• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@stepankakv Věř mu, určitě ví, co dělá:slight_smile:
20. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho To si také říkám, jiní se musí snažit dlouho a nedaří no a my jsem se ani snažit nemuseli :grinning:
20. lis 2013 ve 13:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pivonka2 Na to hlídání jsem také zvědavá. Ale dcerka je šikovná, už opakuje skoro všechna slova, tak se s ní dá i domluvit. A děti a mimi přímo zbožňuje, tak se budu bát, aby ji samou láskou nesežrala :slight_smile: A očička u nás teď taky jednou :slight_smile:
20. lis 2013 ve 13:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkajulinka Hehe to jste jak my :grinning:
20. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslušně hlásím, že je mi dnes taký celý den zle od žaludku, ale nezvracím :grinning: Ráno jsem vstala a pěkně se mi zamotala hlava, musela jsem na sebe pustiti čerstvý vzduch a zimu, jinak bych snad s sebou sekla. To jsou ale krásné ranní nevolnosti :grinning: Nemusí být ale moc časté.
20. lis 2013 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ženy, měříme 5.2mm, srdíčko pěkně blikalo a 13.12. v pátek kontrola. Snad ten pátek 13. nebude smolný. Jen jsem zvědavá, jak dojdu nalačno, když je mi blbě jakmile si hodinu nevezmu něco do pusy :grinning:
20. lis 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@veru324 Gratuluji k úspěšné kontrole :slight_smile: Neboj, já mám třeba 13. za šťastný den, pač jsem se 13. narodila.
20. lis 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 a ve kterém jsi? mě doktor třeba vůbec neřekl kolik fazolek měří :frowning2:
20. lis 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 Jéé to máš jako já. Celý den blivno, ale bez zvracení. Já si teda nechci stěžovat, pač jsem šťastná, že jsem těhotná, ale "trochu na druhou stranu" - je to děs :slight_smile:
20. lis 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adik2 děkuju. Tak já nejsem pověrčivá, ale sestřička se mi za ten termín pomalu omlouvala :grinning:
20. lis 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset mě zase neřekl, v kterém jsem :grinning: měla bych být dle OVU asi 6+4, dle MS cca o 4 dni víc, ale vím přesně, kdy OVU byla.
20. lis 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adik2 jinak taky to mám, celý den žaludek na vodě, ale tak jsem k tomu nachlazená, tak to může být i tím. A bohužel mi to budí i v noci. Zatím jsem nezvracela, ale nemám k tomu daleko.
20. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru324 tak mě řekl, že jsem stejně jako dle MS, ale to prej tak je ze začátku, přesně ti to údajně řeknou až později .. ale stejně mi do průkazky napsal termín porodu tak jako dle MS, tak ti nevím no .. jdu na kontrolu až 12. 12. tak se už zeptám kolik měří a poprvé bych i měla slyšet i srdíčko. Pouštěl ti ho ne? Nebo ti to jen řekl?
20. lis 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a někdy bych si holky i přála kdyby mi bylo taky zle, věděla bych, že jsem fakt těhotná ... ale mě je tak dobře jak nikdy snad, akorát jsem unavená a mám neskutečnou chuť na sladké, pořád bych žrala čokoládu :grinning:
20. lis 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elisset nepouštěla, ale ukazovala mi ho a viděla sem, jak bliká :slight_smile: já jdu 13.12., pokud bude vše OK, dostanu průkazku až pak. a užívej si, že je ti dobře :wink:
20. lis 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 aha, já měla za to, že ho dávají i poslechnout, tak jsem se těšila, že ho uslyšíme s manželem :slight_smile:. Já dostala už průkazku minulý čtvrtek a to jsem byla 6+1 tt, zdá se mi to brzy, ale jsem ráda :slight_smile:.
20. lis 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mám neschopenku, zatím jen gestační váček a na KO příští středu....
20. lis 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@veru324 gratulace ke kontrole...super,že bylo srdíčko,doufám, že příští týden ho taky uvidím....drž se,hlavně at jsi brzy zdravá...
@ally8 teda,snad to bylo jen ojedinělé a bude ti jen dobře...
20. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veru324 @petulaho Holky, gratuluji! To jsou krásné zprávy! Tak se hlavně šetřete :slight_smile:
20. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to mám za sebou :slight_smile: Podle doktora krásný, živý plod :slight_smile: Srdíčko jsem viděla, mám i fotečku, pak natáhnu do pc :slight_smile: I průkazku už mám, podle PM je termín porodu 26.6.2014, podle UZ je termín 8.7.14, stáří podle velikosti 7+1 :slight_smile:
Mám radost, že je všechno v pořádku, a teď jen vymyslet, jak to sdělím šéfové, protože ta mě rozcupuje na kousky :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Přeji všem dobrý večer,
dnes jsme měli s Verunkou vážný rozhovor.. A verdikt? "Neci bášku, neci miminko, ... ci pejska!" A normálně dnes, teď, si snad poprvé hraje sama, už asi 20 minut :slight_smile: Prý se děti kolem druhého roku osamostatňují, už jsem myslela, že se nás to netýká :slight_smile:
Zítra ráno jdu na stěry z krku. V 6tt jsem byla nemocná a za ty dva týdny jsem se nezbavila zahlenění.
A dále bych poprosila o radu trochu mimo... Můžete mi prosím poslat osvědčený recept na potahovací hmotu na dort? Příští víkend budu Verunce péct dortík k narozeninám, ale potahovka se mi vždy hrozně lepí... Kuju :grinning:
20. lis 2013 v 18:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chancel18 Ahoj, tak co u doktora?
20. lis 2013 v 18:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Při čtení tvého příspěvku jsem se málem rozbrečela, představila jsem si, až tohle řekne doktor mně. Ty hormony už se mnou cloumají ostošest :grinning: A šéfová ať se jde bodnout. Ale je to nepříjemné, o tom žádná. Já mám dva zaměstnavatele - dvojitá radost :grinning:, už se fakt "těším"...
20. lis 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Ta je dobrá! :grinning: Já to zkoušela říct dceři, chtěla jsem jí ukázat obrázky miminek v bříšku a říkala jsem, že mám v bříšku takový miminko, ale asi mě vůbec nevnímala. Teda v tu chvíli. Asi za dva dny začala všem vykládat, že má v bříšku mimi ona a pořád na tom trvá :grinning: Tak nevim, jak jí to vysvětlit... Ale vidíš, že povyrostla :slight_smile: To je vždycky hrozná změna, když člověk vidí na tom dítěti ten skok, který najednou udělá. Taky jsem z toho úplně paf :slight_smile:
20. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liss_durman :grinning: :grinning: Verča také říkala že má miminko, ale za chvili to změnila a má myšku (Mickeyho) rve si ho pod triko snad každý den.. S dětmi je legrace, škoda že to tak letí... Ještě že s ní mohu být doma až do doby, kdy půjde do školy, tedy do předškolní mateřinky :grinning: Dnes jsem koukala na fotky kamarádky z jeji svatby a chudák kamarádka byla rázem babička :grinning:
20. lis 2013 v 18:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena Ahoj u doktora super. Opovidame 7tt a bylo uz i srdicko videt :slight_smile: Na nevolnosti mi predepsal vitamin B a emesin, je to volne dostupne a opravdu pomaha :slight_smile: jak jsi na tom ty? ja zacinam byt poradne unavena, tak premyslim jestli za to muze tehotenstvi nebo casovy presun jeste z USA. Kazdopadne spim denne tak 16 hodin :sweat_smile:
20. lis 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zenablazena To s tou svatbou jsem nepochopila, mám asi dlouhé vedení :grinning:
A ty s ní fakt chceš být doma až do 5 let? Tohle rozhodnutí fakt obdivuju. Manžel teď pořád trvá na tom, že naše malá nebude přes zimu chodit do školky kvůli nemocem, když mám oslabenou imunitu. Jsme doma týden a je to utrpení, vůbec si to neumím představit dál... Myslím, že trpíme svorně obě dvě. Ona škemrá, že chce do školky, já z ní doma vyšiluju... Vůbec ji to nebaví, nemáme tu žádné vyžití a tak vůbec je to prostě děs běs... Když byla menší, tak to šlo, ale teď už vyloženě potřebuje kolektiv...
20. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena tak ja jsem to zatim rekla jen male, ta to nevykeca, kdyz jeste nemluvi :wink:. Syn by to hned vykecal, tak cekam na konec prvniho trimestru.
20. lis 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 já už to mám za sebou, šéf byl velice nadšený no :grinning: a o to víc, když se dozvěděl, že na nemocenskou odejdu už během ledna kvůli toho stěhování .. snažil se mě přemluvit ať tady vydržím do porodu, to tak!
20. lis 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 teda,tak to je super,že léky zabírají...emesin je tedy bez předpisu?o něm jsem neslyšela....a odpočívej, pokud to jen jde...já si musím taky vždycky lehnout aspon na hodky dvě usnu a zbytek odpoledne se válím:slight_smile:
20. lis 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek