• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@winterska kočči..já jáako byvalá kuřačka se zadýchávám furt...A když jsem hodně nastydlá,tak mám i foukačky...To je super,žes nepřibrala,to se máš...
23. led 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ ze začátku těhu jsem skoro nespala,ale teď spím furt.... :grinning:
23. led 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 co ta ebay? Mrkni tam... :wink:
23. led 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori :wink: :wink: :wink: děkuju...ať už je to za mnou :wink:
23. led 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jinak to je jasný,že Ty to budeš mít o.k.a to jsi testy teda měla nádherný,když Ti je o pár víc než mně :wink:
23. led 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 fakt? To je super
@ally8 cihej a pak dej vedet.ja pohyby jssne slysim v angeldounds jak mi do nej kope:wink: ale jinak zatim ne
@adik2 taky budu myslet
23. led 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ne o pár, ale dost víc :slight_smile: bohužel. Nějak jak ten věk pořád někde teď u doktorů říkám, tak to na mě víc doléhá:slight_smile: ...ta 40 cítka není pro ženskou moc hezký číslo:slight_smile:.

Moc moc držím palce (všechny co mám) ať víš výsledky rychle a vše je v pořádku.
23. led 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho jo já jsme včera taky, když jsme poslouchala srdíčko slyšela jak tam kope:slight_smile:.
23. led 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori :wink: seš zlato...aha..v profilu máš o dva míň.... :wink: no život docela utíká...
23. led 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo jo je mi 38, ale za přesně 3 týdny už 39 a pak už je na řadě ta 40:slight_smile:
23. led 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Držím ti palce. Vím, že tě děsí to číslo z krve, ale důležitější je ten konečný výsledek a ten je dobrý. Já měla v prvním těhu z triplů DS 1:120 a doktor mě uklidňoval, že je to hrozně malé riziko. Ale vzhledem k tomu, že mi bylo 18, to číslo bylo fakt děsivé. No a samozřejmě že to byl planý poplach :slight_smile:
23. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori já kolikrát nemůžu uvěřit,že mi 31 :grinning:
23. led 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman nejhorší byl asi ten 1,týden...do 14.1....to jsem brečla každej den chvilku...od tý doby jsem mnohem víc v pohodě...nechápu proč mi to doktor vůbec z tý krve říkal....já si taky myslim,že 1.704 není nic děsivýho a on mě ani neděsil...až na to,že mluvil hned o prenascanu...tak jsem si říkala,že to bude asi průser....To jo,to jsi měla děsivý...hlavně,že je to v pořádku :wink:
23. led 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman je fakt,že těhu jsem si představovala víc v klidu...jsem si říkala...tak čekání, IVF spousta peněz v prd....tak už to bude vše o.k. a šup a 10 dní od potvrzení hcg na měsíc v nemocnici...3 týdny super a pak zas ty testy...je to v podvědomí...takže člověk je furt mírně nervozní.... :wink: Ale věřím,že to bude o.k...a já už budu jen řešit co prckovi koupit... :wink:
23. led 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš,jdu jíst...mám šílenej hlad....před třema hodinam jsem měla kapii...jdu pro přesnídávku s piškotama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To víš, že to bude v poho... No ty nervy kolem IVF fakt nezávidím. A těch peněz. Jen pro zajímavost - na pokolikáté vám to vyšlo a hlavně kolik jste do toho investovali? Tohle já naštěstí nikdy nezažiju :grinning: Já s manželem jsme ten případ, kdy stačí, abych kolem jeho trenek jen prošla a už jsem těhotná :slight_smile:
23. led 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@liss_durman no v podstatě nám to platil tatínek...1.IVF =ET +2 KET /+ICSI/ =40 000
2.IVF =ET + 22 zamražených cca 17 000
započítala jsem i zamražení,transfery...léky...dopravu a utrogestany ne...

To já si nechci stěžovat to ne...jen jsem byla naivka... :wink:
23. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman 1.IVF nám tatínek zaplatil....loni 7.10. jsem se dozvěděla,že nic a 9.10 taťka skončil v nemocnici a za pár dní umřel... :frowning2: na druhé ivf by jsme neměli...vše díky němu....
23. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já taky nemůžu věřit, jak ten čas utíká. Na 32 se necítím. Ale člověk to vidí na dětech, jak rostou.
23. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ no...už se na to těším na to mimi hrozně moc...až ho budu držet...
23. led 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho jojo bylo to uplne jiny zvlastni pocit a hlavne to bylo uzasny... :slight_smile:
23. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím... Tak jsem doma z kontroly, miminko odpovídá a zdá se vše v pořádku, pěkně se tam točilo. Odběr na triply jsem kupodivu zvládla v pohodě, pro jistotu jsem si při odběru lehla a bylo to :grinning: Ptala jsem se sestřičky, jestli to nebude zkreslené tím, že mi není dobře, tak říkala, že se nemusím bát, že na to to vliv nemá. A docela mě potěšila váha, vážim se totiž zásadně jen před kontrolou, a přibrala jsem od minule jen 0,5 kg. Takhle by se mi to líbilo :slight_smile: Takže zatím přírůstek 4 kg. Kdybych si to tak nepohnojila o Vánocích, tak by to vůbec mohlo být ještě lepší. Ale co, hlavně, že jsme zdravé... :wink: Takže za 14 dní volat na výsledky triplů a za měsíc velký UTZ ve 20. týdnu. Letí to letí...
23. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak já si teď začínám uvědomovat, že mi letos bude už taky 30 :slight_smile: na první mimi už taky nejsem nejmladší, jenže dřív nebyl po ruce žádný dobrý tatínek, tak jsem si na toho správného musela hold počkat, a jsem moc ráda , že ho mám. Brali jsme se loni a v červenci až se mimi narodí, budeme mít výročí 3 roky od seznámení.
Nejraději bych to trochu posunula dopředu, mě tak znervózňuje, že ještě necítím pohyby, pořád se bojím, aby bylo mimi v pořádku. Pořád se sleduju a porovnávám s ostatníma.
Holky píchá vás občas v podbřišku jako při ms a sem tam mě táhnou třísla, tak nevím jestli to tak má být.
23. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Neboj, já taky funím jak jezevec, ale snažím se tomu právě nepodléhat. Třeba dneska jsem šla v obchoďáku schválně po schodech, místo po jezdících, no a byla jsem jediná. Jsem si přišla jak exot :grinning:
23. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 super,šikulka že jsi to zvládla a hlavně že je mimi v pořádku.pohlaví víte?nebo chcete překvápko?
23. led 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka určitě je pobolívání v podbřišku a tříslech normální.roztahujou se vazy a zvětšuje se děloha.neboj:slight_smile:mě jinak ohledně uklidnil angelsounds mezi kontrolami
23. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka Opravdu neboj... já první pohyby cítila poprvé až ve 21. týdnu.
23. led 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Děkuju :slight_smile: My chceme překvápko, takže jsem hned, jak jsem si lehala na lehátko upozorňovala dr. že to nechceme vědět, tak se smála, že to bude určitě vidět, když to nechci vědět. Ale já se teda přiznám, že bych to na tom monitoru stejně nepoznala.
23. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman S těma trenýrkama to mám stejně :grinning: a jinak co se těch triček týče nechala bych to, já jsem zrovna tip co nemá rád všechno úplně na tělo a myslím si že za chvilku ti bude úplně akorát :wink:
23. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tady porůznu dočítám...a říkám si, že bych měla být klidná..asi kvůli nezkušenosti taky převaluju v hlavě myšlenky jako, jestli je tohle škubnutí, píchnutí, pocit...v pořádku a asi je zdravé řešení to moc neprožívat a věřit, že je vše na dobré cestě..
z dalších postřehů, musím říct, že jsem vděčná, že jsem toho "správného" muže našla brzy, vždycky jsem si přála být mladá matka a ještě to relativně stíhám;) kde je ale jistota, že i po letech "testování" ve vztahu, nezjistím, že to není pravý? že není ten správný? no, zase mi nezbývá než tomu nechat volný průběh a opět doufat a věřit... člověk k sobě přitahuje to, co sám chce...
ze začátku mě docela mrzelo, že jsem přibrala víc, než by se v dané období očekávalo, ale srovnalo se to a pomáhá mi i to, že denně chodím celkem 5km do práce..
Zvládáte cvičení, jógu nebo cokoliv nad rámec denních zvyklostí?
23. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek