• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl sice nepřibírám, ale o to víc se bojím, zda je vše tak jak má.. žádné pohyby, AG zlobí a není nic pořádně slyšet.. 3 dny mě pobolívá divně břicho, ale na velkou jdu.. tak nevím..
Taky jsem kouřila z nervů, že nemohu zapadnout.. I po IUI jsem si zapálila s tím, že když tam nic nebude, tak se nic neděje, a když jo tak to vydrží.. V okamžiku // jsem přestala, ale cítím tu nefyzičku šíleně i když chodím ráda..
23. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 no super,gratuluju...
23. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenikka tak já bych řešila jen fakt bolesti,křeče a krvácení...ale pokud si nejsi jistá..zajdi k doktorům..na dálku se špatně diagnostikuje.. :grinning:
23. led 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho @adik2 holky díky za uklidnění, už se nemůžu dočkat středy až mimi zase uvidím. Třeba už bude vidět co to je. První jsem chtěla taky překvapení, ale manžel je tak strašně zvědavý, že už ukecal i mě, tak aspoň můžu chystat výbavičku v určité barvě :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar no,já se procházím spíš o víkendech a když ujdu 6 km,tak jsem teda vyřízená a můžu jít za chvíli spát...každá jsme jiná..tak jestli jsi zvyklá sportovat,tak to pak jo...cvičení máme jen těhu...a zatím jsem se neptala...ještě před měsícem jsem měla zakázaný i úklid...tak to nějak nehrotim....
23. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska tak na pohyby je docela brzo...ne?Vím,že tady holky píšou,že mají..ale zas tak obvyklý to není před 20tt...no,tak nefyzičku taky cítím..začínají mě bolet záda jako prase...asi budu muset začít něco dělat...ale nejdřív počkám jak vyjdou tripply a pak teprve se budu všude ukazovat s břichem...
23. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenikka tak nás to bylo naopak...přítel chtěl překvápko..ale já ani náhodou... :grinning:
23. led 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlamar jé Ty jsi vtipná, ale alespoň já teda nezvládám ani ty denní zvyklosti. Jinak jsem docela aktivní, ráda cvičím, ale teď jsem furt tak unavená, jen bych ležela anebo spala a popřípadě ještě jedla :grinning: ale o nějakém tom cvičení jsem už uvažovala, že by mě to dřeba dobilo energií, ale zatím jsem se ještě nepřinutila..
23. led 2014 ve 12:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar Ahoj. Občasné bolení břicha mám taky. Někdy mi tam i dost nepříjemě píchne při rychlejším pohybu. Já si doma sama zacvičím. Ale jen opravdu opatrně. Hlavně na záda, zadek a prsa. Mám puštěné pomalé písničky, aby mě to nutilo dělat fakt pomalé a plynulé pohyby. Jsem zvyklá na pravidelné cvičení. Cvičím tak 2x týdně a 2x týdně nějaká delší procházka. Ale když se cítím unavená, nenutím se. Jen když mám chuť.
23. led 2014 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 a tak nech si pohlaví říct radši normálně z ultrazvuku od doktora při kontrole, určitě to bude přesnější než nějaký test, a taky zadarmo :slight_smile:
A náhodou je fajn, že jsi taková aktivní a hledáš co a jak, já jen koukám, co všechno znáte za novinky :wink: ale máš pravdu, člověk hlavně dnes musí být trošku ostražitější aby hned nevyhodil penízky oknem za nic..
23. led 2014 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já měla ze začátku taky přikázáno odpočívat po IVF, to bylo něco na mě, zvyklá pořád něco dělat, a navíc jsem chodila tak 2-3x týdně do fitka. Od 10tt mi řekl můj Dr. i doktoři v Caru, že můžu začít dělat všechno jak předtím, tak jsem začala procházkama a teď už jsem byla párkrát i cvičit, dávám si teda bacha, a dělám spíš jednoduší věci (rychlá chůze na páse, rotoped, činky a tak a je mi líp než když jsem ležela na gauči. To jsem funěla jen když jsem vyšla doma schody do 2.patra.
Ale třeba jsem se hodně divila když mi doktoři řekli že můžu cvičit úplně všechno (jen dávat pozor abych se nebouchla do břicha nebo nespadla), dokonce i posilování břicha a tak, ale to bych teda neriskovala, to mám opravdu strach, takže se snažím cvičit tak abych to břicho moc necítila.
23. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky já dnes cítím zase to zláštní vrnění v podbříšku. Možná je to fakt už prcek :slight_smile: Není to jasný pohyb a vrní to tam tak zvláštně dneska už asi hodinu. Možná jak si tam šplouchá v té vodě, tak to prostě cítím. Je fakt, že jsem hubenější, mám 54 kg, tak to třeba víc cítím. Nebo sem to alespoň četla. Je to zvláštně krásný :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@muddledgirl to je jasný:slight_smile: byla jsem zvyklá cvičit, jenže teď jsem se donutila "jen" na ten pěškobus do práce..jinak jsem dost spavá...děs..myslím, že je potřeba dodat, že chodím jen na pár hodin denně, aby sis nemyslela, že šroubuju 8 h a chodím péšo:D jsem doma na nemocenské, starý úraz se probudil a mám problémy s bederní páteří..Mudr. doporučil domácí klídek, mě to nedá, pracuju aspoň trochu...když to jde.
23. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 jéé to ti závidím a moc přeju:slight_smile:to určitě bude prcek:slight_smile:užívej si to:slight_smile:
23. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett s tím přinucováním ti rozumím, to je taky můj problém..já se nutím poslední týdny do každodenního vaření, běžného úklidu, pak každý týden praní, žehlení, klasika:slight_smile: ale než já se donutím, musím si dát vždycky nějaký termín přes který nejede vlak..a k tomu trpím spavou nemocí...asi taky proto, že mám hodně nízký tlak.. na to cvičení bych potřebovala tentokrát parťáka...
23. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

bolení břicha mám taky to je normální roztahuje se děloha aby miminko mělo dost místa :slight_smile: jinak já včera spadla ze schodů ,tím jak mám ten nizky tlak občas vidím blbě jak to na mě jde ta závrat no a ted se m it ostalo jak sem byla na schodech taková holka šikovná jsem :zipper_mouth:
23. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to je balík!!! Wow... Teď chápu, že dát "pár" tisíc za prenascan se zdá jako nepatrná investice. S tvým taťkou mě to mrzí. Určitě by měl radost, že se vám takhle zadařilo... Držím palce, určitě vše dobře dopadne :slight_smile:
23. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar to já bych taky spala, ale když jsem přespaná, tak jsem zjistila,že mě pak bolí a točí se mi hlava ,tak to řeším jedním kafím denně, a s tím vařením, hrůza,každý den něco vmýšlet. Byla jsem zvyklá vařit jen o víkendu, tak to je něco na mě :slight_smile:
S tím cvičením mám výhodu, že parťáka mám, chodím s manželem, ten cvičí celý život, tak tam na mě dohlíží a radí.
23. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie no a je vše v pořádku?! byla jsi na KO?
23. led 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@endie tak to mě mrzí, ale snad je všechno v pořádku, mám v okolí 2 kámošky co v těhotenství spadly několikrát, a všechno bylo v pořádku, nejhorší je ten strach jestli je všechno OK.
23. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika162 tak to je super, já už se taky na to hrozně těším, zatím pořád jenom šimrání :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlamar jj byla miminko je v pořádku , a mám si dávat kávu ráno, což teda nevím jak udělat když ji nepiju :grinning:
23. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie tak to máme stejný, kafe jsem milovala asi do 8tt, pak najednou jak když utne, nepiju ho.. to je dobře, že jste v pořádku!
23. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,v po sem byla na ko,vše v pořádku,akorát mám rh negativní,přítelovo krev zatím nevíme,ale kdyby měl rh pozitivní řeší se to prý v 27tt injekcí anti-D imunoglobinem a pak ještě jednou po porodu,máte to také některá?Jinak sem v 15tt a stále nevím pohlaví,další ko je až 24.2.,to je dlouhá doba :confused: ,mimísek seděl na bobku a mezi nohama šnůru od pupečníku :grinning: ,už mě zlobí,prostě tajnůstkář,jestli to tak půjde dál možná si to ani říct nenechám,mám pár žlutých,bílých a zelenkavých věciček,neutrálně zatím,asi čím víc to chce člověk vědět,tím spíš se neukáže :sweat_smile:
23. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ s tou svatbou naprosto souhlasím a nechtěla bych mít dítě jako svobodná, chtěla jsem se nejdřív vdát, užít si ten manželský život jen ve dvou a pak někdy později mít mimčo :slight_smile:. A taky jsme to taky měli :slight_smile:. Nejvíc mě vždycky baví ty řeči "kamarádek", že se vdávat nechtějí, protože je to závazek, přitom už spolu mají dítě, to je fakt směšné, vzhledem k tomu, že dítě je daleko větší závazek, rozvést se můžeš vždycky, kdežto dítě budete mít spolu na celý život :wink:. Jestli to spíš nebude tím, že se nechce ženit ten přítel :wink:.
23. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pisisvori @veru324 @wendy_ jé holky, to jsem ráda, že s tím funěním nejsem sama :slight_smile:

@pisisvori takže jsi přeci jen na ten Prenascan šla, tak držím palečky, at je to ok, mně vyšel DS 1:316 ale je to prý kvůli věku a když bude dnešní kardio ok, tak budu moc ráda :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka Kamarádka to má a myslím, že se není čeho bát. Stačila právě ta injekce v těhotenství a pak po porodu a má dvě děti a všichni v pohodě.
23. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také sem se ráno vzbudila a v puse krev,tekla z dásní od předních zubů,čištění jak z hororu,kam se hrabe reklama na paradontax pastu :sunglasses: ,ted to trochu přestalo,zítra jdu k zubaři,tak sem zvědavá,snad nepřídu o přední zub a to mi už vypadla jedna blomba,přitom piju mléko,jím kvanta jogurtů,držte mi palce :dizzy_face:
23. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska funím taky jak lokomotiva a to už od samého začátku :slight_smile:
23. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@carodejkalucka mně taky krvácí dásně když si čistím zuby a zubaře jsem byla, zuby mám v pořádku a v těhotenství je to údajně normální
23. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek