• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@winterska piše mito že stránka neexistuje:frowning2:
29. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Prosím také o přidání, díky
30. led 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčátka moje, zase nějaké zprávičky od nás :slight_smile: Dnes jsme se po dvou týdnech s Verunkou vzbudili doma ve své postýlce. Vše šlo rychleji, než jsme čekali.. Verunka tedy ještě odpočívá. Včera měla protivné ráno, když jí spící vytáhli z vyhřáté postele a položili pod světlo žhnoucí zářivky a odebrali krev. Chudinka malá, dohání co předešlé dny nestihla. Jizvičku má "krásnou", fakt je tenoučká. Jen po těch drenech jsou ošklivé :frowning2: Beru 5 různých léků denně v různých časech. Zítra jdeme na kontrolu u nás na kardio, kvuli možným výpotkům. Jinak je úplně jiná než byla. Běhá jak drak, na pokoji byla se stejně starých chlapcem a vyrovnala se mu. Ten měl jinou vadu, takže nemodral, ani se nezadýchával. Na FB pak vložím jedno klidnější video :slight_smile: Bohužel se mi vybil fotak a víc jsem nestihla...
S miminkem v bříšku jdu v pondělí :slight_smile: A brzy na to mě čeká 2 screening. Už za dva týdny :slight_smile: Myslím, že ted to bude utíkat mnohem rychleji :grinning:
Holčičky, ještě jednou moc děkuji!!!!
30. led 2014 v 08:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@zenablazena skvělé, skvělé, skvělé!!!
30. led 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blazpe já ještě pořád nevim kde,ale možná i radši v Plzni,zatím pomalu vše zjištuji,já mám mudr taky v Plzni a ne v Rokycanech :grinning:
30. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ppapajade protože jsi asi nebyla zapsaná v tabulce, tak ti @simculajs nedala přístup - až tu bude, dá ti ho :slight_smile:
30. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ppapajade Už jsi tam taky :wink:
30. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY PŘESUŇTE SE DO SOUKROMÉ DISKUZE ČERVENCOVKY 2014, KLIDNĚ MI NAPIŠTE IP AŤ VÁS TAM PŘIDÁM, TUHLE ASI SMAŽEME AŤ SE TO NEPLETE :wink: http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/cervencovky-2014/?lastref=hp&post=last&page=last
30. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl fakt? kolem nás Samíků plno! :unamused: Líbí se mi to jméno už od dětství a vždycky jsem ho měla předvybráno :grinning: ale poslední 3 roky jej najednou objevili i ostatní.. a roztrhl se s nima u nás pytel. Zrovna včera jsem byla v obchodě a "Samíku pojď, jdeme".. hrůza.. a posledně jsme šli i s manželem a před námi taková děsivá baba uřvaná, před ní špinavé dítě a ona řvala "Samueli.." :grinning: a tak se manželovi nějak přestalo líbit :cry: a přišel s Tadeášem :confused: jako nemůžu říct, pěkné jméno, Samík je hezčí, ale je taky fakt pěkné, jenže taky se nějak rozmáhají, i když ten Matyáš asi víc.. tak prostě pro kluka fakt nevím :frowning2: kdyby to byla holka máme jasno, ale asi nebude, tak jak ho pojmenuju fakt nevím :fearful: :grinning:
30. led 2014 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs můžu se zeptat prosím? já jsem byla taky pořád líná se zapsat do tabulky :grinning: a vy se chcete na tu soukromou diskuzi přestěhovat úplně, anebo vás tu pořád najdu? :slight_smile:
30. led 2014 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs a neumím číst, už to vidím :grinning: jak se tam přihlásím nebo přidáte mě prosím?
30. led 2014 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mě to zatím nejde, píše mi to, že stránka neexistuje, asi ještě nejsem přidaná :grinning:
30. led 2014 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett jajaj...napíšu Simulajc...vydrž
30. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett Přidám tědo obou nových soukromých diskuzí, tahle se snad časem smaže :wink:
30. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laurett Už jsi tam :slight_smile: zkus ten odkaz, už by to mělo fungovat :wink:
30. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem. Tak jsem vás propásla. Už máte soukromou diskuzi. Nechtěla jsem veřejně. Můžu ještě k vám?? Díky
30. led 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala, termím mám 9.7.2014 a bude to asi chlapeček :slight_smile: uvidíme na screeningu ve 20-tém týdnu, hlavně aby mimuško bylo zdravé.
Mám po odběru triple testu a čekám na výsledek.
Děkuji a přeji všem krásné těhulování :wink:
30. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lana.r Já tě k nám neumím přidat, ale napsala jsem jedné šikovné holčině a ta tě k nám navede :wink:
30. led 2014 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lana.r Jinak gratulace k chlapečkovi, mě taky řekli chlapečka a termín mám skoro stejný.
30. led 2014 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teeda dalo mi to fušku, než jsem všechny ty příspěvky zase přečetla:slight_smile: Hlásím, že jsme byli na dalším UTZ včera a vypadá to asi na holčičku:slight_smile: Sice nám ukázala dobré kotrmelce a zadeček :grinning: ale vypadá to prej na holku, tak ještě uvidíme, zda-li nám to Dr. potvrdí i za měsíc. Jinak o jaké značce kočárku přemýšlíte? Máte už nějakého favorita? :slight_smile:
Něco mi asi uniklo, ale proč se přesouváte do soukromé diskuse?
30. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulajda Nikdo si to tam nemůže přečíst jako tady :slight_smile: Přidám tě tam taky ju?
30. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lana.r Jsi tam :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs Aha, aha, tak mě tam přihoď taky ať jsem na příjmu veškerým informacem :wink:
30. led 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulajda Už jsi tam :slight_smile: odkaz je někde tady výše...
30. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesorina ahoj, děkuji :slight_smile: taky jsi z Brna, pan doktor v centra prenatální diagnostiky nám řekl, že to bude kluk. Tak snad mu můžeme věřit :wink: manžel už jinak ani nechce :sweat_smile: hezký večer
30. led 2014 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs ahojky, děkuji za přidání a budu se těšit na pokec :slight_smile:
30. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verumik ahoj,ten jsem si nechala koupit od holek z práce:slight_smile:jen ten fleec povlak,velikost tu mensi a náplň kuličky,ale teprve dojde:slight_smile:
30. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek