• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs jak je vidět, i matky umí být netaktní :slight_smile: jako ona je na některý věci hrozně fajn, hodně mi pomůže s děckem, nakupuje pro dítě, zařídí si práci tak, abych já mohla do práce... ale ty kecy si prostě odpustit nedokáže... to asi nemá cenu ani komentovat... jen si pomyslet cosi o pr..li a jít dál :slight_smile:
S kamarádkou už se zase tolik nevídáme - od doby, co má malého, tak má jiné starosti, přestěhovala se, já taky bydlím už jinde a taky s prckem budu mít jiné starosti, takže pochybuju, že se naše identické kočárky vůbec někdy potkají na stejném místě :slight_smile:
18. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@little_frog jé a za co hraje? ale vy to tak budete mít předpokládám i po porodu viď? neuvažovali jste, že byste se oba přestěhovali? můžeš pak chodit tatínkovi s prckem fandit :slight_smile:, my chodili celá rodina když manžel hrál doma :slight_smile:, dokonce i moje mamka si ten fotbal oblíbila, což by mě v životě nenapadlo :grinning:. Mně by to právě chybělo ten fotbal, tak jsem ráda, že manžel bude hrát pravděpodobně i v Čechách a budeme chodit v létě s prckem fandit :slight_smile:.
18. led 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman :grinning: ne to nebyla narážka, já jsem to četla myslím v nějáké jiné diskuzi tak jsem si na to vzpoměla právě :grinning: jo s manželem, to je pořááááád ale fakt neustále. dokonce už mi pár lidí psalo, co budu dělat sama s dítětem když za chvilku umře a samé takové lahůdky...další člověk mi napsal, že jsem udělala největší chybu svýho života když jsem si ho vzala, prostě pohádky až se tomu musím smát :grinning: zrovna minulý týden se tu stavovalo nějáký auto a sháněli manžela a ptají se a vy jste dcera? Ještě se pak hrozně diví, že ne :grinning: :grinning: já z toho mám fakt spíš srandu. Co mě spíš štve že za mnou nestojí ani naši a nepodporují mě v tom, když jsem minulej týden mluvila s máti a říkala jí jak mi vyšla blbě ta krev a brečela do telefonu že mám hroznej strach že to budem muset dát pryč tak co mi odpověděla? A co jsi jako čekala, když je takhle starej? :confounded: sem měla fakt chuť jí v tu chvilku šlehnout s telefonem. A až to malé bude na světě tak čekám přesně to co jsi psala, že každej bude mít s něčím problém :wink:
18. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně už se taky pomalu rýsuje výbavička :slight_smile:. Dneska jsem byla v tom Tescu a fakt tam mají super slevy, jen je fakt těžko nakupovat jak nevím co to bude, kdybych tak věděla, odešla bych s plným košíkem :grinning:. Tak jsem koupila jen nějaké bodýčka a trička. Jo a chlapečkovi od kamarádky super zimní bundičku, ta by se líbila i mě kdybychom měli chlapečka. Takže už máme 8 bodyček, pyžamko, 2 trička a ponožky s čepičkou, jo a o usínáčka :slight_smile:, jen jsem si uvědomila, že skoro na všem jsou méďové asi jsem na ně nějaká ujetá :grinning:. Vím, není to zatím nic moc, ale mám z toho fakt radost ..
18. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs
maminka tě opravdu dokáže utěšit koukám :unamused:. A jak to tedy teď bude? Jdete na nějaké další vyšetření?
18. led 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Já už jsem zvyklá :wink: no v pátek mi brali novou krev a za čtrnáct dní uvidíme. Je to děsný, ta nejistota, jsem nervozní takže samozřejmě protivná na manžela, na psi, děs. Nejradši bych se na těch čtrnáct dní nechala uspat a pak vzbudit až se bude vědět co a jak...
18. led 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs To ti snad nikdo neříká! :grinning: Mám ve svém okolí ještě taktní lidi, koukám... No nechci to rozebírat veřejně do detailů, ale nejhorší je to u našich. Zezačátku peklo, samé urážky na jeho adresu. Když nás strašili s Downovým syndromem, tak na mě máma tlačila, že kdyby se to potvrdilo, musím jít na potrat a skoro se mi i zdálo, že by se jí ulevilo, ale možná jsem jen byla přecitlivělá... No a po porodu prostě největší láska k vnučce. Pořád říkala, jak to stálo za to zvracení a tak :grinning: Prostě najednou všechno dobrý a byla v klidu. Pak něco podobného bylo kvůli svatbě. No a tchánovci můj věk asi taky těžko rozdýchávali, ale myslí, že nakonec to přehodnotili, že je to vlastně lepší, než kdyby si našel nějakou rozvedenou 30 se 3 dětma :grinning: No a já zase četla, že rodičům s takovýmhle věkovým rozdílem se rodí geniální děti. A naše dítě určitě je inteligentní a talentované, nechci tvrdit, že geniální, to snad ne :slight_smile: Takže s tím si hlavu nedělej. Na tohle vůbec nemá vliv věk otce ani v nejmenším.
18. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset právě z těch prvních kousků má člověk největší radost :slight_smile: já s prvním pozitivním testem šla koupit úžasný maskáčový botičky :slight_smile: ty si pak schovám na památku, i když prcek bude dávno odrostlý :slight_smile:
18. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs Tak se těch pipin zeptej, co budou dělat, až se rozvedou a zůstanou samy...
18. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs to chápu, ale snad už to tentokrát bude dobrý, taky jsem nervózní .. jak mi bude volat příští týden cizí číslo, tak se asi vyvrátím ..musíme věřit :slight_smile:
18. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman Jo jo i tohle mi řekl jeden známej a pak hned druhej s tou největší chybou :grinning: No tak to jsme na tom fakt podobně, máma mi taky řekla, že snad nejsme tak pitomí, aby jsme si nechali postižené mimčo, tak oni jsou od nás přes dvě stě kiláků, takže já to poslouchám jen po tom telefonu, když přijedou tak jen v létě, já už tam moc nejezdím, ale teď přes to všechno přemejšlým, že tam pojedu protože už mi doba hrabe, nejraději bych šla do práce, už nevím co bych roupama dělala :wink: tak to manželovo rodiče vůbec nic, máma i babička mě mají moc rádi, ono to je asi i tím že ví jak se o něj starám jak hezky přibýrá a tak že umím vařit apod, že prostě nejsem taková ta dvacítka co je každej pátek a sobotu na tahu :grinning: fakt? to je pozitivní zpráva, já bych se nezlobila mít doma novodobýho einstaina :grinning:
18. led 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik Odpovídala jsem podobně že ani oni neví, kdy jejich manžela může přejet auto nebo se nedejbože stát nějáká nehoda...
18. led 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Já taky doufám, včera večer mi manžel napsal z práce že je z toho v nervech, a to je pořád vysmátej, že jsem u právě odpoledne něco odsekla, že je mu to snad úplně fuk, oni ti chlapi to jen neumí dávat najevo ty emoce :wink: a dneska přijel z druhý práce a já jsem uklízela nahoře tak mě nešlo slyšet když jsem mu odpovídala tak tam taky hned přiletěl, že si myslel, že je mi zle...tak aspoň jeden človíček v okolí a pak vy tety koníkovky co doufáte s náma :wink:
18. led 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jdu si nabarvit tu palici tak držte palce :grinning: mám do červena, tak uvidíme
18. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jéjej, to jsem taky chtěla, ale nějak mi došla šťáva... celý den v práci, zítra zas... jsem zralá tak tak na sprchu a jít spát :slight_smile:
18. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Mi povídej já už se chystám od minulýho týdne, ale měli jsme problém s odpadem tak jsem ho nechtěla ucpat ještě vlasama, ale dneska už musím, mám to odrostlý no fuj :grinning:
18. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs to já se zase nedokážu k ničemu dokopat... jsem hrozná, spím 10 hodin denně a furt jsem jak praštěná lopatou... asi se k tomu do konce měsíce nepřemluvím :slight_smile:
18. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 tak ty chodíš do práce a ještě máš jedno sviště doma, to je rozdíl :wink: a koukám že jsi blondýnka, tak to nemůže bejt tolik vidět, mě když ta červená odrůstá to je pak něco :grinning:
18. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs do práce sice jo, ale svišťáka ještě nemám :-P i když ten můj se dá považovat za velký dítě :grinning: od přírody jsem takový špinavý blond, tak to (zrovna teď) barvím na takovou tu popelavě bílou, ale jinak už jsem taky prostřídala všechny barvy světa :slight_smile: kdybych svoji barvu neměla tak hnusnou, tak to snad nechám odrůst už jen proto, abych se s tím nemusela machtat :slight_smile:
ta věčná únava mi ale začíná připadat divná... než jsem byla těhotná, stačily mi 4 hodiny spánku a byla jsem v pohodě a zvládala milion věcí. A teď? Jsem ráda, že uvařím večeři, už týden tu mám v rohu prádlo na žehlení a dvě firmy na DPH, ke kterým se nemůžu přemluvit :slight_smile:
18. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ježiš promiň, jak jsi psala ten příspěvek s tím děckem tak jsem myslela že už jedno máte :wink: njn, těhotenská demence, co chceš :grinning: já se chystala týden si barvit hlavu, týden dělat francouzské rilletes, prát :grinning: a kupodivu vše jsem udělala až dneska, jinak jsem taky na nic ani nesáhla, ikdyž je pravda, že tu máme teď ještě 6 štěńat, tak ono lítat okolo nich vydá taky za dvě děti :grinning: a s tím spaním jsem na tom stejně, dřív jsem chodila spát o půlnoci a ve čtyři vstávala do práce a teď nemám problém vstát kolem oběda :unamused: ale utěšuju se, že je to naposled, co se pořádně vyspím, tak co bych si to nedopřála že :wink: třeba to budeš mít jako já že pak jeden den budeš čilejší a zvládneš to všechno najednou :grinning:
18. led 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs v pohodě, došlo mi, že je to překlep, nebo že jsem předtím napsala něco nejednoznačného :slight_smile: :slight_smile:
tak jsem ráda, že je to asi obyčejná těhotenská únava :slight_smile: ale kdyby existovalo něco, jak to přemoct, tak sem s tím :slight_smile: nebo mi ten chlap uteče :grinning: že pořád jen spím a spím a jelikož nejsem úplně blbá blondýna, tak je mi jasný, že naznačuje, jak se mnou nic není :grinning:
škoda, že jednou nemůže být těhotnej i on :slight_smile:
zítra to zabalím v práci dřív a všechno to tady smetu jak tajfun!! :slight_smile:
18. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01
@simculajs
Tak jak ctu,tak nejsem jedina,kdo je od matky kritizovan. Ja jsem si uz vytvorila odstup a jeji poznamky prechazim, i kdyz vnitrne mne to vzdy jeste trosku zaboli. Tak jsem se alespon zarekla,ze se takhle nebudu chovat ke svym detem.
18. led 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 to s tou mamkou jak jsi to psala do budoucna tak jsem myslela že už pomáhá jakoby teď, no blázen no :grinning: můj dělá naštěstí noční takže spím v noci a pak ještě s ním přes den, jako přijde mu to divný ale naštěstí to nevadí když chrní taky :wink: jo taky bych jim to přála, těhotenství, menzes, aby si to všechno aspoň jednou zažily, nejlíp v jeden den :grinning: u nás bych mohla naznačovat spíš já, pořád pracuje, workoholik no, těším se že až bude to sviště na světě tak se trošku víc bude zdržovat doma a bude to lepší než ted :slight_smile:
18. led 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs ta únava je na nic :slight_smile: A ještě jak je tma ráno, tma odpoledne, hnusný počasí... to ničemu nepřidá :slight_smile: přes den jsem jak zombie... a do toho leden, každá účetní a mzdovka ví, co je to za peklo... snad to do mateřské nějak přežijeme ve zdraví :slight_smile: a pak už toho budu mít jen malinko, přes léto budeme kočárkovat, vyhřejvat se na slunku... už aby to bylo :slight_smile:
můj chlap se chce ze stávající práce vrátit k filmařině, takže naopak bude zase pořád pryč, ale dělá to, aby vydělal peníze a dítě se nemělo špatně... všechno má svoje pro a proti... snad si najde volno aspoň ty dva, tři týdny po porodu, aby trochu pomohl a ti dva se spolu "seznámili" :slight_smile:
18. led 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@wendy_ matky jsou někdy fakt šílený :slight_smile: ale přesně jak říkáš - alespoň máme motivaci být lepší :slight_smile:
18. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Jo no, taky už bych chtěla sluníčko a pravé jaro :grinning: ale né zas ty pařáky, to bych pak s tím pupajsem nepřežila :grinning: jak píšeš, akorát že ta druhá práce co dělá můj chlap a tráví v ní i víc času než v té první je spíš prodělečná, no ale na to musí přijít sám, ode mě to nechce slyšet, tak snad mu to dojde a bude s náma pak víc doma :wink:
18. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs hihi, teď jsem objevila něco přesně pro tebe - když budeš mít holčičku v modrém kočárku :slight_smile:
Ušetří ti spoustu námahy :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klariss01 Jo tuhle paní už mám na fleru :grinning: i něco jako jestli si mě chceš pochovat, kup taťkovi pivo :grinning: mám to v albu samostatným, akorát jedno body za tři sta, tak to bude tak jedno za měsíc :grinning:
18. led 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jste kolem 16 týdne , řekli vám už pohlaví ? :slight_smile:
18. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jj, cena je pěkná :grinning: Ale zas jako recese... :slight_smile: Já si snad objednám to s tím "nešišlej na mě, zůstane ti to" :grinning: protože jestli mi někdo bude šišlat na dítě, tak ho zabiju!! :grinning:
18. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek