• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@pitryludvikova já jdu ve středu na kontrolu a doufám, že se mrně dobře otočí... jinak už v 16tt je pohlaví velmi dobře patrné :slight_smile:
18. led 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simculajs DS se týká vajíčka...spermie s tím nemají co dělat....a neboj.....Už jsi byla na tý krvi....?Já jdu v pátek..
18. led 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Byla jsem teď v pátek, ruce mě bolí ještě dneska :slight_smile: výsledky budou za čtrnáct dní...jsem jak na trní, ale pořád doufám :slight_smile:
18. led 2014 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 Tak určitě koupím minimálně jedno, ale líbí se mi jich takdvacet právě :grinning:
18. led 2014 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@simculajs kočí jsme na tom stejně...musíme věřit...vím,že to je děs....ale tak nesmíme si to moc připouštět...na starosti je vždy času dost... :wink:
18. led 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klariss01 no já budu 16+0 na další kontrole tak snad :D teď mi řekl že by spíš věštil :D a hlavně dítko nacvičovalo spartakiádu tak byl rád že vůbec změřil šíjové projasnění :D
18. led 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj, taky se na to snažím nemyslet, to že chci jet k našim je jasnej důkaz, protože tam nebudu mít čas myslet na nic :grinning: tak snad budou mít pro nás ti doktoři jen samé dobré zprávičky
18. led 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitryludvikova jo,mně se taky furt vrtělo...ale asi kluk ...to jsem byla 12+4 :wink:
18. led 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 Hele s touhle paní jsem si tě spletla, proto jsem měla zafixované, že už mimčo máš a tu blonďatou hlavu, vždyť ty na fotoblogu fotku nemáš, tak jsem to sice trefila ale jsem fakt mimo :grinning: asi mě zmátl ten podobnej nick :grinning: klarina_f
18. led 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@simculajs to víš,že budou samé dobré.....zprávičky....musí prostě... :wink:
18. led 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pitryludvikova určitě řeknou :slight_smile: já se na to hrozně těším :slight_smile: snad to do středy uteče... přítel mi říká, že jestli tam není holka, tak nemám ani chodit domů :grinning: :grinning:
18. led 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simculajs ale nejsi mimo :grinning: nějakou profilovku bych si mohla dát, no... ale nechci strašit lidi :grinning:
18. led 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klariss01 tak mě říká opak :D že prej když porodím holku půjde jí reklamovat :D ale teď už je mu to prej jedno :slight_smile: já bych taky chtěla moc holčičku a manželovo rodiče taky ,mají tři syny a žádný vnoučata :D

@muddledgirl no já byla 13+0 tt když mi řekl že by věštil :D
18. led 2014 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitryludvikova tak mě řekl asi kluk...to taky není najisto....hlavně,aby bylo zdravé..... :wink:
18. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitryludvikova to máme stejný :slight_smile: přítel je ze 3 kluků, asi proto by chtěl holčičku :slight_smile: mně je to fakt úplně jedno, chci mít zdravé dítě (i když to zní jako klišé), na ničem jiném mi nesejde :slight_smile: naši by radši holku, přítelovým rodičům je to fuk, ale taky asi spíš holku :slight_smile: tak já nevím, snad je kluk nezklame :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 mě je to jedno jestli kluk nebo holka ale holčičku bych prostě radši no :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitryludvikova já mám od začátku takové podvědomé tušení na kluka... tak uvidíme, jestli se instinkty pletou :slight_smile: ale je mi to zcela šumáááák :slight_smile:
prostě, ať je hlavně zdravé a spokojené :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@klariss01 já zase cejtím holčičku :slight_smile: ale asi tak no hlavně aby to bylo zdravé a bylo vše v pořádku :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@simculajs je hezký, i pro holku může být. Já třeba nemusím vůbec růžovou a mě osobně se líbí kočárky v hnědo béžové barvě, takže super pro holku i kluka. Ale pořád víc se utvzuji, že to chci fakt vědět. Do porodu bych to nevydržela a chci připravit ten pokojíček.
18. led 2014 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@klariss01 Simtě, si kočka :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitryludvikova tak pak hlavně napiš, až se to dovíš (teda jestli se to dovíš), jsem zvědavá, jestli se tyhle "předtuchy" plní :slight_smile:
třeba kamarádka je teď v 31tt a už jí to neřeknou... celou dobu se mrně schovávalo, takže budou mít "nucené" překvápko až při porodu .)
18. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simculajs proto jsem vybrala tu nejrozmazanější fotku :grinning: nesnáším focení :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ally8 Já bych to taky nevydržela, radši to budu brát s rezervou než to nevědět vůbec :wink:
18. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 moje kamarádka to taky neví a je ve 32 tt ona to chtěla vědět a manžel ne takže to neví ani jeden :D já bych to nevydržela :D
18. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pitryludvikova já to chci vědět stopro... už jen kvůli přípravám pokojíku, nákupům a hlavně bych s prckem chtěla "mluvit" už nějak určitěji :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@klariss01 hele tak hlava je hotová, chvilku počkám až to proschne, pak si na ní něco vytvořím a hodím vám sem konečnej efekt, mám chuť se udělat krásnou, sice to hned pak odlíčím protože padnu za vlast, ale tak co už :grinning: potřebuju nové profilovky :grinning:
18. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simculajs gratuluju :grinning: já byla schopná se akorát osprchovat, namazat pupek a už 2 hodiny se válím v pelechu :slight_smile: zvednu se akorát napít, páč dneska mám furt žízeň jak blázen.... jak já bych si dala ledový pivko :grinning:
18. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@simculajs teda, to bylo fakt zlý od mamky. Dneska má hodně mladých holek starší chlapi. Jinak by možná ani rodinu neměly, protože mladí jsou prostě paka, sedí v hospodách a honí ženský. Tak pak chápu, že máš radši staršího, ale pořádnýho manžela. Určitě si udělala nejlepší věc pro tvoje děti o tom nepochybuj :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
nebo zmrzku :grinning: možná tam v mrazáku leží calipo, pokud ho někdo nesežral :grinning: jdu na průzkum :slight_smile:
a pak zas budu brečet, jak tloustnu :slight_smile:

doplnění - NĚKDO ho sežral :slight_smile: zaplaťpánbů :grinning:
18. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@klariss01 Mám strach sre kouknout do zrcadlajak to chytlo :grinning: já už jdu taky do postele, ještě že existujou ty malé notebooky :grinning: já poslední dobou piju jak blázen, ale na záchod chodím minimálně. A calipo je vodový, to nepřibereš :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek