Miminko v červenci 2014

Heký den všem. Zakládám tohle téma pro všechny komu vychází termín na červenec 2014. Budu ráda, když se přidáte.
muddledgirl
29. led 2014
@winterska podložka?Jako,že si ho dáš pod záda?Já nevím no...jestli to není zbytečný... 😉
simculajs
29. led 2014
Holky tak jsem si dala tu práci a založila nám soukromou diskuzi, přidala jsem tam ty co jsou zapsané v tabulce, tak snad jsme tam všechny 😃 Teď se tam jen přesunout 😃
veru324
29. led 2014
@simculajs jáááá tam asi nebudu, protože jsem se zatím nedopsala do tabulky, brzda no 😃
veru324
29. led 2014
@simculajs ha, bajo, tak jsem 🙂
simculajs
29. led 2014
@veru324 Tebe jsem si všimla tak jsem tě dopsala speciálně 😃
zuzulajda87
29. led 2014
Dnes jsme se byli podívat na nový byt,doufám,že v květnu už budeme bydlet ve větším a hlavně našem bytě 🙂 Už ať to je 🙂 Už mi vykouklo bříško,tak jsem se taky dočkala 🙂
winterska
29. led 2014
holky, v Kauflandu mají od zítra v akci nějaké mimi hadříky a i kojící polštář za 299,-- 🙂 Snad to platí v celé ČR 🙂
veru324
29. led 2014
@winterska tyjo, tak tam naběhnu, ten polštář bych za ty peníze brala, pokud to teda nebude nějaký šunt 🙂
winterska
29. led 2014
@veru324 raději si ho osahej, aby ta látka nebyla nějaká divná..
veronika162
29. led 2014
@muddledgirl Já s ním teda spím už tak měsíc. Byla jsem zvyklá spát na břiše...takže si dam ten polštář vedle sebe přehodim přes něj nohu a spím na boku. Je to pohodlne 🙂
winterska
29. led 2014
@muddledgirl no já když sedím na gauči v obýváku, na klíně noťas, tak mi odpoledne docela bolí záda, tak si tam občas nějaký polštářek za ně dám - a je to o dost příjemné, kojo mám zatím schovaný..
nebo se koukni na ten z Kaufu 🙂
veru324
29. led 2014
@winterska jojo, to já to celý pomačkám a vyzkouším 😃
veronika162
29. led 2014
Já vám tak závidím jestli už víte co to bude... Já doufám že mi to zítra na KO řekne...jestli to má pinďu nebo ne 🙂 Jinak posílám svůj pupek...nějak se začíná rapidně zvětšovat 🙂
simculajs
29. led 2014
@veronika162 Ty taky nejsi v tabulce, mám tě přidat do té soukromé diskuze? 😉
veronika162
29. led 2014
@simculajs No už si říkam dlouho že se tam dopíšu a nějak mi to pořád vypadává 😃 Určo můžeš 😉 děkuji
simculajs
29. led 2014
@veronika162 Jsi tam 🙂
muddledgirl
29. led 2014
@winterska jsi hodná..no.....Kauf mám dost daleko....bus asi nezvládnu...8-10 km se mi samotný chtít jít nebude...ale třeba někoho znásilnim...aby se mi tam mrknul... 😉
muddledgirl
29. led 2014
@veronika162 😉 hmm...zatím si to nedokážu představit...já spím odjakživa na boku nebo schoulená jako mimi.. 😃 😃 😃
muddledgirl
29. led 2014
winterska
29. led 2014
@muddledgirl jestli chceš, kouknu na něj a koupím a pošlu ti ho 🙂
muddledgirl
29. led 2014
@winterska dobrý kočko,jsi hodná...já to nějak zařídím.... 😉
blazpe
29. led 2014
@carodejkalucka tak to jo a nebyla jsi na tom nt srceeningu na genetice? Mne totiz take do zpravy napsali, ze tripply nejsou treba 🙂. Ale ja si je asi stejne necham nabrat, preci jen mam uz ten rizikovy vek 😃. A kde se chystas rodit, v Rokycanech?
wendy_
29. led 2014
@simculajs prosim kdyz tak taky dopsat, diky
wendy_
29. led 2014
Tak triple test negativni, dalsi cil je dobry utz za necely mesic. 🙂
muddledgirl
29. led 2014
@wendy_ super,gratuluju...pokud máš vše negativní,tak bych fakt neřešila další ultrazvuk.... 😉 😉 😉
ally8
29. led 2014
@simculajs sovičky jsou také moje milované 🙂 Od té doby co jsem přečetla knížku Sára, tak ještě víc. Mám je jako andílky srážné.
wendy_
29. led 2014
@muddledgirl ja resim vzdy vse az moc 😉
wendy_
29. led 2014
@verumik ja mam kojici polstar s kulickami. Byl to hura nakup az po porodu, kupoval manzel. Ale kulicky se daji dokoupit a doplnit. Takze v pohode,zase se da naplnit tak jak mi vyhovuje. Jinak se mi osvedcilo mit dva potahy na polstar. I kdyz jsem se pri kojeni snazila davat jeste plinku, casto jsem prala. Obcas jsem zapomnela nebo malej hodil savli az tam,kde plinka nebyla.
winterska
29. led 2014
HOLKY, JESTLI MŮŽETE, POJDTE DO SOUKROMÉ DISKUSE: http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze... POKUD VÁM TO NEDOVOLÍ PŘÍSTUP, NAPIŠTE @simculajs, RÁDA VÁS TAM PŘIDÁ 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli