• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@elisset no právě také takové zláští vybrování nebo tak něco, ale jen chviličku. Přímo si nejsem jistá, ale úplně jasný pohyt to ještě nebyl. Ted ležím a čekám, jestli se zase pohne prďola :slight_smile:
20. led 2014 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik myslim že jo, já si přežehluji i kalhoty :slight_smile:
20. led 2014 v 18:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Jůůů ty jdeš na 3D už v únoru? Já myslela že se chodí až později...
20. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_ddurman nestovice jsem řešila. Rizikové jsou prý jen v prvním trimestru a pár cca pět dní před porodem. Takže já malýho nebudu akorát dávat do školky tak dva týdny před termínem. Takže nepůjde jen poslední týden v červnu. Ale kdyby se jim ve školce objevili, asi si jo nechám chvilku doma. Jsem pořád unavena, tak budu radši kdyz je nechytne.
20. led 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Díky za odpověď. No to mi říkala o tom prvním trimestru a 5dní před a 5 dní po porodu. Jenže to, co mi říkala mezitím, jsem nestihla vnímat, jelikož dcera za tu dobu stihla skoro rozebrat mikroskop :grinning: Tak já to asi nebudu moc řešit, stejně ji tam posíláme jen tak občas, protože když tam nejsou zrovna neštovice, tak všechno možné ostatní a fakt už nemám na dálší angíny, střední ucha a poblijóny :grinning: Zas bych i byla radši, kdyby si těma neštovicema už prošla teď, než třeba za rok, když budeme mít malé miminko... To by asi bylo horší. Blbý je, že to má inkubační dobu 14 dní, takže než to v tý školce zjistí, už to mají všichni :grinning: Ale byla naposledy před 14 dněma, tak tam zavolám a zeptám se, třeba už to propuklo :grinning:
20. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud si budete chtít některá pořídit těhotenský tričko s potiskem, tak doporučuji tuto stránku http://www.cool-tricka.cz/www-cool-tricka-cz/eshop/3-1-TEHOTENSKE-TRICKA/0/3/9/0/. Ve čtvrtek jsem objednala, hned zaplatila, v pátek mi pán volala, že bohužel nemají barvu, kterou jsem si vybrala. Tak prý jestli chci vrátit peníze nebo si vyberu jinou barvu. Vzala jsem si jinou barvu a hned v pátek bylo tričko posílaný. Dnes mi dorazilo. I když někdy je ta česká pošta šílená, tak tohle byla fakt super rychlost.
20. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj kočky... dneska to byl den, že jsem ani nestihla nakouknout, co je nového :slight_smile: To mi zas bude trvat půl dne, než vás dočtu :slight_smile:
Já se tak těším na středeční ráno!! Zase ho uvidím, Haribáka :slight_smile: A snad se dovíme, jestli je to Pan Haribák nebo Slečna Haribák :slight_smile:
Ještě přežít ve zdraví DPH a snad bude zasloužený klídek...

Jinak koukám, že už žehlíte, cítíte pohyby, testy dopadly dobře :slight_smile: To jsem moc ráda, jen tak dál, ať se nám daří :slight_smile:
20. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 Ty trička jsou pěkný :slight_smile: Možná si taky objednám :slight_smile:
20. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsem si objednala těhotenský lacláky... tak snad budou, když za ně vyhodím skoro litr :-P
20. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já nevim, jestli to, co jsem dneska ucítila, bylo mímo, nebo plyny :D ale seděla jsem na stříhání našich psů a dole u stydké kosti v podstatě najednou, jakoby se mi převalila nějaká bublina. Bylo to zvláštní, ale protože jsem byla dost přecpaná jídlem, tak to neumím identifikovat :grinning: :grinning: tak uvidíme, zda se to zopakuje.
gratuluju všem k úspěšným testům :slight_smile:
20. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie teda,vy tady všechny máte pomalu všechno nachystané..budu se muset polepšit... :grinning:
20. led 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori super,moc gratuluju... :wink:
20. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs já byla na 3d na prvotrimestriálu....ale viděla jsem mimi jen chviličku......
20. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmonika87 super...hned mrknu...začínám ze všeho růst... :grinning:
20. led 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tak ať sedí....já mám jedny těhu...jsou trošku větší zatím... :grinning: :grinning: :grinning: a zatím je střídám s velkými obyč kalhoty...
20. led 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak s tím zubákem jsme na tom podobně...akorát mě se dnes udělal váček,takže ráno hned volám.... :wink:
20. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl můj šatník má taky těžkou anorexii :slight_smile: už asi nemám žádné gatě, co bych ještě oblékla... sukně ještě unosím, ale... no, tak snad budou ty nové kalhoty dobré :slight_smile: ale tímhle tempem sebe-zvětšování jim stejně nedávám šanci na dlouhodobé nošení :slight_smile:
Ale co, ještě týden a kus a jdeme do pátého měsíce :slight_smile: to to letí :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, není to moc brzy na praní a žehlení??? Já to plánuju až tak po 25 tt, tak to mám ještě 9 týdnů čas. Ale je pravda, že já skoro nic kupovat nebudu, protože máme hodně věcí po malý. Tak mě čeká to jen přebrat a vyprat a vyžehlit. Jediný co řeším je kočárek. Je tu někdo, kdo má teď první dítě kolem 15ti měsíců? Já přemýšlím, jestli máme koupit kočárek pro dvě děti, nebo bude stačit jen přidat stupátko? Jak jste na tom vy???
20. led 2014 ve 22:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 mne zacina paty mesic akorat prvniho a vuuuubec mi to tedy neutika. Naopak se mi to az zoufale vlece. Tak doufam,ze se to zlepsi. Pamatuji si kamaradku,jak si pred rokem stezovala,ze ji to uz vadi byt tehotna a ja ji se smichem upozornovala,ze jeste neni ani v pulce a mam to ted uplne stejny. Asi to je tim,ze je to uz treti, na druhou stranu zase posledni,tak to holt musim vydrzet.
20. led 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 těžkou anorexii :grinning: :grinning: :grinning: ,já mám dvoje kalhoty,svetr,mikinu a pár triček...holt jsem otěhotněla v mé maximální váze...a zas se mi toho nechce kupovat milion...když do práce nechodím...a zatím se chodí v bundách... :grinning: :grinning: :grinning: Letí to letí....
20. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danirei tak ja budu prat az tak nekdy v kvetnu. S tim kocarkem to zavisi na hodne veci. Jestli je starsi chodec a nebo se rad vozi. Jestli vyrazite na dlouhe prochazky, jestli bude jeste v kocarku spat atd. Ja mela tedy vetsi rozdil 26 mesicu a stacilo nam stupatko a pouzito bylo parkrat. Nikam daleko jsme totiz nejezdili a cestu do obchodu, pokud je blizko zvladne dite pesky nebo na odrazedle nebo na tom stupatku.
20. led 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ malá zatím v kočárku v poledne spí, a i se ráda sveze, ale asi to budu řešit až tak v květnu a uvidím, jak na tom bude. Jsem ráda, že někdo taky ještě nemá připravený věci, už jsem si říkala, jestli něco neprošvihnu, když jsou všichni tak akčí :slight_smile: Mě to prostě přijde ještě strašně brzy... Stále mám strach něco připravovat nebo koupit...
20. led 2014 ve 22:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ máme stejný termín? :slight_smile: podle mých výpočtů budu 17+5 taky prvního :slight_smile:
Letí to strašně rychle... před chvílí přišla kamarádka s tím, že je v 10tt a teď už má 4 týdny do porodu :slight_smile: A my máme skoro půlku za sebou :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no, to já otěhotněla ve své historicky nejnižší váze (asi od 6. třídy) a staré "tlusté" hadry jsem dávno vyházela s tím, že se k nim už nikdy nevrátím... no, vědět, že do dvou let otěhotním a že váha poletí raketově, tak si asi něco nechám :slight_smile:
takhle budu muset vyrazit na nákupy, ale kde vzít a nekrást :slight_smile: ještě furt nemám doplacenej ten kočárek :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ty jooo...to jsi dobrá....to musíš být krásně hubeňoučká..já už jsem pomalu jak tank... :grinning: :grinning: :grinning: no,já vůbec nevím jaký kočárek...ale vůbec...zkoušela sis ho v obchodě nebo jsi kupovala z netu?
20. led 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danirei ty kráso,já mám 5 bodýček,jednu lahvičku a jedno kousátko.. :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jestli myslíš gatě, tak "na blint" z e-shopu, potom co jsem proběhla polovinu Palladia a nesehnala jediný obchod s těhu hadry :slight_smile:
A co se kočárku týče, vyzkoušen na prodejně, objednán na prodejně a navíc za internetové ceny :slight_smile: Takže spokojenost :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl s tím hubeňoučká zase nepřestřel :grinning: v 6. třídě jsem vážila 64kg!!! :slight_smile: Před těhotenstvím 62,8kg, ještě chvilku předtím 59kg (176cm), no a po 4 měsících krásných 71kg :/ Jsem z toho na mrtvici, ale teď teprve mám "tabulkovou, ideální" váhu - tak snad nebudou ve středu na kontrole moc prudit :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no,já jsem z města,který má přes 30 000 obyvatel a jen jeden obchod s těhu věcma a věcma pro mimina....všechno zbytečně drahý....no uvidíme...no s tím kočárkem uvidíme no...ono s tou neschopenkou se špatně shodnem s volnem přítele a ještě všude musíme vlakem / nemáme řidičák/...ale tak nějak to dopadne....

No,tak to jsme na tom byli podobně...já v 17-i měla asi 72 kg...tak nějak.....65,5 jsem měla před několika lety...ale vydrželo mi to jen pár let...tenkrát jsem běhala v práci každý den...takže jsem shodila no a postupně jsem nabrala a před otěhu jsem měla 76,5.....a teď už 84 asi...no jo no...se to pak bude muset vyběhat....prudili,že jsi moc hubená?U mně zatím nikdo nic...ale uvidíme časem.. :grinning: :grinning: :grinning: kila mi naskakujou...
20. led 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ale Ty jsi o 6 cm vyšší...což je dost....
20. led 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek