• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@muddledgirl to chápu... život nám občas nastraží "pěkné" překážky a to pak ovlivní všechno... určitě s nimi bude rozumná řeč... já se ještě pro jistotou poptám té kolegyně, ale na sociálce by měli mít větší experty :slight_smile: když se chce, tak jde všechno :wink:
28. led 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 třeba to fakt půjde doplatit....to by bylo supr...kupodivu první úřad,kde jsou paní moc milé... :wink:
28. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no zvýšenou a léčim se právě asi od deseti let,tehdy se to jmenovalo thyerotom,je důležité aby mimčo mělo dostatek jodu
28. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka já to taky přiznávám... sice prakticky nekouřím, ale jak jsem "emocionálně slabší", tak mě občas něco vytočí až k slzám a to si pak musím dát :slight_smile: je to tak 1 kousek za 14 dní... jak říkáš - pyšná na to taky nejsem, ale doktor to ví (a sám řekl, že je lepší si dát málo, než přestávat ze dne na den)... v práci je to nemyslitelné a když už, tak jen doma, ať mě nikdo nevidí :slight_smile: ještě pořád to "filtrujeme", tak snad to nebude tak hrozné :slight_smile: ale jak se malé narodí, nechci ty smrady v bytě ani za nic! :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 přesně tak :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska taky jedeme za 14 dnů na hory. Já se segruš budeme chodit jen na procházky. moc se těším. Lyžovat bych si netroufla. Nejsem tedy ani nijak dobrý lyžař, tak radši jen procházky v horách..Moc se těším. Tak si to taky užij.
28. led 2014 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carodejkalucka tak to je u jakéhokoli problém se štítnou nutné...tak na to,že se léčíš tak dlouho...tak to je super...že bereš tak nízkou dávku....jen tak dál.... :wink: :wink: :wink: Autoimunitní zánět by měl být z neléčené zpomalené....snad se to pak nějak po porodu uklidní....
28. led 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka
@klariss01

tak já si od té doby nedala ani šluka, nechci protože se znám a bojím se, že bych pak kouřila, třeba málo, ale kouřila, takže to ani nepokouším .. ale neříkám, že chuť není, ale nestojí mi to za ty výčitky pak

jinak znám spoustu holek co kouřily celé těhotenství a mají zdravé děti .. taky si myslím, že dýcháme takové sračky, kor my na severní moravě, že to máš prašť jak uhoď .. takže to, že si občas zapálíš je už asi jedno .. jen mně to prostě moje svědomí nedovolí no :slight_smile:
28. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho ty se máš že už to víš. Já už se nemůžu dočkat.Tak gratuluji.
28. led 2014 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset tak to si piš, že mám pak výčitky jako blázen... ale jak jsem psala o pár řádků výše - asi je to lepší, než topit dítě ve stresovém hormonu... já dělám v praze na proslulou Legerovou ulicí, takže si dovedete představit, co moje dítě inhaluje... ta jedna cigaretka za 14 dní je pro něj možná tak příjemná změna :grinning:
28. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
určitě se to má po porodu zlepšit :grinning: ,a neboj,když se o tom ví a hlídá se to,neni se čeho bát,v těle nákou dobu trvá než se hodnoty srovnají a tys na to přišla nedávno :wink: kdybys byla z Plzenska,mam výbornou lékařku
28. led 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina Moje starší sestra taky do pátýho měsíce neměla vůbec bříško a pak měla takové jako moje mamka s dvojčaty :grinning:
28. led 2014 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 dekuji:wink:
28. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo jaký je manžel lenoch, ta spermouše ma šikovný a rychlý :grinning:, to já mám problém s imunitou a na štítku se léčím skoro 10 let - beru euthyrox - začínala jsem 75, pak 100 a od velikonoc 112. Štítka hodně ovlivnuje těhotenství.

@carodejkalucka moje pedikérka hulí krabku denně, při těhotenství jí dr. nedovolil přestat, jen to kouření omezila, protože by plod měl něco jako absťák....
28. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carodejkalucka Jsi hodná,ale jsem z Podkrkonoší...
28. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 no a já žiju v okolí Ostravy, pracuju přímo v Ostravě a tady je to nejhorší z celé ČR, kdo neviděl neuvěří, ale kolikrát nejde přes smog vidět na 2 metry :unamused:. No naštěstí se do tří měsíců stěhuju do Jižních Čech, tam se nám bude dýchat i žít lépe :slight_smile:.
28. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska já začínala na 25 Letrox v červnu a mám 100...masakr... :wink:
28. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Ještě něco Ti našli na imunu? :frowning2:
28. led 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 slušnej seznámek :grinning: Já má zatim asi jen 10 kusů bodíček, nic víc. Ale už brzy vezmu obchody útokem. Zatim zkoumám trh a ceny :grinning: Nechci vyhazovat peníze. Protože trh pro mimča je prostě předražený jako hrom. Prodejci ví, že mamči by pro ty svoje prťata udělaly všechno a utratí poslední korunu za věc, kterou nakonec vůbec nepotřebuji. Když seženu něco v super stavu na bazaru jdu do toho.
28. led 2014 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi také bublá bříško.Mimčo asi nacvičuje ve vodě novou sestavičku. Je to úplně nízko v podbříšku.
28. led 2014 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ally8 máš recht... jak jsem tu psala - koupila jsem za 300 obrovský pytel věcí na aukru, to ošklivé vyházela a přesto mi asi 50 kousků zbylo :slight_smile: takže 6kč za kus :slight_smile: taky nemíním investovat do nového - krom kočárku a přebalováku mám prakticky všechno použité... nemá to smysl, mimino roste rychle... snad jen boty budu kupovat nové a značkové nechci mu oddělat nohy, ale na ostatním mi tolik nesejde :slight_smile:
28. led 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl no, nějaké NK bunky - s nimi byl problém (mmch mě tam poslali z CARu az po 2. IVF - ty první dvě byly vlastně na nic :-/.) a prý vypuzuju nejen semeno, ale i embryo.. Na to jsem brala do 12tt prednison.

@ally8 ty se máš, že ti bříško už šplouchá :slight_smile: mně jen pobolívá :pensive:
28. led 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska to bývá časté bohužel... :frowning2: no tak mě tam nikdo neposlala...sama jsem si řekla o imuno a genetiku....po 3 neúspěšných transferech....jo jo...prednison se bere na hodně věcí.....tak hlavně,že se zadařilo....my máme špatné spermio celkově....ale jinak se nic nenašlo kromě štítné...ANA pozitivní to je myslím,že je tam autoimunitní problém...což je ta štítná..
28. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedna holčina mi napsala,že i z nemocenské mám nárok na MD a našla jsem toto,tak snad jo..

Při mateřské dovolené pobírá matka (popřípadě otec) peněžitou pomoc v mateřství, pokud na ni má nárok. O tuto dovolenou nemusí zaměstnanec žádat, postačí potvrzení lékaře. Nárok vzniká za předpokladu, že:
Byla žena v posledních dvou letech před zahájením pobírání peněžité podpory v mateřství nejméně 270 dnů nemocensky pojištěna. Tato doba nemusí být souvislá. Do této doby se však nezapočítává evidence na úřadu práce, doba pobírání důchodu z důchodového pojištění, doba studia.
Pokud je rodič osobu samostatně výdělečně činnou, musí splnit ještě jednu podmínku. musíte platit nemocenské pojištění alespoň po dobu 180 dnů v roce, který následuje před porodem.
28. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl taky jsem si o to musela říci - a jen na doporučení holek tady na koníkovi.. jinak by mi to nikdo neřekl. Hodně mě tlačili do IVFka a pak jsem otěhotněla jen přes IUIčko.. Bohužel za tu dobu stálého braní prednisonu jsem přibrala z velikosti 42 na 46-8. Tak doufám, že až porodím, začnu se sebou něco dělat..

přiznám se, že moc těm imunitním problémům nerozumím, když vidím zprávu z imunologie, je to španělská vesnice :confounded:
28. led 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkalucka ty jsi z Plzne? :slight_smile:
28. led 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Také moc gratuluji ke chlapákovi :wink: A výsledky triplů se dozvím příští týden.
28. led 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jsem ještě sežrala 4 knedlíky se svíčkovou a jde se spát :grinning: :grinning:
28. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@klariss01 :grinning: Bodejť.. Manžel zase dělal hamburgery, tak jsem stláskala rovnou dva :grinning: Tak ať nemáš těžké sny...
28. led 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska no,tak já si to vyhledala taky na netu....a řekla si o to... :wink: No jo no......když je dobrý spermio,viď.... :wink: To se dáš dokupy,to teď neřeš....
28. led 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek