• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@laurett nejsi přecitlivělá - tyhle hlášky jsou vrcholem neomalenosti a nezaslouží si nic jiného než oponovat hláškou - já můžu zhubnout, ale ty debilem zůstaneš do smrti...
21. led 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl o zubech mi ani nemluv :slight_smile: Moudráky mi vyrostly zatím jen horní, už jsou pryč a šly ven parádně... ale kdysi se mi hrozně zanítila šestka, šlo to až do kostí čelisti a přes zánět nezabrala narkóza... tak hezky zaživa rozlámat a postupně vytahat... myslím, že jsem jim tam nehtama zničila to krásné kožené křeslo :grinning:
21. led 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs na 3D se může už takhle brzy .. jde o to, že později jde lépe vidět obličej, ale zase už nejde vidět celé tělíčko .. sestřička mi to vysvětlovala a říkala, že i teď už by mělo jít všechno krásně vidět .. no uvidíme, já jsem ráda, že mám tenhle termín, protože tu bude zrovna manžel víš :slight_smile:, kdyby to bylo o ničem, tak půjdu ještě jednou později :slight_smile:
21. led 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laurett
@winterska

mně to šlo normálně i s tělovým mlékem :slight_smile:, zrovna dneska ho posílám dál už mě to nebaví poslouchat :grinning:
21. led 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset jj, máš pravdu - doktor mi taky doporučoval 3D někdy kolem 20tt - pak už bývá miminko moc velké a není dobře vidět... ve 20tt už vypadá jako malej člověk úplně v pohodě :slight_smile: Těším se, až si doma budu pouštět DVD :grinning:
21. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@laurett ne vtipné to fakt není. Nejsem z těch, co by si brali tyto poznámky osobně, ale asi bych se jen ušklíbla. Mě dnes ráno můj kolega taky dostal. Řekla jsem, že se musím ještě trochu upravit, že jsem ráno nestíhala a on na to... No to běž, takhle se vedle mě ráno brobudit, tak se leknu. Sem mu řekla, že je hnusný. ale neberu to osobně, on je takový. Určitě si s tím nebudu dělat hlavu. Je to puberťák a hulvát. Myslim, že chlapi by tohle říkat neměli, ani ve srandě. Já mám radši chlapa gentlemana, který ti i po ránu řekne, že jsi krásná.
21. led 2014 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 ježišikriste....chudáku...mě stačí zatím záněty a váčky....teď jsem volala,že mám váček a bolí mě to při polykání a tak jsem vysvětlila,že bych ráda,aby se na to doktor kouknul,že jsem těhotná a nechci to nechat dojít k horečkám....slečna se divila,že mě to bolí když polykám...no asi logický,když to je nateklý...Tak zítra mám přijít...ale je tam volno 15 minut...tak nevim...objednaná jsem až na 2.2. a to je docela daleko...tak jsem zvědavá co mi na to řekne.... :unamused:
21. led 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám plánového zubáka,má mi rvát zub,jak tak čtu,tak se začínám více bát zubáka než porodu,dík holky :grinning:
21. led 2014 v 08:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (40. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett To je tedy vrchol! Co to je za člověka, proboha???!!! Nakopat!! Přesně jak píše @klariss01 - odpovědět něco o jeho inteligenci :grinning: To je teda fakt síla...
21. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@laurett jdu rodit na fifejdy rodila sem tam i Adelku a super :slight_smile: rodila sem ještě před rekonstrukcí a ted jak sem viděla jak to tam mají předělano je jasné že jdu opět tam a navíc ten pokoj s tou vanou kde mužeš být na porod teda musíš vylezt ale je to první nemocnice tady v Ov kde je ta možnost :grinning: Bydlím kousek od sparu , termín mám 8.7 třeba budem spolubydlící :grinning: v nemocnici

jo holky vypráno a vyžehleno,protože sedím doma a nudím se tak to mám hotové ve skřince dané, navíc sem potřebovala zjistit co všechno mám a mám toho fest teda

jinak sem byla dneska u obvodáka na ekg,tlak mám nizký, pak vy že jste 16tt? a kde to mimino nosíte? jste přibrala jenom 1kg? moje nervy fakt ,při prvním to přibirate strašně moc dělejte s tím něco,ted zas řibiráte málo dělejte stím něco, tak já fakt nevím jako :angry:
21. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset teda to je paráda, že to cítíte takhle brzy!
21. led 2014 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natali29 jj jsem šťastná, včera krásně šimral skoro celý den :slight_smile:
21. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset to já si asi počkám, a navíc zatím pupík kromě mě a manži nikdo jiný nevidí... tak já myslím, tak měsíc možná, možná i dýl, sestřička mi říkala tak ve 20tt
21. led 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 tak ono to bývá obvykle až u 20 tt u prvorodiček, některé to mají dříve, tak jsem asi jedna z těch šťastných .. ale stejně se těším na pořádné pohyby, které už ucítí i manžel :slight_smile:
21. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prosím kde najdu seznam termínů kdy se malujou tenhle rok porodnice v Praze? Nevím jestli jste to tady už někde nepsali, ale neviděla jsem to,děkuji
21. led 2014 v 10:49  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rmasenka Odstávky Apolinář - 24.2. - 10.3. 2014

16.6. - 30.6.2014

3.11. - 17.11. 2014

ten mě zajímá :slight_smile:
21. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky začínám tu s váma panikařit, já ještě nemám koupenýho skoro nic :grinning: oblečky chci kupovat až naposled, nejdřív chci mít z krku ty dražší věci jako postýlku a kočárek a tak...tak snad to stihnu :grinning: @elliset tak to se musím domluvit s manželem jestli půjdem a kdyžtak se objednat, je fakt že ve 20 tt už jsme za chvilku :slight_smile: a to už bude půlka za náma, mě to přijde jak včera co jsem zjistila že jsem těhotná :grinning:
21. led 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 dik moc za info, ja jdu rodit do Thomayerky a nějak to nemůžu nikde zjistit, asi to zkusim po telefonu
21. led 2014 v 11:42  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs no my se mame jeste nejdriv prestehovat, a nemame jeste ani vybranou nemovitost... takze ja opravdu plasim :slight_smile:

holky, je tady nektera, ktera ma stele jeste nevolnosti?
21. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jj hrozně to letí, to je fakt, za chvíli už budem toho prcka držet v náručí :slight_smile:
21. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@klariss01 ale to maí jen omezený provoz, takže mají méně volných míst k registraci ne? Nemají úplně zavřeno:slight_smile:
21. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky tež se těším až budu prcka držet v náručí ale veřte že budou okamžiky kdy ho budete chtít narvat zpátky :grinning: a bude se vám stýskat po bríšku,já si to chci ted užít maximálně je to moje poslední těhu,takže chci aby to uteklo hodně pomaličku :grinning:
21. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@endie jo jo souhlasím:slight_smile:....kor když je to první tak si pak člověk někdy vzpomene jak to bylo fajn jít spát kdy chci, vstávat kdy chci...nemuset v práci koukat na hodinky, že už musím letět do školky...Ale zase ty mrňousci jsou tak bezprostřední a milí a všechna ta jejich obejmutí, přitulení a spoustu těch nejúžašnější komentářů jak vás milují vždycky všechno převýší a na xxx měsíců bez spaní.... je zapomenuto:slight_smile:.
21. led 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pisisvori to určitě takové obejmutí a maminko mám tě ráda to je k nezaplacení :dizzy_face: první usměv vašeho miminka, radost s prvního přetočení na bříško, no máte se na co těšit děvčátka :grinning:
21. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak se hlásím po kontrole, prcek je v pořádku a je hrozně línej :slight_smile: Zároveň jsem rovnou jela i na tripply do Gennetu, tak mám před sebou čekání na výsledky, ale věřím, že to bude ok, vzhledem k dobrému screeningu.
Jinak pan doktor nám říkal, že to vypadá spíš na holku, ale že holka je vždycky nejistá. Že mi prý víc řeknou v Gennetu na 2. screeningu, ale k doktorovi, kterého máme, prej chodil Karel Gott a vždy mu tvrdil, že to bude kluk, tak nevim, jestli tomu věřit :slight_smile: Tak s růžovejma kočárkama dám radši fakt pozor :grinning:
Tak manžel má alespoň pořád naději, přál by si kluka.
21. led 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
21. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs hele, já taky nemám nakoupeno nic :D a ještě jsme ani pořádně nevybrali kočárek. Postýlku bych měla mít od sousedů, tak jí musím změřit, abych si mohla aspoň pořídit už matraci a povlečení. Oblečky vůbec neřeším, to až podle toho, co mi bude chybět, až mi dovezou tu hromadu švatgrová a přítele sestřenka. Jinak vlastně mám autosedačku a lehátko :slight_smile: Ostatní plánuju po tom velkém UTZ.
Holky zrovna dneska jsem myslela na to, jaké to bylo, dkyž jsem našla pozitivní test a jak jsem předtím nevěřila, že to vyšlo, protože ten měsíc jsme to vůbec neřešili. A jak to bylo hezký, pořád koukat na sílící čárku...a hle, najednou půlka 4. měsíce pryč...letí to.
21. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@verumik já jsem byla na odběru ve čtvrtek a včera už byly výsledky, tak myslím, že na víkend určitě budeš vědět. Držím palce.
21. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori Díky moc. To by bylo fajn. Mě teda slečna na recepci řekla, že kdyby něco, tak zavolaj, a že výsledky pošlou mýmu Mudrovi., nějak se na to, abych si tam volala, netvářila. Ale možná to v pátek zkusím, přeci jen by to byl trochu příjemnější víkend :slight_smile:
21. led 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie to Ti říkala obvoďačka nebo gyndařka??? Moje obvoďačka se před dvěmi lety divila...ježiši vy jste přibrala 10 kg za 6 let....Kdyby mě ale vážila pravidelně,tak by viděla--..že těch 65 byla celoživotní vyjímka od základky...tak teď to ani nechci slyšet...
21. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek