• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
A holky od kdy se půjdete zeptat k pediatrovi zda vás vezme s miminkem?To je ještě asi čas,ne?
24. led 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tyhle male vecicky se vyplati kupovat pouzite :wink:. Takhle male mimco na nich fleky neudela a nosi to tak kratce, ze se to ani neopere. Ty overalky jsem vzdy kupovala v Tescu, maji je tam po trech kusech a za slusnou cenu a ty zavinovaci body pak treba na mimibazaru ci jinem podobnem serveru. Tam pak prijdou treba na 50,-Kc, coz uz jde. Vzdy jsem se snazila najit, aby jich bylo k prodeji vic najednou a vyplatilo se i to postovne :wink:.
@muddledgirl to roztahovani u body u hlavicky ja moc rada nemela, jakmile se mimco zacne trochu soupat, tak mu z toho lezou ramena. Takze pro uplne prte jsem mela par tech zavinovacich a pozdeji jsem vybirala s patentkama na rameni. Ono jich ale moc neni, spis maji ty s roztahovanim, takze je take mame :wink:
24. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazpe jojo, taky koukám po bazárcích a ještě ideálně po uživatelkách z Plzně, aby se to dalo předat osobně. Nového jsem zatím nekoupila nic, no, já vlastně doteď ještě nekoupila pořádně nic :grinning: čekám jednu rychlozavinovačku, spacáček a jedno body s dlouhým rukávkem. Jinak čekám, až mi řeknou pohlaví, pak se mi sejde věcí od švagrové a přítelovo sestřenice, prý toho mají na paterčata, takže nakupovat mám skoro zakázáno :grinning: tak až pak dle toho, co mi bude chybět, se vydám taky pro něco nového, jak se říká, k dr. nebo na návštěvu :grinning:
24. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jee holky tak tyhle vychytávky s oblečkama jsem krásně zapomněla.....tak jedině to vidim tak že si zajedu za kamarádkou která ma ted 3 ditko 3 měsíční holčičku a všechno to s ni prodiskutuju:slight_smile:
24. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka určitě je čas.na pediatry...teda nevim jak v PRaze...ale u nás určitě.....já zatím nebyla ani u jiných doktorů....asi čekají,jak dopadnou ty testy...
24. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe :wink: no,když je to těžký...já nějaký hadry ještě dostanu....a mám zamluveno u kolegyně....ta mi to ale míní dát až po porodu....tak nevím sama co kupovat.... :astonished:
24. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe ty body jsou takový na tahovací....ale ramínka jim z toho asi nepolezou..... :wink:
24. led 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale moc děkuju za rady...tak já spíš počítám,žemimi bude menší...ale vědět to nemůžu....to je jasný...
24. led 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to si pak povime, jo? :grinning: Malickemu mininku samozrejme ne, ale trimesicnimu prckovi, ktery se uz soupe po postylce pravdepodobne ano :slight_smile:. Ale ja prave takhle uplne malym miminkum vzdy nerada davala neco pres hlavu, takze jsme jeli na overalkach a pripadne tech zavinovacich body. Ale to si pak vse vychytas dle sebe, kazdemu vyhovuje neco jineho :slight_smile:
24. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe já kupovala zatím 56 .... :wink: :grinning: JJ,děkuju za rady.... :wink:
24. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to ptat se, jestli vas pediatr veme je jeste podle mne cas. Spis zalezi na tom, jak dlouho ho budete vybirat :slight_smile:. Na vesnici, kde jsou jeden dva tak se vybere rychle a hlavne se snadno zjisti, ktery pediatr je lepsi. To v Praze je to tezsi a ne vsichni pediatri berou. Nas treba bere,ale kamaradka mi rikala,ze jeji doktorka ne, jen sourozence deti,co jsou uz u ni.
24. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
momentálně na mě přišla zase strašná nasranost :angry: ,ten můj opět dřepákuje v hospodě :rolling_eyes: ,je tam od tří,grrrrrrrrr
24. led 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobrý dorazil :zipper_mouth:
24. led 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carodejkalucka
Ano i když žijete jako druh a družka prostě se vše počítá do společné domácnosti, tudíž máš nárok tak jako vdaná žena. Pokud tedy nejsi na UP a z UP nejdeš na MD. Tam se pak řeší jen délka MD, ale to ještě přesně nevím jak je. Protože se to týká mě a na socce jsem ještě nebyla tak ti to přesně neřeknu.
JJ chápu každá koruna dobrá to znám moc dobře.
24. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 aha, dareba :grinning: ale on se určitě příště natočí a ukáže se Ti :slight_smile: to víš že jo, zeptej se na tom velkém ultrazvuku a pak se klidně můžeš přeptat i svého gynďáka pro kontrolu.. Já teda budu, chci to potvrdit :wink: jestli viděl správně :grinning:
24. led 2014 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Samík je krásné jméno! Já mám na něj taky zálusk :wink: jen nás trochu znepokojuje, že teď už je nějak přesamíkováno :confounded: takže je určitě oblíbené, neboj :slight_smile: i když chápu, že rodině se asi nelíbí co? U nás alespoň totiž chtějí Pavlíka.. ale ne ne, asi to budeme muset oznámit až po porodu, nemíním se zase hádat :grinning: ať si pojmenovávají vlastní děti, no ne :wink:
24. led 2014 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett :grinning: děkuju....já žadného Samíka neznám...kolem mě maj děti zase jména Baruška....Matyáš....skoro všichni :grinning: :grinning: :grinning: Přítelova rodina neví,ségra jo...ta kupodivu nic neříkala....a tetkám to vyslepičim...až je někdy uvidim...Přesně....ať si pojmenovávají svoje děti... :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo mi poslal srdíčko?
24. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka jo to znám...holka drž nervy na uzdě...můj často nechodí, za to to pak stojí za to...
24. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka tak ho máš už doma...tak super
24. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka Jaká zkouška ze sodou?Šup sem s tím :o) :wink:
25. led 2014 v 08:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend holky :slight_smile: Já jsem až do zítřka sama s psama, muž ráno odjel na čundr do jižních Čech, tak snad mi v noci venku neumrznou :wink: Tak si plánuju uklidit, odpoledne mi přijede kamarádka z dětství a snad bude víkend fajnovej. A v pondělí zubař, první z asi 7 naplánovaných vrtání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 Ahojky kočko...tak si hezky odpočiň.... :wink: my jedeme do ZOO s kámošem a přítelem a kámošovýma dětma...snad mě nebude špatně ...../z pachů/...vlezla na mě rýma...do lékárny nemůžu nemám vycházky...co je na to dobrého....napařit? :wink: Mně čeká vrtání v únoru...taky 7 zubů....pommoocc..bboojjim...
25. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska hezké foečky...moc... :wink:
25. led 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzulajda87 Prý s ranní močí,když dáš do ní jedlou sodu a šumí je to kluk,když ne holka,ale asi to nefunguje,mě šuměla :grinning:
25. led 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsem také vyhrábla fotky ze svatby. Nejsou moc kvalitní, je to ořezaná, neupravená verze :wink:
http://petra79.rajce.idnes.cz/Svatba_2.6.2007/
25. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@carodejkalucka Aha,:slight_smile: Tak si raději počkám na pondělní kontrolu,snad se něco dozvím :o)Ale děkuji :wink:
@blazpe Moc krásné,krásní rodiče :slight_smile:
25. led 2014 v 15:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nemám koupené zatim vůbec nic. Asi počkám do toho 20 týdne na velký UT a pak vezmu obchody útokem :slight_smile: Musim taky kouknut na ten seznam, protože vůbec netuším co mám kupovat. Asi taky nechci každé bodýčko nové, ale kouknu do bazárku.Tam stojí body třeba 10 Kč. Nové i za 150,- . Když budu s mimčem doma, dám mu něco staršího. Nemám totiž ani od koho z rodiny něco podědit. Takže budu fakt úplně vše kupovat. Peněženko otřese se :grinning:
25. led 2014 v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakupujete někdo na Aukru? Já nemám vůbec zkušenost.
25. led 2014 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dvě kamarádky od kterých můžu odkoupit, ale jenom v případě, že budeme čekat kluka :slight_smile:. Jinak¨chci taky kupova i po bazárcích, ale koukám jenom po těch sadách kde je toho víc jinak se to kvůli poštovnému ani neoplatí .. Holky jsem dost nachlazená a potřebuju být fit, když mi konečně po měsíci přijede manžel, můžu si vzít na noc paralen že?
25. led 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek