• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@zenablazena taky je mi lito, jesti mas spatne zpravy a preju ti aby vsechno dobre dopadlo :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jéééé vy už řešíte jména :grinning: Manžel má jasno a já také, ale nevím jak to pak později bude, páč jméno na holčičku si chce vybrat sám. U Verunky jsme dlouho rozmýšleli Veronika & Hana Marie (po babičce). Na porodním sále mi řekl, že by se mu na ní líbila Adélka, ale už měl smůlu, jméno jsme měli zapsané. Později říkal, že je to čertice a že by se na ní jiné jméno, než Verunka ani nehodilo. Kluka jsme chtěli Vítka, ale to si teď pojmenovala sestřenice. Takže tu Adélku chce manžel teď, pokud ho to nepustí a já na kluka vybrala Oliver a bude to boj si ho prosadit :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Jejda, to nezní moc pozitivně. Držím palce, ať je všechno v pořádku :slight_smile: Pozitivní myšlení dělá divy :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 jmena vybereme obe, ale pri vyberu si dame vic zalezet ( vice se budeme dohadovat) na tom, ktere by to melo byt. A u syna jsem to vedela sto pro, ze to bude kluk a mala ji na utz taky vyvalila, ze nebylo pochyb. Tak uvidime.
19. lis 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena ja si vzdy myslela jak je Oliver neobvykle jmeno, aleasi jde do mody, protoze mam okolo sebe asi 4 maminky, ktere maji Olivera. :slight_smile:
19. lis 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivdizzi držím moc palce,at se miminko drží...
@chancel18 opatruj se,miminko to dožene....byla asi později ovulka ne?já zatím tuk,tuk dobrý:slight_smile:
19. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my tedy tušíme, že by to mohla být holčička (už jsem 2x potratila - jednou to byl chlapeček) - prý holky víc vydrží - co si budeme povídat - jména ještě vymyšlená nemáme - chtěla jsem Aničku (po babičce), ale má svátek v červenci, a nechci svoje dítě trápit blízkostí svátku i narozenin - sama mám vše od prosince do ledna - nic moc..
19. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena i přes nepříznivé zprávy od dr. doufáme všechny, že je u tebe všechno v pořádku a posílám ti :hearts: pro štěstí
19. lis 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena To je mi líto :frowning2: Drž se a pokud možno v klidu. Já vím, to se lehko řekne... Ať je líp.
19. lis 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ally8 Já teda nevím, že by byl Matyáš moc častý, Tadeáš a Tobiáš jo, s těmi se roztrhl pytel. Mě zrovna dnes Matyáš napadl... Uvidíme :slight_smile:
19. lis 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, dneska v 16:00 kontrolička :slight_smile: A bude průkazka :slight_smile: Zkusím si vyškemrat nějaký obrázek čočky, ať se můžu pochlubit :slight_smile: Tak držte palce, ať je všechno OK... i já budu myslet na všechny, ať vše dobře dopadne. Pěkný den všem!
20. lis 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak já jdu dneska ve 14:15, přiznám se, že jsem docela vystreslá, první kontrola. Pořád mám v hlavě tu loňskou, kdy mi dr. porůznu vyděsila a pak to nedopadlo.
Navíc je mi příšerně zle, nachlazení+žaludek na vodě už druhý den, tak nevím, jestli je to tou kombinací, nebo se začínaj objevovat nevolnosti. Na blití je mi ve dne v noci, nepomáhá nic.
@klariss01 držím palce, ty jdeš ještě dýl než já, už jsem se bála, že všici jdou ráno

@petulaho Peto, taky hodně štěstí

@zenablazena Držím palečky, a klidně písni do IP, pokud si budeš chtít popovídat.
20. lis 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 No jo, bohužel si nemůžu při DPH dovolit cajdat v pracovní době - pokud nechci makat o víkendu :slight_smile:
Taky držím palečky, snad si sem večer všechny sdělíme dobré zprávy!
Pěkný den
20. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 děkuji moc,i já držímpalce,taky je mi všelijak,ale to jsou nervy...
20. lis 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 taky držím palce na KO,nebo dají jen průkazku?
20. lis 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 držim palce, at je vše v pořádku.
20. lis 2013 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho Kontrola + průkazka + zaplatím si nadstandard, tak doufám, že vyšetření bude patřičně dostatečné :slight_smile: Hlavně se musím zeptat, jak můžu bojovat s tím příšerným zadržováním vody :slight_smile:
20. lis 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrole u obvodní doktorky kvůli té mé angíně, prý podle výtěru mám masivně streptokoka :frowning2: Tak jsem dnes volala na gyndu, jestli by se na mě neměl doktor podívat dřív než toho 3.12., sestra řekla, že určitě jo. Objednala mě na pondělí. Tak se těším a děsím zároveň, co bude...
20. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:
tak vás zdravím a přidávám se do komunity nastávajícíh maminek v červenci, my jsme v 8 tt a už jsem i v PN na rizikovém :-/. Příští týden jsem na kontrolu, tak snad bude všechno ok. Tak hezký den bez starostí a komplikací ;)
20. lis 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jesterka85 vítej mezi námi!

jinak holky, zrovna jsem četla informaci, že zavírají porodnici ve Vrchlabí - takže pokud máte v plánu tam rodit, bohužel se toho asi už nedočkáte:frowning2:
20. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 stejné pocity žaludku na vodě jsem měla minulý týden - plně ti rozumim - bude to dobrý !!! držím palce!!!
20. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 a tobě taky držím palečky ke kontrole!!!
20. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman jé, tak to je nemilá informace. Ale hlavně, že to zjistili hned. Oni si poradí. Tak držim palce at jste v pohodě.
20. lis 2013 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@liss_durman určitě to dobře dopadne neboj, držím palce
20. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, tak mám po dnešní kontrole srdíčko
bije, stáří plodu tak 7+1. Díky častému povidaní se
záchodem napsaná PN.
Ať Vám ty dnešní kontroly dopadnou dobře a já si
večer přečtu jen dobré zprávy :slight_smile:
20. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alveaenerle Jé tak to je dobrá zpráva :slight_smile: Tak ať se ti žaludek zklidní. Já se děsím momentu, kdy to zvracení přijde... :frowning2: Soucítím s tebou.
20. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman
@zenablazena Jéé holky to mě mrzí, že máte starosti :frowning2: Tak snad bude dobře.
20. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@liss_durman děkuju :slight_smile: aspoň vím, že když mi je blbě probíhá
vše ják má i když už mám 1 kg dole :unamused: Tobě držím palečky ať Ti to
v pondělí dobře dopadne a po vyléčení můžes vklidu těhulkovat :wink:
20. lis 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ...Nestíhám ani číst ani psát ... Na kontrolu jsem se tedy přeobjednala a jsem až na 12.12. Ale větší starost mi dělá, že se mi udělal absces a dnes jsem byla na jeho čištění a doktor mi píchnul malinkou dávku mezokainu do rány..Říkal že to těhu ublížít nemůže...nemáte někde zkušenost? Nebo myslíte že mám radši zavolat na gyndu?
20. lis 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pivonka2 děkuji za info..mě nakonec objednali až na 12.12 :slight_smile: To by mělo být vidět všechno :slight_smile:
20. lis 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek