• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
Holky my doma váhu naštěstí nemáme, ale vážila jsem se v neděli u manželových rodičů a mám 3 kila nahoře :confounded:.
19. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám navrch 3,7 celkem :unamused: Doufám, že se to trochu ustálí, bojím se přibrat 30kg :slight_smile: Zatím to asi bude voda, s oblečením ještě problém nemám, spíš jsem oteklá jak meloun :slight_smile: zítra se zeptám na kontrole, jak můžu zmírnit to zadržování vody... vypiju denně tak 2,5-3l vody, ale jdu 2x na wc... večer pak stoupnu na váhu a jdou na mě mdloby :slight_smile: už nechci být nikdy znovu metráček :slight_smile:
19. lis 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori děkuji,ale až zítra v 10:slight_smile:jsi hodná,dám hned vědět
@winterska děkuji:slight_smile: a já tobě gratuluji k průkazce:slight_smile:tak šup nohy hore doma a nic nedělat
19. lis 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno těhulky :wink: Já teda zatim bříško moc nepozoruji, ale jsem prvně těhotná, prý je to vidět později. Tak si musím počkat. Ale v práci to chci stejnak do Vánoc utajit, tak se mi to hodí. Jinak špatně mi bývá spíš na večer, ale naštěstí nezvracím. Většinou pomůže, když se najím. Váha je zatim stejná. Ráda bych přibrala max. 9 kg na doporučení ortopedky, kvůli skolioze bederní páteře. Dneska pojedu vypucovat a pomazlit koníky, tak se budu zase konečně hýbat :grinning: Unavená jsem, ale podle mě i z toho podzimního počasí. Tak krásný den, ať se daří a není vám moc špatně.
19. lis 2013 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@winterska Jé super, gratuluju k průkazce a PN. Doufám, že za týden přijdu domů od dr s tím samým :grinning:
@klariss01 Já teda naštěstí nehubnu :slight_smile: Ale normálně kdybych jedla takhle jak prokopnutá, tak mám aspoň o 2kg nahoře a teď mám pořád stejně. Holky, nebojte se tolik přibírání. Musím říct, že nepřibrat je daleko horší, já měla za celé první těhu nahoře 8 kg a to vesměs až v posledním trimestru, do té doby jsem akorát zvracela a nic neudržela a doktor už mi hrozil nemocnicí... Takže raději přibrat hodně. Jo a po porodu jsem měla problémy s nadváhou tak jako tak :grinning:
19. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 mys máme hned od začátku s mužem jasno - Jakub nebo Ella:slight_smile:a co vy?
@zenablazena teda to je lepší,.že ti ej trochu lépe a co ti dr.řekla?
@chancel18 snad ti ty nevolnosti brzy přejdou a kolik jsi tt?
19. lis 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Jé, tak Ellu možná budeme mít společnou :slight_smile: Ale pokud kluk, tak se serveme :slight_smile: Já chci Štěpána, přítel kluka vůbec nebere v úvahu :grinning: no, bude to sranda :slight_smile: Ale třeba se to všechno ještě v průběhu změní :slight_smile:
19. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem se dnes objednala k dr, pocitala jsem, ze me objednaji za tyden nebo 14 dni, ale nakonec jdu az 12. prosince, no des, kdo to cekani ma vydrzet ?? :angry: No ale aspon bych mela byt uz v devatem tydnu, takze bude hned jasno, jestli je vsechno v poradku a nebudu se stresovat, kdyz by pristi tyden nebylo treba srdicko..

Co se týce vahy, v prvnim tehu jsem pribrala temer 30 kg a 15 kg co mi zbylo z prichodu z porodnice mam porad nahore, takze ted moc pribrat nechci, ale nevim jak mi to vydrzi, protoze porad jim..sladky teda nemuzu ani videt, ale pro maso bych vrazdila :grinning:

Jmena jeste vymyslena nemame, domluvili jsme se s manzelem, ze se o tom poradime az budeme vedet co cekame..Já teda mela pro kluka pripravenyho Alexe a pro holku Viktorku nebo Lauru, ale bylo mi to zamitnuto :grinning:
19. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme ve jméně jasno. Pokud to bude kluk, tak Matěj a pokud holčička, tak Adélka. Ale do porodu rozhodně pohlaví dítěte znát nechceme.
19. lis 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pivonka2 @stepankakv ahojky, tak jsme po kontrole, miminko tam je, vidět ale ještě není, protože je moc prťavý. Měla bych být 5+6, ale podle gest. váčku je to 5+1. Jsem objednaná za 2 týdny, to bude vidět 100% srdíčko a dostanu průkazku. Být tebou, jdu taky radši později než v ten čtvrtek, pokud víš i datum oplodnění. Ať to máš rovnou se srdíčkem emoticon držím palce. Fotku mýho prťouse alias černého fleku u mě v albu.
19. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulaho
@klariss01

Holky, já taky chtěla hrozně Ellu ... ale nedávno jsme se tak bavily s kamarádkou těsně před jejím porodem, jaké chce dát jméno a ona tvrdila, že Elišku a já jí říkala, že bych chtěla Ellu a hádejte jak nakonec tu svoji holčičku pojmenovali? Ella :confounded:. Takže jsem ještě myslela na Elen, ale manželovi se ani Ella ani Elen moc nelíbí, tak to bude asi Karolína, to se mu líbí a k našemu příjmení se hodí asi nejvíc a kluk bude Patrik :slight_smile:.
19. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
k výběru jména doporučuju podívat se na stránku nasejmena.cz. Jak pojmenuje rodič své dítě, je jeho věc a nikdo nemá právo do toho kecat. Nicméně, podívejte se na Matěje i Adélku. Ano, jména pěkná, ale já bych nechtěla, aby byl/a 3. toho jména ve třídě. Pokud chce být rodič dnes originální a aby jeho dítě ve třídě "vyčnívalo," jsou IN spíše jména naší generace. Matějů, Adélek, Matyášů a jiných -ášů je hromada. Fakt. Ale proti gustu....:slight_smile:
19. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mi jmena budeme resit,az budeme vedet,co to bude. I tak to bude boj. Hlavne o holcici jmeno.
19. lis 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendy_ tak stejně budeš muset mít vymyšlená pro obě pohlaví, ať už si to necháš říct, nebo ne :slight_smile: Mojí kamarádce celé těhotenství tvrdili, že bude mít holčičku a z holčičky je kluk jako buk :slight_smile:
19. lis 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 a kdy jdeš k tomu doktorovi? :slight_smile:
19. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k Vám. Jsem teď v osmém týdnu. Radost mi teda kazí doktoři, že kvůli mým zdr. problémům to nemusí dopadnout, ale já drobkovi věřím.. Držím všem palce, ať máte pohodové těhotenství a vše je ok!
19. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Tak jsem dnes byla u doktora podle menstruace jsem pry 7tt a 6 dni. Podle velikosti plodu (9mm) jsem udajne v 6 tydnu. No tak si vyber :D
Nevolnosti snad brzy prejdou, nekdy je to horsi nekdy lepsi. Jak se citis ty?
19. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Já už byla, ale nic moc tam ještě neviděl. Jen potvrdil těhotenství. Další prohlídku mám příští pátek 29.11
19. lis 2013 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivdizzi ahoj, taky přeji, at vše dobře dopadne. Doktoři občas trochu straší, neboj.
19. lis 2013 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset Já už byla, ale nic moc tam ještě neviděl. Jen potvrdil těhotenství. Další prohlídku mám příští pátek 29.11
19. lis 2013 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Já taky v pátek :slight_smile:
19. lis 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 Taky nejsem moc pro jména typu Matyáš, Tadeáš atd. Jsou ted hrozně časné, ikdyž nejsou škaredé. Já teda ani nemusím moc jména pro holčičky jako Valérie, Claudie atd. Já jsem prostě spíše pro ty více české. Jako třeba Kateřina, Anežka a kluk Honzík pro tátovi, to je jasné :grinning:
19. lis 2013 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Jsem ráda, že nejsem sama. Ve svém okolí jsem taková rarita (jako že je nemám ráda). My máme Taťánu a jsme rarita. Vykašlali jsme se na módu. Ségra má Haničku a je totálně out. No jsem zvědavá, co vymyslíme pro druhýho prcka.
19. lis 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 aha, tak příště už určitě uvidíš :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Ahoj, tak co nám dr.řekla... nic veselého :frowning2: Pokud chceš, napiš mi zprávu, ale myslím, že pro nastávající maminky je to stresující, kor teď na začátku těhu. Ale jak chceš, ráda Ti o tom napíšu, protože díky těm nevolnostem se nikam nedostanu a nemám si s kým povídat o trápení :frowning2:

Samozřejmě i vy ostatní..
19. lis 2013 v 19:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zenablazena tak to mě mrzí, jestli máš neradostné zprávy:frowning2:
19. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Pokud jde o jména tak u nás je jasný kluk: Antonín, holčička buď Maruška (tu jsme chtěla už u první dcery-Anička, ale ustoupila jsem a teď mě to mrzí, protože dcera má svátek 14 dní po narozeninách) nebo Eva (i když zase by měla svátek na Štědrý den...pak možná Alžběta, Žofie:slight_smile:
19. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivdizzi Ahoj a vítej. Přeji Ti příjemné a bezstarostné těhulkování :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 jojo to máš pravdu, děkuji moc.
19. lis 2013 v 19:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek