• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@carodejkalucka mně se líbí Sabastien, Tobiáš, Tadeáš....Adriana, Laura....tyto holčičí jsem dřív chtěla....leč jsem je poradila kamarádům a oni tak opravdu své děti pojmenovali... :grinning:
24. led 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Samuel je hezké jméno :grinning:
24. led 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka jééé děkuju...aspoň někomu se líbí.... :wink:
24. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tuž baby jedny ukecané, kdo to má dočítat :grinning:
24. led 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo. takové lichotky teda... děkuji.
24. led 2014 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verumik gratuluju skvělé.
@muddledgirl :slight_smile: to je hezké už to vědět:slight_smile:, že bude kluk. Výsledky taky určitě dopadnou dobře:slight_smile: Četla jsme zase někde náhodně, že i to IVF samotné (hormonální léčba) ovlivňuje ty výsledky.
24. led 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 :wink: :wink: :wink: hrozně vám to oboum slušelo...jste huběňouři a ještě fotogeniční... :wink: :wink:
24. led 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori :wink: :wink: :wink: no, bůhví jak to vypočítávaj... :grinning: jo jo...už mu s jistotou můžu říkat jménem.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 tak jsem po všech chválách tady, dohledala tvoje svatební video a opravdu moc, moc pěkné :slight_smile: moc vám to slušelo :slight_smile:
24. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl to se máš, že už to víš, já si musím počkat až do začátku března... :slight_smile: doufám, že se pak aspoň pořádně ukáže :slight_smile:
24. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 ahojky..no přítel to původně nechtěl vědět...já jo..a pak jsem si řekla,že když se neukáže,tak aspoň se nemusím snažit to tajit...no a už minule ve 13tt říkal doktor asi kluk...dnes to bylo jasný...koulička... :grinning: :grinning: :grinning: musíš mu domluvit....on ten můj prcek tam furt rajtuje....tak je to pak asi jednoduččí....
24. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tak my to chceme vedet oba, ja bych mu i domluvila ale my mame az zacatkem brezna druhy screening a pak teprve kontrolu u doktorky (mezi 1. a 2. screeningem jsme bez kontroly, takže se nemá kde ukazovat :grinning:), na tom screeningu jsem se i ptala, ale to mi rekli, ze je to jeste maly... i kdyz doktorka o prckovi jednou promluvila jako o ní... ale já si myslím, že to bude kluk, teda tak nějak vnitřně počítám s tím, že to bude kluk, to budu čučet, jestli to bude holka ... beru ale holku nebo kluka je mi to jedno
24. led 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natali29 :grinning: :grinning: :grinning: no..já nevim...já dřív chtěla holčiku..abych jí mohla pak česat,oblíkat,lakovat nehtíčky... :grinning: :grinning: :grinning: a pak mi ségra řekla,že kartářka předpověděla kluka...a pak jsem si říkala..dyť ten kluk je taky dobrej...není tak náročnej na kosmetiku apod.....hadry..a většinou je to mazlik maminky..../i když nechci aby byl zas moc velkej mazlik..../ :grinning: :grinning: :grinning: ale hlavně,ať je to zdravý... :wink:
24. led 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já jsem taky chtěla moc holčičku, už z toho důvodu, že mám krásný vztah s mamkou a jednou bych takový moc chtěla se svojí dcerou, ale když to bude chlapeček tak tady má z určitého důvodu být a něco mě přinést do života a budu stejně štastná.
24. led 2014 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina tak já měla nej vztah s tatínkem....často si na něj vzpomenu a říkám si,jak se to pak bude všechno blbě vysvětlovat...že kluk nebude mít babičku a dědečka tady....Bude mít ale daleko..... :frowning2: Jo,jo,má to být to co bude...jak píšeš....ráda bych aby prcek měl něco z mého taťky... :wink:
24. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se tak cpete?Nebo jen já? :grinning:
24. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl Já si myslím, že bude mít určitě něco z tvého tatínka a kdykoli se na svého chlapečka podíváš tak ti ho připomene. Já jsem chtěla pojmenovat holčičku po mamce, ale třeba někdy příště :slight_smile:
24. led 2014 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina to bych byla moc ráda... :wink: To je moc hezký,že jsi ji chtěla tak pojmenovat :wink:
24. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já oblečení s krátkým rukávem pořizovat nebudu. Někde jsem četla,že takhle malý mimca by neměly mít krátký. Celorozepinaci overalky jsou fajn, hlavně ať jdou rozepnout u obou nozicek, je to výhoda při přebalovani. Nebo dobrá jsou zavinovaci bodicka. Je to snazší na oblékání, než klasické body, co musí se oblékat přes hlavu. Přeci jen novorozenatka jsou taková křehká.
24. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak doporučuji zvážit pojmenování dětí po rodičích. Do nedávna jsem nechápala, proč to třeba manželovi vadí. Pak přijel na návštěvu bratranec Jirka se synem, který se jmenoval stejně. A všichni mu říkali Jiriku nebo malej Jirka. Vtipný na tom bylo, že chlapec měl skoro dva metry :wink:.
24. led 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ já vím,žejsou křehká...celorozepinací overalky nebo zavinovací bodýčka jsem ještě neviděla... :unamused:
24. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ já už mám bodýčka... :wink:
24. led 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl body jsou sto pro v HM a v Lindex. Overalky všude i v tescu. Jinak já taky koupila na první klasický body. Vůbec jsem se tehdy o to nezajímala a nabehla do tesca a nakoupila, co měli. Jako dítě se do toho obleče, jen to dá trošku víc práce :slight_smile:
24. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ Já mám taky bodýčka z tesca zatím 10 s krátkým rukávem...no...uvidíme či mu v tom bude zima nebo teplo...ale jinak je to pěkně roztahovací u hlavičky....ale myslíš to dobře já vim...no to jedině z netu asi....Jsem na nemocenské a u nás H and M a Lindex nejsou...To je asi docela mastný ne v HM? :wink:
24. led 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dvě za 299,- hm i index. Já totiž na cenu tolik nekouká, protože si koupím maximálně dvě. Mám oblečení po dětech. Tak potom ty celopropinaci overalky, ty mají snad všude.
24. led 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají ted všude hodně slevy na oblečky,je těžké odolat,ale já už brzdím,dnes sem koupila jen pár plínek do kočárku a tak :grinning: obyčejná u nás v galanterii stála jedna 29kč a s potiskem 47kč,hrůza,líbí se mi pak ty gagas plínky,asi do nich půjdu,je to ekologické a hlavně ekonomické-máte někdo s nima zkušenost,myslím že je to tak rok co jsou na trhu a dobré recenze,jen jsou na patentíky a na suchém zipu ještě pracují :slight_smile:
24. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, já se poradím ohledně plenek, chci je jen do kočárku a pod hlavičku atd...nechci látkovat. Je jedno, co koupím? Tady asi gramáž nehraje roli ne? Co se týče oblečků, taky hledám hlavně overálky, prodávají se i letní, co jsem koukala, tak jsou asi slabší. o tom, že by mimi nemělo mít nic s krátkým slyším prvně teda :unamused: ale já prd vím, vše zjišťuju teď za pochodu :slight_smile:
24. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carodejkalucka já neporadím, latkovat jsem ani pořádně nezacala. Nejdřív jsem byla celá z mimi mimo :wink: a pak když jsem to později zkusila, tak jsem měla velký problémy, kde plenky skladovat, kde susit. Prostě 2+kk, málo mista. Teď se třetím budu ráda, když se vejdeme a tajné doufám, že příští rok se budeme stěhovat. Hodně si chválí taky Anavy. Používala jsem plenky sice jen chvilku, tákže zkušenosti malé, ale něco jsem i přečetla. Nejvíc mi vyhovovaly plenky Anavy jednovelikostni a přes to vlnacky. Pak je dobré mít i ty aio, ale počty neporadim.
24. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 mne to loni říkala i kamarádka,že se ptala doktorky. Tak nevím. Doporučuji buď hledat na netu nebo se zeptat pdiatra až ho vyberete.
24. led 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim to že :dizzy_face: asi to i to a pak se uvidí :grinning: :slight_smile: :wink:
24. led 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek