• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@elisset @ally8 jé, já jsem taky jihočeška :slight_smile: od malička až do 20 let jsem žila v malém městě poblíž Tábora a je pravda, že kdybych neodešla do Plzně za prací, asi bych taky zůstala na jihu. Souhlasím s @ally8 - je tam krásně.
18. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunkajulinka někdy je lepší neplánovaně:slight_smile:než když se pak soustředíš a nejde to, takže moc gratuluju:slight_smile:
18. lis 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324
@ally8

Jj holky já vím, my právě strašně rádi jezdíme s manželem do Jižních Čech, jezdíme vlastně každý rok :slight_smile:. Proto se taky moc těšíme, že ten život až se usadíme bude moc fajn, pro naši budoucnost i pro prcka je to lepší. Manžel nastupuje do Temelína jako hasič a jelikož hraje i aktivně fotbal a už je pozvaný do Písku na trénink, tak bychom chtěli do Písku, ten se mi moc zamlouvá :slight_smile:. Ale zase jsem našla krásný byt v Týnu nad Vltavou. Tam je to taky hezký, ale malinký ..
18. lis 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho To by určitě měl. Upřímně, já doufám, že mi doktor taky napíše neschopenku a to nejsem po potratu. Momentálně marodím u obvodní, ta mi řekla, že mi to protáhne do té prohlídky na gyndě. Ale bojím se, že se mu nebude chtít to napsat :frowning2: No ale ty už budeš vědět ve středu co a jak :wink: Potom nás informuj.
18. lis 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset A co České Budějovice? Tam je taky moc hezky. A náhoda je, že můj švagr taky dělá na Temelíně :grinning:
18. lis 2013 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 tam my právě moc nechceme .. nejsou tam dost cikáni? Co jsem tak viděla v televizi, tak jo. Ten Písek se mi právě líbí nejvíc :slight_smile:. Ty jsi přímo z ČB?
18. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman děkuji,jasně, hned dám vědět:wink:já doufám, že ani ty nebudeš mít problém a gynekolog napíše PN:wink:
18. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,jsem tu nová :slight_smile: chci se jen zeptat, kdy jste šly na první prohlídku ke gynekologovi? Nechci jít moc brzy a zase nechci něco zanedbat :slight_smile:
18. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stepankakv miminko by mělo být vidět na UZ mezi 6-7tt.,ale já vždy zavolala na gyndu a řekla sestřičce, že mi vyšel pozitivní test, zeptala se mě na PM a dle toho sama mě objednala...
18. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho já měla PM 9.10.2013 a vím i datum oplodnění 30.10.2013 :slight_smile: Myslíš že je to ok jít teď ve čvrtek? :slight_smile:
18. lis 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Ahoj, klidně jdi hned. Já jsem spíš chtěla potvrzení od lékaře, že skutečně jsem těhotná, ale jinak tam nic moc neviděl, takže se těším za 14 dnů, snad už mi dá i první foto z ultrazvuku :slight_smile: Já se i bála, jestli nejsem třeba mimoděložně. Moje mamča to měla 2x, tak jsem šla raději hned. Ale pokud se cítíš dobře, nic tě nebolí a vydržíš to, tak klidně až příští týden.
18. lis 2013 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv myslím, že by mělo být něco vidět:slight_smile:dle těhot.kalkulačky bys měla být 5+5, tedy na konce 6.týdne,ale ovulaci jsi měla později,takže tak cca 5tt...
18. lis 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv tak to ti řeknu zítra, protože to máme skoro stejný. PM 9.10. a myslím, že k tomu došlo taky někdy koncem měsíce. Takže vydrž, zítra napíšu:wink:)))
18. lis 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 ahoj :slight_smile: taky mám strach z mimoděložního atd... ale děkuji moc za radu :slight_smile: radši půjdu v ten čtvrtek :slight_smile:
18. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv teda zítra jdu k doktorovi, jsem zapomněla napsat. Mně se sestra ni na poslední MS neptala, rovnou mě objednala na úterý...Tak jsem zvědavá. Dcera byla vidět v 6+1 i se srdíčkem, teď to bude 5+6, tak ty dva dny snad nejsou takový rozdíl.
18. lis 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho tak já počkám až zítra napíše @pivonka2 jestli bylo něco vidět :slight_smile: díky holky :slight_smile:
18. lis 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky, vy jste se tu zase rozjely :slight_smile:
Už aby byla středa, jak já se těším na tu průkazečku :slight_smile: Teda důležitější je, aby bylo všechno OK a junior ve stavu, v jakém má být :slight_smile:
Už na sobě některá pozorujete břicho? :slight_smile: Dneska u zrcadla jsem z té "vany" už začala být trochu nervózní :stuck_out_tongue_closed_eyes: tímhle tempem už se brzo neotočím ani v kuchyni :slight_smile:
Přemýšlíte už některá o jménech, nebo to necháte až ke konci těhotenství? My se doma asi pozabíjíme :grinning:
18. lis 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Ahoj, já si jdu pro průkazku v pátek. Jsem zvědavá, snad bude vše v pořádku. Já mám taky už pěkný pupek. Zatím jsem nabrala jen 1,5 kg, ale břicho teda už pěkný. Vzala jsem si na sebe sukni, byla mi těsná až jsem celý den chodila s rozepnutým knoflíkem. Asi je na čase se poohlížet po těhotenském oblečení...
18. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Ahoj, vítej, příjemné těhulkování :slight_smile: Na UZ jsem šla 6+0 a bylo vidět i srdíčko. Určitě můžeš jít hned a když nebude nic vidět, pozve si tě za týden, za dva ... :slight_smile: Jsem zvědavá na dobré zprávičky, určitě napiš :slight_smile:
@klariss01 ahoj, už na sobě bříško pozoruji. I přes ta shozená kila :slight_smile: Dnes už celkem 4kg. Ale zato jsem si dnes dopřála mrkvoví salát a odpoledne šopák. Neříkám, že mi je nejlíp, ale po 10 dnech na starých rohlíkách a vodě už mi chyběly vitamíny :slight_smile: A musím říct, že se mi i ted večer celkem zlepšila nálada. Ráno jsme byli s Verunkou na vyšetření a moc pozitivní zprávy nám dr.neřekla :confounded:
Přeji všem příjemný večer! :slight_smile:
18. lis 2013 v 19:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepankakv Já jsem šla po prvním vynechání menstruace. Dělala jsem si test a byl pozitivní. K oplodnění došlo pravděpodobně už v půlce září a menstruace mi vynechala ke konci října. Čekám první dítě. Tak jsem s takovou radostí naklusala k doktorovi, že jsem těhotná. Udělal mi ultrazvuk a nic ještě nebylo vidět. I když říkal, že pravděpodobně těhotná jsem. Objednal mě o týden později a už bylo mimčo viditelné.
18. lis 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena Me uz lizatka moc nezabiraji a mam stejny problem. Z toho sladkeho se mi uz taky dela spatne. Jak si upravujes ten cerstvy zazvor? A pomaha ti? Dneska jsem se ptala v lekarne jestli nemaji nejake zazvorove kapsle (cetla jsem o tom na internetu) a bohuzel nemeli :/
18. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 Ahoj, už jsem ti chtěla napsat, zda je vše v pořádku :slight_smile: Už jste doma? Jaká byla dovča? No s tím zázvorem, zkoušela jsem čas, ale ten mi nechutná. Koupila jsem si i zázvorový čaj, ale má nasládlou chut. Pak mě napadlo napěchovat ho do těch želatinových kaslí od léků, ale kapsle došli. Takže jsem dnes šla, div ne s brekem do lékárny a tam mi dali Avioplant. Byla jsem už v pátek v jedné lékárně a tam mi řekli, že je to po dohodě s lékaře a tudíž mi ho nedaj :cry: Víkend jsem přežila.. Ale dnes jsem přišla na to, že mi docela pomáhá citronový sorbet :slight_smile: Před chvilkou jsem si dala decku, manžel ho dostal s bílým rumem a paraplíčkem :grinning: a žaludek celkem dobrý. V lékárně mi doporučili nejíst teplé, pokud po tom zvracím a pít hodně vychlazenou vodu :slight_smile: Ale co mě ještě trápí, jsou hledy a ráno ten nepříjemný pocit, jako když mám v žaludku jeden ohromný hled
18. lis 2013 ve 20:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Jo jo uz jsme doma. Dovca byla fajn az na ty nevolnosti, ktere mi zacaly :( zazvorovy caj mam take doma a je celkem ostry a stipe na jazyku. A vubec mi teda nepomohl. S tim citronem mas docela pravdu. Ja teda nevim proc, ale mam porad hroznou chut na citronovou zmrzlinu. jednu jsem si dala a bylo mi po ni dobre. i kdyz jsem se trochu bala, protoze na interentu jsem cetla, ze kysele drazdi zaludek jeste vic.
No zitra jdu k doktorovi a zeptam se ho co by mi doporucil na tu nevolnost.
18. lis 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj všem těhulkám, jsem tu po pár dnech - dnes jsem byla na kontrole, všechno v pořádku, jsme 7+3tt, máme těhu průkazku a PN - a jsme štatsní! zítra si zaběhnu do práce vykllidit stůl a můžeme zařít v klidu těhotnět!!!
@petulaho vítej mezi červencovkama!! :slight_smile: držím palečky!

@elisset já si před několika lety vzala Ostravaka a jeho rodina tam stále žije - moc fajní lidé.. a vůbec to tam máme rádi, ale chápu, že finančně to je o něčem jiném, než kdekoliv jinde v Česku (kromě Ústecka). A ty smogy jsou ted asi všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2013 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset jizni Cechy jsou nej, bohuzel kvuli praci jsme v Praze. Kdybych mohla na Prahu bych se vykaslala a sla na jih.

Jinak mne se stale drzi unava, jsem rada ze jakz takz zvladam a desim se toho, kdy se nam zhrouti domacnost. Manzel nastesti pomaha, co muze.
18. lis 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky, jak já vám závidím to hubnutí :slight_smile: Já mám další půl kila nahoře :( To bude strašný :unamused:
Ach jo :slight_smile: Pořád jsem utahaná, představa nějakého pohybu mi protáčí panenky a to jsem byla zvyklá se hýbat jak o život... párkrát za den si vyběhnu 5 pater a to mě tak zmáhá... furt bych jen spala a spala... jsem zvědavá, jak ustojím v práci lednovou a březnovou krizi... na červen už tam, doufám, nebudu... nechci být na neschopence zbytečně, jednak by mi doma asi hráblo a jednak bych měla 100kg mávnutím proutku...
zatím ještě obléknu všechno, ale váha mi dává sodu :slight_smile: No nic, hurá do pracovního procesu :slight_smile:
19. lis 2013 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@winterska gratulace!!!
19. lis 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho držím palce na dnešek, snad se nepletu, že máš dnes kontrolu.
19. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no to je sice všude, ale Ostrava je na tom nejhůř v celé Evropě, tady přes mlhu smogu normálně nevidíš na 2 metry, to je masakr fakt :frowning2:. Navíc tady fakt stěhujou čím dál víc cikánů a to my máme ještě štěstí, že bydlíme v části, kde žádní zatím nejsou. Nemluvě o tom, jak Bakala zruší šachty, tak kriminalita se hrozně zvedne, lidi budou páchat sebevraždy. Protože kdo vezme někam horníka v letech, s podlomených zdravím, který nic jiného neumí .. nikdo ho do práce nevezme. Ti chlapi dělali celý život jenom tohle, mají rodiny, hypotéky a i když nějakou práci seženou, tak nikdy ne za tak dobré peníze jako měli ty ...
19. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek