• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@klariss01 jo je mi jasny ze mame cas.jen me to zajimalo:wink:
22. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
U první dcera jsem pohyby začla cítit okolo 16tt...
22. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Ja uz par dni citila jakoby bublinky v podbrisku no a dnes uz prvni velky pohyb :slight_smile:)))
22. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho chápu :slight_smile: občas mívám v oblasti břicha zvláštní dojmy, ale jak nevím, co mám čekat, tak neodhadnu, jestli je to růst dělohy, křeče, střeva nebo prcek :slight_smile: časem to určitě poznáme na sto procent :slight_smile:
22. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pisisvori ne nevyznelo. Ale jak to vidim u brachy a jeho pritelkyne, tak ji je 33 a ti si proste nemuzou dovolit spolu sedm let jen tak chodit, kdyz chteji deti. Takze ono hodne zalezi na tom, kdy clovek partnera potka. Tezko rict, co je lepsi,ale podle mne nejsnaz se partner najde na vejsce. Pak clovek chodi do prace a uz tolik lidi nepotkava. A hlavne v mladi se clovek snaz prizpusobi. Kdyz je mu pres 30 a zije sam,tak uz je hodne na to zvykli a myslim,ze hur se pak prizpusobuje souziti s nekym. Alespon mi to tak prijde, kdyz vidim kamarady kolem sebe.
22. led 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho já mám pocit, že něco tam občas cítím. Je to takové vybrování. Není to ještě jako klasický jasný pohyb.Možná to je mimi, možná je. ALe číhám každý večer, snažím se na to vždy chvíli soustředit.
22. led 2014 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky já teda ani bublání ani pohyby ani nic takovýho necítím, beztak to je tím jak mám ten pupek velkej, vsadím se že já ho ucítím až v tom 20. Týdnu :grinning: ne li později... A jestli je na to potřeba klid tak tuplem později :grinning:
22. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Tak já taky musím na lačno a taky z toho nejsem nadšená :frowning2: Tak si budeme navzájem držet palce :wink: Jdu ráno na 7:30 a snídani beru sebou do kabelky :wink:
22. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 Tak chvíli se to dá...ale když pak do Caru jsem musela několikrát nalačno v těhu...tak děs...vstávání třeba o půl pátý....vzali nás nejdřív o půl osmý..to už se mi chtělo blinkat...Ty jdeš taky na tripple?
22. led 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ no,já naopak mám kolem sebe spíš lidi,kteří mají děti a pak svatba až někdy...my třeba svatbu chceme......ale nespěcháme na to..už dítě stálo x peněz a ještě bude...tak pak se uvidí,jeslti půjdeme do druhého nebo ne...ale určo bych chtěla,aby si prcek svatbu trošku užil,tak aby měl třeba aspoň tři roky...
22. led 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte taky některá tak příšerný křeče do nohou? Já už druhý den trpím jak zvíře, běhám 20 minut po bytě, než to přejde a jen si lehnu, tak mám nohy zase do osmičky :unamused: stravu mám dost pestrou a v mamavitu hořčík je, ten by mi chybět neměl...
asi to mrně tlačí na nějaké cévy, nebo nevím...

Jo, a objednala jsem si test na zjištění pohlaví z moči :grinning: ano, já vím - nechat se napálit za litr :grinning: proč by ne, nevím co s penězma :grinning: tak aspoň bude nějaké zpestření :slight_smile:
22. led 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 tak na krece by se mel uzivat ten horcik, i kdyz ja ho u druheho tehotenstvi brala a neprislo mi, ze by to nejak extra pomahalo, no nevim.
22. led 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no mne ani neslo o tu svatbu, i kdyz nakonec kvuli manzelovi byla. Mne by proste stacilo uzavrit manzelstvi, klidne na radnici, bez svatebnich satu, bez hromady lidi atd. Proste kdyz bylo mimco na ceste, tak bylo jasne ze budeme rodina a ja jsem chtela mit stejne prijmeni. Proste nova etapa vztahu, ta nejvaznejsi uroven :wink:. Vim, jak se v dnesni dobe lidi divaji na manzelstvi, ale kdyz dva lidi spolu maji dite, tak podle mne patri k sobe a manzelstvi je hlavne oznameni statu, ze patrime k sobe. Spousta veci je jednodussi vyridit, kdyz jsem manzelka. Plus dalsi duvody.
22. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@klariss01 ježiš holka na ebay je to za třicet korun...ale je fakt,že mi nedošel...
22. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ No,rodiče už nemám a přítelova maminka by opravdu nepřežila bez velké svatby a to bohužel nestojí pár korun... :unamused: :unamused: :unamused: mně by osobně stačila o pár lidech...ale to jí nevysvětlíš....
22. led 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ a celkově docela složitý...příbuzný mám z HK...přítel je z Frénu a všem platit hotel... :unamused:
22. led 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no tak ty nejlevnější už na ebay nejsou....
22. led 2014 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak nam svatbu platili rodice. V nasi rodine je to zvykem a v pritelove taky. Jo a svatba draha byla a to nebyla zas tak hogo fogo, ale manzel je ze Slovenska,takze taky dost lidi bylo v hotelu a to dve noci, protoze jeli z dalky. Ja se k tomu postavila tenkrat trochu pasivne. Rekla jsem,ze nechci velkou svatbu, ale ze to manzelovi kazit nebudu. Kdyby mi tenkrat rodice rekli,ze to nezaplati, byla bych radsi. Ale beru to tak, ze to je za mnou a s manzelem mam dohodu,ze si to nekdy vyberu zpatky. Tenkrat bylo po nem tak nekdy v budoucnu az o neco pujde a mi se neshodnem bude podle meho. :slight_smile:
22. led 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 zajimala by mne uspesnost testu, jestli je vetsi nez 50 procent :slight_smile:. Co se tam vubec testuje,ze si tvrdi rict, ze poznaji pohlavi?
22. led 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs taky ještě nic necítím a říkám si že to je 1) břichošpekem a 2) tím že jsem prvotěhulka.. Tak vydržme, prckove si dávají načas, ale určitě se brzo ozvou :slight_smile:
23. led 2014 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v poslední době se mi stává, že jdu na procházku ven a vyjdu jen malý kopec a hodně se zadýchávám a začíná mě bolet v zádech a to nemluvím o bolavých chodidlech.. říkala jsem si, že jsem třeba ted v lednu přibrala ale stále jsem na své váze. Před svátky pohoda, stále celý den venku běhání po krámech za dárky a pohoda a teď jsem hotová po 2 hodinové procházce.. Stává se to některé z vás?
23. led 2014 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ @klariss01 taky jsem si takový test pořídila, když jsem otěhotněla a někdy před vánoci ho vyzkoušela - ukázal mi růžovou - tak jsem stále zvědavá, zda vyjde :slight_smile: v přiložených papírech píšou že to je funny test - že je nesmím žalovat, když test nevyjde :slight_smile:
23. led 2014 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my budeme spolu v červenci 9 let (mimi se nám narodí na výročí :slight_smile:) a v červnu to bude 6 let od svatby.. a 7 let co se snažíme otěhotnět... Taky obdivuju ty z vás, co jsou spolu s partnerem už od střední školy.. Moje ségra je o 2 roky starší a se svým manželem bude letos slavit 25 let od svatby :slight_smile:
23. led 2014 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska obojí má své pro i proti. Někdo říká,že člověk díky tak dlouhému vztahu od střední nemůže poradne vybourit. Ale každý to podle mne nepotřebuje. Spíš mne překvapují vztahy, kdy byli lidi spolu celou vejsku někdy už od střední a pak se rozjedou, protože se neshodnou, kde chtějí žít, či na podobné věci. Se divím, že o tom spolu nemluví. Já jsem s manželem už na vejsce řešila, jestli si budoucnost představujeme stejně.

Únava je podle mne naprosto normální. Já když se dívám zpátky, tak ještě než jsem měla pozitivní test, jsem byla pořád ospala. A to se mne teda drží stále. Bohužel. A paradoxně večer nemůžu usnout.
23. led 2014 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ahoj, to zadýchávání se mám taky. V práci chodím do 2. patra po schodech, ale je to starej barák, je jich asi 30. Dolezu tam a jsem hotová. To samý venku, venčím psi každý den, chodíme no to se ani nedá nazvat kopečkem, prostě krátkej svah...zadejchaná jak při maratonu. Musím začít chodit aspon 2x týdně plavat, jinak u porodu umřu :grinning:
23. led 2014 ve 04:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wendy_
@winterska
no, objednala jsem si nějaký jiný druh, píšou tam, že přesnost je vyšší, než 99%, ale je zajímavé, že po pročtení recenzí každému vychází holka :grinning:
Asi si to prostě nevyzvednu... bude to pěkná kravina a kor když je to bez záruky... já taky naletím na všechno :slight_smile:
Už jsem tu objednávku zrušila... holt, chce to nejdřív víc číst a pak něco řešit :slight_smile:
23. led 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@simculajs já jsem byla dost hubená před prvním těhu a taky jsem dceru cítila až v tom 20-21tt. Možná už tam něco bylo dřív, ale opravdový kopanec až takhle pozdě:slight_smile:
23. led 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska taky to mám, když s malou ležím na gauči a hrajem hry a pak se zvednu už mě bolí kyčle, pánev, do kopce se zadýchám...u první ho jsem se zadýchávala ještě dřív, to mě i dr hnala na internu, že je to brzo...ale prostě tělo se nastavuje na nový systém, kdy živý a zásoboju dva:slight_smile:
23. led 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska holky tak já jsem včera byla na odběry na Prenascan. Mamka se sestrou mě přemluvili ať přes skvělé výsledky screeningů jdu (jak už jsme psala většina mých známých v podobném věku byla pro jistotu na plodovce, což já jsme teda zavrhla:slight_smile:)...no takže já budu mít za 14 dní jistotu pohlaví za 14tisíc:slight_smile:.-):slight_smile:.-)

@muddledgirl jo a ten Prenascan dělají tak do 19tt, ale hlavně proto, aby byl čas pak ještě na další vyšetření a případný potrat:frowning2:. Ale to určitě nebude ani tvůj případ, znova mi tam včera říkala, že když je dobr UTZ a testy nejsou hodně nízké (celkově 1:50 a níž) většinou je to dobré
23. led 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ tak jeho rodiče jsou staří a úspory moc nemají....takže všechno by bylo na mně...a na to se můžu..
23. led 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek