• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl no, 95kg už jsem měla... nechci znovu, děkuju :slight_smile: celý život za prasátko a když už to šlo pryč, tak v těhotenství se to vrátí i s úroky :grinning:
21. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Vždyť Ty nemáš moc na svou výšku...neboooj....jsou pěkný.... :wink:
21. led 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no....třeba se nám to na chvíli zasekne...já za chvíli budu mít,jak ten můj 94 kg :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: tak to se těším
21. led 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nejde o číslo na váze, ale připadám si taková "rozkydlá"... a spíš, než těch 70kg, co mám teď mě děsí ta rychlost, jakou jsem se na tu váhu dostala...
taky se vážím doma... u doktora váží váha o půl kila méně, ale zase mě váží v oblečení :slight_smile:
ach jo... dneska večer jsem jen o vodě :grinning: a to tu na mě zírá studentská pečeť :grinning:
21. led 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset :unamused: :unamused: :unamused: no to se psychicky připrav.....tak snad zítra ji tam hodím...
21. led 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no,tak já se přes rok nehýbu....takže asi tak....půl roku jsem loni byla mezi transferama doma...pak se léčila ze šoku,že umřel taťka....jsem zhubla a pak nabírala jako prase....No...ještě v nemocnici na konci listopadu jsem měla 78,5 a teď už tak 84...je to síla....no to nene?O vodě?Jako fakt???Na to se vys..... :wink:
21. led 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ale běž, nedělejme z toho drama a berme to s humorem :grinning:, to přeci k tomu těhotenství patří :slight_smile:
21. led 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já už jsem sežrala polovinu geishy a polovinu jen proto, že to byl zbytek, jinak bych ji ztrestala celou :grinning:
21. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeden večer to vydržím, stejně doma nic nemám :slight_smile: chlap je na služební cestě, tak nevařím, nenakupuju a jím jen v práci :slight_smile: to mi vyhovuje, aspoň nežeru z nudy :slight_smile:
21. led 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla na kontrole a slysela jsem srdicko mimca, bohuzel do toho i svuj tep, holt je jeste mimco male. Zaroven jsem zvladla dojit na odber na tripply a jeste na plicni pro potvrzeni do prukazky a objednala jsem se na tehotenskou prohlidku u obvodaka. Tak si ty povinnosti pomalu odskrtavam.

Velky utz mam za mesic a mame v planu tam jit zase vsichni, tedy manzel i deti. Snad nebudou delat bordel. Uz se tesim az budu vedet,co to bude. Mam tuseni na holku,ale nejsem si tak jista, jako jsem byla u male. A kdyz to bude kluk, syn bude stastny jak blecha o dalsi segre nechce nic slyset.

Z tehotenskeho obleceni jsem kupovala jen kalhoty. A k tomu nosila elasticka tricka. Mam rada totiz delsi tricka,takze ani s briskem mi nebyla kratka. A pri druhem tehu jsem si kupovala bundu,protoze cely treti trimestr mi vysel na zimu. Jo a bunda me stala 5000 :-/, softshellka s tehu vsadkou a nosici vsadkou. Takze vyuzila jsem ji i pak pri noseni male a kdyz se vyjme vsadka je to normalni bunda, ale i tak to byla palka.
21. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no,nevim,jak se povalim se 100 v létě...
21. led 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ty jo,to jsi dobrá...to já bych umřela hlady...
21. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa, teď jsem měla tak hnusnou křeč do chodidla, že jsem snad i slzu zamáčkla,,, to je hnuuus
21. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Zadej si na profil kolikátý jsi tt,ať máme přehled.....jakou máš těhu průkazku...já gs mamavit a přijde mi docela nepřehledná....Tak držím pěstičky,ať jsou tripply ok. Kdy budeš vědět výsledky?
21. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já mám někdy v lýtku v noci.... :unamused:
21. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl vsak pisu jsou vyjimky. Moje sestrenice praskla do bot, v 18 odjela do usa a uz se vratila jen parkrat na dovolenou. Ale jak to vnimam z okoli a jak je to u nas doma, tak ja pravidelne mamce volam a bracha vubec. A moje mamka premysli, jestli kdyz mu vola jednou tydne,tak jestli ho to moc neotravuje. Jo a pak mozna jeste jedna vyhoda u holky. Kdyz mate kluka jednoho dne z vas bude tchyne. Vztah tchyne-snacha je vetsinou komplikovanejsi, nez tchyne-zet.
21. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tam objednávala kamarádka tady z MK a byla s nima spokojená, já tam ještě nic neobjednavala, mám to tu jen uložené, no nazdar, tak to aby se člověk bál, že dostane za svoje peníze objedané zboží.. :frowning2:
21. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl vysledky pry budou az za tyden, prukazku mam takovou klasickou nereklamni :slight_smile:, jako uz se v ni docela vyznam, kdyz ji mam potreti :slight_smile:.
21. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ tak já měla s rodiči dobré vztahy....ale byla jsem hodně samostatná, vyžadovaly to okolnosti....a vracela jsem se úspěšně dlouho k tatínkovi.... i když jsem pracovala na horách, v HK, v GB....
21. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Holky na křeče zkuste pít Magnesii ta pomáhá díky hořčíku :wink:
21. led 2014 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska tak to bylo objednané na dobírku,ale nasr....mě to ....tak to radši píšu mou zkušenost....na mail byla reakce totálně chladná..bylo jim to úplně jedno...takový hezký svetry to byly... :unamused:
21. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ aha a dokdy musím mít ty doktory???Mně nikdo nic neřekl....tak nevím,jestli se mám pídit...
21. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina já mám doma hořčík z DM...ale ty jejich vitamíny od cca 8tt nějak nedávám..nechutnaj mi...děkuji za tip....většinou mám ale klid naštěstí...
21. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 na harfě v HMku je hezký výběr, ale cenově trošku náročnější.. já ty svý džíny mám z německého C+A - možná to je jen můj pocit, ale mají tam lepší výběr čehokoliv na sebe - prádlo spodní i noční, kalhoty, sukně, kabáty atak dál..
jinak ty tvoje lacláče vypadají moc hezky, a jestli jsi štíhlá, budou ti slušet, já bych v nich byla jak pytel :grinning:
21. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina minerálky nepiju, pak zadržuju vodu ještě víc... snažím se moc necpat těma umělinama... krom mamavitu neberu nic a spoléhám na pestrou stravu... a i ten mamavit chci vysadit, až se poptám u doktora, jestli stačí v prvním trimestru. Z vitamínů jsou pak ty obrovský děti :grinning:
21. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak se zeptej. Ja mam na jedne strance v prukazce misto pro plicni, zubni, udaje a nalezy obvodniho a odbornych lekaru a ekg. A kdyz mi sestricka davala prukazku, tak mi tu stranku ukazala a rikala,ze bych si tam vsude mela zajit. Jen nechapu to ekg, protoze kdyz jsem pak presla v poslednim mesici do Motola,tak mi ekg delali znovu.
21. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 z vitaminu nejsou obrovsky deti, ja brala obe dve tehotenstvi a deti naprosto prumerne velke. Jen s velkou hlavou, ale to je dane geneticky :wink:.
21. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no, štíhlá... tak už si nepřipadám... ale snad to nebude tak hrozné, kdyžtak je odložím a budu nosit po těhotenství na procházky s kočárem a psem :slight_smile: nebo až se bude skládat uhlí :grinning: nakoupím si spíš sukně a šaty, nohy mám docela pěkné (aspoň něco), tak to musím vyzdvihnout :slight_smile: mám takovou ošemetnou figuru - široká ramena a hrudník, prakticky žádný pas, žádný zadek a tlustý stehna... prostě vražedná kombinace :grinning: tohle se dá maskovat jedině v šatech :grinning: a to díky za to, že mám teď aspoň nějaký prsa :grinning:
21. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ no právě v té mé to není tak hezky popsané....mám tam jiná odborná vyšetření,další vyšetření, ultrazvukové vyšetření, laboratorní vyšetření, porodnické vyšetření
21. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek