• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
ty těhotenský hadry jsou tak příšerně drahý :/ asi prolítnu sekáče, jinak mě to zruinuje... abych měla na každý den čisté oblečení, tak to bych se musela sakra plácnout přes kapsu :(
21. led 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina vykašli se na ně, protože tohle nejsou kamarádky :wink:, no nic aspoň to víš i když chápu, že je to zklamání ..
21. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no my chtěli taky černobílý, mám ho ve fotoblogu...ale je fakt,že asi pak chudák to dítě v létě...nevim...určitě vydržím...prostě pak se nějakej koupí a prdim na to... :grinning: :grinning: :grinning: Mně se bílý líbí,ale to by dopadlo s mojí šikovností...když mám něco bílého,za pět minut to bílé není... :grinning:
21. led 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no to je,,,dnes jsem koupila triko za 499,- a kalhoty 699,-....a zas na chvíli dám pokoj...My už tu mám jen dva sekáče....a v tom jednom na těhulky nic nemaj...a ten druhej byl zavřenej...Jo, vlastně tři... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina na "kámošky" kašli, jsou to jen pipky. Každé pohlaví má svoje plus. A švagrová - tu si holt nevybíráš.. mysli si něco o zadní části těla a prď na ni.. Mám se svou švagrovou taky drobné neshody a jestli bude rejpat dál, holt nebude její a manželovo maminka svoje pražské vnouče vídat tak často..
21. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl celé koženka :slight_smile: to není na údržbu takový brutus :grinning:
a léta bych se nebála... pokud je kočárek dobrý, tak má vymakaný odvětrávací systém... pokud je to šunt, tak se to horko bude v boudičce hromadit v růžovém s puntíkama úplně stejně, jako v černém :slight_smile:
21. led 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl hadry jsou fakt masakr...asi zkusím ještě projet votocvohoz.cz - tam se občas dá ulovit bazárek za pár korun :slight_smile:
nebo aukro...
21. led 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no tak koukám,že kočárkům rozumíš...já teda vůbec...a tenhle je fajn...a když se to pak celý nemusí prát...tak to je vůbec užasný... :grinning:
21. led 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 tady je taky něco...na bazaru... :wink:
21. led 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Já mám dobrý,že nechodím do práce...takže zatím mě stačí co mám..v restauraci jsem byla jednou......nevím ovšem na jak dlouho... :grinning:
21. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já nemám těhotenského vůbec nic, nosím normální věci, svetry se teď hodně nosí delší,což využívám k legínám a pak jsem si koupila jedny černé kalhoty na gumu a k těm nosím klasické trička .. pořád mi jsou, protože dneska je to všechno tak natahovací .. přijde mi naprosto zbytečné kupovat těhotenské věci, chápu třeba kalhoty .. to je horší, ačkoliv ani ty si nehodlám kupovat, ochodím to v těch legínách, černých kalhotách, šatech a sukních, ale trička, svetříky? zbytečnost :slight_smile: nejhorší bylo pro mě sehnat zimní bundu .. to mě stálo nervů, ale taky jsem nakonec sehnala a těhotenská taky není a je tam ještě nějaká rezerva na bříško a nevypadám v ní jak v pytli :slight_smile:
21. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no, tak to jsi asi nepřibrala už 8kg, jako já :grinning: taky zatím nosím své věci, ty opravdu malé už ale odkládám a kalhoty neunosím vůbec... sukně ještě jakž takž... zatím jsem si jen objednala lacláky, pod ty je pak jedno, jaké tričko tam nacpu, když mi nepoleze půlka pupku ven :slight_smile:
21. led 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl @klariss01 s drahotou těhu oblečení to je síla :frowning2: dá se něco pořídit tady na bazárku - mám od tady jedny těhu džíny, druhé mám z německého c+a a jsou super pružné, a s nimi do jara vydržím -
jinak mi jedna známá doporučila tento obchůdek http://www.dudushop.cz/cs/kategorie/tehotenske-kalhoty že bych si pořídila jarní kalhoty a sukýnku..
Bohužel se sekáči se nechytám - vel. 46 bývá málokdy, a když už je, tak to není hezké :-/
21. led 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kočárky mám zmáknutý :grinning: hodně dlouho jsem vybírala, než jsem se rozhodla jen pro značku :grinning: já jsem na některý věci fakt psychouš :slight_smile:
hrozně jsem ten bílý chtěla, jen na stříbrném podvozku (což z výroby nejde :unamused: ) a stejně přítel bílý zakázal :slight_smile: tak diplomatickou domluvou máme ten dvoubarevný se zebrou uvnitř... doufám, že za ty peníze to nebude krok vedle, ale pochybuju :slight_smile:
21. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska dudushop....no tam už nic neobjednám...objednala jsem tam dva svetry a pásy ....po týdnu jsem volala co se děje,že nemám stále potvrzení na mailu...je to asi měsíc a půl...totálně nevěděli o jakou jde objednávku...
21. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska hledat oblečení je fakt náročné... prý právě c&a mívá pěkné a celkem levné, ale v Praze jsou jen dvě pobočky, kde mají těhu módu, a to smíchov a václavák... ani jedno jsem ještě nestihla... ale po výplatě vyrazím :slight_smile: teď projíždím aukro, myslím, že tam by se dalo něco vybrat, případně ten votocvohoz.cz, občas jsem si tam nakoupila pěkné věci za pár korun :slight_smile:
21. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no,já ani nevím jako mám velikost... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no tak mám 4 kg nahoře, ale řekla bych, že 2 mám v bříšku a 2 v kozách :grinning:
21. led 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tesorina tak ja mam oboji kluka i holku a ten muj kluk teda moc mazlivej neni. Ale mit jen holky bych nechtela. Jedina vyhoda,kterou vidim u holky je, ze se vic drzi doma a zustava i v dospelosti casto v kontaktu s rodici. I kdyz to neni vzdy pravda. Gratuluju ke klukovi,at je z nej poradnej rostak. :slight_smile:
21. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset tak to bledá závist :slight_smile: to po mně se rozlézá čistý tuk :grinning: prsa taky určitě něco váží, prcek má ještě prd, to bych odhadla tak na půl kila i s vodou :slight_smile: ale je fakt, že mám dost velký problém s cirkulací vody v organismu, takže dost otékám a vodnatím... každopádně, ve všem se už cítím jako slon :/
21. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no jo kočíí...tak když Ti jsou Tvé hadry...já i tak mám dvoje kalhoty, asi 4 trika,mikinu a svetr...holt to bříško mi fakt roste...taky jsem nabrala cca 8 kg...tak se to někde projevit musí...a tričko, kde je mimi na utz se mi líbí....a hlavně je hrozně pohodlný....Já teda nevim...jaký normoš triko bych oblíkla...když mám 83 kg....buď ráda,že nemusíš nic kupovat... :wink:
21. led 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 to je supr kočko,že máte kočárek vybraný...to my ho budeme vybírat asi hooodnnně dlouho... :wink:
21. led 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já se tak děsím toho zítřejšího vážení... ráno si nedám radši ani kafe a snídani, až se vrátím od doktora :slight_smile: čím míň v sobě, tím líp :slight_smile: asi dostanu céres :slight_smile: ale na druhou stranu si říkám - kéž by to šlo jen po dvou kilech za měsíc :grinning: odhaduju, že přiberu tak 30 - nejmíň :(
21. led 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl musela jsem ten kočár už objednat :slight_smile: já bych nad tím furt špekulovala a nakonec by to dopadlo tak, že bych vystlala kárku slámou :grinning: takhle už mám po starostech :slight_smile:
21. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jejda holky,my tu máme jeden obchod...buďte rády za Prahu v tomhle směru... :grinning:
21. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no, to vidím stejně u sebe...ale to nééé prosímmm 30? To bych měla 106,5 před porodem....už teď funim :grinning: No,já se vážím doma....to máš recht samou zeleninu den předtim.... :grinning: jak já Ti rozumim ...
21. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01
@muddledgirl

Ale na zadku jsem taky trochu přibrala, to jsem poznala na jedněch kalhotech když jsem si je zkoušela, zda by nešly nosit rozepnuté :grinning:. Jinak já jsem právě ráda, že nemusím nic kupovat, mám tu výhodu, že mám skoro všechny trička delší .. takže mi je to bříško nenadzvedává , nemám ráda krátké trička.
21. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ víc se drží doma?Já se nedržela nikdy doma...už tak od šesti let.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset já už taky nemám ráda krátká trička...ale až do fotoblogu hodim fotku s břichem,tak pochopiš,že mi nic není ze starých hadrů.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek