• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2014

27. září 2016 
@petulaho emesein je vitamin B a jeste je v tom zazvor. Jej no pri prvnim jsem se taky porad jen valela :slight_smile:
Ted jsem mela 2 dny stesti, ze byl manzel doma, tak jsem cele dopoledne prospala a odpoledne se venovat malemu a domacnosti. Tvoje je to prvni, ze?
20. lis 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 Já jdu zítra k obvoďákovi, kvůli tomu zahlenění, tak se ohledně těch nevolností poradím s ním. Ke gyndaři jdu až příští čtvrtek. Kdyžtak zkusím to co máš ty :slight_smile: Unavená jsem také, chodím spát s Verčou po obídku :grinning: ale dnes jsme nespali, dnes to za nás zatáhl taťka. Verča později vstávala, takže se jí po O už nechtělo. Pane jo, 16h, to je krásné, to se mi asi nestane :slight_smile:
@liss_durman jo já jsem to s tou svatbou napsala velmi stručně. Kamarádka se jí zdála starší než je :slight_smile: Ostatně, když jsem jí ukazovala fotky taťky, když nosil máňu, tak řekla že je to paní :slight_smile: No jinak ono to tak do těch pěti let vyjde. Teď jí jsou dva a další tři roky budu doma se sourozencem a ještě půl roku, než se narodí :slight_smile: Ale i tak, nedala bych jí do školky. Jen na ten poslední rok. Kdyby to nevyšlo s miminkem, byla by doma s dědou. Můj tatínek jde do důchodu v červnu a miluje válení na gauči a tím by hrozně "sešel", takže potřebuje aktivitu a moc se na to těší "Dědečkem na plný úvazek" a pak Verunka neměla štěstí a nebyla obdarována zdravím. Ve školce se vyskytují bakterie nejčastěji, což by jejímu zdravíčku mohlo ještě více uškodit. Je tak křehoučká, panenka z cukru, takže když by bylo potřeba, byla bych s ní doma pořád.
20. lis 2013 ve 20:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zenablazena Tak drzim palce. U nas je nemocny zatim jen Filipek, tak doufam, ze to nechytnu od nej. UFF a obvodak a zubar me taky cekaji. Pokud Filipek nepujde do skolky, tak se mi tech 16 hodin uz asi taky nestane :grinning: Mas uz tehu prukazku?
20. lis 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 Také doufám, že budeš v pořádku. Filípkovi přeji, ať je brzy fit! Průkazku nemám, můj doktor dává až na konci 1.trimestru..
20. lis 2013 ve 20:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elisset Je to těžký oznámit zaměstnavateli :/ Kor když znáte povahu :slight_smile: "Bohužel" jsem relativně nedávno dostala další funkci a všechna školení stála nemalé peníze, takže počítám, že to budu mít na talíři jako první... ale co, už nejde jen o mě, takže všechny výčitky pustím jedním uchem dovnitř a druhým ven... a pokud bude velký problém, klidně podepíšu dohodu o srážkách a marodit půjde hned :grinning:
21. lis 2013 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, maminy :slight_smile: Dnes bude perný den... podle instrukcí lékaře se dnes musím objednat na screening v prvním trimestru :slight_smile: Potřebuji se dostat k Apolináři, takže to bude trochu boj :slight_smile: A už za tři týdne na první velké odběry... byla jsem z těch informací včera jak v lese, doufám, že na nic nezapomenu :slight_smile:
Přikládám "fotku" mrňouse, ale je to focené stařičkým mobilem, tak omluvte kvalitu :slight_smile:
21. lis 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
autor
@klariss01 krásná fotečka. Ale nestačí tam zavolat k tomu Apolináři, já jsme tam minule jen volala a oni mě podle data MS objednali a hlavně 14 dní před tím musíš na ten odběr na Karlák, aby měly v čas výsledky krve.
21. lis 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, zavolat :slight_smile: Nevím, jak to přesně funguje, ale doktor mě upozorňoval, že je to "továrna na děti", tak budu muset o místo zabojovat... asi si dělal legraci - objednat mě tam snad musí :slight_smile: To mi to všechno vychází okolo vánoc, tak jsem zvědavá, jak to zvládnu, na celé vánoční svátky vždy odjíždíme daleko za prahu :slight_smile:
21. lis 2013 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, objednáno :slight_smile: 4.12. na krev a 30.12. na screening :slight_smile: Bude to trochu komplikované, na vánoce odjíždíme domů, tak si dám před silvestrem 300km na otočku do Prahy, ale nevadí, hlavně, aby bylo vše ok :slight_smile:
21. lis 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můj manžel je fakt poklad. Dneska se byl zaregistrovat na dárcovství kostní dřeně. Původně to byl můj plán, ale těhotné darovat nemůžou, tak to vzal za mě, aby mi udělal radost. Jsem pyšná, že on bude otec našich dětiček. Krásný den holky.
21. lis 2013 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ally8 Jé to je od něj velkorysé :wink: Já jsem už kolikrát chtěla darovat aspoň krev, ale jsem posera :frowning2:
21. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ally8 to je moc hezké :slight_smile:, můj manžel zase chodí už roky pravidelně darovat krev a plazmu, už za to i dostal ocenění a zlatou medaili :slight_smile:
21. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@klariss01 tak jak na to koukám mě to snad vyjde až na leden:slight_smile:. Právě jsme taky celé svátky u jedněch a pak druhých rodičů a nechtělo se mi vracet do Prahy jen na otočku:slight_smile:
21. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 to víš, ono je to v práci vždycky bráno jako hřích otěhotnět :unamused:. Mně šéf neřekl ani gratuluji, ale pořád do mě jenom hučel ať tady zůstanu do porodu, že co tam budu dělat sama doma, že se tam zblázním, jako v těch Jižních Čechách, tak jsem mu řekla, že si opravdu nemůžeme dovolit platit dva byty, jeden tam, jeden tady + hypotéku. Nevím jak si to představuje :confounded:.

Jinak krásná fotečka :slight_smile:).
21. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chancel18 jj první,ale už mám za sebou 3 spont.potraty,doufám, že tentorkát se už dočkáme....
@klariss01 nádherná fotečka,už chci taky:wink:super termínky na odběr a screening...
21. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klariss01 Tak to máme podobný, taky jsem v létě dostala funkci a na přelomu roku se to chystám oznámit. Pokud mi bude ok, tak bych chtěla normálně chodit do práce až do PPM (cca konec května 2014), ale taky mám celkem strach, jak bude šéf reagovat. Na tu funkci jsem dělala 4 měsíční výběrko, byl to boj a vlastně po roce nejpozději to složím. Tak čekám, že bude naštvanej. Ale musíme to zvládnout všechny !
21. lis 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat? Včera mi vyšel pozitivní clear blue na 2-3 týdny, ale ten nedigitální z DM jen slabě pozitivní, máte někdo zkušenost?
21. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulaho Tak to me mrzi. Obdivuji, ze jsi tak silna a zkousis to dal. Preji hodne stesti a budu drzet pesticky aby se miminko udrzelo az do konce a ty jsi mela krasne tehotenstvi.
21. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisset máme to ale hodné chlapi doma :grinning:
21. lis 2013 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chancel18 díky,taky nepřestávám věřit....
21. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batul Ahoj, tak gratuluji. A zkus třeba za dva dny. Já nemám zkušenost s digitálníma. Koupila jsem obyč. v lékárně a vyšel mi hned jasně pozitivní. Asi po 4 dnech zmeškané ms.
21. lis 2013 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batul to záleží s jakou citlivostí jsi který měla?
21. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batul Zkušenost teda nemám, ale co jsem tu četla, tak Clear Blue se obvykle nemýlí :slight_smile: Takže gratuluji potichoučku... Jinak z těch klasických doporučuji koupit LadyMax, prodávají to v lékárně Dr. Max citlivost 10. Ten je docela dobrý. Mně hned ukázal, co jsem chtěla vidět :grinning:
21. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Měla jsem citlivost 25, oba, ale testovala jsem asi hodinu po tom digitálním (nemohla jsem tomu věřit...) takže jsi říkám, že jak se betaHCG uvolňuje skokovitě jestli to nemůže být tím...asi koupím podle vašich rad ještě nějaký test a zkusím to zítra ráno...jinak mám zpoždění už před 10 dní, s jinak pravidelným cyklem, tak doufám, že z toho něco bude:slight_smile:)
21. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky můžu se přidat? Dnes jsem přišla od dr a jsem v 7tt :slight_smile: , ještě před týdnem a kousek nebylo vidět srdíčko, teď poskakuje o 106.
21. lis 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@dana17 ahoj a vítej - blahopřeji k :hearts: :slight_smile:
21. lis 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@batul
@dana17
Holky, vítejte. Přeji příjemné těhulkování! :slight_smile:
21. lis 2013 v 15:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky....Stále tomu nemůžu věřit, ale snad to tentokrát vyjde, jsem na začátku 6tt...
@petulaho ahoj, kdy máš termín porodu??Myslím, že jsem podobně, já mám TP 23.7., dnes na UTZ taky jen váček...tak snad bude za týden i srdíčko..
21. lis 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 ahoj Jani, blahopřeji ti k dutince. Tento týden budeš mít hoodně dlouhý, ale věřím, že na jeho konci to :hearts: určitě bude!!! :slight_smile:
21. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
winterska Děkuji :slight_smile: Holky taky už máte tak jakoby nafouklé bříško?? Tohle je mé druhé těhotenství a teda u prvního broučka nikdo nic nepoznal do 18tt :grinning:
21. lis 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek