Miminko v červenci 2014

Heký den všem. Zakládám tohle téma pro všechny komu vychází termín na červenec 2014. Budu ráda, když se přidáte.
ppapajade
29. led 2014
@winterska piše mito že stránka neexistuje😞
verumik
30. led 2014
@simculajs Prosím také o přidání, díky
zenablazena
30. led 2014
Dobré ránko děvčátka moje, zase nějaké zprávičky od nás 🙂 Dnes jsme se po dvou týdnech s Verunkou vzbudili doma ve své postýlce. Vše šlo rychleji, než jsme čekali.. Verunka tedy ještě odpočívá. Včera měla protivné ráno, když jí spící vytáhli z vyhřáté postele a položili pod světlo žhnoucí zářivky a odebrali krev. Chudinka malá, dohání co předešlé dny nestihla. Jizvičku má "krásnou", fakt je tenoučká. Jen po těch drenech jsou ošklivé 😞 Beru 5 různých léků denně v různých časech. Zítra jdeme na kontrolu u nás na kardio, kvuli možným výpotkům. Jinak je úplně jiná než byla. Běhá jak drak, na pokoji byla se stejně starých chlapcem a vyrovnala se mu. Ten měl jinou vadu, takže nemodral, ani se nezadýchával. Na FB pak vložím jedno klidnější video 🙂 Bohužel se mi vybil fotak a víc jsem nestihla...
S miminkem v bříšku jdu v pondělí 🙂 A brzy na to mě čeká 2 screening. Už za dva týdny 🙂 Myslím, že ted to bude utíkat mnohem rychleji 😃
Holčičky, ještě jednou moc děkuji!!!!
pisisvoriautor
30. led 2014
@zenablazena skvělé, skvělé, skvělé!!!
carodejkalucka
30. led 2014
@blazpe já ještě pořád nevim kde,ale možná i radši v Plzni,zatím pomalu vše zjištuji,já mám mudr taky v Plzni a ne v Rokycanech 😃
muddledgirl
30. led 2014
http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze...
Zkus tento odkaz...teď chodíme tam...snad půjde...
@zenablazena
winterska
30. led 2014
@ppapajade protože jsi asi nebyla zapsaná v tabulce, tak ti @simculajs nedala přístup - až tu bude, dá ti ho 🙂
simculajs
30. led 2014
@ppapajade Už jsi tam taky 😉
simculajs
30. led 2014
HOLKY PŘESUŇTE SE DO SOUKROMÉ DISKUZE ČERVENCOVKY 2014, KLIDNĚ MI NAPIŠTE IP AŤ VÁS TAM PŘIDÁM, TUHLE ASI SMAŽEME AŤ SE TO NEPLETE 😉 http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze...
laurett
30. led 2014
@muddledgirl fakt? kolem nás Samíků plno! :-| Líbí se mi to jméno už od dětství a vždycky jsem ho měla předvybráno 😃 ale poslední 3 roky jej najednou objevili i ostatní.. a roztrhl se s nima u nás pytel. Zrovna včera jsem byla v obchodě a "Samíku pojď, jdeme".. hrůza.. a posledně jsme šli i s manželem a před námi taková děsivá baba uřvaná, před ní špinavé dítě a ona řvala "Samueli.." 😃 a tak se manželovi nějak přestalo líbit 😢 a přišel s Tadeášem =-) jako nemůžu říct, pěkné jméno, Samík je hezčí, ale je taky fakt pěkné, jenže taky se nějak rozmáhají, i když ten Matyáš asi víc.. tak prostě pro kluka fakt nevím 😞 kdyby to byla holka máme jasno, ale asi nebude, tak jak ho pojmenuju fakt nevím 😕 😃
laurett
30. led 2014
@simculajs můžu se zeptat prosím? já jsem byla taky pořád líná se zapsat do tabulky 😃 a vy se chcete na tu soukromou diskuzi přestěhovat úplně, anebo vás tu pořád najdu? 🙂
muddledgirl
30. led 2014
@laurett http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze...

Klikni na odkaz a choď sem za námi..
laurett
30. led 2014
@simculajs a neumím číst, už to vidím 😃 jak se tam přihlásím nebo přidáte mě prosím?
laurett
30. led 2014
@muddledgirl mě to zatím nejde, píše mi to, že stránka neexistuje, asi ještě nejsem přidaná 😃
muddledgirl
30. led 2014
@laurett jajaj...napíšu Simulajc...vydrž
simculajs
30. led 2014
@laurett Přidám tědo obou nových soukromých diskuzí, tahle se snad časem smaže 😉
simculajs
30. led 2014
@laurett Už jsi tam 🙂 zkus ten odkaz, už by to mělo fungovat 😉
romcacak
30. led 2014
Ahoj všem. Tak jsem vás propásla. Už máte soukromou diskuzi. Nechtěla jsem veřejně. Můžu ještě k vám?? Díky
lana.r
30. led 2014
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, termím mám 9.7.2014 a bude to asi chlapeček 🙂 uvidíme na screeningu ve 20-tém týdnu, hlavně aby mimuško bylo zdravé.
Mám po odběru triple testu a čekám na výsledek.
Děkuji a přeji všem krásné těhulování 😉
tesorina
30. led 2014
@lana.r Já tě k nám neumím přidat, ale napsala jsem jedné šikovné holčině a ta tě k nám navede 😉
tesorina
30. led 2014
@lana.r Jinak gratulace k chlapečkovi, mě taky řekli chlapečka a termín mám skoro stejný.
andulajda
30. led 2014
Ahojky, teeda dalo mi to fušku, než jsem všechny ty příspěvky zase přečetla🙂 Hlásím, že jsme byli na dalším UTZ včera a vypadá to asi na holčičku🙂 Sice nám ukázala dobré kotrmelce a zadeček 😃 ale vypadá to prej na holku, tak ještě uvidíme, zda-li nám to Dr. potvrdí i za měsíc. Jinak o jaké značce kočárku přemýšlíte? Máte už nějakého favorita? 🙂
Něco mi asi uniklo, ale proč se přesouváte do soukromé diskuse?
simculajs
30. led 2014
@andulajda Nikdo si to tam nemůže přečíst jako tady 🙂 Přidám tě tam taky ju?
simculajs
30. led 2014
@lana.r Jsi tam 🙂
andulajda
30. led 2014
@simculajs Aha, aha, tak mě tam přihoď taky ať jsem na příjmu veškerým informacem 😉
simculajs
30. led 2014
@andulajda Už jsi tam 🙂 odkaz je někde tady výše...
lana.r
30. led 2014
@tesorina ahoj, děkuji 🙂 taky jsi z Brna, pan doktor v centra prenatální diagnostiky nám řekl, že to bude kluk. Tak snad mu můžeme věřit 😉 manžel už jinak ani nechce :-N hezký večer
lana.r
30. led 2014
@simculajs ahojky, děkuji za přidání a budu se těšit na pokec 🙂
sanigua
30. led 2014
@verumik ahoj,ten jsem si nechala koupit od holek z práce🙂jen ten fleec povlak,velikost tu mensi a náplň kuličky,ale teprve dojde🙂