• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@ally8 To je přesně ten důvod proč jsme s manželem spolu, máme stejný priority...on si mě takhle našel přes chat že tam napsal holka na vdávání :slight_smile: za týden jsem se stěhovala z moravy do čech :grinning: měla jsem před ním dva mladý ve svým věku a byla to prostě KATASTROFA!! :slight_smile: akorát teda ženský můj honí taky, fotí nahatý holky. Už mě to delší dobu doslova sere :grinning:
18. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs právě, furt se nalejvat vodou a na záchod vůbec... asi proto už je 8kg nahoře... ale hadry furt stejný - jen těsnější přes břicho :slight_smile: tak snad ta váha není z přírůstku na sádle, ale z vody :slight_smile: A calipo mi můj drahý závislák na cukru stejně sežral, tak si to odpustím, už je stejně moc hodin :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 a co nealko pivo? To není ono? Já nepiju ani jedno tak to nemůžu posoudit :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs já mám sice partnera ve svém věku, ale řekla bych, že je mezi dnešníma "klukama" fakt celkem vyjímka... radši je doma, nechodí do hospody, nekouká na fotbal, má vesměs dva kamarády - zato ale opravdové a když už s nima někam jde, bere mě s sebou...
jinak souhlasím s tím, že některý dnešní mladý kluci jsou fakt nepoužitelný - v koupelně tráví víc času než ženská a když mají vyměnit žárovku, tak je to pro ně velevýkon...
18. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs nealko bych si klidně dala :slight_smile: nebo třeba ovocnýho birrela... ale kde ho teď sehnat, že? :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova mě doktor řekl, že už by to mohlo jít poznat, ale zrovna to neviděl. Byla jsem tam začátekm 15 tt. V 16 ti to už asi řekne, jestli se mimčo ukáže.
18. led 2014 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 To jo, já mám doma pořád od něčeho zásobu, jsem jako křeček, co kdybych náhodou dostala na něco chuť :grinning:
18. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Mám toho plnou lednici,moc mi to nejede,tak se stav na ovocné pivko :o)
18. led 2014 ve 20:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs já se zásadně nezásobuju :slight_smile: protože když to tu bude, tak to sežeru :grinning: lepší nic nemít, pak nejsou výčitky svědomí :grinning:
18. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 neprovokuj! :grinning: voda z kohoutku taky dobrá :slight_smile: nebo nálev z okurek :grinning:
18. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 :slight_smile: s tou žárovkou i koupelnou je to pravda. Já mám teda taky manžela ve stejném věku, takže se ještě vyjímky najdou.
18. led 2014 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 Nálev z okurek teď používám skoro do všeho :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešní hošíci?? :grinning: tohle to, myslím, zcela vystihuje :grinning:
18. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simculajs když já tu nemám ani ty okurky :grinning: v lednici jen zima, olej a kelímek s hořčicí :grinning:
18. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 to já právě taky , nechci nakupovat v neutrálních barvách , moc se mi to nelíbí :slight_smile:
18. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 no tak to pochybuju že se ukáže :D to co dělal za kreace na screeningu to jsem ještě neviděla :D
18. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Já kdysi okurky mohla na kila a teď to nemůžu ani cítit a těším se až mi to vše začne šmakovat :o)
18. led 2014 ve 20:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 Ta fotka je boží :grinning: tak to je smůla, my teda máme zásoby od maminek a babiček, alev lednici samý sračky co nejím :grinning: to na co mám chuť sotva stíhám dovést z obchodu :grinning:
18. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jo jo, hošani by potřebovali zpátky vojnu :slight_smile:
já fakt radši nic nekupuju, to už bych teď měla metrák :slight_smile: občas si koupím něco, co mi chutná, ale když to tu je pak nahromaděné, tak to sežeru už z nudy :slight_smile: jsem ten typ, co přibírá i po vodě, takže se musím sakra hodně hlídat, abych se nevrátila tam, kde jsem byla :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 sežeru z nudy :grinning: to se mi líbí :grinning: já to teď v těhu fakt neřeším, sice nevím jak ale ještě jsem dvě kila zhubla, tak je to zatím fajn, ale třeba třicet kilo bych přibrat nechtěla :slight_smile: když já jím samé utopence, zavináče, zelí...kyselý to je moje :grinning: a hodně jablek, ty podporujou trávení tak asi proto nepřibýrám :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs závidím :slight_smile: já přiberu hodně, to je jasný... před dvěma lety jsem začala přísnou dietu, zhubla 40kg, ale abych to udržela, musela jsem úplně vynechat sacharidy - což v těhotenství dost dobře nejde... no, a jak už člověk jednou ty tukové buňky má, tak ty se zase rády nafouknou, jen se jim dá to, co jim chybělo :slight_smile: takže za 17 týdnů +8kg... kam až to půjde, to radši nedomýšlet :slight_smile:
18. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak když jste se bavily o tom věku chlapů .. Já myslím, že o věku to není, někdo nemá rozum ani ve 40 a chová se jak puberťák .. Můj manžel je starší jen o půl roku a tak mi to vyhovuje :slight_smile:.

Jinak mě doktor řekl, že pohlaví jde vidět až ve 20 tt :confounded:, ale jdeme za dva týdny na to 3D a to budu v 18 tt tak pokud bude prcek dobře natočený, snad se dozvíme, já na to teda spoléhám :slight_smile:. Každý mi říká, že to bude chlapeček, já tuším holčičku.
18. led 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs jablka jím taky a příbírám jako prase :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, tak jsem prave dozehlila :confounded:. To byla zase velehora.
A jinak jsem tu asi vyjimka, manzel je o necele dva roky mladsi :wink:. Nicmene rozumnejsi nez spousta chlapu o 10 let a vys starsich. Je to proste asi kus od kusu :grinning:
19. led 2014 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Zalezi na umeni doktora a kvalite utz. Moje dr.pohlavi uz videla a u holky o taky poznala ve 12tt a nespletla se..
19. led 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak jsem zase v práci... včera ne a ne zabrat - co to se mnou to dítě dělá? :slight_smile: Jednou bych spala třeba 20 hodin v kuse a jednou mě nenechá usnout :slight_smile:
Ach jo, jsem jak zmlácená - ať už jdu na mateřskou - i když krátkou :slight_smile:
Mějte fajn neděli a hlavně odpočívejte :slight_smile:
19. led 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 ahojky,tady to je dnes nějaké mrtvé....no...já spím na etapy,jak kdy....nejlíp dopoledne... :grinning: :grinning: :grinning: obdivuju,že chodíš do práce....taky se měj pěkně kočko....jdeme do Lidlu pro nějaké dobroty zdravé i nezdravé... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitryludvikova byla jsem na kontrole ve 14tt a nic a další bude bud tento týden, nebo přístí týden.. tak uvidíme zda něco uvidíme :slight_smile:
19. led 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se hlásím o rok starší - včera mě manžel vyvedl do restaurace na večeři. Byl u nich Pohlreich, tak jsme chtěli vyzkoušet, jestli tam opravdu vaří tak dobře, jak je vychválil a opravdu ano - moc nám tam chutnalo a i obsluha byla velmi příjemná. Pak za námi zašel jeho kolega s přítelkyní a společně jsme zašli do jednoho rumového baru (manžel pije různé kubánské a vůbec jihoamerické rumy) - já si dávala různé verze nealko koktejlů, tak to šlo:slight_smile:. O to lepší bylo, že se tam vůbec nekouřilo, tak jsme i z hospody přišli hezky voňaví. A vstávala jsem kolem poledne :grinning:.
19. led 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winterska Tak opožděně gratulace k narozeninám, jééé já bych si dala nějáký kokteeeejl, klidně nealko :wink: a taky se mi spí nejlíp do poledne, večer nemůžu usnout a pak spím do jedenácti do dvanácti podle toho kdy vstává manžel :grinning:
19. led 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek