• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
autor
@muddledgirl já si teda myslím, že pokud jsi na neschopence a normálně máš smlouvu je to jako bys byla zaměstnananá. Jen nevím z čeho se pak počítá PPM, protože se počítá 12 před nástupem na mateřskou a od ttoho se odečtou měsíce , kdy jsi na neschopence . A když je nějak hodně nízký vyměřovací základ, tak si taky nemůžeě vybrat dlku. Jsou tady diskuze o matečské a rodičáku...odpovídá tam holka s nickem j.a.n.i. a ta ví vše:slight_smile:
29. led 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 botičky také nové to jo. A v pátek mrknu v Praze do babycentra, tak určitě neodejdu s prázdnou :grinning:
29. led 2014 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klariss01 já budu mít určitě novou postýlku a kočárek, většinu věciček, ale taky chci něco nakoupit i tady na bazaru, ale to musím počkat na pohlaví :slight_smile: a včera jsem objednala použité houpací lehátko pro mimčo a je jako nové :slight_smile:
29. led 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, noc dneska děsná, budila jsem se co dvě hodiny. A ted k zubaři, no, nevím, co mi v té puse chce dělat, málem jsem si ani nevyčistila zuby, jak se mi navaluje :grinning: Tak to bude muset být buď mega rychlá akce, nebo nevim.
29. led 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazpe já sem z Rokycan,to je kousek:slight_smile:
29. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 děkuji...tak to budeme mít výsledky stejně...už aby to bylo za náma vid?
29. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 teda tak at ve zdraví zubaře přežiješ...
29. led 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jsem tu nová.Jmenuji se Míša a je mi 34.Termín porodu mám 13/16.7.Chtěla jsem se zeptat jestli tady není některá z Okresu Blansko popř.z Brna?Děkuji Míša :slight_smile:
29. led 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
táák už to mám za sebou, jeden z těch méně zkažených spraven :wink: musím se odměnit, že jsem to přežila a zubařka taky. Další termín jsem si dala pěkně pozdě odpoledne, to už se mi špatně nedělá a snad i ty zadní zuby zvládneme.Ale co jsem těhotná, tak to ošetření aspon nějak zvládám, předtím jsem téměř omdlívala v čekárně :grinning:
29. led 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

malá má náběh na angínu :angry: tak sem si aspon hned se sestřičkou domluvila že mi vezme i druhého prcka

a budu renovovat postýlku,dostala sem jí ale chci jí přelakovat na bílo tak sem zvědavá jak to dopadne :grinning:
29. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pisisvori ta mi právě napsala,že mám nárok na MD... :wink: Když mám stále smlouvu...
29. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulad Ahoj vítej mezi námi a jestli chceš doplň se k nám do tabulky, tu najdeš pár stránek zpět. Mimochodem já jsem z Brna :slight_smile:
29. led 2014 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, budu mít svátek, tak koukám, že by mi mohl manža naježit kojící polštář, máte někdo už koupený, nebo nějaké tipy? Mě přijdou všechny stejné. Líbí se mi tenhle:
http://www.tehotenskypolstar.cz/kojici-polstar-dvoubarevne-hvezdy
29. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pisisvori tak řeli,že nárok na MD mít budu,tak to je super...dál se v tom zatím šťourat nebudu,tak radost až na kost....No a ze Sanusu nevolají...tak věřím,že v pátek přijde obálka s dobrými výsledky tripplů..atd. :wink:
29. led 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verumik kočinko...to je na mě vysoká škola mít rozmyšlený kojící polštář... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik nedávno jsem to taky řešila a ty s těma kuličkama jsou totálně na prd .. jakoby ty kuličky mizí nebo jak to říct .. nejlepší je paměťová pěna, ale to počítej tak 2 tis. zrovna včera mi přišel, mám ho z Dedry, je fajn, ale dost velký teda, ani nevím jestli ho budu používat .. tenhle je teda spíš na spaní než na kojení .. ty na kojení nevím, to neporadím
29. led 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik z tohoto bych určitě brala duté vlákno ty kuličky nebrat!
29. led 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé sakrýýýýš, a mě se líbí tenhle želví a je taky s kuličkama :frowning2:
http://www.fler.cz/zbozi/sada-pro-miminko-kojici-polstar-zavinovacka-4297801
29. led 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik no ten je hezkej...fakt...
29. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Pani má krásný věci, třeba tohle je fakt boží:
http://www.fler.cz/zbozi/mantinel-kapsar-s-aplikaci-sovicek-4673705
29. led 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik to teda.je nádherný....já nevim....asi koupíme cestovní postýlku...protože taky někdy prcka pojedem ukázat rodičům přítele...tak aby měl kde spát....
29. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik mně se líbí povlečení s opičkou, jsem ujetá na opice :grinning:
29. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verumik ten kapsář je boží
29. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@endie No, člověk by za tyhle blbiny dokázal utratit majlant :slight_smile:
29. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik tak to je boží :slight_smile: viděla jsem v nějakém albu i v modré verzi. Asi něco podobného pořídím, protože jsem poslední dobou na sovičkách ujetá :D
29. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulane taky ujíždím na sovičkách, ale přijdou mi spíš holčičí, nevím proč :wink:
29. led 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs tak v té modré a nebo hnědé mi to holčičí nepřijde. Ale mám vyhlídlé ve fialové verzi, tak snad to ta holka bude :grinning:
29. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verumik mám kojo polštář asi 6 let - když jsme se začali snažit o mimi - měli ho v tescu ve velké akci (kamarádka doporučila) a je plněný dutým vláknem - bohužel nejde doplnit ... Ale kamarádky, kterým jsem ho kdy půjčila si nestěžovaly :slight_smile:
ten tebou vybraný je moc hezký :slight_smile:
29. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pozor, nemusíš ho používat jen na kojení, lze s ním i spát - prý skvělá podložka pro těhu bříško :grinning: nebo se o něj opřít :slight_smile:
29. led 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek