• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@zenablazena Děkuji moc.
17. lis 2013 ve 13:46  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkajulinka Ahoj, vítám tě tu a gratuluji :wink: To jste si tedy pospíšili, ale co, aspoň si budou děti rozumět :slight_smile:
17. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 taky moc děkujeme
17. lis 2013 ve 13:47  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcat Ahoj, také tě zdravím a moc gratuluju :slight_smile: Tady je krásně vidět, že příroda je mocná čarodějka.
17. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkajulinka Ahoj a vítej! Přeji Ti příjemné těhulkování! :slight_smile:
17. lis 2013 ve 14:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, můžu se přidat? Podle poslední MS bych měla mít termín 16.7. V úterý jdu k doktorovi, tak snad bude něco vidět (5+6?) Druhé miminko jsme chtěli, první nám trvala rok, takže jsem čekala, že to bude trvat dlouho, ale ono hned napodruhý :slight_smile: Tak máme radost.
@verunkajulinka gratuluju:slight_smile: Taky mám doma 15měs. holčičku :slight_smile: Bude to masakr, ale těším se :wink:
17. lis 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 Gratuluji a vítej!
17. lis 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já nevím... Objednali mě na gyndu až na 3.12. Vím, že chtěli aby bylo srdíčko atd. A sestra říkala, že kdyby byly komplikace, mám přijít kdykoliv. Já teda komplikace naštěstí nemám, ale pořád se trochu strachuju, jak se mimi pere s těmi mými chorobami :frowning2: Přemýšlím, že tam zítra zavolám a zkusím ji ukecat už na tenhle týden s tím, že mám angínu a chtěla bych, aby doktor těhu potvrdil a aby to zkontroloval kvůli další léčbě a tak. Co myslíte, budou to brát jako normální nebo si budou myslet, že jsem hysterka? :grinning:
17. lis 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkajulinka gratuluji, dva roky rozdil je uz podle mne v pohode, hlavne kdyz prvni je holka ( jsou fakt sikovnejsi).

Jinak ja dneska prospala pul dne. Nevim, jestli to je pocasim, a nebo proste musim dospat tyden. Nastesti mel manzel pochopeni. No snad zitra na tom budu lip, tedy musim, jinak nevim co s detma.
17. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Malá je už teď šikovná, tak snad to spolu zvládneme :slight_smile: Únavu zatím nepozoruji, no jsem přece jenom teprve na začátku. Ale ještě pořád kojím první dcerku, která se i 5x za noc budí, tak jsem zvědavá jak to budu dlouho zvládat, ale lámat přes koleno to nebudu. Kojení 15 měsíců jí musí stačit :slight_smile:
17. lis 2013 v 17:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Tak to si pak můžeme předávat rady :slight_smile: ¨Doufám, že malá nebude moc žárlit a vzdá se kočárku. Už teď v něm nechce moc být, tak snad to bude v pohodě. Musím ji ale odnaučit usínání u prsa a spinkat ve vlastní postýlce, to bude asi největší boj :grinning:
17. lis 2013 v 17:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman A ty si zatím vůbec nebyla u doktora? Já byla hned po vynechání MS. A další prohlídku mám na 29.11. Určitě trvej na tom, že chceš aby tě prohlídl, pokud máš nějaké obaby. To je normální a každý rozumný doktor to určitě pochopí.
17. lis 2013 ve 20:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Ne nebyla. Oni mi řekli, že jestli nemám potíže, nemá smysl chodit dřív než v tom 8tt, kdy už bude i srdíčko. A já jako nemám potíže typu špinění, bolesti břicha apod. Akorát se prostě nějak nemůžu zbavit toho strachu kvůli angíně a těm antibiotikům, ikdyž už mi bylo asi 100x zopakováno, že penicilin je bezpečný. Přeci jen je to první trimestr, mám obavy... No asi jim cinknu :slight_smile:
17. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman Pokud tam mimi je, tak mu je určitě dobře a je v pořádku. Neboj, bude to dobré. On doktor stejnak podle mě řekne, že se uvidí, jak se bude mimčo dál držet nebo ne, pokud by tam bylo něco špatně. Ale určitě není, četla jsem že antibiotika jsou v pohodě. Horší jsou vysoké teploty.
17. lis 2013 ve 20:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkajulinka ono jakmile dosahnou deti druheho roku zacnou si hrat sami, proste jsou mnohem vic samostatnejsi. Pro mne to bylo jak kouzlo, jak se syn ve dvou letech zmenil. A to je to kluk, holky jsou v tomhle sikovnejsi. Proto jsem nechtela deti mit az moc blizko u sebe, a hlavne syn me docela vycerpaval. Nechapala jsem, jak to nekdo zvladne. No ted tomu rozumim, jsou mnohem hodnejsi a hlavne klidnejsi deti. U tretiho budu mit rozdil dva roky a ctyri mesice a mezi prvnima mam dva roky a dva mesice. Jinak kocarek jsem omezila hned jak jsem zjistila,ze jsem tehotna. Syn se docela rad vozil. Zvladl to naprosto v pohode. Ted si kocarek necham asi az do jara, nez se mala nauci lepe jezdit na odrazedle. Uz to neni takova pohoda jak s jednim. Ted uz se s malou nemuzu nikde opozdit. Proste musime byt vcas doma,abychom stihly vyzvednout brachu po obede ze skolky.
17. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman stejně jediné co může udělat je, že ti to potvrdí nebo ne, bohužel ostatní věci neovlivní a nemůže zatím ani nic dělat .. já bych asi počkala pokud nemáš opravdu žádné potíže a nejsi první ani poslední kdo měl antibiotika neboj :slight_smile:
17. lis 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate? Ja ani nestiham docitat, mam zlobivy dite, ktery moc nespi :grinning: Dneska teda zazrakem spi uz asi hodinku, tak trnu, ze se mi v deset vzbudi a bude radit do tri..No kdyz si predstavim, ze druhy mimi muze bejt taky nespavec, tak na me jdou mdloby :grinning:
Tento tyden se chystam objednat k dr, minule tehu jsem byla prvne na prohlidce 5+2tt, tak jsem zvedava jak me objednaji ted..

Holky a chtela bych radu...mam nejlepsi kamaradku, o dva roky starsi, ale bohuzel ma smulu na chlapy, hrozne se trapi, minuly rok otehotnela, ale o mimi prisla v osmem tydnu..ted je zase sama a ja nevim, jestli uz ji mam rict, ze jsem tehotna, myslim, ze ji to srazi na dno, ale zase to nechci dlouho tajit..
Mam opravdu strach z jeji reakce, ale doufam, ze me podpori.. :unamused:
17. lis 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy...
tak jak se máme po víkendu? Někdy mám pocit, že jsou ty víkendy kratší a kratší a ani se člověk nenadechne a zase sedí za stolem v práci a čeká, co mu zauzluje nervy tentokrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes se mi hodně nechtělo, jen jsem otevřela oči, je mi na zvracení, a to jsem si doteď libovala v tom jak je mi tak dobře, že ani nevím, že jsem těhotná :slight_smile:
Víkend u tchyně jsme přestáli, aniž bychom prozradili mimčo, tak snad to do těch Vánoc opravdu vydržíme :slight_smile:
Tak mějte všechny pěkný a pokud možno, tak klidný den :wink:

@terrorkax Chápu, že to kamarádku může ranit, ale určitě by ji ranilo víc, kdybys jí o těhotenství "lhala a zatloukala" ho. Stejně to dřív nebo později vyjde najevo a pak by ji to mohlo hodně mrzet. Pokud je to nejlepší kamarádka, podpoří tě za každou cenu a bude ti to přát. V každém případě bych jí to řekla, minimálně ve chvíli, kdybych věděla od lékaře, že vše je na dobré cestě. Je fakt, že v 6tt je možná ještě celkem brzy. Držím palce, ať to kamarádka vezme v poho :wink:
18. lis 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se k marodům :angry: od včera pekelná rýma, v krku bolí, doufám, že se z toho nevyklube něco víc. Nejspíš jsem nachladla v sobotu na kamarádky kolaudačce, sedělo se na zemi, a věčně se otevíraly dveře na balkon...Dneska si beru sick day a ležim. Do toho nám včera celej den nešlo topení a netekla teplá voda, takže večer už teplota v bytě padala k 16 stupňům, veselo...
18. lis 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 @elisset Tak to asi budu muset vydržet ještě 2 týdny... Jsem netrpělivá, ale co se dá dělat...
@terrorkax Já bych to kamarádce řekla, pokud bude vhodná chvíle. Rozhodně bych to nějak schválně netajila kdoví jak dlouho. Je pravda, že se jí to nejspíš dotkne, ale asi by ji opravdu víc vzalo, kdybys jí vyloženě tajila takovouhle skutečnost.
@veru324 Vítej mezi marody :grinning: Tak ať je ti brzy lépe.
18. lis 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 taky mi hodně pomáhají polívky, mám na ně pořád chut a na pomeranč.džus a ovoce...
18. lis 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman já mám předpovězenou holčičku:wink:ale je mi to úplně fuk:wink:hlavně aby jsme oba byli v pořádku....
@veru324 mě zase ze spaní budí hlad a nebo když jdu na wc,musím se hned najíst....dneska vstával manžel, já si vzala dneska a zítra dovču, a jakmile mu zazvonil budík, vzbudila jsem se taky a válet už jsem se nemohla, protože dítko si žádalo jídlo:slight_smile:no holky, doufám, že mi ve středu dr.napíše neschopenku....
@zenablazena chudinko,snad nevolnosti brzy přejdou.....s tím vařením tchýně je to dobrý nápad...taky bych brala, ne že by mi bylo blbě,ale nebaví mě to:wink:přecejen jsem v práci chodila na obědy a vařila jen o víkendu:wink:ted budu mít problém vymýšlet co každý den uvařit:wink:
18. lis 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Jasně, že zdraví je nejdůležitější. Proč by ti neschopenku neměl napsat, když jsi po potratu? To by asi byl padlý na hlavu...
18. lis 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem hrozně unavená, už měsíc pracuji 6 dní v týdnu a neděli celou uklízím a vařím, takže žádný odpočinek .. Máme teď do konce roku proplacené přesčasy, takže kdo chce, může chodit, což jsem uvítala, protože peníze se před Vánoci hodí a navíc stejně dělám v advokátní kanceláři, takže sedím u počítače, což mimču neublíží. Ale už je toho na mě moc trochu no .. Ale jinak do práce chodím ráda a vzhledem k tomu, že během ledna asi budu odcházet na nemocenskou, budu muset protože se stěhujeme 500 km daleko, tak si chci tu práci ještě užít :slight_smile:. Kdybychom se nestěhovali, tak chodím dokud můžu, nechce se mi být doma .. Asi příští víkend už možná upustím a nepůjdu. Jinak se cítím tak dobře, až se bojím jestli jsem vůbec těhotná :unamused:.
18. lis 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak to ti nazávidím holka, je to na prd, já se toho taky děsím abych nebyla nemocná nebo tak něco, protože to se toho nedá moc dělat v našem stavu že :slight_smile:, sice nos mám ucpaný od té doby co to vím, ale už jsem se s tím naučila nějak žít :grinning:, tak ať je brzy lépe!
18. lis 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkajulinka Určitě můžeme:slight_smile: Za rady budu ráda. Naše malá prso naštěstí už dlouhou dobu nemá a v pokojíčku spí od 9 měsíců úplně v klidu. Určitě to proběhne v klidu:wink: Spíš jsem zvědavá, jak je uhlídám, protože malá je čilé dítě. Má 7týd. sestřenici a miminka ji moc nezajímají. Teda když nepočítám málem vypíchnuté oko..Ale zase ji hladila a dělala malá malá..Uvidíme.
18. lis 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman @elisset díky holky, no je to vopruz :grinning: ale mám tu silnej kuřecí vývar, vincentku, čaj, pomer.džus, tak snad to bude stačit. Pracovat můžu další dny naštěstí z postele :slight_smile:
@elisset teda, to se stěhujete pěkně daleko :confused: tak si ještě práci užij, zvláště, když jsou přesčasy zaplacené, to se moc nevidí. Jo a jinak si taky občas říkám, jestli jsem vůbec těhotná, protože mě je jeden den děsivě a druhej den absolutně nic :grinning:
18. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 no bude to teď těžký. My jsme z ostravska a stěhujeme se do Jižních Čech, manžel tam od ledna nastupuje v práci, takže se snažíme momentálně prodat nebo pronajmout náš byt tady a zároveň sehnat podnájem tam. Jen doufáme, že se nám podaří zbavit se toho našeho bytu co nejdřív, protože si nemůžeme dovolit platit dva byty .. Ten přesun toho se děsím nejvíc, jak už se tam trochu zabydlíme, tak to bude pohoda. Akorát tam budeme sami, nikoho neznáme a já se tam asi zblázním doma na nemocenské :grinning:. Ale těším se tam, hlavně na ten čistý vzduch :grinning:. Tady ten smog, to je masakr, pracuju přímo v Ostravě a už tři dny je z toho smogu šílená mlha ..
18. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman nevím, myslím, že napíše-měla jsem 3spontánní potraty,ale dokud to nebudu mít napsaný, neuvěřím:slight_smile:
18. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset v jižní Čechách je krásně. Bude se vám tu líbít. Já jsem z okolí Českých Budějovic a pokaždé když někam jedeme, tak si říkám, že jsem štastná že bydlím tady. Za nic bych to neměnila. Krásná příroda, hezká města. Tak ať jste také spokojeni.
18. lis 2013 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek