• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@rollinka jsi tam :slight_smile: a vítej
18. bře 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, berete me? Termin mam 26.7.
18. bře 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alipap jasně, jsi tam :slight_smile:
19. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Kočko ty jsi šikula, to sem chodíš kontrolovat, jestli se někdo nechce přidat? :wink: teď koukám, kolik holek jsi přidala, jsi zlatíčko :wink:
23. bře 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simculajs jojo, mám tuto stránku ještě v oblíbených :slight_smile: hlavně musím zaklepat, je u nás všechno v pořádku, tak mám čas a prostor se starat. Hlavně ty se dej do kupy, ať jsi brzy fit :slight_smile:
23. bře 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Já taky, ale nějak se sem zapomínám koukat :wink: Děkuju Simi, já doufám, že mi nasadí nějákou dietu nebo něco a bude klid :slight_smile:
23. bře 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simculajs - jestli tě to trochu uklidní, takové bolesti mám už od 2. měsíce, dokonce jsem trochu špinila na přelomu 3 a 4. měsíce, pak jsem byla kvůli těm úmorným bolestem, které jsem z prvního těhotenství poznala jen při porodu byla 1 týden v nemocnici, kde mě pak propustili a jsme na neschopence, abych více méně jen ležela a cpala se magnéziem. Bylo mi řečeno, že takovéto bolesti jsou normální tak 5 x za den, jakmile je to víckrát mělo by se to řešit a jelikož já je měla v kuse (teď když ležím je to lepší) tak mě prohlídli, jinak se mnou teď už nikdo nic nedělá a musím pomalu, žádné dlouhé chození ani námaha, aby mi ty bolesti nevyvolaly stahy dělohy a předčasný porod. Ale jinak, to co popisuješ by mělo být v normě. Takže jsem zjistila, že každý těhotenství je fakt jiný :D
25. bře 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, je mi 28 let a první miminko čekáme mezi 3.-7.7. Jsem z Prahy 9 - Harfy, ale rodiče mám v Praze - Karlíně, takže se často zdržuju i tam. Hledám kamarádky pro společné posezení a povídání, vyměňování si zkušeností, výlety a další akce. Pokud máš i přítele neo manžela, který hledá také kamaráda, můžeme chodit klidně i ve čtyřech... Nejlépe z Prahy 9 Vysočan, Hloubětína nebo Karlína, ale dojedu i dál – prostě z Prahy :slight_smile:. Jsem zoufalá, že nikoho kolem sebe s podobnými problémy nemám. Tak tě třeba tady najdu :slight_smile:. Určitě napiš, klidně i na mail zanys@seznam.cz. Budu se těšit!!!!!
28. bře 2014 v 17:48  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, cekame prvni mimco, ma se narodit kolem 11. cervence, jsem z Plzne, kdyby se nasla nejaka mamina nebo budouci mamina na pokec, budu rada :wink:
29. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Ahojky, jsem tady nova, muzu taky do nove diskuze a tabulky?Dekuji
29. bře 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanys223
@zizi27
@brendamonique
ahoj holky, konečně jsem se k vám dostala, byla jsem celý den venku - škoda smrdět doma.. :slight_smile:
jste všechny přidané v soukromé diskusi. máme tam celkem 3 diskuse - jedna kecací, druhá tabulka termínů (tam se dle svého TP prosím dopište tak že zkopírujete ctrl c a vložíte do nového příspěvku ctrl v a tam se přidáte), a do třetí diskuse se dávají fotečky bříška a ták :slight_smile:. Všechny diskuse najdete pod nadpisem FÓRUM - SOUKROMÉ DISKUSE.
vítejte u nás!
29. bře 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zanys223 Ahoj, jmenuji se Jana a bydlím na Černém mostě :slight_smile: V Praze jsem teprve 3 roky, takže tu moc kamarádů nemám. Kdybys měla zájem tak ráda zajdu nějak na kafe nebo procházku. Termín mám zatím na 4.7. měl by to být chlapeček :slight_smile: a jinak mám přítele, kterému by taky kamarád bodnul takže klidně zajdeme potom i ve čtyřech. Kdybys měla zájem jsem i na e-mailu jananovakova32@gmail.com :slight_smile: Přeji hezký večer
30. bře 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj spolutěhule!Tak si tu tak brouzdám a hle najednou narazím na tuto skupinku,kam bych měla podle termínu spadat (11.7.).Koukám jak z jara,nevím jak to tu chodí,ale moc ráda se k vám přidám :slight_smile:.
30. bře 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska - tak už jsem tam, ačkoliv mám termín 28.6.. myslím, že se spíš hodím k vám holky :slight_smile: Malej kope jako drak, tak doufám, že jsme zdraví, 11.4. jdeme na kontrolní odběr krve,tak snad vše dopadne dobře, už spíš napjatě čekám na UTZ ve 30. týdnu, protože jsme měla placentu níž,tak snad se to už srovnalo,od té doby co jsem doma a musím ležet. :wink:
31. bře 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendamonique nic si z toho nedělej, já i když mám podle ms termín 4.7., nejspíš mi to dr. změní taky na červen, malá měří podle všech utz o týden víc.. :slight_smile:
31. bře 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska: Čímpak jí krmíš mamino :D My ještě nevíme, snad se to dozvím teď při kontrolním UTZ ve 30.týdnu,ale řekla bych,že to kilíčko už máme, jestli ne, tak nevím,kde jsem ten maxi pupek tedy vzala :D
I když při tomhle mém druhém těhu se už ničemu nedivím, o prvním jsem ani nevěděla, za to teď to mám se "vším všudy" :grinning:
31. bře 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka23 ahoj, jsi přidaná do soukromé skupinky, tak vítej :slight_smile:

@brendamonique, tak to by mě taky zajímalo, protože od začátku jsem přibrala sotva 3 kila a malá už to kilo má taky :slight_smile: do 3M jsem brala jen listovku a utrogestan, od 4M beru vitamíny, ale už je dobírám a končím.. nechci rodit obříka :slight_smile:
31. bře 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska - Tak to vám holky gratuluju, hezky si tě malinká hýčká, jen 3 kg byc h brala taky :slight_smile: já měla předtím podváhu,takže teď už mám 9 kg navrch a neumím s tím nějak "chodit" všechno mě pne, protože mi jde všechno do pupíku,takže ho za chvíli budu moct vozit na kotoučku před sebou :D ale s 1. dítkem jsem přibrala,když jsem šla rodit 11kg. Ale teď mi příjde,že jsem o něco starší a asi si všechno víc beru :D. Taky ti napsali Utrogestan, já ho jednu dobu musela brát kvůli špinění v kombinaci ještě s Pambou. Teď už "jen" Magnesolv" kvůli menstruačním křečím,tak mám bobky,abych nerodila moc brzo. Copak jsi měla za vitamíny ? :wink:
31. bře 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady nejaka tehulka z Plzne, hezky vecer
1. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizi27 Ahoj, zdravím. Mám také termín v červenci a jsem z Plzně :slight_smile: .
6. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopretinka84 Ahojky, dekuji za zpravu, mam termin kolem 10. cervence. Chodis na nejake cvicenicko?Hezky den :grinning:
7. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,my čekáme taky miminko v červenci, na konci... Doma už jednu holčičku máme...:slight_smile:
Volný čas si zpestřuji povídáním o látkových plenkách... Když já byla těhotná, informace jsem horko těžko sháněla a tak si říkám, že to třeba někomu pomůže...
Kdybyste měly chut se podívat, jak takové různé typy a značky plenek vypadají a jak to všechno funguje, scházíme se na Praze 6 a termín viz http://doodle.com/u478qhzfd3q3nqnf
10. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám termín 28.7. Taky prosím o přidání do skupiny. Díky!
12. dub 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. dub 2014 ve 20:53 • janicac
Ahoj, mám termín 17.7. mohu k vám do skupiny? :slight_smile:
13. dub 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska děkuji :dizzy_face:
15. dub 2014 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdendulah ahoj, jedna správkyně už má miminko, tak má jiné starosti, a já měla bohužel nefunkční pc -
už tam ale jsi - tak vítej :slight_smile:
17. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ja mam termín 14.7, můžu se take pridat? :slight_smile:))
18. dub 2014 v 09:04  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek