije před 30ti lety se barvou kočárku a pohlavím dítěte v něm nebude zabývat :slight_smile: Prostě se ti to líbí, tak proč bys měla někoho žádat o svolení :slight_smile:
18. led 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Taky si to omílám pořád dokola ale stejně se děsím toho až na nějákýho takovýho tupce narazím :grinning:
@liss_durman ona ta fotka trošku zkresluje :slight_smile: o tom právě taky přemýšlím, jestli to říkat v okolí nebo ne, i když my asi moc "dárců" mít nebudem, tak je to celkem jedno :wink: tak říkejte že to nebylo vidět ať máte klid od modré, kdyby to náhodou měl být páreček :grinning:
18. led 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Když já to zase asi neumím tajit :grinning: Uvidíme ještě. Na "páreček" a řeči kolem jsem alergická :grinning: Ale zas pěkný klučičí věci by se hodily... Tenkrát jsem skoro nic nemusela kupovat, dostali jsme od tchýně obr tašku plnou krásných nových oblečků, takže na parádu toho měla dost a na doma mohla nosit i to, co už jsme měli z několikáté ruky :slight_smile:
18. led 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs vždycky narazíš na někoho, kdo je tatar :slight_smile: tomu se nevyhneš, ani kdybys žila ve vakuové kouli :slight_smile: a pořád máš 50% šanci, že to bude kluk a máš po "problému" :grinning:
18. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Já kluka tuším a doufám v něj :wink: jo to máš pravdu to už pozoruju teď v těhotenství :slight_smile: a hlavně mě nepřestává překvapovat, co mají někteří lidi čas "řešit" :angry:
18. led 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Já vím někde jsem to už od tebe četla :grinning:
18. led 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Modrej nebo tyrkysovej kočárek je v pohodě. Já dostala od kamarádky nosítko Chicco a je černo-růžový. Je na něm ještě původní cenovka - stálo 2000 Kč - takže kupovat nový jen kůli barvě by zabolelo, ale narvat kluka do růžový, to už je jinej kalibr :slight_smile:
18. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs mi povídej :slight_smile: a velký břicho, a velkej zadek a tohle nedělej... blá blá blá :slight_smile: ať se jdou všichni klouzat :slight_smile:
18. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, jinak naše drožka, jak bude vypadat v provozu :slight_smile:
Jen vnitřek bude se zebrou... když nad tím tak přemýšlím, nějak moc zeber všude :slight_smile:
18. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verumik ale tak zas by to bylo nekonvenční :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Taky narážky na váhu nebo vzhled už neřeším vůbec, od malička mám atopický ekzém a co jsem si kvůli tomu prožila ve škole a školce radší nemluvit...a dva ex kteří taky pořád řešili akorát váhu :grinning: ne že by tenhle byl svatej, ale když už něco takovýho z pusy vypustí tak většinou ze srandy a on ví že mu pak zas já pomluvím ten jeho pivní pupek takže mám relativně klid :grinning: a babičky a známí taky pořád ty ses tak hezky spravila :grinning: to bych se musela zbláznit kdybych z tohodle měla mít mindráky :grinning: jo zrovna včera mi kamarádka psala kde budu přebalovat, kde budu mít postýlku, kam dám kočák....no ty kráso i kdyby mi tady to mimčo lítalo nahý a spalo s náma v posteli, tak co je komu po tom? :angry: s tím co nesmím se nazatěžuju taky, jím jako dřív akorát na některý věci dávám bacha, podle manžela teda ještě dost solím, ale o tom vím to je moje závislost a vůbec na to nejsem pyšná :unamused:
18. led 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs taky mám tušení na chlapečka, ale mně je to vážně jedno :slight_smile: jen ve středu musím přemluvit doktora, ať je tam holka, jinak prý nesmím domů :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 no vida, to je pěkná neutrální barvička :slight_smile:
18. led 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Jo, to jako jo :slight_smile: Z druhý strany, naše vesnice má 220 obyvatel, takže se zase nemusím bát, že by se mě někdo dokola ptal, jestli to je holčička, stačí to říct sousedce a zbytek vesnice má jasno :slight_smile: A my jsme tady s tim našim zvěřincem stejně divný, nejvíc se těšim, až kočárek vyměníme za poníka :slight_smile: A malou poničku (má je 80 cm na výšku, takže jak větší plemeno psa) plánuju brát na procházky s kočárkem, takže za magora budu tak jako tak :grinning:
18. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs koukám, to máme podobný... moje máti taky má pořád řeči o tom, jak mi narostla pr.el (že zrovna ona má co mluvit - kdyby ji srazilo auto, tak by ji museli obkreslit dvěma křídama), a že bychom se měli přestěhovat, protože tady je koupelna metr na metr a 4 metry vysoký stropy a starý okna... to, že jsem, resp. jsem byla a na milion procent zase budu tlustá - to neřeším... jsem od mala zvyklá na to, že jsem velryba :slight_smile: člověk si jen klepe na čelo, o co všechno se ty lidi stihnou starat... než by radši drželi tlamu a popřáli ti zdraví pro tebe a dítě... to jsem se zase rozčílila :grinning:
18. led 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs tenhle kočár byla prostě láska na první pohled :slight_smile: a je mi zcela u zádele, že už ho má kámoška :grinning:
18. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik víš jak se to říká - každá vesnice má svého alkoholika, svoji štětku a svého blázna :grinning: :grinning: holt, někdo to dělat musí, ne? :slight_smile: náhodou, taková procházka s koníkem - proč ne :slight_smile: my máme doma (teda u tchyně) bernského salašnického psa, takže pro dítě to bude taky tak trochu koník :grinning:
18. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs Jo já vím, opakuju se :grinning: :grinning: Hele, nevhodné řeči tě asi budou doprovázet pořád. Nezbývá, než si zvyknout. Ty máš ještě jako já manžela o hodně staršího, takže zase budeš poslouchat (no asi už ses s tím setkala i doteď) narážky na věk. Mně je to nepříjemné, i když je to ve srandě nebo tak (zrovna dneska byla u tchýně sešlost se švagrama a švagrovejma a to vždycky přijdou na přetřes nějaké fórky). Ale člověk prostě musí ty lidi vypouštět a nebo reagovat taky vtipem... Ať už jde o partnera, pohlaví dítěte, výběr jména (protože s tím nikdy nebude nikdo souhlasit :grinning: ) nebo pleny. Moje máma nesnesla, že jsem přestala používat látkové pleny po 3 měsících, tchýně nechápala, že ty látkovky vůbec používám a poučovala mě jak pitomce, že ale musím dávat aspoň 2 :grinning:. A babička mě skoro prosila, ať si praním nepřidělávám práci a používám papírovky :grinning: Cokoliv uděláš, vždycky se najde někdo, kdo se k tomu potřebuje vyjádřit :slight_smile:
18. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 Dík za podporu :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik prostě sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo :grinning:
18. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Jo moje máti taky pořád rejpe a když jí odseknu jak vypadá ona, tak mi řekne no ale po pěti dětech? :grinning: a ještě je dotčená :grinning: jo to tak bejvá, mě by taky bylo jedno kdyby s ním jezdila sousedka, pro mě je to prostě láska s velkým L :grinning:
18. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek