• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@simculajs děkuju za přání.. s tím spaním to mám podobně jako ty. Ty koktejly si můžeš udělat doma taky, ale člověk neumí chytit tu úžasnou chuť, co mají v baru.. jsem si kdysi dělávali domácí mojito a nic moc..
Akorát, jak člověk pije nealko, tak mu je zima - nebo aspon mně.. manžel v noci rád větrá a já mrznu i pod dvouma dekama..
19. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska No právě doma to není ono a tady žádnej dobrej koktejlovej bar není, ááách co já budu dělat :slight_smile: nemáš vůbec zač. To mi naštěstí mrznem oba stejně, ale mě je teď celý těhotenství něják víc zima, teda doma, naopak venku nebo v obchodech mi přijde vedro :grinning: asi mám špatnoou termoregulaci jak miminko :grinning:
19. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si včera udělala piňa coladu bez alkoholu a byla výýýbornááá :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Vše nejlepší k narozeninám a ten koktejl bych si taky dala :slight_smile:
Poslušně hlásím,že jsme s manželem už vybrali kočárek a on ho dokonce objednal :o) Poputuje hned na adresu taťky,pěkně si ho složíme,omrknem a pak zase schováme :slight_smile:
19. led 2014 v 17:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzulajda87 děkuju za přání, závidím, že jste se na kočárku domluvili, ja jsem manželovi včera naznačila, že mnou vybraný kočárek stojí kolem 30tísíc a málem ho omylo:grinning:
19. led 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Taky mohl pustit uzdu když jsi měla ty narozeniny :grinning:
19. led 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Tak to já mám o polovinu levnější :o) takže moc nenamítal :slight_smile: no ale ustál to,ne? :grinning:
19. led 2014 v 18:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, potřebuji radu...dřív nebo později nastane situace, kdy se budeme muset rozhodnout pro kočárek, pro letní miminko. Mám dva favority, v relativně rozumné cenové relaci a to : Kočárek Tako Ballila Acoustic,ROAN kombinovaný kočárek MARITA...máte s nimi některá zkušenosti a případně...máte nějaké typy na klasické "houpavé" kočárky?? Děkuji Vám za typy !
19. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ahoj, tak já přidám, že
- malá se narodila a měla 3850g , řibírala 250-350g z atýden, takže já jsme vel .56 opravdu moc nevyužila. Jinak si to oblečení už moc nepamatuju, ale zimní věci jsme pořizovala až když už byla na světě:slight_smile: amyslím, že jsem toho měla trochu víc než je tady, abych pořád nemusela prát:slight_smile:.
-prášek na praní mi přišel lepší MIMINO než Lovela
- noční košily kojící jsem využila teda až až, mě bylo ještě větší zima než normálně a dcera s ev noci budila xxx krát a usnula jen u prsa
- rychlozavinovačka a spací pytel u nás moc k ničemu nebyly, protože jak se narodila v červenci bylo hrozné vedro a dcera byla pořád spocená a jak si na to nezvykla , pak už nechtěla. Měla jsem ty staré bavlněné, ze kterých jsme vyndala vložku, takže to bylo jen to plátno a do toho jí zavinovala
-žínky jsem koupila a nepoužívala, protože mě v porodnici naučili používat PERLAN (koupí se v lékarně, roztříhá, ale samo je to spotřebák, takže vyhodíš). Ty osušky mi přišly lepší 3-4, měla jsem bavlněné jako plínky, ale velké a pak takové jako "froté" do kterých jsem dceru zabalila když jsme třeba byly u tchýně a přenesla...
- já jsme jí nikdy nemydlila (až tak od 2-3 let, kdy se hrabala v písku v létě celá) a ani moc nemazala
- na teplotu spíš čípky než sirup pro takové mrně a Libenar do nosánku
- deky jsem měla hodně tenkou apak tlusčí.
Řekla bych , že je to dobré mít vyhlédnuté a pak případně objednat až uvidíš...ť už oblečení nebo některé věci, denska už se dá docela rychle vše pořídit.
19. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 jestli jsi opravdu vybrala toho X-landera, je to dobrá volba, ale bojím se, že do té korbičky na zimu i s fusakem půlroční děcko téměř nedostaneš - o něm jsem uvažovala taky, ale díky té korbičce vybírám jiný.
19. led 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs je fakt, že než zlato, tak raději kočárek :slight_smile: - ale na něj mám našetřeno, tak to neřeším, budou další výdaje..
19. led 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar ze zkušenosti kamarádky bych mohla doporučit Inglesinu Magnum - nejraději bych do něj šla, ale máme v autě malý otvor do velkého kufru, a bohužel jsem mívala problém tam kočárek dostat.. http://www.malvik.cz/Kocarky/hluboke-kocarky/Inglesina-Magnum-korba-2012
19. led 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlamar měla jsem na dceru Roan marita, hluboký dobrý, chtěla jsme kvůli velké korbě, ale sporťák mi přijde hrozný a taky jsme ho nepoužívala
19. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska já budu mít od sestry Mutsy Urban (co jsme měla Roan MAritu a pak Gesslein F6 jsme oba prodala), mě přijde taky malý, ale sestry kluk je na konci září, v půl roce měl 11kg a do korby se vešel. Zato dcera v té velké korbě Roanu neustále řvala a řvala, takže jsme řekla, že prostě zkusíme tenhle a pak s euvidí, když tak holt bude už v 6m ve sporťáku:slight_smile:.
19. led 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jéje, já myslela, že je dražší! díky za typ, Inglesina je super...
19. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar koukám, že řešíme úplně stejné typy kočárků :slight_smile:
@winterska gratulace k narozkám :slight_smile:
19. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winterska Vybrala a uvidíme :slight_smile: Budu doufat,že malé bude malinké po mě,já měla 1,20 kg :slight_smile: No zas tak malinké být nemusí :slight_smile: četla jsem,že maminky v něm měli půlroční miminko a pak přesedlaly na sporťák...
19. led 2014 v 19:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs v obchodech to je něco....hrozný vedro a někdy i pěknej smrádek... :astonished: :grinning:
19. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no jo,to se ani nedivim... :astonished:
19. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska jinak taky vše nej k narozkám :grinning:
19. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 já měla taky 1,25 kg...taky takhle zas moc malinké nechci...mě stačí 2,5 kg.. :grinning:
19. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset ale ano, o stěhování uvažujeme a fanda to snad bude pořádný, jen se bojím, aby ho nesejmuli míčem :slight_smile: už se na to těším, já jako malá chodila taky takhle fandit.. můj přítel hraje divizi.
19. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar no ale je to vzor 2012 pokud ti to nevadí.. ale zkus se podívat po jiných obchodech s kočárky...

@zuzulajda87 však uvidíš, vždycky se dá původní kočár prodat a koupit nový :slight_smile:
@pisisvori a co ti na Gessleinu vadilo žes ho prodala ? dost o něm uvažuju..
19. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar inglesina magnum je podle mne nej volba. Mimco se s prehledem vejde i v zime. Ja ji pouzivala vzdy cca do roku, roku a pul. Pak jsem presedlala na golfky. Jedina nevyhoda,co mne napada je, ze to teziste je vysoko a kdyz v tom pak sedi 15 mesicny cipera proti smeru jizdy a na rukojeti je tezka tazka plna veci, tak se muze prevazit, teda jen kdyz je dite uvazane na volno a to ja toho svyho tenkrat mela. Nic se mu nestalo,protoze jsem ho chytila. Staci na to myslet a treba jen sedacku otocit po smeru jizdy. Ale houpaci kocarky jsou nej doporucuji. Zkraje muze vrzat podvozek, tak staci jen promaznout.
19. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska tak přeji všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko tobě i miminku :slight_smile:
@pisisvori vidíš a já zavinovačku chtěla kupovat, tak myslíš, že je to zbytečnost pro letní miminko?

Jinak já dneska byla navštívit kamarádku co přijela za mamkou, žije v Praze a má 9 měsíčního chlapečka, kterého jsem ještě nikdy neviděla, tak jsem mu koupila parádní zimní bundu, byla z ní nadšená, tak jsem měla radost a já dostala pro fazolku taky plno dárečků :slight_smile:.
19. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska no tak to mi ale vůbec nevadí ;)
19. led 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska tak trochu zrada, myslela jsem špatně, ten odkaz bohužel inzeruje pouze prodej korbičky, což je mi k ničemu, celý kočárek i s věcmi okolo vyjde na 13t :unamused: :unamused: dala jsem si limit 10t...
19. led 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska ta F6 byla hodně těžká a v té době jsem si myslela, že už žádné dítě mít nebudu:slight_smile:. Kdybych neměla ten ségřin tak bych si koupila Gesslein F4. Podle mě jsou slvělé jen mají úplně k ničemu nánožníky.
19. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elisset já jsem jí moc nevyužila, snad jen křtiny v kostele na konci září, kde byla zima, jsme měla tu rychlozavinovačku pod krásnou krajkovou. Dcera se opravdu hodně potila, pořád měla samou potničku, ale nechci odrazovat:slight_smile:.
19. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek