• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@petulane no jasně, ale to video taky není od profesionála, je to prostě domácí video :slight_smile: tak doufám, že někde v reklamce by nám to třeba udělali .. ještě snad manžel od kolegyně by mohl, ale on je chudák tak zaneprázdněný ....
24. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe jo, doma jsme všichni blázni do zvířat :slight_smile: Já se moc těším, až budu moc mít konečně svýho psa. Snad až budu doma, tak už se dočkám. Uvidím, jak to bude s časem. Chci se mu věnovat, ne aby byl celý den u boudy.
24. led 2014 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak uvidíš, třeba to někde vezmou a nebo se ti podaří někoho přesvědčit :slight_smile:
24. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Co zkusit nějakého studenta FAMU nebo tak? Na jobsech.cz můžeš jako soukromá osoba zadat brigádu zdarma, tak to tam můžeš zkusit, nabídnout za to částku v nějakém rozmezí a jako podmínku si dát, že Ti musí dotyčný poslat třeba odkaz na 2,3 videa, která udělala. Myslím, že pro nějakýho šikovnýho kluka by to nemusela být špatná brigáda.
24. led 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik vidíš, to je dobrý nápad .. to mě vůbec nenapadlo, určitě to zkusím, děkuji :slight_smile:
24. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Máte pohádkový video ze svatby, moc mě to dojalo i slza ukápla asi ty těhotenský hormony :slight_smile:
24. led 2014 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Video krásný, měli jste to takový usměvavý, u nás byl ten obřad hrozně vážněj :slight_smile:
Já jsem úplně happy, v úterý jsem byla na tripplech v Gennetu, teď jsem tam zkoušla volat a vše máme v pořádku :slight_smile: Tak mám obrovskou radost. Všem, koho to ještě čeká držím palce.
24. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blazpe tak děkuji :slight_smile: trochu si mi uklidnila,ono dřív to byl asi větší problém,ted se vše víc hlídá,tak náká injekce se vydrží,jen to nikomu moc neříkám protože mě hned okolí straší :astonished: a to mi nedělá dobře :dizzy_face:
24. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát kdyby byla ta novorozenecká žloutenka,to by mě mrzelo kvůli miminku :pensive: ,ale to se nijak neovlivní,že ne?Bud je nebo ne.Co to holky znamená s tou lampou?To na mimčo svítí aby nebylo žlutý?Chudáčci drobečci,ještě sem o tom neslyšela :astonished: Jinak u zubaře dobrý,nová plomba a za dva měsíce další kontrola,zub zatím drží :slight_smile:
24. led 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka nasla jsem nejake info o zloutence, http://cs.wikipedia.org/wiki/Novorozenecká_žloutenka

Tou lampou je mysleno specialni svetlo, ktere pomaha odbouravat ten bilirubin tusim.

Jinak pri zloutence je dite spavejsi, u male jsem to ani nepoznala, ale syn byl drobek ( 3kg) a asi hodne unaveny z porodu. Porad mi spal a nechtel pit a tim se zhorsila i ta zloutenka. Nastesti se to pak samo zlomilo a treti den zacal konecne alespon trosku pit. Presto to nebyla zadna hitparada. Kojila jsem i pres pul hodiny, neustale ho musela pri tom budit a k tomu vazit, jestli vypil dost. A kdyz nevypil tak znovu budit a nutit pit. Hruza. To trvalo tak do dvou tydnu, pak uz zvladl vypit dost, aniz by usnul, alespon vetsinou. Za to dcerka pila sest sedm minut max 15 rano po nocnim spani a byla najedena a vypila stejne, nekdy i vic.
24. led 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe tak já mám jen jednu ségru a tety...tak bych ty tety pozvala...
24. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik tak hlavně jde o přítelovu maminku......a přítel o to rodiče nepřipraví a proč on by tam měl mít všechny a já jen ségru??? Už to fakt nechci rozebírat :wink: Pro mě jsou tety jako rodina...nemám rodiče... :wink:
24. led 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka bud opravdu v klidu. Cekas prvni mimco, to je riziko minimalni. Protilatky zacinaji vznikat, az kdyz se krev miminka dostane do matciny krve, takze pri porodu ci potratu napriklad. Proto se dava po porodu ta injekce :wink:. Takze bud klidna. Co bych mela rikat ja, se svym 4. tehotenstvim. U mne je to riziko podstatne vetsi :wink:. Nicmene injekci jsem dostala vzdy vcas (to si ohlidej, musi to byt, mam dojem, do 72 hodin po porodu), tak snad zase bude vse ok. A take v dnesni dobe se da toho spoustu udelat, i kdyz se protilatky vytvori. Od te injekce, az po tranzfuzi krve pres pupecnik. Ale neboj, tohle se te fakt tykat nebude.
A zloutenka je sice neprijemna, mimco je pak spavejsi, coz byva problem u kojeni, ale neni to nic hrozneho :wink:. Moje obe deti nakonec ani pod svetlo nemuseli, jen jsem do posledni chvile netusila, zda nas pusti domu, protoze to meli oba na hranici. A sviceni take nic neni, mimco dostane frajerske bryle a jde pod barevne svetlo se vyhrivat :sunglasses:
24. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina jo jo,mně taky ukápla u videa...a to nejsem žádná romantička...
24. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ bylas rychlejsi. Ja nez to natukala do mobilu... :grinning:
24. led 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,tak nabrané tripply,prý výsledky přijdou poštou do týdne...prcek vypadal v pořádku a opravdu potvrzeno,je to kluk...hurrrá...viděla jsme kouličku... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@muddledgirl no tak to je jina, kdyz svatbu bez pribuznych nechcete. Mne to vyznelo, jako ze byste se klidne vzali sami, ale kvuli klidu v rodine to neudelate ;)
24. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe já bych to zvládla,aby jsme se vzali sami..ale přítel ne... :grinning:
24. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je dobre, ze se prckovi dari :slight_smile:. A koulicka byla jen jedna? :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe no,on doktor na mně ultrazvuk otočí vždy jen na chvilinku...tak jsem viděla jen jednu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jeee, no tak je pak taky blby :grinning:. Ale oni nekdy chlapi casem meni nazory :slight_smile:
@blazpe ten můj moc ne... :wink:
@muddledgirl no tak tos ho mela zastavit, ze potrebujes videt obe :grinning:
@muddledgirl tak treba to prijde vekem :wink: :grinning:
24. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe :grinning: no,už má 43..tak nevim.. :grinning:
24. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ děkuji moc :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak treba po padesatce? :grinning: :grinning: Ale, tak co ty vis, treba pozdeji penize budou a ani chlap nebude muset menit nazor :wink:
24. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Jasný, rozebírat to nemusíme, to je stejně nakonec jen věc mezi Tebou a přítelem. Hlavní každopádně je, aby vám to klapalo a byli jste tu pro mimčo, ten papír je opravdu vedlejší :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe to jo...oni nějaký jsou...ale nechci to utratit do poslední mrtě...vsadili jsme sportku dneska....poprvý v životě... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik já nechci být ošklivá na někoho...ale občas jsem nějaká podrážděná :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek