Miminko v červenci 2014

Heký den všem. Zakládám tohle téma pro všechny komu vychází termín na červenec 2014. Budu ráda, když se přidáte.
verumik
18. led 2014
@klariss01 Bereš to zodpovědně 😃 Já mám ráda tyhle dva, i když na zebráka to nemá 🙂
simculajs
18. led 2014
@liss_durman To je on mého srdce šampion 😃 jo to s tím počítám že se budou ptát tak jako tak, když já se do něj zamilovala a oni ho dělají v typické růžové a nebo tahle, tak tahle mi přijde i pro holku i pro kluka 😃 koukám že v lidlu bude masakr zase 😃 no ještě že už tam nejsem 😃
klariss01
18. led 2014
@verumik ty jsou božíííí 🙂 🙂 nemám skoro žádný dupny 🙂 musím něco v podobném duchu sehnat 🙂
simculajs
18. led 2014
@klariss01 Já to taky nemám ráda, teda růžovou barvu miluju, ale chudák dítě, tady ty béžové mi přijdou mnohem hezčí 🙂 ale připadá mi, že v některých obchodech mají "jen" tenhle omezenej výběr 😃
klariss01
18. led 2014
@simculajs dobrá barvička - bych neviděla problém v tom, vozit v něm i holčičku 🙂
simculajs
18. led 2014
@klariss01 já už jsem rozhodnutá, at´si omezení lidi políbí 😃 ]-(
verumik
18. led 2014
@liss_durman No, ono pak stačí, když člověk nenechá holčičce píchnout naušničky a má jasnýho kluka. Kamarádka mi vyprávěla, že byla v knihkupectví se svojí Aničkou (nemá naušničky) a říka "Aničko, pojď, jdeme." A prodavačka "Cože, ten chlapeček se jmenuje Anička?!" 🙂 Takže tyrkysovej kočárek je fakt v pohodě, některejm lidem to holt nedojde no 😃
liss_durman
18. led 2014
@klariss01 No u nás to obvykle naštěstí docela jde - nechci to zakřiknout. Jak bylo před Vánoci Hello Kitty, tak jsem se bála, že to nestihnem, ale měli to tam ještě dlouho. Jednu deku tam dokonce mají pořád 😃 Ale jako dalo se to v pohodě koupit. Tak snad to bude OK i teď 🙂 Ty bodýčka s emi hodně zalíbily taky 🙂 S dcerou jsme věděli na 100%, že to bude holka a všem jsme to roztroubili, takže máme neutrál asi 1 komplet vel. 56 a jinak všechno růžové... A teď se "obávám" kluka, takže budeme muset shánět nové 😃
@simculajs To jo, to buď ráda, že už tam nejsi 😃 Jinak ten kočárek je pěknej 🙂 Akorát se mi to nezdá jako tyrkysová, ale jako modrá... Ale asi jsem trochu barvoslepá 😃
liss_durman
18. led 2014
@verumik
@simculajs Jinak taky nemám ráda to vymezování na růžovou a modrou, ale nic nenaděláš. Jak jsem psala, dostali jsme růžových věcí mraky, až mi to pak lezlo krkem a na doma jsem malý dávala i modrý dupačky (co jsme měli už po někom) a i kočárek jsme měli zelený, protože růžový by se mi ani nelíbil... Jinak naušničky skoro ve 4 letech nemá 🙂 Na dlouhé vlasy to s ní vůbec není, takže si ji často s klukem pletou 😃 Proto teď kupujeme "parádu" většinou růžovou a s její oblíbenou Hello Kitty, aby to bylo jasné 🙂
klariss01
18. led 2014
@simculajs kašlat na lidi... tupci zůstanou tupci a normálně uvažující člověk, vědom si toho, že nežije před 30ti lety se barvou kočárku a pohlavím dítěte v něm nebude zabývat 🙂 Prostě se ti to líbí, tak proč bys měla někoho žádat o svolení 🙂
simculajs
18. led 2014
@klariss01 Taky si to omílám pořád dokola ale stejně se děsím toho až na nějákýho takovýho tupce narazím 😃
@liss_durman ona ta fotka trošku zkresluje 🙂 o tom právě taky přemýšlím, jestli to říkat v okolí nebo ne, i když my asi moc "dárců" mít nebudem, tak je to celkem jedno 😉 tak říkejte že to nebylo vidět ať máte klid od modré, kdyby to náhodou měl být páreček 😃
liss_durman
18. led 2014
@simculajs Když já to zase asi neumím tajit 😃 Uvidíme ještě. Na "páreček" a řeči kolem jsem alergická 😃 Ale zas pěkný klučičí věci by se hodily... Tenkrát jsem skoro nic nemusela kupovat, dostali jsme od tchýně obr tašku plnou krásných nových oblečků, takže na parádu toho měla dost a na doma mohla nosit i to, co už jsme měli z několikáté ruky 🙂
klariss01
18. led 2014
@simculajs vždycky narazíš na někoho, kdo je tatar 🙂 tomu se nevyhneš, ani kdybys žila ve vakuové kouli 🙂 a pořád máš 50% šanci, že to bude kluk a máš po "problému" 😃
simculajs
18. led 2014
@klariss01 Já kluka tuším a doufám v něj 😉 jo to máš pravdu to už pozoruju teď v těhotenství 🙂 a hlavně mě nepřestává překvapovat, co mají někteří lidi čas "řešit" ]-(
simculajs
18. led 2014
@liss_durman Já vím někde jsem to už od tebe četla 😃
verumik
18. led 2014
Modrej nebo tyrkysovej kočárek je v pohodě. Já dostala od kamarádky nosítko Chicco a je černo-růžový. Je na něm ještě původní cenovka - stálo 2000 Kč - takže kupovat nový jen kůli barvě by zabolelo, ale narvat kluka do růžový, to už je jinej kalibr 🙂
klariss01
18. led 2014
@simculajs mi povídej 🙂 a velký břicho, a velkej zadek a tohle nedělej... blá blá blá 🙂 ať se jdou všichni klouzat 🙂
klariss01
18. led 2014
Jo holky, jinak naše drožka, jak bude vypadat v provozu 🙂
Jen vnitřek bude se zebrou... když nad tím tak přemýšlím, nějak moc zeber všude 🙂
klariss01
18. led 2014
@verumik ale tak zas by to bylo nekonvenční 🙂 🙂
simculajs
18. led 2014
@klariss01 Taky narážky na váhu nebo vzhled už neřeším vůbec, od malička mám atopický ekzém a co jsem si kvůli tomu prožila ve škole a školce radší nemluvit...a dva ex kteří taky pořád řešili akorát váhu 😃 ne že by tenhle byl svatej, ale když už něco takovýho z pusy vypustí tak většinou ze srandy a on ví že mu pak zas já pomluvím ten jeho pivní pupek takže mám relativně klid 😃 a babičky a známí taky pořád ty ses tak hezky spravila 😃 to bych se musela zbláznit kdybych z tohodle měla mít mindráky 😃 jo zrovna včera mi kamarádka psala kde budu přebalovat, kde budu mít postýlku, kam dám kočák....no ty kráso i kdyby mi tady to mimčo lítalo nahý a spalo s náma v posteli, tak co je komu po tom? ]-( s tím co nesmím se nazatěžuju taky, jím jako dřív akorát na některý věci dávám bacha, podle manžela teda ještě dost solím, ale o tom vím to je moje závislost a vůbec na to nejsem pyšná :-|
klariss01
18. led 2014
@simculajs taky mám tušení na chlapečka, ale mně je to vážně jedno 🙂 jen ve středu musím přemluvit doktora, ať je tam holka, jinak prý nesmím domů 😃 😃 😃
simculajs
18. led 2014
@klariss01 no vida, to je pěkná neutrální barvička 🙂
verumik
18. led 2014
@klariss01 Jo, to jako jo 🙂 Z druhý strany, naše vesnice má 220 obyvatel, takže se zase nemusím bát, že by se mě někdo dokola ptal, jestli to je holčička, stačí to říct sousedce a zbytek vesnice má jasno 🙂 A my jsme tady s tim našim zvěřincem stejně divný, nejvíc se těšim, až kočárek vyměníme za poníka 🙂 A malou poničku (má je 80 cm na výšku, takže jak větší plemeno psa) plánuju brát na procházky s kočárkem, takže za magora budu tak jako tak 😃
klariss01
18. led 2014
@simculajs koukám, to máme podobný... moje máti taky má pořád řeči o tom, jak mi narostla pr.el (že zrovna ona má co mluvit - kdyby ji srazilo auto, tak by ji museli obkreslit dvěma křídama), a že bychom se měli přestěhovat, protože tady je koupelna metr na metr a 4 metry vysoký stropy a starý okna... to, že jsem, resp. jsem byla a na milion procent zase budu tlustá - to neřeším... jsem od mala zvyklá na to, že jsem velryba 🙂 člověk si jen klepe na čelo, o co všechno se ty lidi stihnou starat... než by radši drželi tlamu a popřáli ti zdraví pro tebe a dítě... to jsem se zase rozčílila 😃
klariss01
18. led 2014
@simculajs tenhle kočár byla prostě láska na první pohled 🙂 a je mi zcela u zádele, že už ho má kámoška 😃
klariss01
18. led 2014
@verumik víš jak se to říká - každá vesnice má svého alkoholika, svoji štětku a svého blázna 😃 😃 holt, někdo to dělat musí, ne? 🙂 náhodou, taková procházka s koníkem - proč ne 🙂 my máme doma (teda u tchyně) bernského salašnického psa, takže pro dítě to bude taky tak trochu koník 😃
liss_durman
18. led 2014
@simculajs Jo já vím, opakuju se 😃 😃 Hele, nevhodné řeči tě asi budou doprovázet pořád. Nezbývá, než si zvyknout. Ty máš ještě jako já manžela o hodně staršího, takže zase budeš poslouchat (no asi už ses s tím setkala i doteď) narážky na věk. Mně je to nepříjemné, i když je to ve srandě nebo tak (zrovna dneska byla u tchýně sešlost se švagrama a švagrovejma a to vždycky přijdou na přetřes nějaké fórky). Ale člověk prostě musí ty lidi vypouštět a nebo reagovat taky vtipem... Ať už jde o partnera, pohlaví dítěte, výběr jména (protože s tím nikdy nebude nikdo souhlasit 😃 ) nebo pleny. Moje máma nesnesla, že jsem přestala používat látkové pleny po 3 měsících, tchýně nechápala, že ty látkovky vůbec používám a poučovala mě jak pitomce, že ale musím dávat aspoň 2 😃. A babička mě skoro prosila, ať si praním nepřidělávám práci a používám papírovky 😃 Cokoliv uděláš, vždycky se najde někdo, kdo se k tomu potřebuje vyjádřit 🙂
verumik
18. led 2014
@klariss01 Dík za podporu 😃 😃
klariss01
18. led 2014
@verumik prostě sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo 😃
simculajs
18. led 2014
@klariss01 Jo moje máti taky pořád rejpe a když jí odseknu jak vypadá ona, tak mi řekne no ale po pěti dětech? 😃 a ještě je dotčená 😃 jo to tak bejvá, mě by taky bylo jedno kdyby s ním jezdila sousedka, pro mě je to prostě láska s velkým L 😃