• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Holčiny, kolik kupujete 56 a 62 bodýček s krátkým a dlouhým rukávem. 10 od každýho čísla?Není to moc? :grinning: :grinning: :grinning: Vy jste tu i maminky,tak určo poradíte... :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já jsme v jedný knížce četla, že to chce mít alespoň 6ks od každého, ale 62 si koupím asi víc kusů, ale nejsem mamina :slight_smile:
24. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik já mám zatím 10 s krátkým.... :grinning: 56
24. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik já mám teda knížku,ale zatím jsem ji jen přelítla..budu se jí muset začít víc věnovat... :grinning:
24. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl pocet bodycek zalezi na tom, jak casto se ti chce prat :slight_smile:. Ja davala kazdy den ciste obleceni + obcas prevlekala pres den, pri prokakani ci ublinknuti. Jinak ja uplne na zacatku moc body nedavala, ale spis ty celorozepinaci overalky. Je pak jednodussi prebalovani :wink:. Ale v horku to asi bude zase jine. I kdyz asi jich par nakoupim v te zkracene verzi. Kratky rukav i nohavice, pro ten pripad vedra.
24. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Gratulace k chlapečkovi :wink: výsledky budou určitě taky v pořádku tak ted jen samé radosti s přípravami na miminko. Já čekám taky první a vůbec nemám ponětí kolik toho nakoupit :unamused: Ale té 56 asi co nejmín, mimča rychle rostou.
24. led 2014 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tesorina jsi zlatá :slight_smile: děkuji.
24. led 2014 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Nádherné video :slight_smile: My se brali letos v září,chtěli jsme nejdřív svatbu a pak mimi a i to si k nám rychle našlo cestu :o) Opravdu byl svatební den jeden z nejhezčích dnů,ikdyž mi tam moc chyběla maminka :frowning2: . Tady naše videjko,je skromnější ,ale naše :o). http://www.youtube.com/watch?v=c0cEd2GzXwY
24. led 2014 ve 14:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 jinak taky potvrzuji, že máš nádherné video - krásná nevěsta i ženich :slight_smile:
24. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 Ty jo, vás tam bylo teda :slight_smile: Taky jste tam měli pěkně veselo :grinning: Váš tance byl super. To jsi musela otěhotnět hned po svatbě nebo těsně před ne? Hezký videjko :slight_smile:
24. led 2014 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl já ani nevím co to jsou za velikosti, řídím se podle měsíců a kupuju zatím všelijak .. různé velikosti no .. vůbec netuším kolik čeho ..
24. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzulajda87 moc hezká svatba :slight_smile: vám pršelo štěstí :sunglasses:
24. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska děkuji, je to milé
24. led 2014 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 No, :wink: mám početnou rodinu,takže bylo,ale těch peněz nelituji :slight_smile: No zadařilo se asi měsíc po svatbě :slight_smile: Jinak děkuji :slight_smile:
@winterska No,celou noc přímo chcalo :grinning: Pak se to smilovalo a jen nám pršelo chvíli před obřadem,pak jsem si to vymodlila :grinning:
24. led 2014 v 15:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takže jestli se chcete pobavit - tak tady je naše svatba: http://www.beremese.cz/blog/winterska/album/sima-a-bj/
24. led 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jak se tu řešilo to manželství, taky bych k tomu nějaký poznatek dodala. Jsem zastánce manželství. Z hlediska rodiny mi to připadá jako takový předstupeň, vezmeme se, zjistíme zda jsme schopni se zavázat vůči sobě (i když jen papírem), okolí dáme jasně najevo, že k sobě patříme a pak si třeba pořídíme děti, to je ten další stupeň, závazek, kterého už se nelze vzdát.
Pro někoho je to však i něco víc, mám známé, kteří se vzali i když děti absolutně nechtějí. Ale chtěli prostě být oficiální rodina vůči celému světu jen ve dvou...

A z hlediska výhod... Už třeba poskytování informací o zdravotním stavu. Něco se nedejbože přihodí a dneska se ta mlčenlivost v nemocnicích dost prožívá a pokud partner dopředu nedal souhlas s poskytnutím informací, tak nikomu kromě rodičů a manžela v nemocnici nic neřeknou...
A z hlediska plánování rodiny mi to připadá taky celkem důležité. Přecejen jeden z rodičů nějakou dobu je doma s dítětem a dostává maličko peněz, vydělává jen ten druhý. Když nejsou sezdaní, tak ten co je doma by se v případě, že by se partner co vydělává zasekl a nechtěl přispívat na domácnost, tak má smůlu a může si žít z tý rodičovský. V manželství co se vydělá je obou ať už chodím do práce nebo tu práci činím výchovou dítěte. A to je třeba pro mě celkem vážný argument proč se před založením rodiny vzít.

Ale mám dojem, že dnes se ve společnosti manželství bere jako děsnej přežitek.. A je to škoda.
24. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzulajda87 moc krasne video...preju vam obema at se jen dari:slight_smile:)
24. led 2014 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazpe celorozepínací overalek aha...hmm....tak jo.. :wink:
24. led 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina no,já bych taky koupila míň...ale člověk neví,jak bude mimi velké,já měla 1.25 kg.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina JJ,taky věřím,že budou a děkuji za gratuluci ke klukovi...já mám radost,že se to potvrdilo.. :sunglasses:
24. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 jo a ti chlapíci na vaší svatbě...teda kus vedle kusu :grinning: :grinning: :grinning: A jinak Ty s manželem jste jak profi manekýni :wink:
24. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj přítel je rozvedený,o svatbě jsme mluvili a i když jsem se bála,že se nebude chtít podruhé ženit,překvapil mě mile,že není proti,první ženu si bral,protože tehdy se to tak nák muselo,když byla těhotná,já sem ted také,ale nechtěla bych ho do ničeho tlačit,víme jak to potom dopadá,proto jsem ráda,že řekl co řekl(pokud to myslel vážně),vím že kdybych zatlačila,byla bych vdaná paní,ale takhle to nechci,asi bych časem chtěla jen obřad a malé posezení,mám z toho smíšené pocity :confused: ,také jsem se setkala s názory,od ostatních mamin, že až se mimčo narodí,na tom budeme finančně zatím lépe,nežli jako manželé,to musím ještě pořádně prozkoumat,nevyznám se v tom.A vy?
Jak sme se bavili,řekla sem,že se mimčo zatím bude jmenovat po mě,to ho velmi zarazilo,protože si automaticky myslel,že po něm,koukal,tak povídám,že si to ještě pořádně rozmyslím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já jen vím že až bude chodit časem do školky,určitě si přeji abychom se jmenovali všichni stejně :dizzy_face: a do rodného listu ho každopádně napíši,nevím jestli je to i těmi těhu hormony co ve mě řádí,ale ty smíšené pocity trvají,chtěla sem vlastně vidět i jeho reakci :grinning:
24. led 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset no...já taky ne...tak jen tak sbírám info....a pak to vezmu nějakým středem...vždy se dá dokoupit...ale tady u nás moc ne.... :unamused:
24. led 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka tak naše mímo se bude jmenovat po příteli...má tak vybrané i jméno totiž....k mému příjmení by se nehodilo... :grinning: :grinning: :grinning: a mé kamarádky jsou skoro všechny svobodné...a jedna dokonce rozvedená...
24. led 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka
Ahoj, žiji s přítelem a tím že nejsme manželé neměla jsem jiné finance než holky co byli vdané! To by jsi musela být svobodná matka.
Nu a o jménu jsem taky takhle uvažovala, ale pak jsem si řekla že je to zbytečné a malá se jmenuje po příteli. Jen teď když čekáme druhé taky mám ty samé myšlenky a je dokonce možné že mu necháme dvě příjmení. I já kdybych se někdy vdávala nechám si své příjmení jako mužské a to jeho bych si vzala jako ová :slight_smile:
Jj hormony jsou zvláštní, ale se mnou to moc necloumá nějak se tomu nepoddávám.
24. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jak ste spolu dlouho?My 5 let a rozvod měl velice,velice komplikovaný,i když spolu dávno nežili,zažívali sme to spolu a asi to na mě nechalo náké následky,nevím :dizzy_face: ,já mám hodně dlouhý příjmení,jeho je hezké a líbilo by se mi pro miminko,ale jen aby si nemyslel,víš? :grinning:
24. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Nádherné fotečky,slušelo vám to :o)
@ppapajade Děkujeme moc :wink:
24. led 2014 v 16:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
navíc pořád nevíme pohlaví,tudíž ani jména nemám nijak promyšlené,zítra ráno zkusím pokus se sodou,sice babské rady :sunglasses: ale za zkoušku nic nedám :grinning: ,to sem zvědavá co mi vyjde
24. led 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka 4 roky budeme v únoru...ten můj kudrnáč ženatý nebyl...Já Ti nevim...já nějak ani nepřemýšlela moc nad svým..tak trošku jo...že by to jako byla vzpomínka na rodiče...ale jméno Samuel se k mému příjmení fakt nehodí.. :unamused: :unamused: :unamused: Stejně zvláštní,že až když jsme měli vybraná jména...tak dopadl Samík... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milin Takže když jsme druh a družka-(máme společné trvalé bydliště.)Tudíž svobodná matka nejsem a finančně si stejně nepomůžu,vid?Ona se totiž hodí každá korunka :wink:
24. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek