• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl Nene, neprudili... ale bojím se, že budou... protože 9kg za tak krátkou dobu je docela dost a myslím, že to ještě hodně poleze :( pravda, teď musím sedět v práci na zadku, takže moc pohybu není, ale jídlo si hlídám celkem dost...
stejně to asi neovlivníme... jen mě to trápí, jsem na váhu dost háklivá :slight_smile: když jsem začala hubnout, vážila jsem 95,1kg :/ snad se nedostanu až na tohle číslo... snad se to pak s kočárem vyběhá :slight_smile:

ty obchody jsou zoufalý i v Praze... jediný, kam stihnu zajít jsou ty super-hyper markety, ve kterých mají prd... ještě zkusím mrknout do C a A na Václaváku a jestli ani tam, tak asi vytáhnu ze sklepa pytel od brambor a bude to :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, 11 hodin... táhnu chrochtat, protože až ráno v 5 začne řvát ten krám, tak asi budu hodně nevrlá :slight_smile:
Brou noc, ženy :slight_smile:
20. led 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no,já přibrala do začátku 13tt 7 kg....co člověk nadělá..já teda jedla dost sladký,že mě bylo zle....a je fakt,že s pohybem se nepřetrhnu..... :unamused: jen občas o víkendech s přítelem dáme pár kilásku....budem to pak muset s kočárama shodit...brou brou.. :wink:
20. led 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska @muddledgirl děkuji za rady holky :slight_smile: Já sice taky čekám druhé, ale to jsem vůbec neslyšela o tom angelsoundu na domácí použití, to musí být fajn si tak poslechnout mimouše :sunglasses: a kolik Tě stál wintersko?
@winterska jinak ano, já jsem přímo z Ostravy. Tak to máte fajn, že se k nám občas podíváte. Já bych taky hned jela na nějaký výlet, ale manžel furt pracuje a mě se s malou teda samotnou nechce..
20. led 2014 ve 23:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett já angel sound zatím nemám,když tripply dopadnou dobře,hned ho objednám....Jinak můj přítel pochází z Frenštátu p.Radhoštěm...to je asi 50-60 km,že? :wink:
20. led 2014 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie úplně mi mluvíš z duše! Já se furt modlím, hlavně ať je to rychlé. Protože jak si vzpomenu na první porod.. :frowning2: no, ale ven bude muset že :grinning: bojím se, bojím, už ať mimi držím v ruce :slight_smile:
Tak to je super, jo jsem z Ostravy. Odkud přesně jsi? A kde chceš rodit? Mohly bychom se tam potkat :grinning: Kdy máš přesně termín? Já mám teda jasno, jako minule Fifejdy, doporučily mi kámošky a byla jsem moc spokojená.
To musí být fakt super, tak každé ranko si poslechnout mimi, zkontrolovat :slight_smile:
20. led 2014 ve 23:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl aha, to je docela kousek, tam je pěkně, hlavně v létě jsou tam pěkné procházky.. asi to bude tak těch 60km, přesně nevím :slight_smile:
20. led 2014 ve 23:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett jo jo,mám to tam moc ráda....většinou jsme s přítelovýma rodičema a taky hlavně paříme...když vše půjde jak má,tak si nechám přepsat neschopenku a pojedem aspoň na víkend v únoru,jeho tatík bude mít narozky....ani na Vánoce jsem tam nebyla,tak už musím...stárnou...
20. led 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do porodu daleko...ale taky bojim bojim..
20. led 2014 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori aha, tak mělo to své výhody :slight_smile: ten císař myslím. A s tou dělohou nevím, ale je to logické, větší mimoušek, tak to pak trvá.. ale hlavně že se nám zavine ne :grinning: Někdo si na to zavinování stěžuje, že je to nepříjemné, ale mě už bylo po porodu úplně všechno jedno, hlavně, že je to za mnou :grinning:
20. led 2014 ve 23:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to máte super :slight_smile:
Já vím, daleko, ale já se bála a ještě jsem předtím ani těhotná nebyla :grinning:
20. led 2014 ve 23:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett já se bojím taky odjakživa :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2014 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chtěla bych se vás na něco zeptat.. na váš názor a trochu si postěžovat :slight_smile: , protože mi bylo řečeno, že jsem přecitlivělá, ale já myslím, že by se to dotklo každého, natož těhule. Kdyby vám někdo nabídl na oslavě jídlo a vy jste řekli, že teď nechcete, že děkujete a někdo jiný by na to měl poznámku, "Ať nejí, už je tlustá dost". Braly byste to jako srandu? Protože i kdyby to mělo být myšleno ze srandy, tak mě to moc vtipné nepřipadalo no. :unamused: Tak jestli nejsem nějaká divná :slight_smile:
20. led 2014 ve 23:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett vtipne to neni. Ja takovehle poznamky nesnasim, kdyz lidi chteji delat srandu,tak at to delaji na svuj ucet. Jinak ja jsem se takovychto poznamek dockala asi jen od sve matky. Naposledy kritizovala moji udajnou nechut jit pracovat, pry jsem doma uz moc dlouho. Pritom jsme naprosto jasne rekli,ze chceme tri deti s odstupem minimalne dva roky. A kdyz jsem se ohradila, proc se do mne navazi, tak prej aby byla sranda. No nevim.
21. led 2014 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ja mam termin o den driv, ale 7.7.14 je krasne datum k porodu :slight_smile:. Treba mi to napotreti vyjde.
21. led 2014 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 59 kilo pri te vysce je dost malo rekla bych. Moje nejnizsi vaha byla taky 59 a to mam o 7 cm min. A musim rict, ze uz jsem pri te vaze slysela poznamky, ze vic uz bych zhubnout nemela.
21. led 2014 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett ja jsem cetla,ze zavinovani delohy boli vic po druhem porodu nez po prvnim. A u mne to bohuzel platilo, po prvnim porodu jsem o deloza ani nevedela,ale po druhem to obcas bolelo jak cert.
21. led 2014 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett vyšel mi na 500,-- Kč a kousek a k tomu doporučuji sono gel z lékárny 0,5l za 77 kč. S normálním krémem to zrovna moc nefunguje.. Ale ještě jsem to s ním nezkoušela - mám trošku strach, že když nic neuslyším že je nějaký problém.. :unamused:
@muddledgirl jojo Fren je 50km od Ovy, mezi svátky jsem si udělala hezký výlet na Pustevny a Radhošť a jela jsem skrz Fren :slight_smile: Bohužel takhle jezdím sama, manžel i jeho rodina jsou takové buchty, tak se už těším, že budu mít parťáka na moje výlety. I když samota mi nějak nevadí, žila jsem 8 let sama, než jsem potkala současného a on si člověk docela zvykne a má pak problém si zase zvyknout na někoho poblíž.. :slight_smile:
21. led 2014 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ aha, tak jsem se trochu přepočítala :slight_smile: v tom případě pátý měsíc začnu druhého :-P jo jo, datum je to super, ale stejně to vychází tak na 60%, takže tomu moc nedávám :slight_smile:
Ale (ne že bych na to nějak zvlášť věřila) mám pro letošek v čínském horoskopu jak přírustek do rodiny, tak i to, že to bude rok "sedmiček" - tak uvidíme :slight_smile:
21. led 2014 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ježiš holky, neroďte ještě :grinning:
já se ani nebojím - asi proto, že nevím, do čeho jdu :grinning: uvidíme, jaká bude panika koncem června :slight_smile:
21. led 2014 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Tam jsem byla jen jednou,ale bylo hezky až moc....pěkná procházka.......No,to je škoda,že ho nevytáhneš... :unamused: To já zas právě zvyklá sama moc nejsem,mám ráda společnost....odjakživa....
21. led 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett no,jelikož hubená momentálně nejsem ani náhodou,tak by mě to vtipné nepřišlo a teď jsem citlivější než normálka...mně by to nasralo....co je komu po tom,jestli budu jíst nebo ne?
21. led 2014 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 :grinning: :grinning: :grinning: to čučím,jak Ti to krásně vychází s čínským horoskem.... :wink:
21. led 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně se taky na praní zdá brzy. Hlavně to pak už nebude tak vonět :grinning: :grinning: Já si to nechávám na konec června, až budu mít po zkouškách ve škole a malá snad bude ještě chodit do školky, takže bude klid, už se na to moc těším :slight_smile:
21. led 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 hehe s tím porodem jsem na tom stejně, taky se nebojím, jednak ven prostě musí a strachem to spíš uhorším a prodloužím, a druhak nevím, co čeho jdu. A všechny kamarádky upozorňuju, že nic nechci slyšet o šílených a předlouhých bolestech apod :slight_smile: Jako čtu si různé příběhy, ale dokud to člověk jen čte, tak je to víc zkousnutelný :grinning: Ale on ten strach přijde, jak zatím prtě ani necítím, tak ani nevnímám, že jsem těhotná, počítám, že v květnu začnu být nervozní, pak možná hysterická, no a pak se uklidním s tím, že to prostě nějak dopadne :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 Děláš dobře, vůbec k sobě nepouštěj ty historky :grinning: Já se třeba nebála poprvé vůbec. A porod byl pohodový :wink: Prostě jaký si to uděláš, takový to máš :grinning: Myslím psychiku, samo. Některé věci prostě neovlivníš. Jinak myslím, že je dobré dělat různá cvičení před porodem, trénovat dýchání atd, aby prostě člověk měl pocit, že pro to něco udělal. Ale zase - takový ty těhu cviky, možná jsou k něčemu dobrý, ale možná, že by ses daleko líp trénovala třeba dlouhýma procházkama venku... Chce to si vybrat svou cestu :wink:
21. led 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl díky , budu držet moc palce, aby i tobě to dopadlo dobře.
21. led 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Přesně, ven se dostat musí a zvládly to miliardy před náma :slight_smile: Holt nesmíme být takové citlivky a hned si "předplatit" císaře :slight_smile: Je jasný, že to bude bolet, ale od doby, co mi páčili zub zaživa nevěřím, že by mohla být nějaká bolest horší :grinning: A taky jsem přežila :slight_smile:
21. led 2014 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori :wink: děkuju,seš zlato... :wink:
21. led 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no zuby...to je taky něco děsnýho...moudráci mi dali zabrat...
21. led 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek