• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl Tak uvidíš, ještě je to daleko, třeba změní názor. Ale my určitě nikam nepojedem, tak kdy jindy by si tu dovču měl vzít :slight_smile:
22. led 2014 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verumik tak já jsem se vybláznila...taky jezdila pracovat někam jinam...já miluju poznávat nový lidi...asi bych zešedivěla být s někým od 15-i....ťeď mám rekord...budeme mít 4 roky...přítel je skoro o 12 let starší a mně to tak vyhovuje...nedokážu si vedle sebe přestavit stejně starýho kluka....třeba......no, tak neprůbojní lidé to mají těžší....já moc nikdy neměla problémy se seznámit....i přesto,že nejsem žádná hubená modelka...
22. led 2014 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@verumik no tak přítel si nechává na Vánoce...a jezdí na pár akcí každý rok...
22. led 2014 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl Určitě, většina z nich je asi fakt míň průbojná a možná už i trochu rezignovali. A hlavně mi přijde, že čím jsou starší, tím maj větší nároky a jsou méně ochotní ustoupit od nějakých představ a svého pohodlí, a v součtu to pak je opravdu asi dost těžký.
Každej to má jinak no, já jsem třeba měla hodně problémovou rodinu a vztahy máme do teď hodně komplikovaný, z domova jsem šla v 17ti a vždycky jsem měla spíš delší vztahy, s bývalým 4 roky, s mým mužem teď 8 let, asi jsem potřebovala po boku mít někoho stálýho a spolehlivýho, když rodina nefungovala, nebo nevím...
22. led 2014 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@verumik no..já jsem takovej živel a vždy jsem byla ta,co balí...jiný už to asi nebude.. :wink: ti co balili mně, mě nezajímali...klasika.....tak naši se rozvedli,když mě bylo 6...se ségrou jsme si nikdy moc nerozuměli....s mamkou to sranda nebyla.....ale to je život....já jsem si s rodičema rozumněla...i když mamka dost pila...byla to furt pro mně máma....dnes už můžu jen vzpomínat a být šťastná,že mám supr chlapa a čekáme rodinu.... :wink:
22. led 2014 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulane jé, tak to máme podobné :slight_smile: já jsem s přítelem od 17ti, jeho skoro 18ti :slight_smile: Letos bude jemu 30 a mně 29... ale prcek se narodí AŽ mně bude 29 a příteli JEŠTĚ 29 :slight_smile:
Je fajn, že je tu ještě někdo, kdo má fakt dlouhodobý vztah a první mimčo :grinning:
22. led 2014 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme spolu v únoru 9 let jsem si uvědomila a v květnu to budou 4 roky co jsme manželé .. jsme spolu od 20 takže jsme spolu dospěli :slight_smile: no ale známe se od základky :grinning: a předním jsem měla přítele 5 let, něco málo jsem si užít stihla i když nevím kdy :sweat_smile:, ale štve mě, že místo pořádného užívání jsem 5 let strávila s debilem :confounded:
22. led 2014 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@adik2 držím palce na triply,taky musíš nalačno?mě to čeká příští týden....
22. led 2014 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho mně říkali,že nemusím být nalačno...
22. led 2014 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak mě sestra právě řekla že jo a nijak nadšenáz toho nejsem, protože já jím i vnoci a když se nenajím, nemůžu hlady spát...tak jsem zvědavá, naštěstí jdu hned ráno na 7hod. a odpoledne jdu jako bonus na 4D UZ, tak snad odpoledne bude lepší než ráno:wink:
22. led 2014 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl a tobě nedopadl dobře screening, že musíš i na triply,neebo to u tebe v ord.dělají standardne oba testy?
22. led 2014 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho ja byla taky na tripplech a vyslovene jsem se ptala doktorky,zda musim byt nalacno,ale rekla mi,ze ne.
22. led 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho
@muddledgirl
@wendy_

holky já se taky ptala zda musím nalačno a taky mi bylo řečeno, že ne
22. led 2014 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho tak Ti asi budou brát i statim...mně ne...já jedu na tripply do CARU...a můžu tam být dopoledne,kdy chci...Jinak já jim taky furt,prostě když mám hlad....
@wendy_ tak to mě štve-...mě sestra důrazně říkala nalačno...mě totiž jakmile se nanjím hned ráno,tak mi je celý den divně a nemůžu se dojíst..
@petulaho nedopadl dobře...z krve 1:55 DS celkově DS 1:704....
22. led 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jo mě sestra říkala že mám přijet kdykoli do 10:30,ale nalačno...tak jsem jí říkala, že přijedu hned ráno na 7, abych se pak mohla najíst.,,,
22. led 2014 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho jasný....já taky nesnáším,když musím být nalačno..je mi pak zle... :unamused: :unamused: :unamused:
22. led 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my s manzelem budeme mit za chvilku 12 let spolu a z toho 4,5 roky manzele. Brali jsme se tedy az kdyz jsem byla tehotna. Chtela jsem totiz nejdriv,aby manzel dostudoval, pak svatba, pak tehotenstvi. Nakonec to bylo uplne naopak. Jo a manzel je o 22 dni starsi :slight_smile:.
22. led 2014 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jojo:frowning2: vubec nevim jak zvladnu ten test na cukrovku:frowning2:
22. led 2014 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl budu moc myslet aby to bylo v poradku.musi byt
22. led 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho no,na to ani nechci myslet... :unamused: :frowning2:
22. led 2014 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho děkuju,já na Tebe taky... :wink:
22. led 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
22. led 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky prvorodicky citite uz nektera pohyby?
22. led 2014 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulaho me taky rekli, že nemusím být nalačno a taky jsem nebyla.
22. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda holky takové dlouhé vztahy. My se s manželem známe jen 7,5 let a manželé jsme 5,5.
22. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulaho pohyby ještě asi ne, nebo to nedokážu identifikovat - nebo na to spíš nemám čas se soustředit :slight_smile:... dneska se mě na to ptala sestřička a když koukla do karty a došlo jí, že čekám první, tak mi na to odvětila, že je na pohyby ještě brzo, že klidně je můžu začít vnímat až kolem 20tt :slight_smile:
22. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pisisvori tak on kdyz clovek zacne ve dvaceti s nekym chodit na vejsce,tak se do deti hned tak nepousti. :slight_smile:
22. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@wendy_ teď nevím, jestli to nevyznělo špatně. To měl být obdiv:slight_smile:
22. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek