• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@ally8 hm...já právě nemám úvěr...já jen spořím... :frowning2:
27. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik :grinning: :grinning: :grinning: tak já si to vyzkoušela už loni a teď jsem taky doma...občas trošku nuda..ale při tom mým spánkovým režimu,že běžně ležím celý dopoledne..někdy i spím.... :grinning: :grinning: :grinning: pomalinku začnu uklízet ty svý nahroměný papíry a tak...a vůbec si chci všude udělat pořádek...pořádný pořádek.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 ano musela by mít úvěr ze stavebka, myslela jsem, že to myslíš takto @muddledgirl pokud si jen spoříš, tak to ne .. a co se týká toho penzijka, tak by to musela být novinka až od tohoto roku, každopádně pokud platíš 500,- stejně to uplatnit nemůžeš .. já to tak totiž taky platím a každý rok si říkám, že to zvednu ať to můžu uplatnit :grinning:
27. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho tak držím pěstičky na tripplíky....a ať se už ukáže... :grinning:
27. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset hmm.. :frowning2: to nevadí,aspoň to nemusím řešit...děkuju kočky všemmm :wink:
27. led 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik vyjadri se ti k tvemu stavu-jaky mas chron.onemocnena, popr co uzivas za leky, natoci ti ekg.v prukazce bys to mela mit ale staci donporodu tak si to obehej az budes na MD
27. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik já zatím u obvoďáka nebyla...až mě tam někdo pošle tak půjdu... :grinning: :grinning: :grinning: ale je to o nemoce..takže já mám vychytany,že na konci pracovní doby v pátek tam nikdo nebývá.. :wink:
27. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě gynekolog k obvoďákovi neposílal .. zatím teda nic neříkal, u zubaře jsem už byla ..
27. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl me to rikala sestricka kdyz mi vystavovala prukazku ze to musim mit potvrzene jak zubare tak obvodaka.
@petulaho :wink: bude to dobrý...prostě musí...já už objednala mrtě šamponků...olejíčků, mlíček na tělo :grinning: :grinning: :grinning: a miniangel soud....mě řekli,že mám čekat výsledky do týdne poštou...a že můžou zavolat.../to myslím,ale jen v případě špatných výsledků../
@petulaho no, mně právě vůbec nic neřekli....že mám jít k zubaři,k obvoďákovi...atd...k zubaři ale jdu....už za pár dní...au au..
27. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset podivej se na zadni stranu prukazky je to kolonka pod zubarem.zkus se poptat na dalsi poradne
27. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já naštěstí žádný nemoce ani problémy nemám, léky žádný neberu, tak tam teda skočím až před porodem někdy, i když to se zase člověku nebude chtít s tim břuchem :slight_smile:
27. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl me sestra rikals ze vysl trvaji tyden a to jdu zrovna do.poradny tak doufam ze to bude ok.ty uz je za chvili budes mit.ja az 5.2
27. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik no prave.proto to chci mit za sebou uz ted:slight_smile: i kdyz ti nic neni mel by ti tam dat razitko
27. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho jj já vím, ale právě tam žádnou takovou nemám .. divné, zeptám se příště na kontrole
27. led 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho tak se těšíme na zprávičky:slight_smile: ať je mimčo poslušné a hezky se ukáže:slight_smile:. Já jdu k zubaři dnes is dcerou.

@verumik Jinak u obvoďáka udělají asi EKG (nebo na něj pošlou), já jdu prvně na internu a naplicní ve stejném baráku jako je gynda a pak k obvoďákovi donesu to EKG a on mi jen dá razítko:slight_smile:
27. led 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, díky, tak snad mě kdyžtak nechaj porodit i bez razítka :grinning:
27. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset aha tak se poptej:slight_smile:
@pisisvori dekuju.domlouvam mu at se ukaze:hearts:
27. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho sestra říkala do pátka...no,tak snad jo... :wink:
27. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset jakou máš průkazku...jeslti jako já gs mamavit..tak to je pěkně debilní :grinning: :grinning: :grinning: tak na to přímo kolonky nejsou...
27. led 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ano přesně tu :grinning:
27. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik určitě nechají:grinning:
27. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset ta je co....se v ní nikdo nevyzná...já teda vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl kdysi dávno bez správně vyplněné průkazky nedali prý mateřskou, ale dneska to asi nikdo moc neřeší...možná vlastní dr. gyndař může "prudit" ať si to doplníš:slight_smile:. Ale třeba kvůli císaři pak stejně musíš na interní vyšetření kompletznova.....
27. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori jj, presne .. Na 95% budu rodit cisarem, tak zatim neresim ekg a obvodaka, protoze si to pak stejne budu muset obehat.. V prvnim jsem to resila brzo a pak musela znova... Tak si ted usetrim praci..:slight_smile:)
27. led 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori to už chodíte takhle brzy holky?
@muddledgirl já mám takovou starou komunistickou průkazku, se mamka šklebila, že měla skoro před 30 lety úplně tu samou... jsem myslela, že jsou všechny průkazky stejný, ale vy máte všechny takový krásný obal na ni a já nic :frowning2:
27. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Dr. taky jen řekl ať si během těhu zajdu k obvoďákovi a k zubaři na kontrolu, že je potřeba razítko do průkazky, ale asi je jedno ve kterém týdnu to bude.
Holky poraďte, kde mám koupit levně nějakou pěknou šatníkovou skříň s hodně poličkami. Chci začít pomalu chystat věci, tak ať to mám kam dávat, jinak nevím kam bych to strkala.
Včera jsem pobíhala s metrem kde co bude, tak postýlku a přebalovací pultík na kolečkách (je pod ním i vanička a dost přihrádek na plenky a kosmetiku) budu mít v ložnici a skříň na věci pro miminko v předsíni. Jo nacpat tolik věcí do malého bytu je někdy umění :slight_smile:
27. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori mně nevadí tam jít...ale nejsou tam na to kolonky... :unamused: :grinning:
27. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek